Tromfnete týchto novomanželov? Svoje „áno“ si povedali 120 metrov nad zemou
Dominika Dobrocká
Dominika Dobrocká

Tromfnete týchto novomanželov? Svoje „áno“ si povedali 120 metrov nad zemou

Svadba je jedným z najkrajších momentov dvoch zamilovaných. Sľub na celý život je v dnešnej dobe možné uskutočniť za akýchkoľvek podmienok. Dôkazom je aj pár z Colorada.

Netradičná svadba — Foto: Repro foto YouTube

MORRISON 9. októbra - Hlavne netradične. Pravdepodobne tak si to vysnívali Mickey a Purple Wilsonovi. Obaja sú profesionálni povrazolezci a takým štýlom poňali aj svoje uzavretie manželstva. Miesto konania sa nachádzalo 120 metrov nad kaňonom vo Fruit Bowl Highline v Utahu. Nezvyčajným miestom to ale nekončí. Svoje áno si povedali na visiacej plošine spletenej z lán. Adrenalínová svadba sa konala ešte 26. augusta, no až teraz bolo zverejnené dych vyrážajúce video.

Adrenalínová svadba
Adrenalínová svadba Foto: Repro foto YouTube

Celá paráda sa odohrala aj za účasti stovky rodinných príslušníkov a priateľov. Ženích svoje pocity neskrýval a priznal, ako tento výnimočný deň prežíval on. „Bol to najšťastnejší deň môjho života,“ prezradil Mickey (29). Plánovanie výnimočnej svadby začalo už v januári. Pre pár bolo úplne prirodzené usporiadať svadbu v štýle, ktorým žijú.

Adrenalínová svadba
Adrenalínová svadba Foto: Repro foto YouTube

Prvý sa na plošinu po lane vybral Mickey a už len čakal na svoju vyvolenú. „Keď som potom uvidel Purple kráčať po lane smerom ku mne, vedel som, že je to ten správny smer, ktorým sa v živote mám uberať,“ povedal ženích. Adrenalín počas celého obradu neklesol, naopak po uzavretí manželstva stúpol ešte vyššie. Už právoplatní novomanželia priviazaní o jedno lano spoločne skočili z plošiny.

Bezpečnosť na prvom mieste

Celá akcia bola do detailu naplánovaná. Bezpečnosť bola pre profesionálov dôležitá a nezabudli na nič. Nevesta si istiace lano priviazala pod šaty a ženích okolo členku, vraj aby nekazil dojem z jeho obleku. „Keď ste nad kaňonom 120 metrov vysoko, váš stav vedomia sa zmení. Ten priestor je posvätný,“ opísala svoje pocity Purple. „Preto sme sa rozhodli vziať tu, aj keď nás to stálo stovky hodín príprav a zariaďovaniu,“ zakončila.  

Už ste čítali?

Vianočné ozdoby, ktoré prežili aj socializmus. Pozrite, ako…

Niektoré z týchto vianočných ozdôb možno ešte visia na stromčeku…

Vedci zistili, že babička zohráva v živote dieťaťa výnimočnú…

Úlohu starých mám nikdy neradno podceňovať. Vedci zistili, že niekedy…

Pred 40 rokmi ušiel pred komunistami do hôr a na Chate pod Rysmi…

Chatár Viktor sa pred desaťročiami stal kráľom jednej z najkrajších…

Slovenka Erika: Rakovina mi viac dala, ako vzala. Musela som…

Mladej Slovenke diagnostikovali rakovinu, liečbu však vníma ako veľké…