Známe dámy otvoria svoje šatníky pre Ružový bazár - Dobré noviny
Dobré noviny
Známe dámy otvoria svoje šatníky pre Ružový bazár

Známe dámy otvoria svoje šatníky pre Ružový bazár

Výťažok z Ružového bazára poputuje nadácii Petra Dvorského Harmony.

BRATISLAVA 11. júna - Už 22. júna sa priestory Roof Baru v bratislavskom nákupnom centre Eurovea premenia na dobročinný Ružový bazár.

Návštevníci budú môcť za symbolické ceny získať štýlové vintage kúsky svetových návrhárov, ktoré venovali na tento účel známe slovenské dámy.

Súčasťou podujatia budú zároveň prednášky expertov na témy zdravia žien. Bazár sa koná po prvý raz a je súčasťou kampane Chráňme naše ženy. Tá je zameraná na osvetu a prevenciu fetálneho alkoholového syndrómu. Výťažok z Ružového bazára poputuje nadácii Petra Dvorského Harmony.

Kúsky zo svojich šatníkov ponúknu napríklad Renáta Zmajkovičová, Dominika Cibulková, Gabriela Drobová, Mária Reháková, Simona Brnová Slobodníková, Monika Reháková, Monika Céreová či Romana Škamlová a prispeje aj módny salón Donna Rosi. Len pre Ružový bazár prisľúbila vybraný kúsok zo svojho šatníka aj Adriana Sklenaříková.

Pre návštevníkov bazára sú pripravené špeciálne prednášky a rozhovory s hosťami ako aj bezplatné konzultácie z oblasti zdravia a závislostí. Informácie o podujatí sa nachádzajú na www.ruzovybazar.sk. Zapojiť sa môžu všetky dámy, ktoré si chcú pred letom vytriediť šatník a prispieť tak na dobrú vec. Stačí poslať e-mail organizátorom, ktorí sa s nimi spoja.

Agentúru SITA informovala Andrea Devanová zo spoločnosti Relations Consulting.

Už ste čítali?

Jana Múdra, sestra Chirurgickej kliniky Fakultnej nemocnice Trenčín.

Babi, žijeme, kričí na zomierajúce pacientky sestra Jana. Za 24 rokov pochopila, že musí byť pilierom

Denne zachraňujú životy a od nás si zaslúžia viac pozornosti. Dobré…

Slovenská novinárka Katarína Antenozio, ktorá žije v Miláne.

Katarína žije roky v olympijskom Miláne: Soľnička sa tu nikdy nepodáva z ruky do ruky

Zimná olympiáda je lákadlom aj pre mafiu, prezradila v rozhovore.

Krasokorčuliar Adam Hagara so sestrou a trénerkou Alexandrou Hagarovou.

​Sestra a trénerka Adama Hagaru pre Dobré noviny: Slováci by o ňom mali vedieť jednu vec. Domov pôjdeme pyšní

Úspechy si naozaj vydrel a stojí za nimi veľa odriekania, priznala v rozhovore.

Do Grónska Martina nasledovala celá rodina.

Martin žije 15 rokov v Grónsku: Keď sa na jar oteplí na mínus desať, dievčatá vyťahujú sukne

V Grónsku čas plynie inak. Keď je pekné počasie, práca ide bokom a ide…

Život v zahraničí jej rozšíril obzory a cestovanie odporúča aj ďalším.

Dominika žila v Brazílii: S blond vlasmi som bola atrakciou. Ľudia boli skvelí a so všetkým mi pomáhali

Ľahko sa prispôsobuje, preto prepnúť z brazílskej na anglickú kultúru…