Ktoré zviera ste si všimli ako prvé? Napovie to o vás oveľa viac, ako by ste si mysleli
Kristián Plaštiak
Kristián Plaštiak

Ktoré zviera ste si všimli ako prvé? Napovie to o vás oveľa viac, ako by ste si mysleli

Zistite viac o svojej osobnosti.

— Foto: Bright Side

BRATISLAVA 23. novembra - Internetom sa v súčasnosti šíri zaujímavý obrázok. Na zelenom podklade je viditeľný akýsi zlepenec živočíchov a otázka k nemu je naozaj jednoduchá. Zaujíma nás, aké zviera vidíte na obrázku ako prvé vy?

1. Slon

Foto: Pixabay

Ak ste si ako prvého všimli slona, máte vynikajúce psychické schopnosti. Slony ohurujú ostatných ľudí svojou autoritou, cieľavedomosťou, ale aj tvrdohlavosťou. Ste zameraní na kariéru a váš sociálny status, no to neznamená, že je vám rodinný život ľahostajný. Aj vy potrebujete mať vo svojej blízkosti milujúcu osobu, ktorá dokáže odvrátiť vás občasný pesimizmus na optimizmus a posilniť dôveru v seba samého.

2. Tiger

Foto: Pixabay

Tiger znázorňuje silu. Tento typ osobnosti býva svojhlavý, horkokrvný a často sa snaží zaujať svojou bezmyšlienkovitou rebéliou. Má veľké ambície a dokáže v živote uspieť, no iba ak počúva rady iných a neriadi sa iba vlastnou hlavou. Tiger nie je príliš dôveryhodný. Dokáže byť bezohľadný, čo častokrát vedie k pohrome. Ľahostajní ľudia sa dokážu poľahky stať obeťou tigrovho magnetizmu a budú ho nasledovať z rešpektu voči nemu. Najlepšia rada pre tigra je: Naučiť sa premýšľať a uvedomiť si, že činy majú následky.

3. Orol

Foto: Pixabay

Orol si už odmala vytyčuje vysoké ciele a robí nemožné v túžbe dosiahnuť ich. Sú spravodliví a milí k ľuďom, ktorí potrebujú pomoc. Neobávajú sa výsmechu, pretože sú sebavedomí. Svoju rodinu berú veľmi vážne a nesobášia sa z emócií. Radi verejne vyhlasujú svoj názor, no neodhalia klamstvá a ironické poznámky ľudí navôkol. Tie však vznikajú iba preto, lebo svojou osobnosťou v spoločnosti nejedenkrát spôsobujú závisť.

4. Ryba

Foto: Pixabay

Ak ste uvideli rybu, máte veľmi silnú intuíciu. Nikto sa neriadi znameniami a náznakmi tak ako vy. Ste taktiež odolní voči vnemom a kritike z vonkajšieho sveta, no ich útoky nikdy nevraciate. Tajnostkárstvo vám nie je cudzie a ani náchylnosť k výkyvom nálad. Nesnažíte sa nič skrývať a neplytváte energiou, až do chvíle, kým sa nenaskytne vaša príležitosť. Vtedy sa konečne rozhýbete a urobíte prvé kroky.

5. Pes

Foto: Pixabay

Pes je stelesnením inteligencie a vernosti. Ak ste ako prvého uvideli psa, ste úprimní a oddaní. Máte nepriestrelný zmysel pre spravodlivosť, a to zasahuje do vášho života. Ak cítite krivdu, ste odhodlaní bojovať za svoju pravdu až do konca. Táto vlastnosť však môže viesť k dlhým diskusiám či dokonca hádkam s inými ľuďmi. Neznášate zradcov a ostávate verní nielen v osobnom živote, ale aj v profesijnom. Je lepšie priateliť sa s vami, než s vami súperiť.

6. Žaba

Foto: Pixabay

Ako žaba ste vždy zrelaxovaný a pokojný. Nikam sa nenáhlite, čas je váš priateľ a pri zvažovaní najlepšej možnosti vám pomáha, preto ste dobrí v rozhodovaní sa. Priatelia sa na vás často obracajú, ak potrebujú poradiť. Čas využívate aj v práci, keďže ste workoholici, no dajte pozor, aby vás nezradil. Príliš dlhé zvažovanie môže zapríčiniť premeškanie správneho času.

7. Veverička

Foto: Pixabay

Tento tvor symbolizuje pohyblivosť a energickosť. Ste inteligentní, predvídajúci a do všetkého sa vrháte po hlave. K nevyčerpateľnej výdrži patrí aj istota a sila. Toto zmiešanie vlastností z vás robí populárneho jedinca. Ste komunikatívni a ľudia vo vašej blízkosti vás veľmi radi počúvajú. Vaša energia vám pomáha prekonať všetky ťažkosti, nezáleží na tom, aké sú veľké.

Už ste čítali?

Slovenka svojimi šperkami očarila Meghan Markle. Jej tvorba…

Jej šperky inšpirované Slovenskom sa tešia veľkej obľube aj v…

Ženy bojujúce s rakovinou: Prísť o prsia či vlasy nie je hanba.…

Brošne s motívom kozy vznikli z osobnej skúsenosti troch kamarátok.…

Pani Eva skrášľuje sama vo voľnom čase okolie svojej bytovky.…

Pestré farby, kamienky či kvietky. Takáto krása sa pred bytovkami nevidí…

Peter Nagy: Snažiť sa zapáčiť tínedžerom by bolo trápne. Robím…

Skladba Profesori Indigo mala v skutočnosti už sedem rokov, keď sa z nej zo dňa na deň stal…

Radana má sklerózu multiplex. Keď jej ju diagnostikovali, nevedela…

Ľudia neraz o tomto ochorení nechcú rozprávať. 

Logopedička: Mamička vie správnu reč dieťaťa ovplyvniť už tesne…

Detí, ktoré majú problémy s rečou či artikuláciou, je v…

Uznávaný český pedagóg: Mama je doma kráľovná, nie slúžka. Zariadiť…

Vysokoškolský pedagóg, spíker a lektor Marek Herman pre Dobré…

Sima Martausová: To, že môžem spievať a skladať piesne, vnímam…

Úsmevom pozitívne naladí nejedného človeka a charakterizuje…