Rádio Human a rodinné firmy patria k sebe
TASR
TASR

Rádio Human a rodinné firmy patria k sebe

V pondelok 21. mája, ráno o ôsmej začína na Slovensku vysielať nové rádio, určené špeciálne pre rodinné firmy a profesionálov, ktorých životom je biznis, podnikanie, manažment a práca s ľuďmi.

— Foto: Rádio HUMAN

Bratislava 18. mája (OTS) - Rádio HUMAN si môžete naladiť na radia.sk, a na webovej stránke www.radiohuman.sk.

Rádio HUMAN je jedinečný pôvodný slovenský projekt. Za jeho vznikom nestojí žiadna nadnárodná spoločnosť, či finančná skupina a nejde ani o prevzatý, či upravený formát zahraničnej stanice, ale o originálnu produkciu. Hlavným poslaním Rádia HUMAN je vytvorenie priestoru pre tému rodinných firiem, manažmentu, práce s ľuďmi a ďalšími oblasťami, ktoré s riadením spoločností a podnikaním úzkom súvisia.

Obsahová špecifikácia nového rádia zreteľne odráža profesionálnu expertízu jeho zakladateľov, ktorými sú manželia Erika a Hubert Matwij. „Sme prvé rádio pre rodinné firmy na Slovensku. Doteraz u nás takýto formát nebol, napriek tomu, že téma rodinného podnikania si ho zaslúži,“ hovorí Erika Matwij, známa odborníčka na manažment i prácu s ľuďmi, ktorá pôsobí v tejto oblasti skoro 20 rokov a práci s rodinnými spoločnosťami sa cielene venuje posledných osem rokov. „Rozhodli sme sa založiť Rádio HUMAN, aby táto nesmierne zaujímavá téma dostala priestor. Zároveň vnímame vznik nášho rádia, ako postupné napĺňanie sna. Ja som vždy chcela byť akýmsi zdrojovým človekom, deliť sa so skúsenosťami, ktoré som za roky svojej činnosti získala a manžel vždy túžil preniknúť do technických tajov rádia. Veríme, že spojenie našich schopností a nadšenie z realizácie v novej oblasti prinesie úžitok najmä poslucháčom.

(Foto: Rádio HUMAN)

Nalaďte sa pozitívne a rozvíjajte sa spolu s Rádiom HUMAN

Vysielanie Rádia HUMAN je určené najmä profesionálom a tým, ktorí sa chcú dozvedieť viac o biznise, vzťahoch, o nástrojoch na rozvoj a efektívne riadenie, o systémoch potrebných na rast a udržanie výkonnosti podniku, vyhľadávaní talentov a bude prinášať novinky a trendy zo sveta, Európy a Slovenska v manažovaní a riadení nielen rodinných firiem. Na vyváženie odborných tém sú do programovej štruktúry rovnomerne zaradené aj oddychové formáty zo života mimo práce a množstvo dobrej hudby.

Rádio HUMAN štartuje 21. mája 2018. „Rozbiehame sa od nuly a v prvej etape budeme premiérovo vysielať každý deň dve hodinové relácie z vlastnej produkcie. Prvá hodina je manažérsky orientovaná, má slúžiť ako užitočný zdroj informácií. Druhá hodina prináša oddychovejšie témy. Čas od ôsmej do deviatej v pondelok v stredu a piatok je vyhradený relácii Manažérska kaviareň, kde budeme odpovedať aj na otázky poslucháčov. V utorok a štvrtok ju vystrieda relácia Viete, že... o zaujímavostiach z biznisu. Od deviatej každý pracovný deň vysielame profilovo a lifestylovo zamerané relácie Vizitka a Svet inšpiratívnych ľudí. Postupne budeme pridávať ďalšie relácie a témy,“ popisuje pilotnú etapu vysielania Hubert Matwij. „V našom rádiu budú mať čo počúvať nielen majitelia firiem a podnikov, ale aj manažéri, tímlídri, obchodníci, personalisti, produkťáci, klientskí pracovníci, logisti, marketéri, právnici, či žurnalisti. Sme tu pre tých, ktorí sa chcú pozitívne naladiť a rozvíjať sa“, dopĺňa Erika Matwij.

(Foto: Rádio HUMAN)

Vznik rádia, ktoré postupne rastie z jednej myšlienky do premyslenej koncepcie, pripomína rodinné firmy. Aj tie začínajú z mála a nadšenia a vďaka vytrvalosti rodiny naberú rozmery veľkých projektov a pretrvajú celé generácie. V podobný osud verí aj Rádio HUMAN, ktoré užitočne a zaujímavo rozširuje slovenský mediálny priestor.

Viac na www.radiohuman.sk

Rádio Human a rodinné firmy – patríme k sebe

V pondelok, 21. mája 2018 prichádza nový partner pre rodinné firmy, manažérov a ľudí z biznisu. Každý pracovný deň od 21. mája 2018 začínajú relácie pre profesionálov – o úspešnom živote vo firmách i mimo nich. V premiére vždy od ôsmej ráno a v reprízach od druhej popoludní a večer o deviatej.

Rádio Human - nový partner pre úspech v biznise je tu už od 21. mája.

Relácia Manažérska kaviareň

Chcete od expertov zistiť, ako efektívne využívať manažérske nástroje na úspech firmy? Počúvajte reláciu Manažérska kaviareň. Vždy v pondelok, stredu a piatok. V premiére o ôsmej ráno, v repríze o druhej popoludní a o ôsmej večer.

Manažérska kaviareň - relácia Rádia HUMAN – začína už tento pondelok, 21. mája o ôsmej. Manažérska kaviareň – od expertov pre expertov - v pondelok, stredu a piatok v Rádiu HUMAN už od 21. mája.

Relácia – Viete, že...

Viete, že zaujímavosti zo sveta biznisu, vzťahov, manažovania, či práce s ľuďmi vás dokážu podporiť v osobnom i profesionálnom raste? Finta je v tom, kto vám ich namieša a ako vám ich podá. Erika Matwij a jej relácia Viete, že... tvoria kombináciu, ktorá vás presvedčí, že pracovať na sebe sa dá aj pri počúvaní rádia. Rádia HUMAN.

Relácia Viete, že... má premiéru vždy v utorok a štvrtok o ôsmej ráno, v repríze o druhej popoludní a o ôsmej večer. Erika Matwij má šiesty zmysel na zaujímavosti, ktoré vás posunú ďalej.

Viete, že... relácia Rádia HUMAN, začína v utorok, 22. mája.

Relácia Vizitka a Svet inšpiratívnych ľudí

Každý deň s inšpiratívnymi ľuďmi.

Spoznajte s Rádiom HUMAN úspešných ľudí rôznych profesií. Predstavíme vám ich každý deň od pondelka do piatka v relácii Vizitka a relácii Svet inšpiratívnych ľudí. V pondelok o hudbe, v utorok o cestovaní, v stredu o životnom štýle, vo štvrtok o kultúre, v piatok o športe.

O deviatej ráno v premiére a v repríze o tretej popoludní a deviatej večer. Začíname 21. mája.

Už ste čítali?

Slovenský vedec Milan Kováč rozlúštil tisícky rokov staré tajomstvo…

Etnológ Milan Kováč skúmal staroveké mayské stavby v stredoamerickej…

Na Slovensku ju posielali na potrat, Švajčiari zachránili jej…

Bežné vyšetrenie spustilo lavínu zlých správ. Tehotná…

V prvej ČSR sa jazdilo vľavo, hlavným mestom mala byť Žilina…

Československo bolo hospodárskou veľmocou, bolo ďaleko pred najväčšími…

Kouč osobného rozvoja: Mladí nie sú problém. Ani štyridsiatnici…

Kouč osobnostného rozvoja Andy Winson v rozhovore odhalil množstvo zaujímavých…

Pedagogička: Dieťa z domu odchádza celý život. Treba ho nechať…

Mení sa všetko okolo nás a spôsob výchovy nie je výnimkou.…

Babička z trhoviska v Nových Zámkoch dojala celý slovenský internet.…

Pani Margit roky pomáhala cudzím ľuďom. Dnes si staručká vdova privyrába…

Malá rodinná firma z Nitry slávi historický úspech: Ako prví…

Obrovský úspech pre Slovensko priniesla jedna malá firmička z Nitry.

Obetavý otec nosí hendikepovaného syna na chrbte, aby mu ukázal…

Najväčšou záľubou rodiny Benkovcov je turistika. A nevynechávajú…