Bola to školská láska, teraz sú spolu 29 rokov. Jon Bon Jovi prezradil, aký je jeho recept na šťastné manželstvo
Dominika Dobrocká
Dominika Dobrocká

Bola to školská láska, teraz sú spolu 29 rokov. Jon Bon Jovi prezradil, aký je jeho recept na šťastné manželstvo

Jon Bon Jovi žije roky v šťastnom manželstve. Jeho láska pri ňom stojí v každej situácii.

— Foto: reprofoto People.com

TRENTON 8. novembra - Rockový spevák Jon Bon Jovi si po rokoch svojho pôsobenia na scéne získal srdcia nespočetného množstva fanúšičiek. Umelec patrí medzi veľmi malú hŕstku tých, ktorí striktne oddelili kariéru od súkromného života. Ľudia o ňom vedia len naozaj málo. Drsný rocker teraz poodhalil kúsok zo svojho najstráženejšieho pokladu, zo svojho rodinného života.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s Election Day! Get out and #vote

Príspevok, ktorý zdieľa Jon Bon Jovi (@jonbonjovi),

Bon Jovi je aj napriek svojej kariére verným mužom. So svojou láskou je už 29 rokov. Dorothea Hurley Bongioviová pri svojom mužovi stojí za každých okolností a vytvára mu spoločne s ich štyrmi deťmi domov. Spevák svoju vyvolenú prirovnal k lepidlu. Môže sa to zdať odvážne, no vysvetlenie je krásne. „Ja som bláznivý vizionár so všetkými druhmi snov, ktoré lietajú a sú rozdelené. Ona je ako lepidlo, ktoré ma nasleduje a dáva moje sny dohromady,“ vyznal sa 55-ročný Bon Jovi.

Vzťah plný lásky

Láska Bon Joviho a Dorothea sa začala ešte na Sayrevillskej War Memorial High School v ich rodnom meste. Keď prišiel rok 1989 odcestovali do Las Vegas, kde si povedali svoje „áno“. Žiť a fungovať so svetovou hviezdou nemôže byť jednoduché. Zaľúbenci to však zvládajú a na rozdiel od väčšiny celebritných párov sa milujú aj po rokoch. Spevák priznal, že nie je svätý a občas práve on zapríčiní hádku. Ako ale priznala jeho milovaná, vždy sa snažia nájsť kompromis a hlavne hľadať cestu, aby im ich vzťah klapal. Čo sa týka fanúšičiek, tie vraj nevníma ako svoju konkurenciu. „Myslím, že je to skvelé, že milujú hudbu,“ prezradila.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Birthday Dorothea hurley bongiovi

Príspevok, ktorý zdieľa Randy (@ilubonjovi),

Dôležité podľa manželov je držať pri sebe. Dorothea sa počas každého koncertu snaží stáť na boku a s podporou sledovať manželovu šou. Okrem toho ich spája aj túžba pomáhať. V roku 2006 spoločne založili nadáciu, vďaka ktorej sa postavilo 500 bytových jednotiek pre chudobných. Rovnako tak otvorili dve reštaurácie „Soul Kitchen“, v ktorých sa stretávajú dve skupiny zákazníkov. Tí, ktorí platia a tí, ktorí potrebujú jedlo. Dorothea si splnila svoj obrovský sen a je vidieť, že sú manželia prepojení a dokonale sa dopĺňajú. „Nejako to funguje,“ dodala úžasná Dorothea, ktorá dokáže roky spájať manželovu slávu, úspech, lásku a rodinu.

Tajomstvo šťastného manželstva

Ako sám Jon Bon Jovi pre americké médiá priznal, uvedomil si, predtým bol chalanom z plagátov a zrazu dostal nálepku "dlhodobo ženatá rocková hviezda", ale ani trochu mu to neprekáža, pretože je šťastný, uviedol pre magazín People. A hoci si nemyslí, že nepozná univerzálny recept na to, aby manželstvo vydržalo, vie čo funguje u nich.

1. Dokáže oceniť manželkine zásluhy

Vie, že jeho žena má na jeho život pozitívny vplyv a nijako sa tým netají, svoju vďačnosť jej dáva najavo a pokojne o tom rozpráva aj pred ostatnými. Hovorí o seba ako o bláznivom a roztržitom idealistovi. A o svojej žene, ako o tej, ktorá, obrazne povedané, drží lepidlo, ihlu a niť, aby všetko v rodine držalo pokope.

2. Žiarlivosť u nich nemá šancu

Keby mala Dorothea žiarliť na tie tisíce fanúšičiek, ktoré jej muža zbožňujú, ich vzťah by nič nevydržal. Ona sa však namiesto toho teší, že sa im páči jeho hudba.

3. Sú si podobní

Tvrdí, že v ich vzťahu veľa znamená aj to, že vyrastali v podobných podmienkach, a aj tieto dávny časy ich ovplyvnili až doteraz.

4. Vedieť, kedy hovoriť a kedy mlčať

Jon Bon Jovi to vidí tak, že pre dobré manželstvo je potrebné vedieť odhadnúť, kedy je čas mlčať a kedy je čas prehovoriť. Manželia sa tak vyhnú mnohým zbytočným hádkam, ktoré by ich vzťah iba naštrbili.

Už ste čítali?

Košičanka vyrába parfumy, za ktorými sa idú v Paríži potrhať,…

Voňavky, ktoré sa vyrábajú v laboratóriu na východe Slovenska,…

Profesionálna dohadzovačka: Tragédiou dneška je, že ľudia si…

Profesionálna dohadzovačka pre Dobré noviny prezradila nielen dôvod, prečo…

Slovenskí muži nie sú galantní a ženy nevedia, kto je pravá…

Zisťovali sme za vás, ako sa v spoločnosti vhodne správať a s čím majú…

Uznávaný český pedagóg: Materské školy nevznikli pre potreby…

Špeciálny pedagóg Jiří Halda tvrdí, že materské…

Vzťahový poradca: Muž nedokáže dať žene, čo potrebuje, kým v…

Muži majú v sebe malého zraneného chlapca, ktorého musia najprv…

Psychologička: Mať pod stromčekom hračkárstvo je nezmysel. Deti…

Deťom veľa darčekov netreba, je potrebné sa im venovať. Viac o tejto téme prezradila…

Bývalý policajt: Podľa mojich indícií Kuciakovu vraždu vyšetria.…

Po 26 rokoch aktívnej služby v policajnom zbore odišiel do civilu v hodnosti…

Slovenský vedec Milan Kováč rozlúštil tisícky rokov staré tajomstvo…

Etnológ Milan Kováč skúmal staroveké mayské stavby v stredoamerickej…