Peniaze cez telefón
Dobré noviny
Dobré noviny

Peniaze cez telefón

Problémy s financiami ľudí často doženú až ku kritickým riešeniam, ktoré stoja zväčša až za hranicou zdravého rozumu.

Pokúšať sa získať peniaze z hazardných hier alebo si napožičiavať horibilné sumy od známych či rôznych neoverených nebankových subjektov nie je tým najsprávnejším riešením. Je síce pravdou, že v rizikovej situácii sa topiaci už aj slamky chytá, no máte na výber. Nedostaňte sa do takejto situácie a poraďte si s chýbajúcimi peniazmi efektívne.

Bez mobilu ani na krok

Čo takto skúsiť rýchlu sms pôžičku a razom sa vysporiadať s finančnou nepriazňou? Viete si predstaviť rýchlejší a jednoduchší spôsob, ako môžete získať potrebné peniaze? V prípade sms pôžičky vám žiadosť nezaberie viac ako tri minúty, nemusíte nikam chodiť a stačí vám podať si žiadosť z pohodlia vášho domova. Mobilný telefón je v dnešnej dobe samozrejmosťou, a tak nie je žiadny problém o sms pôžičku požiadať kedykoľvek ju potrebujete.

Do sms správy napíšete svoje celé meno, adresu trvalého bydliska, číslo občianskeho preukazu, rodné číslo, výšku požadovanej pôžičky, dobu jej splatnosti, hrubú mesačnú mzdu a číslo vášho bankového účtu. Ak pošlete žiadosť o pôžičku cez sms v bezchybnom tvare, môžete čakať na telefonát, v ktorom si zamestnanec spoločnosti Ferratum overí vaše zadané osobné údaje a už po tomto kroku bude rozhodnuté, či vám pôžičku spoločnosť schváli alebo nie.    

Delenie klientov

Ak sa chystáte riešiť svoju finančnú tieseň sms pôžičkou, mali by ste vedieť, že ako klient budete posudzovaný podľa toho, či o peniaze žiadate prvýkrát alebo už opakovane. Ak patríte do skupiny nováčikov, budete si môcť podať žiadosť len do výšky 75 eur a splatiť ich už za pätnásť dní. Avšak, ak budete potrebovať požičať znovu, môžete sa aj po ďalší raz obrátiť na spoločnosť Ferratum a ak ste sa ako klient osvedčili, bez problémov vám bude žiadosť uznaná a výška pôžičky sa môže vyšplhať až na 350 eur.

Výhody, ktoré sms pôžička má, predbehnú aj skutočnosť, že si ňou v žiadnom prípade nepokryjete dlhodobé finančné ťažkosti. Je to z toho dôvodu, že maximálna dĺžka splatnosti sms pôžičky je tridsať dní. Snáď najväčšou výhodou je to, že sa neposudzuje vás sociálny status. Nezáleží teda na tom, kde a či vôbec ste zamestnaný, či ste slobodná mamička na materskej dovolenke alebo podnikateľ s akútnym problémom s peniazmi. Každý má šancu tento typ pôžičky dostať.

Zrejme vám bude imponovať aj fakt, že pri sms pôžičke je úplne vynechaný osobný kontakt, nemusíte nikde chodiť, absolvujete len jeden kontrolný telefonát. Dobrou správou je aj nepotrebnosť žiadnych dokladov. Nemusíte si vybavovať doklad o vašom mesačnom príjme, nemusíte žiadať niekoho zo svojho okolia, aby vám ručil, ak nebudete schopný splatiť poberanú pôžičku.

Ak sa vám v minulosti náhodou stalo, že ste poberali úver a omeškali ste sa s platbou alebo ste nesplácali ťarchu korektne, nič sa nedeje. Spoločnosť Ferratum nekontroluje register dlžníkov a sms pôžičky schvaľuje aj ľuďom, ktorým sa takýto problém v minulosti stal. Všetky informácie nájdete na www.smspozicka.sk.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…