Ako si zachovať mladistvý vzhľad bez lekárov?
Inzercia
Inzercia

Ako si zachovať mladistvý vzhľad bez lekárov?

Ženy sa snažia skrývať vek rôznymi metódami. Ako starnúť s gráciou a pritom ostať krásnou do vysokého veku?

Dnešná žena má k dispozícií celú škálu možností, ako sa o seba starať a vyzerať úžasne pri každej príležitosti. Zdá sa však, že s rozširujúcimi sa možnosťami sa stále zvyšujú aj nároky na dobre známy ideál ženskej krásy. Postupne je však stále ťažšie určiť hranicu medzi tým, čo je skutočne pekné a prirodzené a tým, čo je výsledkom skrášlovacích procedúr najrôznejšieho druhu.

Zatiaľ čo v minulosti si ženy vystačili s klasickými kuchynskými receptami typu žĺtok na lesk vlasov, uhorkový obklad na sviežosť očí a kvasnicový zábal na prekrvenie tváre, dnes už často nestačí ani overený dobrý krém proti vráskam a ženy sú ochotné podstupovať aj omnoho invazívnejšie zákroky ako napríklad lifting či aplikáciu botulotoxínu. Účinná redukcia vrások ponúka ženám možnosť zbaviť sa tých nenávidenia hodných zárezov času na našej tvári a vyzerať rovnako dobre ako pred desiatimi rokmi.

Aj bez kozmetických a lekárskych zákrokov, si môže žena dlhodobo zachovať mladistvý vzhľad. Kľúčom k úspechu je dôkladná starostlivosť o pleť. Odborníci radia, že najdôležitejší je pre našu pleť pravidelný prísun hydratácie a vyhýbanie sa negatívnym zlozvykom, akými sú fajčenie, nadmerné opaľovanie či časté ponocovanie. Ak venujete pokožke dostatočnú starostlivosť už v mladšom veku, odvďačí sa vám dlhodobou sviežosťou a pružnosťou bez vrások.

Jedným z najobľúbenejších kozmetických vylepšení je v súčasnosti zväčšenie pier v Bratislave. Predovšetkým pre tie z nás, ktoré majú nevýrazné či veľmi malé pery, je to vítaný spôsob, ako získať zdravé sebavedomie a napraviť tú časť nášho tela, s ktorou nie sme úplne spokojné. Okamžité zväčšenie pier nám však môžu zabezpečiť aj súčasné kozmetické prípravky. Rúže s obsahom kolagému sú vítanou každodennou pomôckou všetkých žien, ktoré sa trvalejším kozmetickýcm úpravám snažia vyhnúť. Výhodou je tiež to, že ak sa vám výsledný efekt nebude páčiť, stači sa jednoducho odmaľovať.

Ako sa hovorí, všetkého s mierou. Dôležité je preto mať mieru aj v oblasti skrášlovacích metód. Nezabúdajte, že hoci sú možnoti vylepšení dostupnejšie ako kedykoľvekek predtým a stávajú sa takmer módnym doplnkom, nikdy nenahradia prirodzené krásu a silu vnútorného vyžarovania.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…