Festival zdravého životného štýlu FITFEST sa koná už tento víkend
TASR
TASR

Festival zdravého životného štýlu FITFEST sa koná už tento víkend

Vďaka festivalu FITFEST sa už tento víkend zmení Železná studnička v Bratislave na centrum zdravia, športu, pozitívnej energie a motivácie.

— Foto: FITFEST

Bratislava 14. júna (OTS) - Najkomplexnejší festival zdravia aký tu kedy bol, pomôže ľuďom k správnemu výberu informácií ako byť FIT a ukáže ľuďom ako žiť zdravšie a plnohodnotnejšie. Odborníci, profesionáli a športovci budú pre ľudí k dispozícií celú sobotu a nedeľu. Vstup na festival je ZADARMO a návštevníci budú môcť dokonca bezplatne zaparkovať v priestoroch bývalej vojenskej nemocnice hneď pod Železnou studničkou, kde je vyčlenených až 700 miest na parkovanie.

Na FITFESTE samozrejme nebude chýbať poriadna dávka športových aktivít, na ktoré sa cvičiaci môžu ešte stále bezplatne registrovať prostredníctvom aplikácie Moovass na odkaze: https://my.moovass.com/provider/details?id=16. Od rána až do večera budú v športovej zóne prebiehať rôzne aktivity ako joga, tabata, hiit, fit latino, thai box, zumba a iné. Počas dvoch dní budú prebiehať rôzne zdravotné merania a tiež sa bude festival venovať pozitívnej energii. Na FITFESTE nájdete mnoho známych tvári, ktoré prídu dni zdravia osláviť spolu s návštevníkmi. Tešia sa na Vás osobnosti ako Attila Végh, Viktor Vincze, Robo Papp, Sabina Pleváková, raperka SIMA, Peter Bažík, Robo Šimko a ďalší.

Vďaka Bratislavskému samosprávnemu kraju sa do FITFESTU zapoja aj školy, ktoré odprezentujú projekty súvisiace so zdravým životným štýlom.

Spojená skola Ivanka pri Dunaji, ktorá prinesie psíkov a odprezentuje tiež zdravú výživu v spojení s rybárstvom. Stredná priemyselná škola dopravná odprezentuje prebiehajúci projekt Erasmus, ktorý je zameraný na stravovacie návyky tínedžerov, Gymnázium Malacky ponúkne služby súvisiace so zdravým životným štýlom pre návštevníkov a športovcov:

1. Meranie UV filtru slnečných okuliarov - posúdenie úrovne ochrany pred UV žiarením

2. Meranie tepovej frekvencie pred a po športovom výkone - nepriame meranie kondičky športovca. A SOS záhradnícka Gustáva Čejku, prinesie ponuku byliniek a rastliniek, niektoré z nich budú aj k zakúpeniu.

Do FITFESTU sa zapojil aj župan Bratislavského samosprávneho kraja pán Juraj Droba a starosta Nového mesta pán Juraj Kusý. Svojou účasťou zároveň podporia zdravý životný štýl a prihovoria sa ľuďom priamo na hlavnom stagi pri amfiteátri na Železnej studničke v sobotu o 12:00 hodine.

Určite sa pred víkendom poriadne rozhýbte, nalaďte sa na správnu vlnu a príďte na najkomplexnejší festival zdravého životného štýlu FITFEST 2018.

www.fitfest.sk

Už ste čítali?

Psychologička: Mať pod stromčekom hračkárstvo je nezmysel. Deti…

Deťom veľa darčekov netreba, je potrebné sa im venovať. Viac o tejto téme prezradila…

Bývalý policajt: Podľa mojich indícií Kuciakovu vraždu vyšetria.…

Po 26 rokoch aktívnej služby v policajnom zbore odišiel do civilu v hodnosti…

Slovenský vedec Milan Kováč rozlúštil tisícky rokov staré tajomstvo…

Etnológ Milan Kováč skúmal staroveké mayské stavby v stredoamerickej…

Na Slovensku ju posielali na potrat, Švajčiari zachránili jej…

Bežné vyšetrenie spustilo lavínu zlých správ. Tehotná…

V prvej ČSR sa jazdilo vľavo, hlavným mestom mala byť Žilina…

Československo bolo hospodárskou veľmocou, bolo ďaleko pred najväčšími…

Kouč osobného rozvoja: Mladí nie sú problém. Ani štyridsiatnici…

Kouč osobnostného rozvoja Andy Winson v rozhovore odhalil množstvo zaujímavých…

Pedagogička: Dieťa z domu odchádza celý život. Treba ho nechať…

Mení sa všetko okolo nás a spôsob výchovy nie je výnimkou.…

Babička z trhoviska v Nových Zámkoch dojala celý slovenský internet.…

Pani Margit roky pomáhala cudzím ľuďom. Dnes si staručká vdova privyrába…