Festival zdravého životného štýlu FITFEST sa koná už tento víkend
TASR
TASR

Festival zdravého životného štýlu FITFEST sa koná už tento víkend

Vďaka festivalu FITFEST sa už tento víkend zmení Železná studnička v Bratislave na centrum zdravia, športu, pozitívnej energie a motivácie.

— Foto: FITFEST

Bratislava 14. júna (OTS) - Najkomplexnejší festival zdravia aký tu kedy bol, pomôže ľuďom k správnemu výberu informácií ako byť FIT a ukáže ľuďom ako žiť zdravšie a plnohodnotnejšie. Odborníci, profesionáli a športovci budú pre ľudí k dispozícií celú sobotu a nedeľu. Vstup na festival je ZADARMO a návštevníci budú môcť dokonca bezplatne zaparkovať v priestoroch bývalej vojenskej nemocnice hneď pod Železnou studničkou, kde je vyčlenených až 700 miest na parkovanie.

Na FITFESTE samozrejme nebude chýbať poriadna dávka športových aktivít, na ktoré sa cvičiaci môžu ešte stále bezplatne registrovať prostredníctvom aplikácie Moovass na odkaze: https://my.moovass.com/provider/details?id=16. Od rána až do večera budú v športovej zóne prebiehať rôzne aktivity ako joga, tabata, hiit, fit latino, thai box, zumba a iné. Počas dvoch dní budú prebiehať rôzne zdravotné merania a tiež sa bude festival venovať pozitívnej energii. Na FITFESTE nájdete mnoho známych tvári, ktoré prídu dni zdravia osláviť spolu s návštevníkmi. Tešia sa na Vás osobnosti ako Attila Végh, Viktor Vincze, Robo Papp, Sabina Pleváková, raperka SIMA, Peter Bažík, Robo Šimko a ďalší.

Vďaka Bratislavskému samosprávnemu kraju sa do FITFESTU zapoja aj školy, ktoré odprezentujú projekty súvisiace so zdravým životným štýlom.

Spojená skola Ivanka pri Dunaji, ktorá prinesie psíkov a odprezentuje tiež zdravú výživu v spojení s rybárstvom. Stredná priemyselná škola dopravná odprezentuje prebiehajúci projekt Erasmus, ktorý je zameraný na stravovacie návyky tínedžerov, Gymnázium Malacky ponúkne služby súvisiace so zdravým životným štýlom pre návštevníkov a športovcov:

1. Meranie UV filtru slnečných okuliarov - posúdenie úrovne ochrany pred UV žiarením

2. Meranie tepovej frekvencie pred a po športovom výkone - nepriame meranie kondičky športovca. A SOS záhradnícka Gustáva Čejku, prinesie ponuku byliniek a rastliniek, niektoré z nich budú aj k zakúpeniu.

Do FITFESTU sa zapojil aj župan Bratislavského samosprávneho kraja pán Juraj Droba a starosta Nového mesta pán Juraj Kusý. Svojou účasťou zároveň podporia zdravý životný štýl a prihovoria sa ľuďom priamo na hlavnom stagi pri amfiteátri na Železnej studničke v sobotu o 12:00 hodine.

Určite sa pred víkendom poriadne rozhýbte, nalaďte sa na správnu vlnu a príďte na najkomplexnejší festival zdravého životného štýlu FITFEST 2018.

www.fitfest.sk

Už ste čítali?

Na Slovensku existuje povolanie, ktoré už v celej Európe zaniklo

Aby ste niečo takéto videli, musíte vycestovať za hranice starého kontinentu.…

Robo poprosil mamu, aby v jeho podniku varila najlepšie domáce…

V ich podniku sa budete cítiť ako doma nielen vďaka pestrej zmesi vôní…

Tento tajomný slovenský hrad mali postaviť templári. Už čoskoro…

Väčšina ľudí touto dedinkou prejde a malý nenápadný…

Saška prešla kus sveta a vrátila sa na východ. V Košiciach už…

Precestovala kus sveta a aj také krajiny, kde je plastová fľaša…

David je budúci onkológ s rakovinou, ktorý o nej na internete…

Študent medicíny David Dufek prehovoril o svojom ochorení a mýtoch,…

Zdenka sa do Toskánska presťahovala len čo videla jeho fotky…

Toskánsko si každý okamžite zamiluje. Ak sa vám to ešte nestalo,…

Slovenka, ktorú Briti označili za vedkyňu roka. Doma o nej nevieme,…

Slovenská vedkyňa Monika Gullerová žne v zahraničí úspechy. Vo…

Historička o manželstve: Z lásky sa berieme posledných 100 rokov…

Praženica či bryndza? Aj takýto pokrm na stole mohol rozhodnúť o vašom…