K. Mészáros zariadil gólom triumf Haladásu nad Videotonom

Ilustračná fotografia.
Ilustračná fotografia. — Foto: TASR

Bývalý hráč bratislavského Slovana v sobotňajšom zápase 19. kola prekonal brankára hostí v tretej minúte nadstaveného času.

Budapešť 9. decembra (TASR) - Slovenský útočník Karol Mészáros v službách Haladásu Szombathely zabezpečil cenné víťazstvo svojho tímu nad priebežným lídrom tabuľky maďarskej futbalovej ligy Videotonom Székesfehérvár.

Bývalý hráč bratislavského Slovana v sobotňajšom zápase 19. kola prekonal brankára hostí v tretej minúte nadstaveného času a rozhodol o triumfe mužstva Michala Hippa v pomere 1:0.

Výsledky - 19.kolo:

Balmazújváros Sport - Mezökövesd-Zsóry 0:0 /za Mezökövesd-Zsóry hrali celý zápas D. Hudák + ŽK a R. Pillár/, Haladás Szombathely - Videoton Székesfehérvár 1:0 /za Haladás hral celý zápas K. Mészáros + ŽK + 90.+3 gól, od 74. min. nastúpil P. Pinte/, Honvéd Budapešť - Paks 1:0, Puskás Akadémia - Újpest 2:1