Ktoré zviera ste si všimli ako prvé? Napovie to o vás oveľa viac, ako by ste si mysleli
Kristián Plaštiak
Kristián Plaštiak

Ktoré zviera ste si všimli ako prvé? Napovie to o vás oveľa viac, ako by ste si mysleli

Zistite viac o svojej osobnosti.

— Foto: Bright Side

BRATISLAVA 23. novembra - Internetom sa v súčasnosti šíri zaujímavý obrázok. Na zelenom podklade je viditeľný akýsi zlepenec živočíchov a otázka k nemu je naozaj jednoduchá. Zaujíma nás, aké zviera vidíte na obrázku ako prvé vy?

1. Slon

Foto: Pixabay

Ak ste si ako prvého všimli slona, máte vynikajúce psychické schopnosti. Slony ohurujú ostatných ľudí svojou autoritou, cieľavedomosťou, ale aj tvrdohlavosťou. Ste zameraní na kariéru a váš sociálny status, no to neznamená, že je vám rodinný život ľahostajný. Aj vy potrebujete mať vo svojej blízkosti milujúcu osobu, ktorá dokáže odvrátiť vás občasný pesimizmus na optimizmus a posilniť dôveru v seba samého.

2. Tiger

Foto: Pixabay

Tiger znázorňuje silu. Tento typ osobnosti býva svojhlavý, horkokrvný a často sa snaží zaujať svojou bezmyšlienkovitou rebéliou. Má veľké ambície a dokáže v živote uspieť, no iba ak počúva rady iných a neriadi sa iba vlastnou hlavou. Tiger nie je príliš dôveryhodný. Dokáže byť bezohľadný, čo častokrát vedie k pohrome. Ľahostajní ľudia sa dokážu poľahky stať obeťou tigrovho magnetizmu a budú ho nasledovať z rešpektu voči nemu. Najlepšia rada pre tigra je: Naučiť sa premýšľať a uvedomiť si, že činy majú následky.

3. Orol

Foto: Pixabay

Orol si už odmala vytyčuje vysoké ciele a robí nemožné v túžbe dosiahnuť ich. Sú spravodliví a milí k ľuďom, ktorí potrebujú pomoc. Neobávajú sa výsmechu, pretože sú sebavedomí. Svoju rodinu berú veľmi vážne a nesobášia sa z emócií. Radi verejne vyhlasujú svoj názor, no neodhalia klamstvá a ironické poznámky ľudí navôkol. Tie však vznikajú iba preto, lebo svojou osobnosťou v spoločnosti nejedenkrát spôsobujú závisť.

4. Ryba

Foto: Pixabay

Ak ste uvideli rybu, máte veľmi silnú intuíciu. Nikto sa neriadi znameniami a náznakmi tak ako vy. Ste taktiež odolní voči vnemom a kritike z vonkajšieho sveta, no ich útoky nikdy nevraciate. Tajnostkárstvo vám nie je cudzie a ani náchylnosť k výkyvom nálad. Nesnažíte sa nič skrývať a neplytváte energiou, až do chvíle, kým sa nenaskytne vaša príležitosť. Vtedy sa konečne rozhýbete a urobíte prvé kroky.

5. Pes

Foto: Pixabay

Pes je stelesnením inteligencie a vernosti. Ak ste ako prvého uvideli psa, ste úprimní a oddaní. Máte nepriestrelný zmysel pre spravodlivosť, a to zasahuje do vášho života. Ak cítite krivdu, ste odhodlaní bojovať za svoju pravdu až do konca. Táto vlastnosť však môže viesť k dlhým diskusiám či dokonca hádkam s inými ľuďmi. Neznášate zradcov a ostávate verní nielen v osobnom živote, ale aj v profesijnom. Je lepšie priateliť sa s vami, než s vami súperiť.

6. Žaba

Foto: Pixabay

Ako žaba ste vždy zrelaxovaný a pokojný. Nikam sa nenáhlite, čas je váš priateľ a pri zvažovaní najlepšej možnosti vám pomáha, preto ste dobrí v rozhodovaní sa. Priatelia sa na vás často obracajú, ak potrebujú poradiť. Čas využívate aj v práci, keďže ste workoholici, no dajte pozor, aby vás nezradil. Príliš dlhé zvažovanie môže zapríčiniť premeškanie správneho času.

7. Veverička

Foto: Pixabay

Tento tvor symbolizuje pohyblivosť a energickosť. Ste inteligentní, predvídajúci a do všetkého sa vrháte po hlave. K nevyčerpateľnej výdrži patrí aj istota a sila. Toto zmiešanie vlastností z vás robí populárneho jedinca. Ste komunikatívni a ľudia vo vašej blízkosti vás veľmi radi počúvajú. Vaša energia vám pomáha prekonať všetky ťažkosti, nezáleží na tom, aké sú veľké.

Už ste čítali?

Marek 13 rokov tvorí pár s Rómkou: Keď to zistili kamaráti,…

Odhovárali ich. Vraj ju chce ten „gadžo“ len využiť, a potom ju odkopne.…

Príšerná karanténa v Gabčíkove? Omyl, Košičanka tvrdí, že mala…

Barboru na slovenskej hranici s Rakúskom obarila správa, že musí podstúpiť karanténu v Gabčíkove.…

Slovák z Taiwanu o tom, ako si krajina poradila s vírusom: Ak…

Cestovateľ a fotograf Aleš Tvrdý opísal, ako sa s vírusom…

Muž, ktorý porazil koronavírus: Zachovajte pokoj. Závažné na…

Muž, ktorému ako prvému v Nemecku potvrdili nákazu koronavírusom,…

Slovenka žijúca v Singapure nakrútila video, ako krajina bojuje…

Ingrid vo videu uviedla 8 konkrétnych príkladov, ako štát bojuje…

Uznávaný český neurológ: Deti do 3 rokov by sa vôbec nemali…

Mladí ľudia, ktorí trávia viac ako dve hodiny denne na Facebooku, nevedia…

Šéfka Profesie: Ľudia po 50-tke sa nedostanú ani na pohovor.…

Hosťom relácie KRIŽOVATKY s Mariánom Balázsom bola Ivana Molnárová,…

Strávili sme noc v iglu pre bezdomovcov: Jeho výrobcov sa pýtali,…

Hoci sú Vianoce za dverami a väčšina z nás sa teší,…