Znudení z práce? Zažite vzrušenie ktoré vás nabudí!
Inzercia
Inzercia

Znudení z práce? Zažite vzrušenie ktoré vás nabudí!

Ak hľadáte nejakú formu odreagovania po ťažkom dni, ale ste bez ženy, ktorá by vás obšťastnila, ponúkame jednoduché riešenie.

Základné potreby človeka sú snáď každému známe – jedlo, pitie, spánok, socializácia... sex. Áno, aj ten patrí medzi základné a najdôležitejšie ľudské potreby. Každý si túto potrebu napĺňame iným spôsobom a inak často. Jedno je však isté, naplniť si ju musíme, lebo sa čoskoro dostavia „abstinenčné príznaky“, tak ako u iných potrieb. Pozeráte erotické inzeráty, sex inzeráty a neviem čo ešte, aby ste ten pocit nejako zahnali, ale nejako to nepomáha... Tak ako si túto potrebu naplniť? No predsa jednoducho, ženou.

Žena, najlepšia vec na svete?

Nikto snáď nepochybuje o tom, že bez žien by sme boli všetci úplne stratení. Keď si to tak uvedomíte, ony nám umožňujú naplniť si takmer všetky potreby – od už spomínaného sexu, cez jedlo, pitie, žehlia, upratujú, rodia, starajú sa o deti, jednoducho robia úplne všetko, čím robia nám, chlapom, život mimoriadne bezstarostný a jednoduchý. Ak si však túto bezstarostnosť chcete užívať aj vy, najprv si musíte nejakú ženu uloviť. A to je pre mnohých z nás problém. Pri ženách sa totiž často aj ten najväčší frajer mení na plačúceho amatéra. Teórií o tom, ako zbaliť babu je plný internet, čo nám robí balenie o niečo jednoduchším, ale tým, že strávite 12 hodín denne čítaním stoviek článkov a blogov o balení ešte žiadnu nezbalíte. V prvom rade si musíte nájsť vhodnú „obeť“, ktorá sa vám bude páčiť, ale zároveň budete cítiť, že sa aspoň trochu páčite aj vy jej, lebo strach z odmietnutia je jeden z najväčších strachov, aké muž zažíva. Keď si overíte, že je naozaj „free“, príde tá ťažšia časť, teda nabrať odvahu, nájsť vhodnú chvíľu a slová a pustiť sa do balenia. Potom absolvovať všetky tie radne, stretnutia a podobne a po pár týždňoch a mesiacoch možno bude váš vzťah vyzerať tak, ako ste si predstavovali. Ak je dôvodom vášho balenia žien a všetkých opletačiek s tým spojených hlavne naplnenie sexuálnej potreby, je to dosť zdĺhavé a nestojí to za toľkú námahu.

Bezpečnosť, hygiena, anonymita

Všetci veľmi dobre vieme, aká je najrýchlejšia cesta k pohlavnému styku – 23:00, roh Vajnorskej, stiahnutie okienka na aute a sranda sa môže začať. Túto myšlienku väčšina z nás zahodí len pri prvom pomyslení na všetky tie pohlavné choroby ktoré, by ste mali šancu naživo vyskúšať. Ak sa pozriete na erotické inzeráty tak zistíte, že toto by mohla byť tá najlepšia cesta. Nájdete tam totiž baby, ktoré sú naozaj seriózne a bez akýchkoľvek nemilých prekvapení. Môžete si ich zavolať k sebe domov, na chatu, alebo kdekoľvek chcete, alebo ak máte záujem o čo najväčšiu anonymitu, využiť privát, kde na vás už čakajú tie najväčšie zážitky. Sex inzeráty sú tým najjednoduchším a najbezpečnejším spôsobom ako nájsť ženu na noc. Tak to vyskúšajte a užite si ako nikdy predtým!

Už ste čítali?

Slovenská doktorandka prišla s objavom, ktorý využijú lekári…

Mladá doktorandka predstavuje nádej pre množstvo pacientov s týmto obzvlášť…

Slovák vyvinul softvér, ktorý predpovedá rozhodnutia súdu lepšie…

Systém dokáže nájsť faktory, o ktorých dôležitosti…

České študentky porazili Harvard v právnickej súťaži. Pomohlo…

Karlova univerzita v Prahe oslavuje výnimočný úspech. Tím jej…

Rozmýšľal o odchode zo Slovenska, ale povedal si, že radšej…

Slovenské Fusakle sú ponožky, ktoré budete hrdo ukazovať na každej návšteve.…