Neil Patrick Harris si zahrá vo westerne Setha MacFarlanea
SITA
SITA

Neil Patrick Harris si zahrá vo westerne Setha MacFarlanea

Harris a MacFarlane už v minulosti spolupracovali. Harris sa ako Barney zo sitkomu Ako som spoznal vašu mamu niekoľkokrát predstavil v jeho animovanom seriáli Griffinovci.

BRATISLAVA 13. mája - V novej westernovej komédii amerického režiséra, scenáristu, producenta a herca Setha MacFarlanea si zahrá aj Neil Patrick Harris.

Okrem neho sa v snímke A Million Ways To Die In The West objavia tiež Liam Neeson, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Sarah Silverman a Giovanni Ribisi.

MacFarlane bude film režírovať, produkovať, zahrá si v ňom a spoločne s dvojicou Alec Sulkin a Wellesley Wild napíše i scenár. Neil Patrick Harris a MacFarlane už v minulosti spolupracovali. Harris sa ako Barney zo sitkomu Ako som spoznal vašu mamu (2005) niekoľkokrát predstavil v jeho animovanom seriáli Griffinovci (1999).

Tridsaťdeväťročný MacFarlane v snímke stvárni farmára Alberta, ktorého opustí žena v podaní Amandy Seyfried. Zaujme ho nová záhadná kriminálnička, ktorú stvárni Charlize Theron, a ktorá ho začne učiť byť odvážnym. Liam Neeson si zahrá jej manžela a práve on bude testovať MacFarlaneovu odvahu. Úloha 39-ročného Neila Patricka Harrisa zatiaľ nie je známa. Spoločnosť Universal Pictures stanovila americkú premiéru westernovej komédie na 30. mája 2014.

Seth MacFarlane pracoval na niekoľkých animovaných seriáloch pre deti, kým v roku 1999 nevytvoril dnes už legendárnych Griffinovcov, ktorí získali päť cien Emmy. Tiež stojí za seriálom American Dad! (2005). Režíroval úspešnú komédiu Macík (2012), ktorá je zatiaľ jeho jediným celovečerným filmom. Napísal i jej scenár a drzému plyšovému medvedíkovi prepožičal svoj hlas. Ako herec sa predstavil napríklad v seriáloch Ženy z rodu Gilmorovcov (2000 - 2007), Rodinná vojna (2005 - 2007) alebo FlashForward (2009 - 2010). Tento rok moderoval odovzdávanie cien americkej Akadémie filmových umení a vied. Informácie pochádzajú z webstránky cinemablend.com a archívu agentúry SITA.

Už ste čítali?

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…