Vlastné fitko doma? Jednoduchšie ako si myslíte!
Dobré noviny
Dobré noviny

Vlastné fitko doma? Jednoduchšie ako si myslíte!

Za fitnescentrum nemusíte utrácať horu peňazí. Vlastnú posilňovňu môžete mať aj doma a je to jednoduchšie, ako si myslíte.

Teplé mesiace sa nezadržateľne blížia a s nimi  aj vytúžené letné radovánky, na ktoré sa každý rok tešíme. Ľahké oblečenie, vyhriate kúpaliská či tropické krajiny sú často neoddeliteľnou súčasťou dovolenkového obdobia. Jediné, čo do tejto idylickej predstavy nemusí zapadať, sú nechcené kilogramy navyše, ktoré sa po dlhej zime plnej leňošenia a vianočných dobrôt, usadili na našom tele. Ako dosiahnuť vytúženú letnú figúru a pritom drasticky neobmedzovať jedálny lístok? Máme pre vás skvelý tip.

Zaručeným a účinným spôsobom ako zdravo schudnúť je jednoznačne pohyb. Pravidelné cvičenie nielen zoštíhľuje a spevňuje postavu, ale je zároveň aj výborným spôsobom zdravého  každodenného relaxu. Samozrejme, aj v tejto oblasti platí staré známe „všetko s mierou“ a preto si pred náročnejšími pohybovými aktivitami doprajte dostatok času na nadobudnutie potrebnej kondície.

Jarné a letné mesiace sú bez pochýb ideálnym obdobím najmä pre outdoorové športy. Ako teda ostať v kondícii aj počas ostatného obdobia v roku? Ak nepatríte medzi pravidelných návštevníkov fitnescentier pre verejnosť, máme pre vás ideálne riešenie. Zriaďte si vašu súkromnú posilňovňu priamo u vás doma.

Toto riešenie môže byť jednoduchšie, ako si myslíte. Stačí vybrať vhodný priestor, zabezpečiť si požadované športové náradie a vášmu aktívnemu životnému štýlu už nič nestojí v ceste. Pokiaľ nemáte s posilňovaním žiadne predošlé skúsenosti, najlepším možným riešením je jednoznačne nechať si poradiť. Skúsení odborníci vám radi pomôžu vybrať činky, kvalitné posilovacie lavičky či bežiace pásy a zároveň vám poskytnú aj potrebné informácie súvisiace s ich používaním.

Domáca posilňovňa je ideálnym riešením pre každého, kto chce športovať bez ohľadu na poveternostné podmienky či otváracie hodiny mestských fitnescentier. Zároveň sú tiež prostriedkom pre nadobudnutie vytúženej a najmä zdravej postavy bez zbytočných diét a nepríjemného obmedzovania sa. Stačí len začať.

Už ste čítali?

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…