Atraktívne opálená pokožka je dnes IN
TASR
TASR

Atraktívne opálená pokožka je dnes IN

Zatiaľ čo v minulosti sa za príslušnosť k ,,aristokratickej vrstve,, považovala bledosť kože, v súčasnosti je tomu inak.

Foto: AVEFLOR

Bratislava 10. júna (OTS) - Zatiaľ čo v minulosti sa za príslušnosť k ,,aristokratickej vrstve,, považovala bledosť kože, v súčasnosti je tomu inak. Opaľovanie, prirodzené sfarbenie tela do hneda, je znakom atraktívnosti zdravia a životného štýlu. Atraktívne opálená pokožka je dnes IN. Keďže máme opaľovaciu sezónu predo dvermi, je potrebné zvoliť aj vhodný prostriedok na opaľovanie, s ktorým sa budeme chrániť. Slnečné lúče na jednej strane pomáhajú, tvoria v našom tele vitamín B a zlepšujú nám náladu. Na strane druhej spôsobujú kožné problémy. Preto je potrebne pravidelne sa natierať, striedať pobyt na slnku a v tieni, dodržiavať pitný režim.

S novou sezónou prišiel aj nový produkt vhodný aj pre najmenších.

Spoločnosť AVEFLOR bola založená v roku 1995. Od svojho vzniku sa zaoberá výrobou kvapalných a práškových aerosolov. Túto sezónu prináša na trh nový výrobok, opaľovaciu radu TRIODERM. Názov TRIODERM možno rozdeliť na dve časti - Trio a Derm. Trio – vyjadruje 3 definície produktu: Zdravie – Krása – Ochrana. Derm – pokožka. Je vhodný aj pre deti s citlivou pokožkou. Obsahuje vitamíny vyživujúce pokožku, minimalizuje riziko podráždenia a vzniku slnečnej alergie.

Vyskúšajte produkty Trioderm

- Trioderm – mlieko na opaľovanie poskytuje stabilnú a vode odolnú ochranu. Jemne, ľahko sa roztiera. Emulzia v spreji so stlačeným vzduchom umožňuje jednoduchú aplikáciu vo všetkých smeroch. Bambucké maslo zmäkčuje a hydratuje pokožku, vitamín E obmedzuje vplyv voľných radikálov.

- Trioderm mlieko po opaľovaní chráni pokožku pred starnutím spôsobeným slnečným žiarením. Znižuje podráždenie a pocit napnutej pokožky. Neobsahuje farbivá. Jednoducho sa aplikuje a ľahko rozotiera aj na citlivé miesta. Pokožka po aplikácii zostáva jemná a poddajná.

- Trioderm Sun Panthenol Sprej k ochladeniu a upokojeniu začervenanej pokožky. Zmierňuje pocity pálenia pokožky po nadmernom opálení slnkom. Je vhodný pre citlivú pokožku (bez parfemácie), vhodné aj pre deti. Extrakt z nechtíka a olivový olej ošetrujú pokožku postihnutú slnkom. Extrakt z rakytníka a vitamín E obmedzuje vznik voľných radikálov. HydrovanceR (Hydroxyethyl Urea) vysušenú pokožku hydratuje.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…