Stihla si splniť sen: Mladá žena zomierajúca na rakovinu sa pár hodín pred smrťou vydala za lásku svojho života - Dobré noviny
Dobré noviny
Stihla si splniť sen: Mladá žena zomierajúca na rakovinu sa pár hodín pred smrťou vydala za lásku svojho života

Stihla si splniť sen: Mladá žena zomierajúca na rakovinu sa pár hodín pred smrťou vydala za lásku svojho života

— Foto: Twitter/ Santanu patri‏

Krátko pred posledným vydýchnutím si mladá žena splnila ten najväčší sen. Svojej láske povedala svoje "áno".

HARTFORD 14. decembra - Život nám okrem radostných situácií prináša aj bolestivé a kruté rany. Stratiť blízku osobu je jedna z tých najkrutejších. O to bolestnejšie je, keď si zákerná choroba zo sebou zoberie mladého človeka. 31-ročná Heather Mosherová trpela najťažším štádiom rakoviny pŕs. Nádory sa jej žiaľ rozšírili po celom tele. Všetci vedeli, že jej nezostáva veľa času a mladá pacientka zomrie.

Splnenie najväčšieho sna

Aj Heather vedela, že už nemá veľa síl a pomaly odchádza. Snívala však ešte po jednej dôležitej udalosti. Túžila sa vydať za svojho milovaného priateľa Davea. Uzavretie manželstva bolo naplánované na 30. decembra. Lekári mladej ženy však tušili, že sa tohto dňa ich pacientka nedožije, a tak mladému páru odporučili svadbu preložiť na skorší termín.

Svadba sa uskutočnila dva dni pred Vianocami v malej nemocničnej kaplnke v meste Hartford. Záber z veľkého dňa, počas ktorého Heather ležala na nemocničnom lôžku, obletel celý svet a nejednému človeku sa vtisli slzy do očí. Iba 18 hodín po tom, ako Heather povedala Daveovi svoje áno, žiaľ naposledy vydýchla. „Aj napriek tomu, že sa jej rakovina rozšírila po celom tele, zvíťazila. Zvíťazila preto, že sme spoločne dosiahli náš vysnívaný cieľ a vzali sme sa. Je to tá najsilnejšia a najodhodlanejšia osoba, akú som kedy stretol,“ prezradil pre média Dave.

Už ste čítali?

Zo všetkých krajín zažili najväčšie prekvapenie práve vo Venezuele.

Janka a Ivan dva roky cestujú svetom na najškaredšom aute: Niektorí si myslia, že Slovensko je v Brazílii

Mladomanželia sú na neuveriteľne dlhej svadobnej ceste a stihli už prejsť všetky…

Jana Múdra, sestra Chirurgickej kliniky Fakultnej nemocnice Trenčín.

Babi, žijeme, kričí na zomierajúce pacientky sestra Jana. Za 24 rokov pochopila, že musí byť pilierom

Denne zachraňujú životy a od nás si zaslúžia viac pozornosti. Dobré…

Slovenská novinárka Katarína Antenozio, ktorá žije v Miláne.

Katarína žije roky v olympijskom Miláne: Soľnička sa tu nikdy nepodáva z ruky do ruky

Zimná olympiáda je lákadlom aj pre mafiu, prezradila v rozhovore.

Krasokorčuliar Adam Hagara so sestrou a trénerkou Alexandrou Hagarovou.

​Sestra a trénerka Adama Hagaru pre Dobré noviny: Slováci by o ňom mali vedieť jednu vec. Domov pôjdeme pyšní

Úspechy si naozaj vydrel a stojí za nimi veľa odriekania, priznala v rozhovore.

Do Grónska Martina nasledovala celá rodina.

Martin žije 15 rokov v Grónsku: Keď sa na jar oteplí na mínus desať, dievčatá vyťahujú sukne

V Grónsku čas plynie inak. Keď je pekné počasie, práca ide bokom a ide…