Marianna Ďurianová mieri do RTVS. Neuveríte, čo bude moderovať!
TASR
TASR

Marianna Ďurianová mieri do RTVS. Neuveríte, čo bude moderovať!

Ďurianová sa do Mlynskej doliny vracia po 17 rokoch, v Slovenskej televízii kedysi začínala svoju kariéru ako hlásateľka.

Marianna Ďurianová, archívna snímka. — Foto: TASR/Štefan Puškáš

Bratislava 20. novembra (TASR) – Novou tvárou športového spravodajstva Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) sa stane Marianna Ďurianová. Vedenie verejnoprávneho média sa s dlhoročnou televíznou moderátorkou dohodlo na spolupráci od januára 2018.

Generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník vysvetlil novú personálnu akvizíciu i zámerom vybudovať tretí televízny okruh zameraný predovšetkým na šport. "Nadviazanie spolupráce považujem za obojstrannú profesionálnu výzvu, ktorá sa, dúfam, prejaví aj na priazni našich divákov, o ktorých nám predovšetkým ide," konštatoval v tejto súvislosti generálny riaditeľ RTVS.

Ďurianová sa do Mlynskej doliny vracia po 17 rokoch, v Slovenskej televízii kedysi začínala svoju kariéru ako hlásateľka. "Verím, že zúročím svoje pracovné skúsenosti z mediálnej oblasti a využijem príležitosť, za ktorú som RTVS vďačná," uviedla Ďurianová, ktorá si podľa vlastných slov uvedomuje, že šport má na Slovensku v televíznom vysielaní špecifické postavenie. "Pristupujem preto k tomu s veľkým rešpektom," dodala.

Už ste čítali?

Vianočné ozdoby, ktoré prežili aj socializmus. Pozrite, ako…

Niektoré z týchto vianočných ozdôb možno ešte visia na stromčeku…

Vedci zistili, že babička zohráva v živote dieťaťa výnimočnú…

Úlohu starých mám nikdy neradno podceňovať. Vedci zistili, že niekedy…

Pred 40 rokmi ušiel pred komunistami do hôr a na Chate pod Rysmi…

Chatár Viktor sa pred desaťročiami stal kráľom jednej z najkrajších…

Slovenka Erika: Rakovina mi viac dala, ako vzala. Musela som…

Mladej Slovenke diagnostikovali rakovinu, liečbu však vníma ako veľké…