SERENA WILLIAMS ŠLA POD ČEPIEC: Obrad stál milióny, užili si ho celebrity
TASR
TASR

SERENA WILLIAMS ŠLA POD ČEPIEC: Obrad stál milióny, užili si ho celebrity

Prominentný pár si svoje áno povedal v Centre súčasného umenia. Kvôli ich súkromiu zostala uzavretá celá ulica. Všetkých 250 hostí muselo pred obradom odovzdať fotoaparáty, kamery a mobilné telefóny.

Serena Williams a Alexis Ohanian.
Serena Williams a Alexis Ohanian. Foto: eonline.com

New Orleans 17. novembra (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová sa vo štvrtok v New Orleans vydala za milionára Alexisa Ohaniana. Svadbu, ktorej rozpočet bol milión dolárov, sprevádzali prísne bezpečnostné opatrenia.

Pár si svoje áno povedal v Centre súčasného umenia, ktorý má rozlohu 929 metrov štvorcových, pričom kvôli ich súkromiu zostala uzavretá celá ulica. Všetkých 250 hostí muselo pred obradom odovzdať fotoaparáty, kamery a mobilné telefóny, pretože 23-násobná grandslamová šampiónka prisľúbila exkluzivitu na fotografie magazínu Vogue. Na hostine nechýbala jeho šéfredaktorka Anna Wintourová a ďalšie celebrity ako Caroline Wozniacka so snúbencom Davidom Leem, rapper Jay Z so speváčkou Beyonce, Kim Kardashianová, herečka Eva Longoria, či speváčky Kelly Rowland a Ciara. Svadobčania hodovali aj vo vonkajšom stane a bare, do tanca im hrali tradiční hráči na trúbku z New Orleans a skupina New Edition. Všetci hostia opúšťali slávnosť s originálnym darčekom – jednou zo zlatých napodobenín grandslamových trofejí americkej tenistky.

Čerství novomanželia oznámili zasnúbenie v decembri 2015 v Ríme. Tridsaťšesťročná tenistka porodila svojmu 34-ročnému manželovi dcéru Alexis Olympiu v septembri tohto roku.

 

We love bath time

Príspevok, ktorý zdieľa Serena Williams (@serenawilliams),

Mesiac po pôrode začala s ľahkým tréningom, pretože túži štartovať na úvodnom Grand Slame sezóny Australian Open. Vlani v ňom podľahla Nemke Angelique Kerberovej 2:1 na sety.

Už ste čítali?

Vianočné ozdoby, ktoré prežili aj socializmus. Pozrite, ako…

Niektoré z týchto vianočných ozdôb možno ešte visia na stromčeku…

Vedci zistili, že babička zohráva v živote dieťaťa výnimočnú…

Úlohu starých mám nikdy neradno podceňovať. Vedci zistili, že niekedy…

Pred 40 rokmi ušiel pred komunistami do hôr a na Chate pod Rysmi…

Chatár Viktor sa pred desaťročiami stal kráľom jednej z najkrajších…

Slovenka Erika: Rakovina mi viac dala, ako vzala. Musela som…

Mladej Slovenke diagnostikovali rakovinu, liečbu však vníma ako veľké…