Ľubomír Višňovský asistoval, na Pittsburgh to nestačilo

Hokejisti Pittsburghu zvíťazili nad NY Islanders 5:4 po predĺžení.

PITTSBURGH 5. mája - Hokejisti Pittsburghu zvíťazili v nedeľňajšom treťom stretnutí 1. kola play-off Východnej konferencie v zámorskej hokejovej NHL nad NY Islanders 5:4 po predĺžení a v sérii hranej na štyri triumfy vedú nad "ostrovanmi" 2:1 na zápasy.

Rozhodujúci presný zásah duelu zaznamenal v 69. min Chris Kunitz. Jednou asistenciou sa v nedeľu prezentoval slovenský obranca domáceho mužstva Ľubomír Višňovský.

Výsledok nedeľňajšieho stretnutia 1. kola play-off zámorskej hokejovej NHL (hrá sa na štyri víťazstvá):

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Štvrťfinále:

New York Islanders - Pittsburgh Penguins 4:5 po predĺžení (2:3, 0:1, 2:0 - 0:1) - stav série: 1:2

Góly: 2. Moulson (Okposo, VIŠŇOVSKÝ), 6. Cizikas (Grabner), 46. Okposo (Nielsen), 51. Tavares (Bailey) - 14. Iginla (Letang, Crosby), 14. Kunitz (Malkin, Letang), 19. Dupuis (Crosby, Kunitz), 38. Murray (Malkin, Martin), 69. Kunitz (Crosby, Martin)