K športovému tipovaniu treba kus šťastia ale aj logiky
Inzercia
Inzercia

K športovému tipovaniu treba kus šťastia ale aj logiky

Športové tipovanie je pre mnohých zaujímavou cestou, ako znásobiť svoje vklady. Aby ste boli v tejto oblasti úspešní, potrebujete nielen šťastie, ale aj nástroje, ktoré vám k pomôžu k úspechu.

K tipovaniu vedú rôzne cesty. Niekto si podá tiket, lebo verí svojim športovým znalostiam a chce ich pretaviť do peňazí, iný pre napätie, s ktorým sleduje vybraný zápas. Ďalších ľudí k tomu vedie jednoducho zvedavosť. Je jedno, ktorou cestou sa človek k športovému tipovaniu dostane, pre všetkých je spoločná snaha o znásobenie vkladu. To sa ale ľahšie povie, ako urobí.

Na dnešnom trhu pôsobia viaceré stávkové kancelárie, ponúkajúce možnosť staviť si na vybraný šport, zápas alebo polčas. Tým však ich ponuka na kurzovom lístku nekončí. Okrem tradičných športových stávok na víťaza zápasu existuje ohromný počet možností staviť si napríklad na počet gemov v sete, alebo v ktorej minúte skóruje vybraný tím, kto sa zapíše do listiny strelcov, počet faulov alebo outov, prípadne si môžete podať na zápas s handicapom alebo s tipom na viac či menej gólov alebo gemov v zápase. Tipovanie cez internet posúva hranice stávkovania ďalej a dáva možnosť staviť na už prebiehajúci zápas, teda live.

Tí úspešnejší tipujúci si vyberajú zápasy z ponuky podľa toho, v ktorej oblasti sa dobre orientujú, napríklad v tenise, futbale, basketbale či hádzanej. K tomu nepochybne treba mať rozsiahle znalosti o tímoch a ich aktuálnej forme, štatistikách, jednotlivých hráčoch a pri futbale občas aj o počasí.

Okrem klasických štatistík a tabuliek dostupných na kamenných pobočkách existujú aj štatistiky na internetových stránkach všetkých stávkových kancelárií. Tie na internete sú však podrobnejšie, dajú sa v nich porovnávať jednotlivé tímy alebo hráči, pozrieť si dlhodobejšie štatistiky a detailnejšie rozbory. Vďaka tejto výhode je vhodnejšie tipovať cez internet, kde sa dajú prehľadnejším spôsobom zistiť potrebné informácie. Okrem toho má tipovanie cez internet aj ďalšiu výhodu v podobe možnosti sledovať priame prenosy pre registrovaných členov.

Jedným z lákadiel, ktorými sa stávkové kancelárie snažia rozšíriť rady svojich tipérov, sú vernostné programy či body, vďaka ktorým je možné získať zaujímavé ceny, voľné tikety alebo hotovosť. Vďaka tipovaniu cez internet sa však dá získať aj zdvojnásobenie vkladu pre nových členov. Zaujímavé informácie o tipovaní, ako aj o tom, ako a kde získať 100%-tný bonus z hodnoty prvého vkladu, sa dajú získať napríklad na stránke sportovetipovanie.sk.

Netreba zabúdať, že aj keď si stavíte na favorita, stále je tu malá šanca na víťazstvo outsidera. Na toto neexistujú žiadne štatistiky ani zaručené rady a preto treba mať pri tipovaní aj kus šťastia, ktorý Vám prajeme.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…