Mamička sa rozhodla dať svojho syna na adopciu. Hodinu pred rozlúčkou nakrútila dojímavé video
Dominika Dobrocká
Dominika Dobrocká

Mamička sa rozhodla dať svojho syna na adopciu. Hodinu pred rozlúčkou nakrútila dojímavé video

Posledná rozlúčka matky so synom dojme každého. Najťažšie rozhodnutie v živote.

— Foto: Facebook/Fox 11 Los Angeles

Washington 11. januára - V momente, ako sa žena stane matkou, zmení sa jej celý život. Už nikdy sa nezbaví strachu, zodpovednosti a už navždy bude milovať. Dieťa je najväčší dar, aký nám život môže ponúknuť. Vie to aj mamička Hannah Mongiová z amerického Utahu, ktorá si však svojho synčeka dlho užívať nemohla.

K adopcii ju prinútila tragédia

Hannah sa ocitla v situácii, ktorá ju prinútila dať svojho drobčeka k adopcii. Keď otehotnela, mala iba 18 rokov, jej partner Kaden 20. Už vtedy si uvedomovali, že to nebude jednoduché a o dieťa sa sami nedokážu postarať. Avšak potom sa stalo niečo, s čím nikto nerátal. Kaden len dva dni po tom, ako prvýkrát u lekára v ambulancii počul tlkot srdiečka svojho synčeka, tragicky zomrel

Hannah, mladá len 18-ročná mamička, tak zostala na svojho synčeka celkom sama. Práve vtedy našla pár, o ktorom jej bolo okamžite jasné, že je na výchovu jej synčeka ideálny.

 

One year ago today was the best, most incredible and most tiring day of my existence. I gave birth to the love of my life. The most beautiful baby boy in the whole entire world. He is my heart and my soul. This baby boy has saved me in ways I could never explain. He is the reason I love God and the reason I have so much love for Jesus and for the Atonement. I will never be able to express to him how grateful I am that he became apart of my life. I don't know what I would do without him. I am not me without him here on this earth. He has given me purpose. From the moment I heard his cry, tears flowed from my eyes. They were tears of a new kind of love that I had never experienced before. The all consuming love that a mother has for her child. If I could go back and live these three days of agony all over again, I would do it in a heartbeat. Happiest first birthday to the love of my love, my sweet Taggart Kaden Marsh. You will always be my first true love. ?

Príspevok, ktorý zdieľa Hannah Mongie (@ihannah262),

Lúčenie sprevádzali slzy smútku

Hannah pri rozhodovaní pukalo srdce. Vedela, že lúčenie bude bolieť a na svojho syna nikdy nezabudne. V deň adopcie prišlo na rozlúčku plnú emócií. Mamička so slzami v očiach sledovala a hladkala svoj malý poklad, ktorý mal už onedlho spoznať svojich nových rodičov, pár Brada a Emily. Posledné chvíle nahrala na video a so slzami v očiach vysvetľovala synčekovi dôvod svojho konania. „Ak by som ťa nemala rada, nebola by som na tomto mieste a ty by si nemal takúto úžasnú rodinu,“ prihovárala sa chlapčekovi.

„Predtým, ako ťa dám do rúk Bradovi a Emily, dám ti tak veľa bozkov, ako len budem môcť. Milujem ťa,“ pokračovala Hannah. Video sa rozšírilo po sociálnych sieťach a tisíckam ľudí sa pri jeho prehraní vtisli slzy do očí. Posledné chvíle milujúcej matky so svojím synčekom dojmu každého, kto má srdce na mieste.

Kontakt so synčekom nestratila

Hannah na svojho synčeka nezabudla ani po adopcii. S Bradom a Emily je stále v kontakte, s adoptívnou mamou sa dokonca stali najlepšími priateľkami. So synčekom sa stretáva, aj keď "mamy" majú jasné miesto v jeho živote. Hoci teda bola Hannah prinútená svojho synčeka sa vzdať, vďaka otvorenej adopcii s ním nikdy nestratí kontakt a jeho úspechy môže sledovať, hoci zopodiaľ, ale predsa svojimi vlastnými očami.

Už ste čítali?

Psychologička: Mať pod stromčekom hračkárstvo je nezmysel. Deti…

Deťom veľa darčekov netreba, je potrebné sa im venovať. Viac o tejto téme prezradila…

Bývalý policajt: Podľa mojich indícií Kuciakovu vraždu vyšetria.…

Po 26 rokoch aktívnej služby v policajnom zbore odišiel do civilu v hodnosti…

Slovenský vedec Milan Kováč rozlúštil tisícky rokov staré tajomstvo…

Etnológ Milan Kováč skúmal staroveké mayské stavby v stredoamerickej…

Na Slovensku ju posielali na potrat, Švajčiari zachránili jej…

Bežné vyšetrenie spustilo lavínu zlých správ. Tehotná…

V prvej ČSR sa jazdilo vľavo, hlavným mestom mala byť Žilina…

Československo bolo hospodárskou veľmocou, bolo ďaleko pred najväčšími…

Kouč osobného rozvoja: Mladí nie sú problém. Ani štyridsiatnici…

Kouč osobnostného rozvoja Andy Winson v rozhovore odhalil množstvo zaujímavých…

Pedagogička: Dieťa z domu odchádza celý život. Treba ho nechať…

Mení sa všetko okolo nás a spôsob výchovy nie je výnimkou.…

Babička z trhoviska v Nových Zámkoch dojala celý slovenský internet.…

Pani Margit roky pomáhala cudzím ľuďom. Dnes si staručká vdova privyrába…