Real Madrid vyhral s AS Rím 2:1 na Medzinárodnom pohári majstrov

Obranca Realu Madrid Sergio Ramos, vpravo, a forward AS Rím Edin Džeko počas prvej polovice zápasu na Medzinárodnom pohári majstrov. — Foto: TASR/AP

Na MetLife Stadium v New Jersey pred návštevou 51.528 divákov v prvej štvrťhodine strelili góly Marco Asensio a Gareth Bale, AS Rím v 83. minúte znížil po presnom zásahu Kevina Strootmana.

East Rutherford 8. augusta (TASR) - Futbalisti Realu Madrid zaznamenali druhé víťazstvo na prípravnom turné v USA. V noci na stredu zdolal úradujúci európsky šampión na Medzinárodnom pohári majstrov taliansky AS Rím 2:1.

Na MetLife Stadium v New Jersey pred návštevou 51.528 divákov v prvej štvrťhodine strelili góly Marco Asensio a Gareth Bale, "vlci" v 83. minúte znížili po presnom zásahu Kevina Strootmana.