Neapol bez výhry v treťom súťažnom zápase, Hamšík: Chýbalo šťastie

Hráč Neapola Marek Hamšík.
Hráč Neapola Marek Hamšík. — Foto: TASR AP

V nedeľu v zostave s Marekom Hamšíkom futbalisti Neapolu nevyužili príležitosť dostať sa opäť na prvé miesto tabuľky Serie A, keď doma v 16. kole iba remizovali s Fiorentinou 0:0.

Neapol 11. decembra (TASR) - Sériu troch súťažných duelov bez výhry ťahajú futbalisti SSC Neapol. V nedeľu v zostave s Marekom Hamšíkom nevyužili príležitosť dostať sa opäť na prvé miesto tabuľky Serie A, keď doma v 16. kole iba remizovali s Fiorentinou 0:0. Lídrom je milánsky Inter, ktorý v sobotňajšom šlágri remizoval na pôde úradujúceho majstra Juventus Turín 0:0. Neapol stráca na "nerazzurri" bod.

"Prvý polčas z našej strany nebol dobrý. Fiorentina výborne bránila, nevedeli sme prekonať jej obranu. Po zmene strán to už bolo o niečom inom," citoval Hamšíka jeho oficiálny web. Domáci v druhom polčase mali šance, no nedočkali sa gólu. "Škoda toho. Niekedy nám chýbalo aj športové šťastie. Sú však aj takéto zápasy," dodal 30-ročný stredopoliar, ktorý odohral celý zápas a nabehal 13.028 metrov, najviac zo všetkých hráčov na ihrisku.

Kapitán Neapola je presvedčený, že SSC sa opäť vráti na víťaznú vlnu. Zverenci Maurizia Sarriho sa v lige najbližšie predstavia na pôde FC Turín. "Ideme ďalej, pozeráme dopredu. Máme silný tím, ktorý sa určite vráti na víťaznú vlnu. Verím, že už najbližšie v Turíne získame tri body."

Namiesto stužkovej jej pripravovali pohreb. Barborka si nestihla splniť veľký sen, no darovala život

Počas svojho krátkeho života bola anjelik, ktorý všade rozdával…

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška