Neil Patrick Harris si zahrá vo westerne Setha MacFarlanea
SITA
SITA

Neil Patrick Harris si zahrá vo westerne Setha MacFarlanea

Harris a MacFarlane už v minulosti spolupracovali. Harris sa ako Barney zo sitkomu Ako som spoznal vašu mamu niekoľkokrát predstavil v jeho animovanom seriáli Griffinovci.

BRATISLAVA 13. mája - V novej westernovej komédii amerického režiséra, scenáristu, producenta a herca Setha MacFarlanea si zahrá aj Neil Patrick Harris.

Okrem neho sa v snímke A Million Ways To Die In The West objavia tiež Liam Neeson, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Sarah Silverman a Giovanni Ribisi.

MacFarlane bude film režírovať, produkovať, zahrá si v ňom a spoločne s dvojicou Alec Sulkin a Wellesley Wild napíše i scenár. Neil Patrick Harris a MacFarlane už v minulosti spolupracovali. Harris sa ako Barney zo sitkomu Ako som spoznal vašu mamu (2005) niekoľkokrát predstavil v jeho animovanom seriáli Griffinovci (1999).

Tridsaťdeväťročný MacFarlane v snímke stvárni farmára Alberta, ktorého opustí žena v podaní Amandy Seyfried. Zaujme ho nová záhadná kriminálnička, ktorú stvárni Charlize Theron, a ktorá ho začne učiť byť odvážnym. Liam Neeson si zahrá jej manžela a práve on bude testovať MacFarlaneovu odvahu. Úloha 39-ročného Neila Patricka Harrisa zatiaľ nie je známa. Spoločnosť Universal Pictures stanovila americkú premiéru westernovej komédie na 30. mája 2014.

Seth MacFarlane pracoval na niekoľkých animovaných seriáloch pre deti, kým v roku 1999 nevytvoril dnes už legendárnych Griffinovcov, ktorí získali päť cien Emmy. Tiež stojí za seriálom American Dad! (2005). Režíroval úspešnú komédiu Macík (2012), ktorá je zatiaľ jeho jediným celovečerným filmom. Napísal i jej scenár a drzému plyšovému medvedíkovi prepožičal svoj hlas. Ako herec sa predstavil napríklad v seriáloch Ženy z rodu Gilmorovcov (2000 - 2007), Rodinná vojna (2005 - 2007) alebo FlashForward (2009 - 2010). Tento rok moderoval odovzdávanie cien americkej Akadémie filmových umení a vied. Informácie pochádzajú z webstránky cinemablend.com a archívu agentúry SITA.

Už ste čítali?

Slovenka svojimi šperkami očarila Meghan Markle. Jej tvorba…

Jej šperky inšpirované Slovenskom sa tešia veľkej obľube aj v…

Ženy bojujúce s rakovinou: Prísť o prsia či vlasy nie je hanba.…

Brošne s motívom kozy vznikli z osobnej skúsenosti troch kamarátok.…

Pani Eva skrášľuje sama vo voľnom čase okolie svojej bytovky.…

Pestré farby, kamienky či kvietky. Takáto krása sa pred bytovkami nevidí…

Peter Nagy: Snažiť sa zapáčiť tínedžerom by bolo trápne. Robím…

Skladba Profesori Indigo mala v skutočnosti už sedem rokov, keď sa z nej zo dňa na deň stal…

Radana má sklerózu multiplex. Keď jej ju diagnostikovali, nevedela…

Ľudia neraz o tomto ochorení nechcú rozprávať. 

Logopedička: Mamička vie správnu reč dieťaťa ovplyvniť už tesne…

Detí, ktoré majú problémy s rečou či artikuláciou, je v…

Uznávaný český pedagóg: Mama je doma kráľovná, nie slúžka. Zariadiť…

Vysokoškolský pedagóg, spíker a lektor Marek Herman pre Dobré…

Sima Martausová: To, že môžem spievať a skladať piesne, vnímam…

Úsmevom pozitívne naladí nejedného človeka a charakterizuje…