Chystáte sa na oslavu? Tieto darčeky urobia radosť každému!
Inzercia
Inzercia

Chystáte sa na oslavu? Tieto darčeky urobia radosť každému!

Vybrať vhodný darček, ktorý poteší a zároveň bude aj užitočný, dá niekedy poriadne zabrať. Poradíme vám, aké darčeky sú teraz v kurze!

Chystáte sa na oslavu svojich príbuzných? Vybrať vhodný darček je niekedy poriadna drina. Preto vám prinášame niekoľko tipov, ktoré vás nenechajú v úzkych. Tieto darčeky oslávenci určite ocenia.

V živote človeka je hneď niekoľko udalostí, ktoré zvykne oslavovať v kruhu svojich najbližších. Svadba, krstiny alebo okrúhle narodeniny sú presne tými príležitosťami, pri ktorých väčšina ľudí organizuje oslavu s pohostením, na ktorú pozýva celú rodinu a priateľov. Vtedy sa však dostáva na povrch otázka: Čo bude tým najlepším darčekom, ktorý nebude iba odložený v poličke zapadať prachom, ale dotyčný ho skutočne využije a urobí mu radosť?

S najväčšou pravdepodobnosťou máte aj vy doma v obývačke alebo v kuchyni vystavené krištáľové poháre či misy alebo vázy. Už pred rokmi sa to považovalo za jeden z najvzácnejších darov, aký ste mohli darovať novomanželom. Preto mnohí z vás, alebo možno vaši rodičia a starí rodičia, máte tento dar doma vystavený na čestnom mieste a používate ho pri výnimočných príležitostiach. Tento dar však ani dodnes nevyšiel z módy, záleží však, čo vyberiete.

Čo sa týka darov, niekedy niet nad klasiku a ak chcete niekomu dať naozaj vzácny darček, český krištáľ sa vám určite bude pozdávať. Môžete dokonca vytvoriť menší či väčší set niekoľkých krištáľových výrobkov, medzi ktorými môžu byť poháre, ale aj dózy alebo misy s tými najrôznejšími vzormi. V tomto darčeku je kus tradície, a poteší nielen mladomanželov, ale aj staršie generácie, ktorým môžete doplniť ich zbierku. Ak teda niekto vo vašom okolí bude čoskoro oslavovať okrúhliny alebo napríklad aj zlatú svadbu, takéto mimoriadne cenné a krásne výrobky určite nebudú krokom vedľa.

Pokiaľ sa však nechcete púšťať do drahších darčekov, parádne darčekové koše urobia radosť jednoducho každému! Nemusia byť pritom ani mimoriadne drahé a môžete sa sami rozhodnúť, čo v nich bude. Ak máte predstavu o tom, čo by v darčekovom koši nemalo chýbať, môžete si vyskladať vlastný darčekový kôš. Inak sa však môžete rozhodnúť aj pre niektoré osvedčené kombinácie potravín a malých pozorností. Pritom si už stačí iba vybrať, či to bude kôš pre muža alebo pre ženu, alebo pre novomanželov či pre dieťa. A môžete si byť istí, že takýto darček nevyjde na zmar, pretože všetky dobroty sa ihneď spotrebujú.

A čo ak ste pozvaní na detskú oslavu? Veľa detí už má dnes všetko a pri pohľade na ich detskú izbu je vám jasné, že majú všetky hračky od výmyslu sveta. Je však niečo, čo určite ešte nemajú, a to sú svietiace puzzle. Do popredia sa dostávajú až v poslednom čase, každému dieťaťu však rozžiaria oči. Okrem toho, že sa pri nich dokážu na dlhý čas perfektne zabaviť, podnecujú aj ich rozvoj a takýto darček sa im určite bude páčiť. Dokonca je rovnako vhodný pre dievča, i pre chlapca, a zabaví aj viacero detí naraz.

Už ste čítali?

Slovák vyvinul softvér, ktorý predpovedá rozhodnutia súdu lepšie…

Systém dokáže nájsť faktory, o ktorých dôležitosti…

České študentky porazili Harvard v právnickej súťaži. Pomohlo…

Karlova univerzita v Prahe oslavuje výnimočný úspech. Tím jej…

Rozmýšľal o odchode zo Slovenska, ale povedal si, že radšej…

Slovenské Fusakle sú ponožky, ktoré budete hrdo ukazovať na každej návšteve.…

Island na Slovensku? Pavol dronom zachytil prekrásnu oravskú…

Talentovaný a šikovný slovenský fotograf svojim zábermi…