Dúbravka nezabránil prehre Newcastlu na ihrisku Manchestru City

Na archívnej snímke slovenský futbalový reprezentant Martin Dúbravka.
Na archívnej snímke slovenský futbalový reprezentant Martin Dúbravka. — Foto: TASR/Martin Baumann

V drese hostí predviedol niekoľko veľmi dobrých zákrokov slovenský reprezentačný brankár Martin Dúbravka. O dva góly domácich sa postarali Raheem Sterling a Kyle Walker.

Londýn 1. septembra (TASR) - Futbalisti Newcastlu United prehrali v sobotňajšom zápase 4. kola Premier League na ihrisku úradujúceho šampióna Manchestru City 1:2. V drese hostí predviedol niekoľko veľmi dobrých zákrokov slovenský reprezentačný brankár Martin Dúbravka. O dva góly domácich sa postarali Raheem Sterling a Kyle Walker, za "straky" skóroval DeAndre Yedlin.

FC Liverpool vyhral na pôde Leicestru City 2:1. Zverenci trénera Jürgena Kloppa vyhrávali po prvom polčase už o dva góly, keď sa presadili Sadio Mane a Roberto Firmino. Domácim sa podarilo iba znížiť, keď v 63. minúte skóroval Rachid Ghezzal.

Chelsea vyhrala nad Bournemouthom 2:0 gólmi Pedra Rodrigueza a Edena Hazarda. Tréner Maurizio Sarri tak doviedol svoj tím k víťazstvu aj vo štvrtom ligovom stretnutí a spolu s "The Reds" sú Londýnčania na čele tabuľky bez straty bodu.