Slováci do 21 rokov postúpili do finále MS v malom futbale

Slovenskí tím do 21 rokov v malom futbale na MS v Prahe, 7. októbra 2018.
Slovenskí tím do 21 rokov v malom futbale na MS v Prahe, 7. októbra 2018. — Foto: SZMF

Slováci sa presadili v 13. minúte, keď sa po strele Rolinca dostal pri žrdi k lopte Repa a otvoril skóre.

Praha 7. októbra (TASR) - Slovenskí reprezentanti v malom futbale do 21 rokov postúpili do finále majstrovstiev sveta v Prahe. V nedeľňajšom semifinále zdolali Kolumbiu 3:0 a duel o zlato ich čaká v rovnaký deň od 20.00 h proti víťazovi súboja Taliansko - Česko.

Slováci sa presadili v 13. minúte, keď sa po strele Rolinca dostal pri žrdi k lopte Repa a otvoril skóre. O minútu neskôr viedli už 2:0, presadil sa Nestorík. Definitívu výsledku stanovil v 46. minúte opäť Repa, ktorý využil vybehnutie súperovho brankára a skóroval strelou cez celé ihrisko.