Arnold Schwarzenegger si opäť zahrá Terminátora
SITA
SITA

Arnold Schwarzenegger si opäť zahrá Terminátora

Šesťdesiatpäťročný herec túto informáciu potvrdil počas svojej prednášky na finančnom vzdelávacom summite, ktorý sa uskutočnil v Austrálii.

BRATISLAVA 14. júna - Hollywoodsky herec Arnold Schwarznegger sa predstaví v ďalšom pokračovaní série Terminátor. Bývalý guvernér Kalifornie túto informáciu potvrdil počas svojej prednášky na finančnom vzdelávacom summite, ktorý sa uskutočnil v Austrálii.

"Som veľmi šťastný, že štúdio Paramount chce, aby som v snímke Terminátor 5 účinkoval ako Terminátor," neskrýval nadšenie Schwarzenegger, ktorý si zahral v prvých troch filmoch z tejto sci-fi série, konkrétne v snímkach Terminátor (1984), Terminátor 2: Deň zúčtovania (1991) a Terminátor 3: Vzbura strojov (2003).

Terminátor 5 má byť pokračovaním štvrtého dielu s podtitulom Salvation (2009), v ktorom sa Schwarzenegger neobjavil a hlavné postavy v ňom stvárnili Christian Bale a Sam Worthington.

Šesťdesiatpäťročný herec sa už čoskoro objaví aj po boku Sylvestra Stallonea v pripravovanom akčnom filme Escape Plan. Okrem toho údajne rokuje aj o účinkovaní v remakeu filmu Toxický mstiteľ (1985), ktorý by mal režírovať Steve Pink.

Arnold Schwarzenegger, ktorý sa narodil v Rakúsku, začínal ako kulturista a sedemkrát získal titul Mr. Olympia. V Hollywoode sa presadil ako hrdina akčných filmov.

Okrem snímok o Terminátorovi zažiaril vo filmoch ako Barbar Conan (1982), Komando (1985), Dvojičky (1988), Total Recall (1990), Policajt zo škôlky (1990), Posledný akčný hrdina (1993), Junior (1994), Pravdivé lži (1994), Batman a Robin (1997), The Expendables (2010) či Expendables 2 (2012). Za svoj výkon vo filme Stay Hungry (1976) získal Zlatý glóbus.

V roku 1986 sa oženil so žurnalistkou a neterou amerického prezidenta Johna F. Kennedyho Mariou Shriver, s ktorou má štyri deti. Predvlani v máji však bývalý kalifornský guvernér priznal, že jej bol v roku 1997 neverný. S Mildred Patriciou Baenou, ktorá dvadsať rokov pracovala v jeho dome, splodil nemanželského syna.

Len týždeň predtým, ako sa o Schwarzeneggerovej nevere dozvedela verejnosť, sa Shriver odsťahovala zo spoločného domu a rozhodla sa ukončiť ich vzťah. V júli 2011 podala žiadosť o rozvod.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Už ste čítali?

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…