Slovan odštartoval prípravu na novú sezónu výhrou nad Slaviou Praha

Hokejisti HC Slovan Bratislava odštartovali prípravu na novú sezónu KHL štvrtkovým víťazstvom na ľade Slavie Praha 2:1.

Na snímke vľavo tréner HC Slovan Bratislava Rostislav Čada a vpravo obranca Martin Štajnoch počas letnej prípravy pred nastávajúcou sezónou KHL 2013 - 2014, 24. júla 2013 v Bratislave. Foto: TASR/Martin Baumann

Praha 25. júla (TASR) - Hokejisti HC Slovan Bratislava odštartovali prípravu na novú sezónu KHL štvrtkovým víťazstvom na ľade Slavie Praha 2:1. Domáci sa ujali vedenia v 20. minúte zásluhou Bednářa, no "belasí" otočili gólmi obrancov Mihálika a Sersena v druhej tretine.

Slavia Praha - HC Slovan Bratislava 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Góly: 20. Bednář – 34. Mihálik (Ölvecký), 37. Sersen (Bartovič, Netík)

zostava Slovana: Kopřiva – Sersen, Škoula, Sigalet, Mojžíš, Mihálik, Štajnoch, Brejčák – Bartovič, Bližňák, Netík – Vondrka, Ölvecký, Miklík – Hudáček, Kukumberg, Daňo – Mikúš, Šťastný, Kolena - Kudrna