Neil Patrick Harris si zahrá vo westerne Setha MacFarlanea
SITA
SITA

Neil Patrick Harris si zahrá vo westerne Setha MacFarlanea

Harris a MacFarlane už v minulosti spolupracovali. Harris sa ako Barney zo sitkomu Ako som spoznal vašu mamu niekoľkokrát predstavil v jeho animovanom seriáli Griffinovci.

BRATISLAVA 13. mája - V novej westernovej komédii amerického režiséra, scenáristu, producenta a herca Setha MacFarlanea si zahrá aj Neil Patrick Harris.

Okrem neho sa v snímke A Million Ways To Die In The West objavia tiež Liam Neeson, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Sarah Silverman a Giovanni Ribisi.

MacFarlane bude film režírovať, produkovať, zahrá si v ňom a spoločne s dvojicou Alec Sulkin a Wellesley Wild napíše i scenár. Neil Patrick Harris a MacFarlane už v minulosti spolupracovali. Harris sa ako Barney zo sitkomu Ako som spoznal vašu mamu (2005) niekoľkokrát predstavil v jeho animovanom seriáli Griffinovci (1999).

Tridsaťdeväťročný MacFarlane v snímke stvárni farmára Alberta, ktorého opustí žena v podaní Amandy Seyfried. Zaujme ho nová záhadná kriminálnička, ktorú stvárni Charlize Theron, a ktorá ho začne učiť byť odvážnym. Liam Neeson si zahrá jej manžela a práve on bude testovať MacFarlaneovu odvahu. Úloha 39-ročného Neila Patricka Harrisa zatiaľ nie je známa. Spoločnosť Universal Pictures stanovila americkú premiéru westernovej komédie na 30. mája 2014.

Seth MacFarlane pracoval na niekoľkých animovaných seriáloch pre deti, kým v roku 1999 nevytvoril dnes už legendárnych Griffinovcov, ktorí získali päť cien Emmy. Tiež stojí za seriálom American Dad! (2005). Režíroval úspešnú komédiu Macík (2012), ktorá je zatiaľ jeho jediným celovečerným filmom. Napísal i jej scenár a drzému plyšovému medvedíkovi prepožičal svoj hlas. Ako herec sa predstavil napríklad v seriáloch Ženy z rodu Gilmorovcov (2000 - 2007), Rodinná vojna (2005 - 2007) alebo FlashForward (2009 - 2010). Tento rok moderoval odovzdávanie cien americkej Akadémie filmových umení a vied. Informácie pochádzajú z webstránky cinemablend.com a archívu agentúry SITA.

Už ste čítali?

Marek 13 rokov tvorí pár s Rómkou: Keď to zistili kamaráti,…

Odhovárali ich. Vraj ju chce ten „gadžo“ len využiť, a potom ju odkopne.…

Príšerná karanténa v Gabčíkove? Omyl, Košičanka tvrdí, že mala…

Barboru na slovenskej hranici s Rakúskom obarila správa, že musí podstúpiť karanténu v Gabčíkove.…

Slovák z Taiwanu o tom, ako si krajina poradila s vírusom: Ak…

Cestovateľ a fotograf Aleš Tvrdý opísal, ako sa s vírusom…

Muž, ktorý porazil koronavírus: Zachovajte pokoj. Závažné na…

Muž, ktorému ako prvému v Nemecku potvrdili nákazu koronavírusom,…

Slovenka žijúca v Singapure nakrútila video, ako krajina bojuje…

Ingrid vo videu uviedla 8 konkrétnych príkladov, ako štát bojuje…

Uznávaný český neurológ: Deti do 3 rokov by sa vôbec nemali…

Mladí ľudia, ktorí trávia viac ako dve hodiny denne na Facebooku, nevedia…

Šéfka Profesie: Ľudia po 50-tke sa nedostanú ani na pohovor.…

Hosťom relácie KRIŽOVATKY s Mariánom Balázsom bola Ivana Molnárová,…

Strávili sme noc v iglu pre bezdomovcov: Jeho výrobcov sa pýtali,…

Hoci sú Vianoce za dverami a väčšina z nás sa teší,…