TL: Miškovec podľahol Liptovskému Mikulášu

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. — Foto: TASR/AP

V prvej tretine domácim po videu neuznali gól pre vysokú hokejku a tak sa skončila bez gólov.

Miškovec 28. októbra (TASR) - V prvej tretine domácim po videu neuznali gól pre vysokú hokejku a tak sa skončila bez gólov. V druhej dvadsaťminútovke Liptáci dali dva zlepené góly, najprv sa presadil Oško a o chvíľu aj Richard Huna, ktorý prepálil všetko, čo mu stálo v ceste. Potom rozhodcovia opäť neuznali gól domácim. V tretej tretine hostia hrali stále svoju hru, dokázali zvýšiť na 4:0 vďaka Sukeľovi a Lištiakovi. Až potom sa maďarský tím presadil a v závere dvoma gólmi upravil na konečných 2:4.

DVTK Jégesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš 2:4 (0:0, 0:2, 2:2)

Góly: 58. Harrison (Milam), 59. Pance (Szirányi, Vas) - 21. Oško (Sukeľ, Uram), 23. Ri. Huna (Ró. Huna), 45. Sukeľ (Uram), 57. Lištiak (Ró. Huna, Ri. Huna). Rozhodovali: Snášel, Kalina - Smrek, Šoltés, vylúčení: 8:6 na 2 minúty, presilovky: 0:1, oslabenia 0:0, 1125 divákov.