Svadobné trendy na rok 2013
Dobré noviny
Dobré noviny

Svadobné trendy na rok 2013

Každý z nás s príchodom nového roka napäto očakáva, čo nám ďalší rok prinesie, čo nás postretne, o aké zážitky obohatí. Rovnako je to aj s prebiehajúcim rokom 2013, pri ktorom sa astrológovia, numerológovia a veštci zhodujú, že má obzvlášť romantickú príchuť.

Nezávisle od toho, či romantickou dušou ste alebo nie ste, či ste vydatá alebo slobodná, pozrite sa spolu s nami, aké trendy v svadobnej oblasti nám vládnu v tomto roku. Veríme, že si niečo z toľkých nápadov obľúbite a Váš deň tak zostane pre Vás neopakovateľný! Najdôležitejšia je pohodová atmosféra v kruhu najbližších, ktorí sa už tešia na Vaše experimenty.

Novinky a trendy v tejto oblasti Vás iste zaujímajú najmä v prípade, ak máte nasmerované v dohľadnej dobre pred oltár. Pokiaľ nepreferujete výber jedného štýlu v príprave svadby, možno Vás bude zaujímať, aká farba je „IN“ pre doplnky pre tento rok. Je ňou mentolová zelená. Možno ju zakomponovať naozaj v mnohých prípadoch: nielen do výzdoby miestnosti, teda miesta konania svadobnej hostiny,  ale aj do šiat pre družičky, kvetov, na menovky, pozvánky či akékoľvek druhy dekorácií. V prípade pozvánok, menoviek či girlánd je trendové použiť tzv. vyrezávaný papier – laser cut, ktorý je pekným zaujímavým dizajnovým prvkom.

I v tejto oblasti je pre tento rok čosi IN – zaujmite už od začiatku, a to originálnym svadobným oznámením! Voľbou, ktorú určite neoľutujete, môže byť napríklad LarisDesign. Predstavte sa svojim blízkym a priateľom napríklad fotografiou priamo vo svojom svadobnom oznámení. Je to unikátny spôsob informácie a obľúbený spôsob zachytávajúci príjemné chvíle a zážitky. Prinesie každému prijímateľovi pozitívnu energiu a úsmev na tvári! A pritom je to tak jednoduché a z hľadiska jedinečnosti maximálne výnimočné. Či už sa dáte pre túto príležitosť vyfotografovať špeciálne alebo vyberiete obľúbené momentky z Vašich albumov, buďte si istí, že svadobné oznámenie s fotkou je dobrý a nanajvýš originálny spôsob.

Chcete sa dozvedieť, čím zaručene zaujmete a podčiarknete módu pre rok 2013?  Vtáčia tematika je tým pravým! Má originálny nádych a výhodou je, že krásne dopĺňa rustikálny štýl, ktorým nikdy nič nepokazíte.  Naaranžovaná vtáčia klietka, makety vtáčích hniezd, nedbanlivo „porozhadzované“ vtáčie pierka či drevené modely vtáčikov urobia Vašu oslavu ešte zábavnejšou a veselšou. V tomto prípade sa fantázii medze naozaj nekladú!

Netreba zabúdať popri tom všetkom na známu vetu, že „menej je niekedy viac“. Už nie sú dávno uprednostňované prezdobené a honosné svadobné výzdoby a pompézne šaty, oslavujeme skôr návrat k jednoduchosti a minimalizmu. Ako si teda poradiť so vzormi a materiálmi? Ľudia majú radi pestrosť a originálnosť, tak ak sa chcete uberať touto cestou, odporúčame bodky, káro, prúžky či rôzne ornamenty, ktorými sa dá jednoducho a účinne zaujať. Ak preferujete skôr klasiku, čipkou nič nepokazíte. Hoci bola za posledné roky valcovaná stužkami, saténom a inými materiálmi, práve dnes oslavuje svoj návrat, či už na šatách, vo výzdobe i v doplnkoch. Trend, ktorý ešte len prichádza a ktorý sa Vám mnohým určite zapáči, je doplnenie svadobných šiat o vrecká! Myslíme, že to nepotrebuje ani žiaden komentár. Praktické, originálne, kreatívne... Úžasné! Inšpirujte sa pohľadom na značkové  svadobné šaty na fany.sk, kde máte jedinečnú možnosť zakúpiť si americkú luxusnú značku Jasmine Bridal. V Bratislave majú v salóne FANY výhradné zastúpenie pre túto exkluzívnu značku. Ponorte sa s nami do širokého výberu týchto nádherných šiat a verte, že už po vzhliadnutí prvých kúskov nebudete vedieť, pre ktoré sa rozhodnúť. Kvalita a originalita sú zárukou spokojnosti a potvrdením správneho rozhodnutia!

Nebojte sa a nebráňte sa ručnej výrobe dekorácií či doplnkov. Handmade vecičky dodajú Vášmu dňu neskutočný šmrnc a punc neopakovateľnosti! Veríme teda, že si svoj deň naplno vychutnáte a pred Vašou originalitou a eleganciou budú všetci hostia a priatelia snímať klobúk. Skúste experimentovať a ukážte všetkým svoju trendovú ženskosť a zmysel pre detail!

Už ste čítali?

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario…

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Denisa je jediná horská vodkyňa u nás: Niektorí ráno pred túrou…

Denisa neraz na dlhú túru vstávala aj o druhej hodine ráno.

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…