Dobré noviny
Spice Girls sa stretnú pri propagácii muzikálu Viva forever
SITA
SITA

Spice Girls sa stretnú pri propagácii muzikálu Viva forever

Hoci sa objavili klebety, že Victoria Beckham na akciu podporujúcu propagáciu muzikálu nepríde, podľa najnovších informácií je opak pravdou.

BRATISLAVA 25. júna - Bývalé členky britskej dievčenskej skupiny Spice Girls sa opäť stretnú pri štarte propagácie muzikálu Viva Forever v londýnskom West Ende.

Známe skladby, ktoré naspievali Victoria, Emma, Geri, Mel B a Mel C budú aj napriek rozpadu skupiny tešiť ich fanúšikov a fanúšičky na divadelných doskách od decembra.

Prvé vstupenky sa už budú dať zakúpiť tento týždeň. Hoci sa do médií dostali informácie, že Victoria Beckham, známa pod prezývkou Posh Spice, nemá záujem do Londýna prísť, najnovšie informácie hovoria inak.

"Bola to pre ňu od začiatku priorita. Nikdy nemala v pláne zmeškať premiéru a už sa teší na stretnutie s ostatnými dievčatami. Na to, že o nich vzniká muzikál, sú pyšné. Bude to veľmi emotívny moment," uviedol zdroj z blízkeho okolia speváčky a módnej dizajnérky.

Bulvárni fotografi ju už zachytili na londýnskom letisku a účasť na akcii potvrdila aj prostredníctvom Twitteru. Zatiaľ nie je jasné, kto bude päticu speváčok v muzikáli stvárňovať.

Na tvorbe muzikálu pomenovanom podľa hitu skupiny z roku 1998 sa podieľa objaviteľ skupiny Spice Girls Simon Fuller a producentka filmového muzikálu Mamma Mia! (2008) Judy Craymer. "To, čo Judy dosiahla so svojím veľkým hitom Mamma Mia! a dievčenská sila, ktorú vytvorili Spice Girls svojimi skladbami, ovplyvnilo popovú kultúru viac, než si kto dokáže predstaviť," povedal Fuller v roku 2010, keď sa na projekte začalo pracovať.

"Chcem vytvoriť unikátnu oslavu skupiny a ich hudby, s im vlastnou príchuťou a vôňou a s veselým odkazom," uviedla vtedy Craymer.

Skupina Spice Girls bola najúspešnejším dievčenským zoskupením sveta 90. rokov. Vydali tri štúdiové albumy - Spice (1996), Spiceworld (1997), Forever (2000). V roku 1998 odišla zo skupiny Geri Halliwell, o dva roky sa Spice Girls rozpadli úplne. Každá z nich sa venovala sólovej kariére v oblasti hudby či módy a svojim rodinám. V roku 2007 vydali kompiláciu Greatest Hits a pre jedno svetové turné sa opäť spojili. Informácie pochádzajú z webovej stránky www.thesun.co.uk a z archívu agentúry SITA.

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…