Dobré noviny
Novinári si zvolili za najkrajšiu miss študentku z Oravy
SITA
SITA

Novinári si zvolili za najkrajšiu miss študentku z Oravy

Študentka manažmentu Karolína Chomisteková zabojuje o titul najkrajšej Slovenky v nedeľnom galavačere. Dvanásť finalistiek predvedie veľkú módnu šou pod dohľadom moderátora Leoša Mareša.

BRATISLAVA 10. apríla - Finalistka súťaže krásy Miss Slovensko 2013 s číslom 3 Karolína Chomisteková si získala sympatie novinárov a stala sa najnovšou nositeľkou titulu Miss Press.

Devätnásťročná študentka manažmentu sa spolu s ďalšími jedenástimi finalistkami predstaví počas slávnostného finále Miss Slovensko 2013 v nedeľu 14. apríla.

Finále 18. ročníka prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko 2013, ktoré bude v priamom prenose v nedeľu večer vysielať televízia JOJ, dostane podobu veľkolepej módnej šou. Divákov bude tentoraz večerom sprevádzať český moderátor Leoš Mareš.

"Je to mladý, štýlový moderátor so schopnosťou improvizácie, ktorý sa bude pohybovať medzi dievčatami aj v zákulisí, takže si myslím, že sa k tejto módnej prehliadke hodí," povedala riaditeľka súťaže Magdaléna Šebestová.

Súčasťou módnej šou, počas ktorej sa úloh modeliek zhostia práve krásne finalistky Miss Slovensko, bude i špeciálne prehliadkové mólo s dĺžkou až 25 metrov. Dopĺňať ho budú zaujímavé nadrozmerné dekorácie.

Finálová dvanástka sa počas večera predstaví v luxusných modeloch značky Versace, v originálnych spoločenských šatách renomovaných slovenských návrhárov či v exkluzívnej kolekcii Michaely Ľuptákovej s názvom City Jungle.

Počas finálového večera súťaže krásy v bratislavskej Inchebe vystúpi niekoľko známych slovenských i českých interpretov a interpretiek. Jednou z hlavných hviezd večera bude český spevák David Koller so symfonickým orchestrom, na finále sa predstavia aj Anita Soul, Mária Čírová, Igor Kmeťo či Martin Chodúr.

Diváci finálového večera si prostredníctvom SMS hlasovania v nedeľu zvolia Miss Sympatia. Výťažok z hlasovania tento rok poputuje na organizáciu letného tábora pre deti z Detského domova v Ružomberku. Podľa Magdalény Šebestovej deti čaká v lete i prekvapenie v podobe krásnych animátoriek - finalistiek Miss Slovensko 2013.

Víťazka súťaže Miss Slovensko 2013 získa honorovanú zmluvu s Produkčným domom FORZA, štýlový automobil, kompletne zariadený 3-izbový byt na jeden rok v Bratislave či luxusnú dovolenku na ostrove Boa Vista.

Okrem mnohých cien bude reprezentovať Slovensko i na prestížnej súťaži Miss World, ktorá sa tento rok uskutoční v Indonézii. Na celosvetovú súťaž pocestuje i prvá vicemiss Slovensko 2013, ktorá sa zúčastní na Miss International.

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…