Svadobný dar mali otvoriť až po prvej hádke. Urobili to po 9 rokoch, obsah ich dojal k slzám
Radka Turoňová
Radka Turoňová

Svadobný dar mali otvoriť až po prvej hádke. Urobili to po 9 rokoch, obsah ich dojal k slzám

Manželia Kathy a Brandon Gunnovci dostali pred rokmi množstvo svadobných darov, no jeden bol skutočne výnimočný a tajomný. Nemohli ho totiž otvoriť do prvej spoločnej hádky. Spravili to až po 9 rokoch a ostali poriadne prekvapení.

Kathy a Brandon. — Foto: Repro/Huffington Post

DETROIT 3. apríla - Budúci manželia si už pred svadbou zvyknú vymedziť zoznam darov, ktoré majú byť hlavne praktické a najlepšie finančné, aby si mohli kúpiť to, čo naozaj potrebujú. Kathy a Brandon však dostali okrem toho aj veľkú krabicu, ktorá sa tvárila tajomne a zároveň bola veľkou výzvou – s jej otvorením mali vydržať do prvej hádky.

Iný pohľad na manželstvo

Svadbu mali už pred deviatimi rokmi a vychovávajú dve deti, no až teraz sa dostali k daru od Kathynej pratety. Nie je asi prekvapením, že tajomnú krabicu, inštrukcie a obsah v nej mala pod palcom skúsená staršia žena. Manželia sa totiž po mnohých rokoch od svadby presvedčili o tom, ako môže jediný svadobný dar zmeniť pohľad na ich zväzok. 

Deväť rokov je príliš dlhá doba na to, aby sa dvaja ľudia, nech už sú k sebe akokoľvek dobrí, nepohádali ani raz. No aj tak nemali potrebu krabicu otvoriť, navyše na ňu aj trochu pozabudli. „V jeden večer sme naši deti uložili spať a dali sme si pohárik vína. Tešili sme sa z pozvánky na jednu svadbu a diskutovali o vhodnom dare. Spomínali sme na to, ktorý dar z našej svadby bol najzaujímavejší a znamenal pre nás najviac. Bol to dar, ktorý bol po celý ten čas v skrini – neotvorený,“ zveril sa pár na Facebooku.

Kathy dokonca priznala, že za deväť rokov mali tých nezhôd viac, dokonca raz mali aj pocit, že to vzdajú, no krabicu nikdy neotvorili. Rozmýšľanie o svadbe, na ktorú boli pozvaní, ich však primälo k tomu, aby to konečne urobili. A krabicu jasne ukázala, že prateta veľmi dobre vedela, čo na prípadné uzmierenie zaberá. To bolo totiž jej obsahom. Boli tam totiž peniaze a váza – určené pre Brandona, aby za ne kúpil kvety, ktoré mal dať potom do vázy. Pre Kathy zas toaletné potreby, aby si urobila voňavý kúpeľ a trochu sa rozmaznala i uvoľnila myseľ. Takisto tam boli aj poháre na víno. Manželia si uvedomili, že krabica mala pre nich obrovskú hodnotu. Nie však kvôli veciam, ktoré boli v nej. Niesla totiž hlbšie posolstvo. „Uvedomili sme si, že nástroje na udržanie silného a zdravého manželstva nikdy neboli v tej krabici – boli v nás,“ dodali.

Už ste čítali?

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…