Na otca nikdy nezabudne: Dnes už dospelá dcéra Paula Walkera mu venovala dojemnú spomienku
Dominika Dobrocká
Dominika Dobrocká

Na otca nikdy nezabudne: Dnes už dospelá dcéra Paula Walkera mu venovala dojemnú spomienku

Fanúšikovia a rodina si minulý týždeň pripomenuli štvrté výročie nehody, pri ktorej zahynul herec, syn a najmä otec Paul Walker. Jeho dcéra vyrástla a svojou krásou púta pozornosť. Verejnosti sa stráni, no na svojho milovaného tatinka nezabúda.

Meadow so svojim otcom Paulom Walkerom — Foto: Facebook/Meadow Walker

HONOLULU 6. decembra - V roku 2013 obletela svet smutná správa. Hviezda akčnej série Rýchlo a zbesilo Paul Walker zahynul. Osudná sa mu stala autonehoda. Filmový svet sa v tom okamihu zahalil do čiernej farby. Paul po sebe zanechal v tej dobe 15 ročnú dcéru Meadow. Svet o nej vedel veľmi málo a tak to je aj dnes. Dievča sa popularity a pozornosti stráni. Jej profil na sociálnej sieti Instagram však aj napriek tomu sleduje 1,5 milióna ľudí.

Foto: Instagrammeadowwalker

Meadow vyráža dych svojou krásou a neuveriteľnou podobou so svojim otcom. Zdedila mnoho, no na prvý pohľad väčšinu ľudí zaujmú jej nádherné modré oči. Dnes 19 – ročná tínedžerka na rozdiel od svojich rovesníkov len sporadicky zverejňuje na sociálnej sieti fotografie. Pravidelne si však pripomína otca a krásne chvíle s ním.

Z Meadow vyrástla krásna dáma
Z Meadow vyrástla krásna slečna Foto: Instagrammeadowwalker

Na počesť otca sa venuje aj charitatívnym aktivitám. Minulý rok založila Nadáciu Paula Walkera, ktorej úlohou je poskytnúť granty a štipendiá študentom na námorný výskum. „Keď spomínam na svojho otca, zisťujem, že sa jeho vášne odrážajú vo mne. Túto nadáciu som chcela založiť, pretože som chcela zdieľať toto jeho posolstvo so svetom,“ prezradila Meadow. Paul miloval oceán, chcel zachraňovať zvieratá a pomáhať ľuďom.

Foto: Instagram/meadowwalker

Ľudia, ktorí mladú dámu sledujú reagujú veľmi pekne. Mnoho z nich tvrdí, že by na ňu bol Paul hrdý. Akou cestou sa Meadow vyberie ešte zatiaľ nie je isté. Nevylučuje však, že sa z nej raz stane herečka. Talent predsa mala po kom zdediť.  

Už ste čítali?

Vianočné ozdoby, ktoré prežili aj socializmus. Pozrite, ako…

Niektoré z týchto vianočných ozdôb možno ešte visia na stromčeku…

Vedci zistili, že babička zohráva v živote dieťaťa výnimočnú…

Úlohu starých mám nikdy neradno podceňovať. Vedci zistili, že niekedy…

Pred 40 rokmi ušiel pred komunistami do hôr a na Chate pod Rysmi…

Chatár Viktor sa pred desaťročiami stal kráľom jednej z najkrajších…

Slovenka Erika: Rakovina mi viac dala, ako vzala. Musela som…

Mladej Slovenke diagnostikovali rakovinu, liečbu však vníma ako veľké…