Miliardár Donald Trump finančne podporil Celeste Buckingham
SITA
SITA

Miliardár Donald Trump finančne podporil Celeste Buckingham

"Bol to neskutočný zážitok. Je to dôkaz toho, že keď človek tvrdo pracuje, dokáže naozaj veľa,“ neskrývala radosť mladá hudobníčka.

BRATISLAVA 10. mája - Americký miliardár a filantrop Donald Trump finančne podporil speváčku Celeste Buckingham.

Prostredníctvom svojho fundraisingového projektu jej na rozvoj medzinárodnej kariéry venoval 25-tisíc amerických dolárov (v prepočte približne 19-tisíc eur).

Na stránke FundAnything.com dokonca vyzval ďalších ľudí, aby talentovanú speváčku taktiež podporili. Cieľovou sumou pre nahratie nového CD a výrobu videoklipov je 100-tisíc dolárov (zhruba 76-tisíc eur).

Speváčka ma na zisk týchto prostriedkov ešte 84 dní. Prispieť jej môže každý, a to už jedným dolárom (približne 76 eurocentov).

Osemnásťročná Buckingham v týchto dňoch odštartovala prvé plánované pracovné aktivity v USA návštevou New Yorku, kde sa stretla aj so svetoznámym miliardárom. "Môžem potvrdiť, že Celeste bola zo strany Donalda Trumpa a jeho tímu vyjadrená veľmi silná osobná podpora i pre jej najbližšie aktivity - či už umelecké, alebo týkajúce sa medializácie jej plánovaných aktivít v USA,“ uviedol speváčkin manažér Lumír Mati.

"V týchto dňoch sa taktiež do finálnej časti dostávajú rokovania o exkluzívnej celosvetovej zmluve s americkým manažmentom, ktorá Celeste garantuje umeleckú spoluprácu s poprednými medzinárodne uznávanými hudobnými producentmi. Podrobnosti zverejníme v najbližšom čase,“ dodal Mati.

"Bol to neskutočný zážitok. Život sa mi zmenil zo dňa na deň. Myslím, že odteraz sa bude diať množstvo nových vecí. Teším sa nielen za seba, ale za celý náš tím. Je to dôkaz toho, že keď človek tvrdo pracuje, dokáže naozaj veľa,“ neskrývala radosť mladá hudobníčka. O mimoriadnom úspechu bola finalistka šou Česko Slovenská SuperStar rozprávať naživo v relácii Good Day New York americkej televíznej stanice Fox5 News.

V rámci pracovnej cesty do New Yorku Celeste prijala aj pozvanie organizátorov podujatia Slovak Fashion Night. Svojou účasťou vo štvrtok podporila prezentáciu mladých slovenských návrhárov v tomto veľkomeste. Za účasti generálnej konzulky SR v New Yorku Jany Trnovcovej, zástupcov konzulárnych úradov a mnohých významných hostí na móle predstavili svoje modely návrhárky Slavomíra Vlasová, Mária Štraneková, Silvia Kissová a mnohé ďalšie.

Napriek pracovným povinnostiam v New Yorku i tým školským v Nashville Celeste nezabúda ani na fanúšikov na Slovensku a v Česku. Už koncom mája priletí do Európy, aby sa narodeninovým dvojkoncertom s Majkom Spiritom poďakovala priaznivcom za podporu a zároveň v premiére predstavila nový videoklip k duetu I Was Wrong. V piatok 31. mája dvojica vystúpi v bratislavskej Refinery Gallery a 13. júna v pražskej Retro Music Hall. Špeciálnym hosťom oboch koncertov bude Celestina mladšia sestra Carmel, ktorá taktiež rozbieha spevácku kariéru.

 

Už ste čítali?

Slovenka svojimi šperkami očarila Meghan Markle. Jej tvorba…

Jej šperky inšpirované Slovenskom sa tešia veľkej obľube aj v…

Ženy bojujúce s rakovinou: Prísť o prsia či vlasy nie je hanba.…

Brošne s motívom kozy vznikli z osobnej skúsenosti troch kamarátok.…

Pani Eva skrášľuje sama vo voľnom čase okolie svojej bytovky.…

Pestré farby, kamienky či kvietky. Takáto krása sa pred bytovkami nevidí…

Peter Nagy: Snažiť sa zapáčiť tínedžerom by bolo trápne. Robím…

Skladba Profesori Indigo mala v skutočnosti už sedem rokov, keď sa z nej zo dňa na deň stal…

Radana má sklerózu multiplex. Keď jej ju diagnostikovali, nevedela…

Ľudia neraz o tomto ochorení nechcú rozprávať. 

Logopedička: Mamička vie správnu reč dieťaťa ovplyvniť už tesne…

Detí, ktoré majú problémy s rečou či artikuláciou, je v…

Uznávaný český pedagóg: Mama je doma kráľovná, nie slúžka. Zariadiť…

Vysokoškolský pedagóg, spíker a lektor Marek Herman pre Dobré…

Sima Martausová: To, že môžem spievať a skladať piesne, vnímam…

Úsmevom pozitívne naladí nejedného človeka a charakterizuje…