Triumf Litvínova v Chomutove po predĺžení zariadil Juraj Mikúš

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. — Foto: TASR František Iván

Na triumfe Karlových Varov v Zlíne sa strelecky podieľali slovenskí útočníci Tomáš Mikúš a David Gríger.

Praha 4. novembra (TASR) - V nedeľňajšom zápase 17. kola najvyššej českej hokejovej súťaže zvíťazil Třinec doma nad Libercom 5:3 aj vďaka gólu a asistencii slovenského obrancu Martina Gernáta. Na triumfe Karlových Varov v Zlíne sa strelecky podieľali slovenskí útočníci Tomáš Mikúš a David Gríger. O triumfe Litvínova v Chomutove 2:1 po predĺžení rozhodol v 64. minúte Juraj Mikúš.

Vedúca Sparta Praha vyhrala na ľade Pardubíc 5:4 po predĺžení, tromi asistenciami k tomu prispel slovenský útočník Andrej Kudrna.

HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 5:3 (0:2, 4:0, 1:1)

Góly: 24. Chmielewski, 28. GERNÁT, 32. Svačina, 36. Svačina (GERNÁT), 48. Hrňa (MARCINKO) – 1. Kvapil, 17. Kvapil (HUDÁČEK), 41. Ševc

PSG Berani Zlín - HC Energie Karlove Vary 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Góly: 43. Šlahař - 16. T. MIKÚŠ, 34. Gorčík (LAPŠANSKÝ), 38. Balán, 42. GRÍGER

Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov 1:2 pp (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)

Góly: 41. Marjamäki - 46. Trávníček (GERHÁT), 64. J. MIKÚŠ

BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Góly: 6. P. Musil (Pacovský, Látal), 29. Martin Procházka (Pabiška) - 49. Kašpar (Zaťovič)

HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha 4:5 pp (1:0, 1:1, 2:3 - 0:1)

Góly: 8. Marosz, 31. Treille (BUBELA), 47. BUBELA, 57. Rolinek - 25. Říčka, 44. Blain (KUDRNA), 48. Buchtele (KUDRNA), 55. Jarůšek (KUDRNA), 63. Kumstát

HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera 2:3 pp a sn (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0, 0:1)

Góly: 15. Gulaš, 32. Kindl (ČREŠŇÁK) – 7. Schleiss, 40. Szturc (TYBOR), rozhod. nájazd Roman

HC Olomouc - Mountfield HK 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)

Góly: 47. Strapáč, 54. Strapáč, 60. Strapáč - 8. Cibulskis

Namiesto stužkovej jej pripravovali pohreb. Barborka si nestihla splniť veľký sen, no darovala život

Počas svojho krátkeho života bola anjelik, ktorý všade rozdával…

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška