V Bešeňovej oslávilo svoj sviatok 1500 detí
TASR
TASR

V Bešeňovej oslávilo svoj sviatok 1500 detí

Všetci si zatancovali na najväčšie hity Kristíny a Zuzany Smatanovej.

Thermal park Bešeňová Foto: TASR/Jozef Ďurník

Bešeňová 3. júna (OTS) - Všetci si zatancovali na najväčšie hity Kristíny a Zuzany Smatanovej. A niektorí si odniesli darčeky, ktoré vyhrali v súťažiach. Bol to jeden skvelý a vydarený deň detí.

GINO PARADISE Bešeňová spolu s Anténa Hitrádiom pripravili pre všetky deti ten najlepší deň detí. Už od rána prebiehali prípravy na tento výnimočný deň, postupne sa staval stage, celý tím rádia sa tešil na nultý ročník Dobre naladeného 1. Júna. Do areálu začali prichádzať rodičia so svojimi ratolesťami, ktoré sa nevedeli dočkať Divadielka Žužu a majstra N. Program sa začal o 14-tej, prvá časť programu bola venovaná tým najmenším, potom nasledovali súťaže o skvelé ceny. Všetkých roztancovala Miška z paneláku so skupinou Dancemania aj Elvis Presley.

Zatiaľ čo sa detičky zabávali na programe, mamičky sa nechali rozmaznávať v skrášľovacom štúdiu. Svoj tlak si prišli nechať skontrolovať do stánku venovanému zdraviu. Všetci, bez ohľadu na vek si overili svoju zručnosť v carvingu – umelecké vyrezávanie do ovocia a zeleniny, ktoré mal pod dohľadom Tomáš Vida.

Podvečer si už začala ladiť svoje nástroje kapela sprevádzajúca speváčku Kristínu, ktorá spravila skvelú náladu publiku, ktoré s ňou spievalo všetky najznámejšie hity ako aj Jabĺčko, Pri oltári, Vráť mi tie hviezdy. Svoj koncert uzavrela prídavkom Horehronie.

Po Kristíne už patril stage Zuzane Smatanovej, ktorá za svetiel reflektorov dostala do varu všetkých pod pódiom. Aj od tejto speváčky odzneli tie najlepšie hity ako Tam, kde sa neumiera, Nekráčaj predo mnou, ale aj Čerešne a Dnes sa mi nechce nič.

Tento deň prišlo do Bešeňovej takmer 1500 detí! Okrem skvelého programu si deti užili zábavu v bazénoch a na rôznych vodných atrakciách a toboganoch. Hoci počasie skôr pripomínalo apríl ako jún, vykuklo aj slniečko, ktoré prehrialo vzduch, komu bola predsa len zima, ten sa ohrial v bazénoch s termálnou alebo čírou vodou. Tento deň si nikto nenechal ujsť morské vlny a najrýchlejšie tobogany na Slovensku. Už teraz sa všetci môžu tešiť na budúci rok!

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…