K výhre Mezökövesdu nad Akadémiou 2:0 prispel gólom Pillar

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. — Foto: TASR - Marko Erd

Do listiny strelcov sa v zápase Mezökövesd-Zsóry - Akadémia F. Puskása zapísal slovenský obranca domácich Róbert Pillar, ktorý gólom v 75. minúte spečatil víťazstvo Mezökövesd-Zsóry 2:0.

Budapešť 1. septembra (TASR) - Úvodný sobotňajší zápas 7. kola maďarskej futbalovej ligy medzi mužstvami VSC Debrecín a Haladás Szombathely, ktorý vedie slovenský tréner Michal Hipp, sa skončil remízou 1:1.

Výsledok - 7. kolo:

VSC Debrecín - Haladás Szombathely 1:1

/za Debrecín do 36. min hral E. Čikoš - za Szombathely hrali celý zápas K. Kolčák a K. Mészáros/

VTK Diósgyör - Paks 0:0

/za Diósgyör od 52. min. nastúpil M. Juhar/

Mezökövesd-Zsóry - Akadémia F. Puskása 2:0

/za Mezökövesd-Zsóry hral celý zápas R. Pillar + 75. gól - za Akadémiu hral celý zápas J. Vlasko/

MTK Budapešť - Kisvárda 0:1

Újpest Budapešť - Honvéd Budapešť 0:0