S najlacnejšou PZP online kalkulačkou ušetríte
Inzercia
Inzercia

S najlacnejšou PZP online kalkulačkou ušetríte

Ušetriť toľko peňazí je možno jednoduchšie ako ste si mysleli.

Ilustračné foto. — Foto: Pixabay

Koľkokrát ste uvažovali nad tým, že by ste možno aj zmenili poskytovateľa povinného zmluvného poistenia na Vašom vozidle? Je pochopiteľné, že každý, kto nezarába pravidelne aj niekoľko tisíc eur mesačne sa snaží vyhľadať čo najvýhodnejšiu a možno aj najlacnejšiu možnosť. Keď ste si ale predstavili, koľko poisťovní by ste museli kontaktovať, aby Vám vyčíslili ich ponuku, myšlienka zmeny Vás prešla. Rovnako Vás možno odrádzal aj fakt, že súčasnú zmluvu by bolo potrebné vypovedať. Dnes už nie je nič ťažké, ak viete, ako na to resp. kde máte hľadať. Na stránke https://www.uzavripzp.sk/ máte uvedené všetko zrozumiteľne čierne na bielom a nielenže si vďaka online kalkulačke na porovnanie viete zistiť tie najlepšie ceny PZP, ale dokonca v nej nájdete aj vzor výpovede. Čiže jedinou Vašou starosťou bude do nej dopísať Vaše údaje, vytlačiť si ju a odoslať. Prečo je ale naša stránka najlepšia?

1. Porovnanie povinného zmluvného poistenia úplne bezplatne!

Namiesto chodenia po pobočkách rôznych poisťovní si všetky možné ponuky na Vaše vozidlo viete zistiť pohodlne priamo z Vášho domova. Stačí Vám na to len jeden nástroj, a tým je kalkulačka na výpočet ceny a porovnanie PZP. Za jej využitie nezaplatíte ani jeden cent, ba naopak. Ešte aj ušetríte. Vo výsledkoch uvidíte, že rozdiely v ponukách jednotlivých poisťovacích spoločností môžu činiť aj stovky eur. Dôkazom je nielen samotné porovnanie, ale aj desiatky tisíc Slovákov, ktorí vďaka tomuto internetového nástroju dokázali ušetriť na ročnom zabezpečení aj 300 eur. Na čo zbytočne preplácať, ak to nie je nutné?

Ušetriť toľko peňazí je možno jednoduchšie ako ste si mysleli. V prvom rade si je potrebné uvedomiť, že nie je ponuka ako ponuka. Každá spoločnosť si udáva vlastné podmienky a vlastné tarify, ktoré samozrejme musia byť v súlade so zákonmi. Niektoré z nich si zvolia ľudovejšiu cenu, iné zas o niečo vyššiu. Pritom cena nemusí vždy zodpovedať kvalite PZP. Mnohokrát majú najdrahšie ponuky také isté krytie, ako aj tie najlacnejšie, pričom minimálne krytie je zákonom stanovené. Nanešťastie, tento fakt si uvedomuje len málokto. Väčšinou platí, že vyššie poistné majú najviac medializované poisťovacie spoločnosti. Ako sme sa už vyššie zmienili, rozdiely môžu dosahovať aj niekoľko stoviek eur. Ak sa k tomu prirátajú aj špeciálny bonusy a zvýhodnenia, výsledkom je o to viac atraktívnejšia suma.

Okrem toho je výhodou online porovnania a výpočtu ponúk PZP to, že celá kalkulačka funguje veľmi jednoducho. Po kliknutí na ňu sa Vám zobrazí formulár, kde je nutné zadať druh vozidla, rok výroby, objem a výkon motora a aj to, odkedy chcete, aby Vám zabezpečenie platilo. Potom sa vám sprístupní ďalšia časť kalkulačky, vďaka čomu môžete získať ešte výhodnejšie zákonné poistenie.

2. PZP na skoro všetky druhy vozidiel

Naša kalkulačka Vás v ničom neobmedzuje. Niektoré takéto obdobné porovnávacie nástroje dostupné na iných stránkach sa limitujú len na osobné automobily. S nami si viete urobiť porovnanie a výpočet ponúk povinného zmluvného poistenia aj na nákladné auto, motocykel, autobus, prípojné vozidlo, pracovný stroj, traktor, obytný automobil či na vozidlo s EČV typu C.

3. Množstvo zliav

Ak sa obávate, že porovnanie PZP pomocou kalkulačky Vás bude nejako obmedzovať, vyvedieme Vás z pochybností. Formulár od Vás požaduje maximum (neosobných) informácií, takže máte istotu, že Vám budú zarátané všetky možné zľavy. Dokonca aj také, o ktorých sa pracovníci na predajni nie vždy zmienia. Niektoré poisťovne znižujú cenu poistného automaticky, ak si PZP uzatvoríte online, a to až o 10%. A to nie je skutočne málo. V našom nástroji už budú všetky zľavy zarátané. Výhodnejšiu cenu povinného zmluvného poistenia získate napr. keď máte deti do 15 rokov, účet v OTP banke, platíte iný druh poistného zabezpečenia, ak máte dlhý bezškodový priebeh atď. Viac o zľavách sa dozviete priamo vo formulári našej kalkulačky. Jedno je však isté. To najlacnejšie a najlepšie získate u nás.

4. Rýchle uzatvorenie PZP predstavuje aj časovú úsporu

Mnoho z nás si určite položí otázku: Je uzatvorenie zmluvy online skutočne také rýchle? Áno. Vďaka online kalkulačke na porovnanie PZP môžete zabudnúť na osobné návštevy pobočiek a individuálne zisťovanie ponúk. Nielenže by ste sa museli prispôsobiť ich otváracej dobe, ale ak by Vás vyjadrené ponuky neuspokojovali, stratili by ste zbytočne čas, ktorý by ste mohli stráviť nejako ináč. Vďaka virtuálnej kalkulačke stratíte len minimum času, maximálne 20 minút, a to aj tak pri podrobnom študovaní ponúk. Čiže už žiadne cestovanie, žiadne osobné stretnutia a žiadne niekoľkonásobné identické rozhovory za účelom vyčíslenia ponúk. Odteraz si viete všetko zistiť priamo od Vás z domu.

Minimalizujte čo najviac svoje finančné a časové náklady. Prostredníctvom našej stránky sa Vám to určite podarí! Vec sa má tak, že vďaka online kalkulačke môžete ušetriť nielen hodiny, ale aj dni času, a okrem toho aj niekoľko stoviek eur. Po vypísaní a odoslaní vypísaného formulára sa Vám do niekoľkých sekúnd zobrazí porovnanie.

Na výber budete mať z viacerých ponúk a zvolíte si jednoducho to, čo chcete a čo potrebujete. Ihneď uvidíte, čo je z ponúkaných PZP je to najlacnejšie, najvýhodnejšie, najdrahšie prípadne najlepšie. O vybranú možnosť požiadate jediným klikom na ňu. Dopíšete niekoľko osobných údajov a do niekoľkých sekúnd Vám príde zo strany poisťovateľa potvrdzujúci mail s niekoľkými prílohami. Potrebné bude čím skôr zaplatiť faktúru, ktorá Vám bola mailom doručená. Čím skôr zaplatíte, tým skôr Vám poisťovňa zašle originál bielej a zelenej karty.

5. Užitočné a aktuálne informácie vždy po ruke

Na Uzavripzp Vám okrem bezplatnej online kalkulačky na výpočet cien a porovnanie ponúk PZP ponúkame aj vždy aktuálne informácie o tomto druhu zabezpečenia. Nájdete u nás mnoho článkov týkajúcich sa každej poisťovacej spoločnosti a každého poisťovaného vozidla nielen v rámci povinného zmluvného poistenia, ale aj v rámci havarijného. Okrem toho si rýchlo zistíte užitočné adresy, čísla či riešenie poistných situácií.

6. Vzor tlačiva na výpoveď poistnej zmluvy

Ak už momentálne nejaké PZP platíte a blíži sa koniec poistnej zmluvy u daného poisťovateľa, ale vy ste si pomocou online porovnania našli výhodnejšiu ponuku, o ktorú nechcete prísť, stačí vypísať výpoveď poistnej zmluvy. Ale pozor! Poisťovne ju akceptujú najneskôr 6 týždňov pred oficiálnym koncom zmluvy, po tom už nie. Naša stránka Vám uľahčuje aj tento krok. Nielenže môžete ušetriť hodiny času a stovky eur, ale nemusíte sa ani trápiť s formuláciou výpovede. Celé tlačivo máte k dispozícii opäť zadarmo na našej stránke. Dôležitým je nezabudnúť vpísať Vaše údaje a číslo poistnej zmluvy.

Prečo si uzatvoriť PZP pomocou online porovnania?

Tu by sme si dovolili zhrnúť vyššie zmienené dôvody. Pomocou našej stránky viete ušetriť mnoho času, mnoho peňazí a získať to najvýhodnejšie, najlepšie prípadne najlacnejšie PZP na trhu. Údaje sú pravidelné aktualizované, takže vždy viete, že vidíte to najčerstvejšie z ponúk rôznych spoločností. Vďaka tomu, že si zmluvu uzatvoríte priamo z domu, sa môžete vyhnúť prehováraniu neobjektívnych poradcov, ktorí sú hnaní jedine ich províziami a nie Vašim dobrom.

V porovnaní s inými online kalkulačkami na výpočet PZP je v prospech tej našej to, že kolaboruje s najväčším množstvom poisťovateľov a nie len s jedným alebo dvoma. Spolupracujeme hneď s niekoľkými a len s tými najlepšími a najuznávanejšími poisťovňami, akými sú bez pochyby napr. Allianz, Kooperativa, Komunálna poisťovňa, Onlia, Union, Uniqa, Generali, Genertel, AXA, Groupama či poisťovňa Wüstenrot. Takže žiadna ponuka Vám neujde.

Odteraz sa už nemusíte zbytočne preklikávať na viacero nástrojov prípadne poskytovateľov. Stačí vám jedna PZP kalkulačka, a to tá naša, bezplatná. Vďaka tomu, že funguje cez internet, nemusíte nikam cestovať, všetko si viete vybaviť o hociktorej hodine a v hocktorý deň v týždni bez ohľadu na pracovnú dobu či štátne sviatky. Vyskúšajte si ju bezplatne hneď teraz a tá najlepšia zákonná poistka môže byť Vaša do niekoľkých sekúnd!

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…