Meniny má
MarcelPošlite kvety
Nedeľa
20
Apríl

Petícia za dobré noviny

Menej krvi v spravodajstve - viac pozitívnych správ!


PETIČNÝ VÝBOR  ·  PREČO TO ROBÍME  ·  AKO NÁS PODPORIŤ  ·  OSOBNOSTI

Vážení zástupcovia médií,

Máme 3000 podpisov a nové požiadavky

Médiá si nevšimli tisíce protestujúcich

Prečo médiá zatajujú pozitívne informácie?

ceníme si prácu, ktorú robíte pre nás - Vašich divákov, poslucháčov a čitateľov. Denne nám prinášate aktuálne informácie o dianí u nás doma i vo svete. Vaša práca je nesmierne dôležitá, no napriek tomu máme výhrady k obsahu, ktorý v poslednej dobe tvoríte.

Spravodajstvo začína byť čoraz viac zaplnené negatívnymi informáciami o vraždách, nehodách, násilí, vojnách a zle. Sme ľudské bytosti, ktoré sa viac nemienia zabávať na nešťastí iných. Nemyslíme si, že prílev negatívnych informácií z nás urobí lepšiu a informovanejšiu spoločnosť ani že nás akokoľvek inšpiruje.

Žiadame Vás, aby ste nám prinášali viac pozitívnych správ. Chceme sa dozvedať o úspechoch našich športovcov, umelcov, vedcov, podnikateľov, nadaných detí i bežných ľudí. Vieme, že svet je plný zlých udalostí, ale rovnako ponúka aj veľmi veľa dobrých novín a príbehov so šťastným koncom. Žiadame Vás, aby ste prinášali vyvážené spravodajstvo - zaraďte do svojho spravodajstva viac pozitívnych správ!

Svet je príliš krásne miesto na to, aby sme vnímali iba jeho zlé stránky. Veríme, že ak nám budete prinášať dobré noviny, naše životy budú opäť o čosi krajšie. A to by malo byť naším spoločným cieľom.

S úctou

Vaši nižšie podpísaní diváci, poslucháči a čitatelia

Máme už
10833
podpisov. Ďakujeme!

Podporte online petíciu

Podporte prosím svojím symbolickým podpisom našu online petíciu. Vytvorme spoločne tlak na médiá, aby v spravodajstve uverejňovali viac pozitívnych správ. Na e-mail Vám zašleme informáciu o výsledku petície.


  1. Róbert Sedlák, Košice
  2. Miloš Smatana, Bratislava
  3. Lucia Žáčková, Bratislava
  4. Ingrid Spišiaková, Košice
  5. Eva Šišková, Žiar nad Hronom
  6. Botond Vajda, Banska Bystrica
  7. Boris Fugger, Dubaj, UAE
  8. Brigita Tarinová, Lužianky
  9. Mária Cíbiková, Dulov
  10. Martin Bezák, Hlohovec
  11. michal novak, bratislava
  12. Mikuláš Breza, Košice - Krásna
  13. Marek Kvašňák, Kamenica n/Cir,
  14. Martin Jurikovič, Trenčín
  15. Martina Gáborová, Košice
  16. Michal Ondrejka, Banská Bystrica
  17. Július Mráz, Popudinské Močidľany
  18. MIroslava Osifova, Košice
  19. Ernest Huska, Bratislava
  20. Daniel Kašperek, Košice
  21. Iveta Plšeková, Bratislava
  22. Luboš Plšek, Bratislava
  23. Michal Kaliňak, Weil am Rhein
  24. Irena Kyrinovičová, Bratislava
  25. Svetozár Gavora, Nová Baňa
  26. Ľuboš Ondovčin, Humenné
  27. Monika Dančová, Humenné
  28. Zuzana Fedorková, Spišská Nová Ves
  29. Branislav Sedlák, Ďurkov
  30. Bartolomej Bombár, Košice
  31. Ján Duriš, Liptovský Hrádok
  32. Lukas Odehnal, Pametice
  33. Martin Palkovič, Košice
  34. Klaudia Sedláková, Ďurkov
  35. Daniela Juraševská, Košice
  36. Miroslava Ogrocká, Ostrava , ČR
  37. Matúš Bakoň, Prešov
  38. Katarína Kurečková, Vranov nad Topľou
  39. Martin Horanský, Bratislava
  40. Pavol Kaňuk, Humenné
  41. Miriam Surovska, Trenčín
  42. Sylvia Smatanová, Ostratice
  43. Dana Holá, Klatovy
  44. Tomáš Vida, Zvolen
  45. Jana Laštíková, Konská
  46. Lubomir Mecar, Bratislava
  47. Vladimír Rybníček, Košice
  48. Richard Smoleňák, Radošovce
  49. Vladimír Výboh, Zvolenská Slatina
  50. Jozef Stofan, Bratislava
  51. Jaroslav Turek, Trenčín
  52. Anton Hudák, Hajnáčka
  53. Bohumila Mullerova, Bratislava
  54. Miloš Harčarik, Košice
  55. Miroslava Kadlčíková, Staré Město
  56. Ivan Hrbáček, Brno
  57. Ing. Ján Herbst, Piešťany
  58. Jozef Vojtek, Lúčnica nad žitavou
  59. zdena kukulová, Zvolen
  60. Ladislav Varanai, Slovenske Nove Mesto
  61. Ing Marcela Varanaiova, Slovenske Nove Mesto
  62. Petra jančáková, Kolín
  63. Martin Cigánek, Stará Ľubovňa
  64. Mgr. Miroslava Virágová, Vištuk
  65. Ján Kozák, Sihelné
  66. Juliana Guľašová, Prešov
  67. Ján Greško, Gemerská Poloma
  68. Katarina Gajdacsova, Senec
  69. Anton Mrnka, Bratislava
  70. Richard Ulman, Košice
  71. Štefan Šmál, Bratislava
  72. Imrich Jókai, Lazany
  73. Václav Volodkovič, Praha 5
  74. Štefan Opálený, Nové Zámky
  75. Jana Štalmachová, Ružomberok
  76. Martin Bruonč, Brezno
  77. Edita Miháliková, Veľký Krtíš
  78. Lucia Koptáková, Bratislava
  79. Vladimír Klen, Šumperk
  80. Peter Tapfer, Poprad
  81. Jozef Hvizdoš, Kluknava
  82. Vojtech Berhel, Vrutky
  83. Matej Topercer, Kláštor pod Znievom
  84. Ján Bačo, Rohožník na Záhorí
  85. Josef Husárek, Medlov-Hlivice
  86. Alena Ondrová, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
  87. Dagmar Gašparíková, Trnava
  88. Slavomír Harčár, Prešov
  89. Peter Fagan, Unín
  90. Ján Príbojský, Šaľa
  91. Michal Belohorec, Bratislava
  92. Metod Jozefko, Liptovská Osada
  93. Matej Pončák, Seniakovce
  94. Bronislav Wróbel, Prešov
  95. Stefan Baco, kosice
  96. Ivan Durec, Stará Turá
  97. Zuzana Balážová, Poprad
  98. Darius Slovík, Považská Bystrica
  99. Jana Hesounova, Praha
  100. Eliska Spatenkova, Praha
  101. Peter Usačov, Holice
  102. Ludo Mazur, Vranov nad Toplou
  103. Marianna Tothova, sturovo
  104. Iveta Ivaničová, Banská Bystrica
  105. Judita Veresová, Sturovo
  106. Zoltán Tóth, Levice
  107. Jaroslav Nehaj, Ružomberok
  108. Erika Matejová, Nové Zámky
  109. Marie Stehlíková, Slavkov u Brna
  110. Daniela Fiľová, Limerick, IRELAND
  111. Jarmila Kovacikova, Divin
  112. Hermína Mikuličková, Bratislava
  113. Renata Nenáhlová, Ústí nad Labem
  114. Miroslav Kažimír, Prešov
  115. Dušan Edl, Martin
  116. Ján Kováčik, Bratislava
  117. Matúš Karľa, Belá nad Cirochou
  118. Darina Urbánová, Kurtáň 179
  119. Ľubomír Bartko, Važec
  120. Anna Andelová, Trenčín
  121. Martin Mazúch, Šurany
  122. Lubomir Semelbauer, Totpolčany
  123. Gabriel Falis, Medzilaborce
  124. Jozef Sakáloš, Plavecký Štvrtok
  125. Matúš Gučík, Bratislava
  126. Stano Sevcik, Bratislava
  127. Pavel Kachlík, Kladno, ČR
  128. Pavol Kozák, Žilina
  129. Viera Purdeková, Detva
  130. Hana Jasaňavá, Košice
  131. Karel Eisenreich, Martin
  132. Ladislav Tóth, Dunajská Streda
  133. Tomáš Kortiš, Zvolen
  134. Maria Lujza Kičinjaová, Smolenice
  135. Milan Mališ, Levice
  136. Jozef AĽO, Nitra
  137. Silvia Berhelová, Vrútky
  138. Diana Melicherová, Vígľaš
  139. Marta Vidová, Svatý Peter
  140. Eva Sakova, Nitra
  141. zuzana sochorova, kosice
  142. Elena Gáliková, Žilina
  143. Katarina Borsodiova, Nemce
  144. Jana Moravčíková, Martin
  145. Miloš Dúcky, Bánovce nad Bebravou
  146. Jana Kordová, Vrútky
  147. Blažena Chromečková, Praha 4
  148. Jaroslav Vinarčík, Ružomberok
  149. Hedviga Imrová, Koprivnica 114
  150. Helena Virágová, Pohronský Ruskov
  151. Viera Mičková, Bratislava
  152. Martin Mrázik, Bratislava
  153. Luboš Regec, Nová Ľubovňa
  154. Lenka Kudolániová, Smolenice
  155. jiřina škopikova, Bruntal
  156. Alžbeta Partlová, Šaľa
  157. Milan Holinga, Prešov
  158. Marián Vysoký, Košice
  159. Marián Zelinka, Ružomberok
  160. Peter Javornik, Hviezdoslavov
  161. Milan Lucina, Ružomberok
  162. Gertruda Hafičová, Bardejov
  163. Anna Eštoková, Michalovce
  164. Irena Svatoňová, Karviná
  165. Mgr.art. Victor Bleha, Košice
  166. Leo Kupčík, Košice
  167. Jozef Kudja, Martin
  168. Dominika Repkova, Košice
  169. Katarína Zvadova, Ružomberok
  170. Terézia Kokoľusová, Košice
  171. Miriam Vyšňovská, Košice
  172. Ivana Lörincová, Humenné
  173. Mária Takáčová, Košická Polianka
  174. Mária Nagyová, Komárno
  175. Mgr. Réka Šajbenová Lampert, Hurbanovo - Bohatá
  176. Marek Janovčík, 072 13 Palín 251
  177. Ľubomír Mečár, Dolné Zelenice
  178. Alžbera ottenschlágerová , BÍLINA
  179. Vladimír Bizoň, Ludanice
  180. Ivan Belobrad, Beluša
  181. Adrika Fabianova, Bratislava
  182. Juraj Rovnianek, BratislavaIV
  183. Miroslava Želinská, Olejníkov 29, 082 57 Olejníkov
  184. Juraj Belobrad, Beluša
  185. Marek Muzika, Vráble
  186. Eduard Dorcak, Pozdisovce
  187. Ján Strempek, Púchov
  188. Milan Rajčan, Martin
  189. Paulína Chalmovská, Prievidza
  190. Ariana Lajčíková, Praha
  191. Adrián Antoš, Martin
  192. Monika Kubikova, Bratislava
  193. Daniela Ptáková, Praha
  194. Peter Barancik, Púchov
  195. Robert Bíro, Bratislava
  196. Marika Behuníková, Považská Bystrica
  197. Daniela Šulcová, Tovarníky
  198. Ivana Lešková, Košice
  199. Ladislav Papay, šaía
  200. Marián BABEĽA, Bratislava
  201. Ján Majerník, Prešov
  202. Dušan Valíček, Veselé
  203. Marcel Vrchota, Košice
  204. Richard Jánov, Lučenec
  205. Miroslav Dragun, Bratislava, Petržalka
  206. Rudolf BABEĽA, HEĽPA
  207. Jana Gondová, Michalovce
  208. Marian Kotrus, Tlmace
  209. Vojtech Králik, Týn nad Vltavou 1 ČR
  210. Emil Drábik, Košice
  211. Michaela Cehlárová, Košice
  212. Millas Groove, Stará Ľubovňa
  213. Ľubor Lietava, Bratislava
  214. Gabriel Kéry, Levice
  215. Ing. Zdenko Daňo, Nitra
  216. Věra Nováková, Nový Rychnov
  217. Marta Mikušová, Trenčín
  218. Monika Fúsková, Lazany
  219. Ján Parada, Humenné
  220. Juraj Holubek, Trenčín
  221. Milena Furťová, Ružomberok
  222. Slávka Šottová, Bardejov
  223. Vladimír Niko, Nitrianska Blatnica
  224. Ladislav Lovinger, Martin
  225. Jana Timkova, Košice
  226. Martin Dorčák, Bratislava
  227. Peter Lukáč, Holíč
  228. Tomáš Bankó, Janík
  229. Dušan Badura, Bratislava
  230. Tomáš Vaginger, Kostrová 11
  231. Pavol Konečný, Prietržka
  232. Martin Horváth, Trnava
  233. Jakub Nedoba, Senica
  234. Šedivá Eva,Mgr., Horné Srnie
  235. Marian Waginger, Malinovo
  236. Andrea Vráblová, Bratislava
  237. Martin Vrábrel, Bratislava
  238. Vladimír Marček, Trencin
  239. Daniela Ontkócová, Humenné
  240. Miroslav Antoňak, Košice
  241. Ivan Štefanec, Bratislava
  242. Eduard Sotak, Kosice
  243. Eva Hasarová, Koprivnica
  244. Marián Koláček, Topoľčany
  245. Ing. Marian KORTIS, BANSKA BYSTRICA
  246. Ján Haninec, Neporadza okr. Trenčín
  247. Jana Krajčíková, žilina
  248. Peter Kocian, Bratislava
  249. Alena Horáková, Košice
  250. Ludovít Luknár, Bratislava
  251. jozef labaj, Bratislava
  252. Luboslav Dudrik, Gynov
  253. Jozef Hariom Urban, Bratislava
  254. Erik Bátora, Komárno
  255. Lenka Blahová, Bratislava
  256. Miroslav Turenič, Bernolákovo
  257. Veronika Bartalová, Unín
  258. Lucia Gomez, Limbach
  259. Ján Janočko, Bratislava
  260. Feri Graňo, Levice
  261. marek slávik, rešov
  262. Juraj Hruška, Tlmače
  263. Jozef Janočko, Bratislava
  264. Stanislav Makuch, Čadca
  265. Veronika Nežniková, Buzica
  266. Dušan Hlinka, Tisovec
  267. Irena Pazderová, Bratislava
  268. Alice Magdonová, Břeclav
  269. Ján Halás, Košice
  270. IVETA VARGOVA, KOMARNANSKA CESTA 1 NOVE ZAMKY
  271. Juraj Knapec, Šaštín-Stráže
  272. zuzana sengsbratl, raküsko
  273. veronika batakova, bratislava
  274. Michal Molčan, Košic
  275. Matúš Saraka, Snina
  276. Zuzana Antolová, Prešov
  277. Stanislava Kosťová, Košice
  278. Mikuláš Varga Ing., Nitra
  279. Lucia Botková, Dunajská Streda
  280. Slavomír Ogurčák, Kežmarok
  281. Katarína Sládkayová, Nitrianske Sučany
  282. Ján Kočík, Košice
  283. Lukáš Pašteks, Bratislava
  284. Marcel Forgáč, Bratislava
  285. Lucia Juhasova, Košice
  286. Sandra Čičová Kotzigová, Bratislava
  287. Mikuláš Argalács, Poprad
  288. Lukáš Satvári, Vranov nad Topľou
  289. Matej Kapusta, Banská Bystrica
  290. Alena Ondráčková, Partizánske
  291. Martin Žák, Bratislava
  292. Viera Mrázová, Handlová
  293. Michal Igaz, Bratislava
  294. Ing. Daniela Fedorová, Žilina
  295. Ivan Nagy, Bratislava
  296. Michal Majkuth, Košice
  297. Alena Slivková , Banská Bystrica
  298. Lenka Hribikova, Košice
  299. Lubica Bebjakova, Trencin
  300. Martin Mocko, Bratislava
  301. Jana Gabrielová, Martin
  302. Dagmar Sedileková, Banská Bystrica
  303. Anton Polák, Čadca
  304. Peter Martinec, Žilina
  305. Romana Magulová, Košice
  306. Katarína Mihalíková, Prešov
  307. Natali Vekeman Huszarova, Praha
  308. Jana Pieronová, Kysucké Nové Mesto
  309. Anna Štalmachová, Ružomberok
  310. Jakub Prok, Vranov nad Topľou
  311. Eva Ogurčáková, Banská Bystrica
  312. Július Mojžiš, Halič
  313. Martin Bak, Vranov nad Topľou
  314. Janka Šellingová, Dubnica nad Váhom
  315. Peter Bocej, Bytca
  316. Dušan Příkazský, Považská Bystrica
  317. Filip Baáš, Trenčín
  318. Monika Vyhnalová, Trebišov
  319. Zuzana Balážová, bratislava
  320. Milan Greguška, Ilava
  321. Jana Macinská, Modra
  322. Alfonz Haviar, BB
  323. Marianna Lorencová, Veľká Lomnica
  324. Marian Petruška, Piešťany
  325. Peter Antol, Lipt.Mikulas
  326. Jozef Zajac, Prešov
  327. Iveta Gašparová, Bratislava
  328. Michal Orth, Stupava
  329. Lukáš Rusnák, Trebišov
  330. Mgr. Ľubica Slováková, Beladice
  331. Miroslava Schwarczová, Košice
  332. Pavol Hanzel, Kysucký Lieskovec
  333. Tatiana Fabianová, Odorín
  334. Zuzana Balážová, Bratislava
  335. Lucia Langová, Košice
  336. Vladimír Augustín, Trnava
  337. Dana Obuchová, Blažovce
  338. Zuzana Matkovská, Košice
  339. Roman Farkašovský, Senec
  340. Lucia Kalašová, Dechtice
  341. Daniela Horniaková, Košice
  342. Radovan Krško, Handlová
  343. Samuel Kuciak, Poprad
  344. juraj šedík, hradište
  345. Pavol Žáčik, Bratislava II
  346. Jakub Goda, Bratislava
  347. Alica Michalková, Poprad
  348. Peter TILISCAK, Kosice
  349. Michal Adámek, Žilina
  350. Mária Dragošková, Toporec
  351. Anna Benczeova, Partizanske
  352. Lucia Dzúriková, Nitra
  353. Eva Seková, Nové Zámky
  354. Viera Ďuricová, Bratislava
  355. Zuzana Kučerová, Žiar
  356. Vojtech Fabian, Poprad
  357. Miroslav Kopáč, Dubnica nad Váhom
  358. Lucia Lecourtois, Bratislava
  359. Petra Filová, Liptovský Hrádok
  360. Adriana Tomaščíková, Prešov
  361. Simoneta Kavecova, Banska Bystrica
  362. Ondrej Hronec, Košice
  363. Jan Remias, Bratislava
  364. Katarina korecka, Bratislava
  365. Lucia Ballayová, Bratislava
  366. LIANA KUBELOVA, trencin
  367. Daniel Dítě, Ružomberok
  368. Zuzana Rákošová, Prešov
  369. Ivan Vorcak, Namestovo
  370. Milan Krištof, Byster
  371. Danina Legátová, Turčianske Teplice 039 01
  372. Roman Jazudek, Bratislava
  373. ján mako, nitra
  374. Jakub Paľovčík, Sliepkovce 56
  375. Ivica Vidrová, Bratislava
  376. Michal Ochtinsky, Zurich
  377. Matúš Benčo, Vyšný Žipov
  378. Lucia Semančínová , Bratislava
  379. Peter Hanusz, Šaľa;
  380. MIlan Krupcik, Zeleneč
  381. Radoslav Hija, Bratislava
  382. Andrej Baláž, Bratislava
  383. Lucia Vojtišková, Bratislava
  384. Marek Holp , Vranov nad Toplou
  385. Patrícia Jakabová, Košice
  386. Peter Bulík, Bánovce nad Bebravou
  387. Igor Lacik, Stupava
  388. Pavol Grom, Bratislava
  389. Matúš Lukáč, Nižná Myšľa
  390. Žaneta Hegedušová, Trebišov
  391. Jaroslava Piechovicova, Bratislava
  392. Lucia Jacková, Košice
  393. Rado Mokriš, Košice
  394. Katarína Ivanková, Bratislava
  395. Jakub Dobeš, Rajecké Teplice
  396. Robert Lenicky, Nitra
  397. Jana Hanáková, Dudince
  398. Ladislav Gubi, Trnava
  399. Miroslava Kubánková, Dunajov
  400. Jozef Halvoň, Lehota pod Vtáčnikom
  401. Marián Staňo, Bratislava
  402. Štefan Szilva, Bratislava
  403. František Bašo, Púchov
  404. Miroslav Riljak, Dolná Mariková
  405. Martin Partl, Zlaté Moravce
  406. Stanislav Rybár, Poprad
  407. Mária Šarkanová, Zvolen
  408. Patrícia Babinová, Humenné
  409. Janka Ostrochovská, Kotešová
  410. Monika Ondrikova, Liesek
  411. Miro Zahoransky, Bratislava
  412. Jana Darvašiová, Spišská Nová Ves
  413. Daniel Dolinaj, Partizánske
  414. Norbert Mogyorósi, Krásnohorské Podhradie
  415. Rastislav Halaj, Hont.Moravce
  416. Dena Zirovská, Bratislava
  417. Peter Pech, Nováky
  418. tomas kovacik, bratislava
  419. Igor Chlebik, Myjava
  420. Marian Marton, Bratislava
  421. Matúš Toman, Bratislava
  422. Ondrej Horvát, Borinka
  423. Ivica Miháliková, Ivanka p.D.
  424. Peter Kocúr, Divín
  425. Zuzana Bertovičová, Plavecky Stvrtok
  426. Jaroslav Frnda, Martin
  427. Martina Sedláková, Zlaté Moravce
  428. Martin Vrbovský, Kráľová pri Senci
  429. Štefan Kosť, Vyšná Sitnica
  430. andrea tkacova, bratislava
  431. Katarína Serdahelyová, Myjava
  432. Ľuboš Hužvej, Kechnec
  433. Fero Kapusta, Gašparovo
  434. Alojz Albrecht, Kalná nad Hronom
  435. Martina Šmihulová, Kráľova Lehota
  436. Ján Culka, Ružomberok
  437. Andrej Fogelton, Trenčín
  438. Matej Sabol, Košice
  439. Renáta Grabanová, Košice
  440. Martin Ignácz, Poprad
  441. Gabriela Krúžová, Levice
  442. Martin Petrášek, Trnava
  443. Ľubomír BAKOŠ, Ružomberok
  444. Dária Žáčiková, Bratislava
  445. Juraj Jurči, Liesek
  446. Jakub Tokár, Banská Bystrica
  447. Oliver Markus , Olšovany
  448. Roman Lisko, Beluša
  449. Karol Schikor, Ilija
  450. Kamila Závodská, Humenné
  451. Igor Hraško, Blatnica
  452. Martin Botka, Bánovce nad Bebravou
  453. Zuzana Vasková, Dolná Súča
  454. Peter Vanko, Komjatice
  455. Tony Svetko, Nové Zámky
  456. Zuzana Zimová, Bratislava
  457. Igor Práznovský, Šaľa
  458. Branislav Pasiar, Banská Bystrica
  459. Tomáš Pavúk, Humenné
  460. Irma Krištofiaková, Trnava
  461. adam panacek, tesedikovo
  462. Nikola Džurinová, Košice
  463. Mgr. Vladimír Žigmund, Prešov
  464. Igor Kolenič, Bratislava
  465. MUDr.Alexander Gašparetz, Levice
  466. Patrik Šabo, Obyce
  467. Jakub Hrubčo, Prešov
  468. Peter Zárecký, Vozokany
  469. Lubomir Sebik, Drietoma
  470. Agata Hostacna, Trencin
  471. Tomáš Bartek, Ďurčiná 96
  472. Martin Majercak, Zuberec
  473. Maria Bogarova, Bratislava
  474. Jozef Červeň, Klin
  475. Eva Mydliarová, Liptovská Lúžna
  476. Daniela Briššáková, Oravské Veselé
  477. Marek Hoppan, Zlate Moravce
  478. Jozef Fečo, Čierne Kľačany
  479. Andrea Bobáľová, Kotmanová 13
  480. Gabriel Molnár, Michalovce
  481. Ing. Ján Alušík, Snina
  482. Peter Výrostek, Malacky
  483. Marek Santavy, Skalica
  484. Lucia Michalkova, Varin
  485. Raadoslav Kuca, Prešov
  486. Štefan Veršeghy, Nové Zámky
  487. Agneša Lekajová, Tomášov
  488. Milan Balent, Martin
  489. Jozef Jankola, Trstená
  490. Marek Grega, Veľký Folkmar
  491. Ivan Kapustík, Cinobaňa
  492. Róbert Dobiš, Dobrá Niva
  493. Patrik Ballay, Bratislava
  494. Jaroslava Tomašovičová, Bratislava
  495. jozef ozábal, bratislava
  496. Martin Krajčovič, Banská Bystrica
  497. peter karas, pruské
  498. terezia kehl, presov
  499. karol strbka, liptovsky mikulas
  500. Marian Raček, Bratislava
  501. Jana Žitňanská, Bratislava
  502. Juraj Lajtoš, Zvolen
  503. MUDr. Karol Hollý, Hronovce, Levická 64
  504. Michal Gerhát, Dubnica nad Váhom
  505. Juraj Chupáč, Považská Bystrica
  506. Juraj Belanský, Sverepec 9
  507. Maja Olexová, Družstevná pri Hornáde
  508. Božena Kubovičová, Trnava
  509. Daniela Piovarčiová, Žilina
  510. Bc. Katarína Prokšová, Turčianske Teplice
  511. Michael Ziak, Memmingen /Nemecko/
  512. Katarína Kúdelčíková, Súľov
  513. Dušan Ivan, Bratislava Ružinov
  514. Erika Fečová, Čierne Kľačany
  515. miroslav slapak, cadca
  516. Danka Takáčová, Varín
  517. PaedDr. Dušan Nociar, Dolný Kubín
  518. Vladimír Lepieš, Zvolen
  519. Eduard Bartoš, Rosina
  520. Martin Hakár, Čachtice
  521. Marek Takáč, Košice
  522. Vladimír Benedik, Ing., Kysucké Nové Mesto
  523. Jan Jeřábek, Červený Kláštor
  524. Eva Judinová, Obyce
  525. Andrea Križanová, Trenčín
  526. Jarmila Nešťáková, Moravské Lieskové
  527. Tatiana Kmecová, Prešov
  528. Andrej Holka, Trnava
  529. Táňa Veselá, Bratislava
  530. Martin Gerboc, Krížovany
  531. Andrea Majerčáková, Spišská Stará Ves
  532. Milos Liptak, Pezinok
  533. Miroslav Olha, Kráľovce
  534. Andrea Hároniková, Považská Bystrica
  535. Veronika Veľková, Zvolen
  536. Ivan Kováč, Granč-Petrovce
  537. Milan Mészáros, Šaľa
  538. Ján Magura, Humenné
  539. Robert Senko, Zilina
  540. Jozef Lényi, Šebešťanová
  541. Stanislav Meňuš, Bratislava
  542. Andrea Liozinova, Bratislava
  543. Ľubica Spišiaková, Martin
  544. Matej Kontris, Bratislava
  545. Milan Haborak, zeliezovce
  546. Lubica Kotasová, Bratislava
  547. Ivona Ceľuchová, Bardejov
  548. Lukas Sliacky, Liptovske Sliace
  549. Katarína Olivová, Bratislava
  550. Martin Nikodým, Bratislava
  551. Silvia Bothová, Ivanka pri Dunaji
  552. Ľuboš Michalík, Zlaté Moravce
  553. Peter Podoliak, Trenčín
  554. Peter Ján Kováčik, Bratislava
  555. Ivana Havranová, Bratislava
  556. Magdaléna Milová, Bratislava
  557. Ján Dúbrava, Liptovský Mikuláš
  558. Robert Fekete, Bratislava
  559. Agnesa Fencikova, Košice
  560. Dušan Barčík, Žilina
  561. miroslava trefná, trenčín
  562. Tomáš Kozánek, Považská Bystrica
  563. Miki Gucman, Bratislava
  564. Peter Bozogáň, Košice
  565. Vladimír Durec, Bratislava
  566. Pavol Ziacek, Ilava
  567. Robert Korec, Pata, Ružová 543/10, 925 53
  568. Jarmila Lángová, Košice
  569. Juraj Svrček, Čierna Lehota
  570. Ivan Bujalka, Košice
  571. Jaroslav Polák, Myjava
  572. Adriana Korcová, Pata, Ružová 543/10, 925 53
  573. Michal Furík, D. Makovického 22/79, MARTIN - Záturčie
  574. Daniel Grochola, Kežmarok
  575. Barbora Janíčková, Partizánska Ľupča
  576. Ing. Ladislav Dundálek, Sverepec
  577. Juraj Štubniak, Bratislava
  578. Tomáš Baran, Vranov nad Topľou
  579. Dušan Petrik, Stanča
  580. Ing.Ružena Babicová, Zvolen
  581. Karol Kiss, Jelšava
  582. Božena Zahorakova, Spišska Nova Ves
  583. Blanka Dobiašová, Topoľčany
  584. Tatiana Hucíková, Most pri Bratislave
  585. Katarína Kováčová, Bešeňová
  586. Barbora Krutáková, Žilina
  587. Čiljak Peter, Partizánske/ Male Bielice
  588. Eva Kováčikova, Bratislava
  589. Terézia Mišovičová, Bratislava
  590. Marek Záhorák, Vranov nad Topľou
  591. Božena Piatničková, Vranov nad Topľou
  592. Veronika Kaňová, Malacky
  593. Ľudmila Kochová, Pezinok
  594. Anna Giertlová, Bratislava
  595. Patrik Lučan, Šamorín
  596. Ján Piatnička, Vranov nad Topľou
  597. Tatiana Adamska, Banska Štiavnica
  598. Veronika Kováčová, Dubovce
  599. Pavel Šantavý, Skalica
  600. Lucia Felcanová, Trenčín
  601. Stefan Toth, Vinohrady nad Vahom
  602. Rastislav Šulc, Senec
  603. Michal Kačáni, Lučenec
  604. Viera Michalková, bratislava
  605. Katka Lukyová, Bratislava
  606. Edmond Dragošek, Poprad - Matejovce
  607. Darina Dvorská, Bratislava
  608. Miloš Fekete, Piešťany
  609. Milan Orszagh, Bratislava
  610. Eduard Bublinec, Zvolen
  611. Pavol Kurtulík, Námestovo
  612. Olga Hamajová, Bratislava
  613. Ľubomír Macho, Martin Hurbanová 4
  614. Marianna Kucmanova, Nove Zamky
  615. Dušan Petroff, Banka
  616. Mária Fabianová, Báhoň
  617. Alena Sláviková, Dubnica nad Váhom
  618. Soňa Havranova, Bratislava
  619. Peter Ďordík, Prešov
  620. michal macak, bratislava
  621. Ing.Pavel Korček, Pezinok
  622. Marta Lazúrová, Zlaté Moravce
  623. Zuzana Kronovetterová, Košice
  624. Vladimír Kalnovič, Banská Štiavnica
  625. Daniel Kovačovič, Rudná u Prahy, ČR
  626. Marián Kapinos, Košice
  627. Andreja Vidová, Svätý Jur
  628. svatopluk šruta, bratislava
  629. Peter Gajdoš, Dubnica nad Váhom
  630. Miroslav Bajtoš, Spišská Nová Ves
  631. Stanislav Belunek, Bardejov
  632. Mária Kianičková, Bratislava
  633. Igor Očkovič, Bratislava
  634. Barbora Bernáthová, Bratislava
  635. Peter Spolnik, Košice
  636. Milan Klak, Banská Štiavnica
  637. Mária Šlúchová, Banská Štiavnica
  638. Katarína Tkáčová , Zvolen
  639. Tomas Ondrasek, Bratislava
  640. Jozef Fabo, Bratislava
  641. Ida Slováková, Banská Štiavnica
  642. Milan Kuruc, Hlohovec
  643. Monika Maroszova, Žilina
  644. Janka Filová, Dubnica nad Váhom
  645. Peter Čajkovský, Bratislava
  646. jan vasicak, bratislava
  647. Jozef Petka, Zvolen
  648. Miloslava Pavlovská, Humpolec obec Budíkov
  649. Stanislava Ľuptáková, Bratislava
  650. Alena Nemčíková, Prešov
  651. Juraj Mikus, Bratislava
  652. anna kazimirova, presov
  653. Tomáš Žembéry, Trstená
  654. Jaroslav Dubovský, Prešov
  655. Tomaáš Čiško, Bratislava
  656. Pavol Smilek, Detva
  657. Jozef Bulla, Malacky
  658. Slávka Koprdová, Banská Bystrica
  659. Lukáš Ľupták, Uhrovec
  660. Stanislav Čepe, Poprad
  661. Mária Meleková, Bnaská Bystrica
  662. Marek Česák, Lúčky
  663. František Varga, Bratislava
  664. Juraj Simon, Bratislava
  665. Ing. Marek Straube, Bratislava
  666. Mgr. Magdalena Veghova Hodossyova, Dunajska Streda
  667. Sergej Šesták, Bratislava
  668. Irena Píšová, Banská Štiavnica
  669. Lukáš Pokorný, Nouzov, Unhošť, ČR
  670. Adrian Chovan, Bratislava
  671. Anna Bilčíková, Trenčín
  672. Ondrej Druga, Malachov
  673. Juraj Bubnáš, Bratislava
  674. Martina Heřmanová, Nitra
  675. Lenka Berová, Bošáca
  676. Miloš Kozák, Košice
  677. Ivana Surdová, Nové Mesto nad Váhom
  678. Jaroslava Bilčíková, Trenčín
  679. Jan a Daniela Melich/ova/, Zvolen
  680. Radovan Palkovič, Levice
  681. Robert Fiťka, Bratislava
  682. Zuzana Bayerová, Martin
  683. Martin Kolčak, Košice
  684. Viera Ručeková, Martin
  685. Peter Kober, Stará Ľubovňa
  686. Jana Schonvická, Košice
  687. Jan Tomasek, Zilina
  688. Lýdia Bíziková, Martin
  689. Vojtech Tóth, Čierna nad Tisou
  690. Martin Želiska, Topoľčany
  691. Slavomír Straka, Veľký Šariš
  692. Anna Fabryova, Exeter
  693. Peter Lukáč, Bratislava
  694. Anton Straka, Veľký Šariš
  695. Helena Straková, Veľký Šariš
  696. Peter Hoboth, Senec
  697. Katarína Kšinantová, Trnava
  698. Lukas Hacek, Cadca
  699. Martin Babiar, Banská Bystrica
  700. Martin Gabaj, Bratislava
  701. Katarína Šupáková, Dubnica nad Váhom
  702. Maroš Repík, Bratislava
  703. Ing. Jaroslav VARGA, Topoľnica
  704. Michal Biroš, Giraltovce
  705. Katarina Mrvova, Senec
  706. Oľga Mináriková, Košice
  707. Katarina Repa, Detva
  708. Lucia Marcinova, Kosice
  709. Eva Šafrová, Nemšová
  710. Igor Vojtko, Partizásnke
  711. Jaroslav Birka, Košice
  712. Jana Miklovičová, Nitra
  713. Janka Sagratella-Strakovà, Velky Saris
  714. Stanislav Štefánik, Považská Bystrica
  715. Ľuboš Záň, Veličná
  716. Roman Galvánek, Bratislava
  717. Dáša Tonková, Bratislava
  718. Branislav Slavik, Kosice
  719. Stanislav Pavlovič, nitra
  720. Monika Stančová, Kysucké Nové Mesto
  721. Ľubomír Hruškovič, Praha 5
  722. Veronika Gallová, Liptovský Mikuláš
  723. Lenka M., Bratislava
  724. Andrea Ščasnárová, Bratislava
  725. Peter Radena, Dolný Kubín
  726. Dominika Špinerová, Studenec
  727. Vladimír Hano, Poprad
  728. Dagmar Hrnčírová, Trnava
  729. Erika Vrabčeková, Liesek
  730. Rastislav Važan, Bratislava
  731. Miroslav Sýkora, Michalovce
  732. Viktor Mihaľov, Humenné
  733. Kristina Slezakova, Košice
  734. Katarina, Pokojna
  735. katarína cipovová, bratislava
  736. Patrik Václav, Trenčín
  737. Daniela Lešová, Košice
  738. Ľuboš Hrnčír, Trnava
  739. Robert Hovorka, Stockholm, Sweden
  740. Peter Veľký, Krupina
  741. Peter Zubčák, Hlohovec
  742. Jana Vasilevová, Košice
  743. Ľubomír Kukuča, Nová Bošáca 52
  744. Ján Turza, Bratislava
  745. Katarína Pastoreková, Spissky Hrhov
  746. Veronika Vrábelová, Bratislava
  747. Milan Knut, Košice
  748. Šimon Jarkovský, Košice
  749. Barbora Vincová, Košice
  750. Ing. Vojtech Jasovsky, KOmárno , Lesná 29 PSC 94501
  751. Viera Stajníková, Bratislava
  752. JánTerescsik, Košice
  753. Danuše Tichá, Bratislava
  754. Katarína Jankacká, Považská Bystrica
  755. Patrik Šteffek, Bratislava
  756. frantisek michlik, bratislava
  757. Zlatica Kandráčová, Košice
  758. Michaela Takáčová, Košice
  759. Viliam Kaniansky, Bratislava
  760. Adela Mitrová, Prešov
  761. Karol Bojar, Bratislava
  762. Olga Kuchtova, Banska Stiavnica
  763. Oliver Jakubec, Brodské
  764. Slavka Dobrotová, Bratislava
  765. Libby Bebkova, Kosice
  766. Alena Chudžíková, Trnava
  767. Anna Škubniková, Liptovský Mikuláš
  768. Zuzana Vítková, Košice
  769. Lukas Filip, Lucenec
  770. Mária Francová, Bugľovce
  771. Dalibor Vidiečan, Bratislava 3
  772. Zuzana Kozáriková, Rajec
  773. Jozef Palaščák, Košice
  774. Patrícia Konkoľová, Stará Ľubovňa
  775. MVDr.Lucia Bujúáčková, Gelnica
  776. Miroslav Okál, Sv. Jur
  777. Michal Majzlík, Malacky
  778. Stanislav Klabník, Bratislava
  779. Ľudmila Nagyová, Košice
  780. Andrea Stoklasová, Bratislava
  781. Viktoria Goliašova, Košice
  782. Ondrej Jarab, Prešov
  783. Mária Hajzoková, Bernolákovo
  784. Helena Viglaska, Bratislava
  785. Milan Sedlák, Terňa
  786. Martin Kamensky, Bratislava
  787. Lukáš Pavlech, Ostrov
  788. Veronika Vargová, Bernolákovo
  789. Filip Líška, Šúrovce
  790. Peter Paulen, Presov
  791. Beata Nemcová, Banská Štiavnica
  792. Marian Dusík, Boleráz
  793. Jana Petrova, Bratislava
  794. Lucia Franeková, Žilina
  795. Jana Reichelová, Bernolákovo
  796. Anton Cerva, Prešov
  797. Robert Hilvert, Bratislava
  798. Viktoria Hricova, Kosice
  799. Katarína Marcová, Kysucké Nové Mesto
  800. Juraj Jurči, Tvrdošín
  801. Peter Lenčák, Košice
  802. Milan Purdeš, Košice
  803. Lenka Šimková, Kalša
  804. Peter Webi, Košice - Barca
  805. Mária Dobrovičová, Bratislava
  806. Marta Lehotská, Bratislava
  807. Miloslav Lanca, Modra
  808. Hana Veselská, Bratislava
  809. Pavol Šmondrk, Bratislava
  810. Marian Bugoš, Nové Zámky
  811. Andrej Brosz, Dunajska Streda
  812. Ján Polák, Svätý Jur
  813. Martina Batorova, Bratislava
  814. Jana Dugasová, Bratislava
  815. Ivana Maholanyiova, Bratislava
  816. Vladimír Franka, Sokoľ
  817. Beata Mičianová, Bratislava
  818. Pavol Benka, Pobedim
  819. Igor Guris, Nove Mesto nad Vahom
  820. Daniela Sedláková, Bratislava
  821. Monika Chudzikova, Lucenec
  822. Marek Ročkár, Galanta
  823. Marcela Šimková, Bratislava
  824. Martina Peniaková, Bratislava
  825. Martin Gajods, Petrovce Nad Laborcom
  826. Mária Gažová, Žilina
  827. michaill, Žilina
  828. Matej Škovran, Drienica
  829. Branislav Miko, Bratislava
  830. Broňa Ščambová, Žilina
  831. Lukáš Fordinál, Senica
  832. Stano Opiela, Banská Štiavnica
  833. Romana Hronska, Piestany
  834. Katarína Bučková, Košice
  835. Robert Švajdlenka, Plavecký Štvrtok
  836. Matúš Polák, Trnava
  837. Lucia Tansele, Humenne
  838. jaroslav Vokoun, Bernolákovo
  839. Ivan Supuka, Banská Bystrica
  840. Branislav Vismek, Zarnovica
  841. Hana Jurčová, Melčice-Lieskové
  842. Silvia Miklošová, Banská Bystrica
  843. Miroslav Majchrák, Dubnica nad Váhom
  844. Petra Krajčiová, Malá Ida
  845. peter fico, prievidza
  846. Tomáš TOMO, Dolný Kubín
  847. Peter Gulyás, Hurbanovo
  848. Viliam Koszeghy, Trnava
  849. Iveta Halanova, Trencin
  850. Peter Prochazka, Bernolakovo
  851. Jana Tobolová, Bratislava
  852. Dominika Oravkinová, Banská Bystrica
  853. marian kliman, bratislava
  854. Maria Richnavska, Kosice
  855. Katarína Kupcová, Bratislava
  856. Gabriela Pernecká, Trnávka
  857. Kataína Holbičková, Žilina
  858. Daniela Zemanovičová , Bratislava
  859. Dominika Polorecka, Lučenec
  860. Michal Novoveský, Komjatice
  861. Jozef Horvath, Trnava
  862. Zuzana Šabová, Bratislava
  863. Daniela Badíková, Svätý Jur
  864. Ivana Mizlerová, Kraslice
  865. Pavol Štellmach, Bratislava
  866. Vladimir Lukac, Považská Bystrica
  867. Franková Miroslava, Ružomberok
  868. Katarina Fodorova, Bratislava
  869. Štefan Blažíček, Bernolákovo
  870. Ivana Popaďaková, Sečovská Polianka
  871. Štefan Cvajniga, Rožňava
  872. Erik Leitner, Banská Bystrica
  873. Andrea Šimková, Banská Bystrica
  874. Danica Paroulkova, Bratislava
  875. Jaroslav Brezina, Žilina
  876. Tamara Heinrichová, Šaľa
  877. Martina Čekovská, Humenné
  878. Peter Jarab, Levoča
  879. Daniel Pauer, Bratislava
  880. Marek Vídenský, Nitra
  881. Marek Hudák, Blažice
  882. Michal Ďurana, Žilina
  883. Ivica Kravjanská, Bratislava
  884. Peter Ivan, Košice
  885. František Kliman, Levice
  886. Stanislav Tokoš, Bernolákovo
  887. Alžbeta Smatanová, Považská Bystrica
  888. Jana Gánovská, Bratislava
  889. Matej Dvonč, Zlaté Moravce
  890. miroslava mojzisova, halic
  891. Andrea Kissová, Bratislava
  892. Richard Kliský, Wilsonovo mesto
  893. Martin Antal, Bratisalava
  894. Andrej Čerňanský, Rajec
  895. Lucia Rošteková, Bánovce n. B.
  896. Zuzana Kloknerová, Bratislava
  897. Michal Fiabáne, Žilina
  898. Ing.Miroslav Uhl, Lučenec
  899. jana lukesova, podturen
  900. Dana Srpoňová, Bratislava
  901. Vladimir Cuchran, Bratislava
  902. Andrej Čerňanský, Rajec
  903. Henrieta Mederova, Medzev
  904. Cyril Kováčik, Spišská Belá
  905. Jana Kloknerová, Bratislava
  906. Mária Kuffová, Košice
  907. Csaba Varga, Veľká Ida
  908. Juraj Takáč, Bratislava
  909. Michal Kuchár, Košice
  910. Katarína Janečková, Pezinok
  911. Martina Knorová, Martin
  912. Lenka Majchráková, Dubnica nad Váhom
  913. Kamila Rudíková, KOšice
  914. Sandra Demitrová, Ilava
  915. Lukáš Košťál, Krakovany
  916. Erik Matej, Košice
  917. Martina Solčanská, Hlohovec
  918. Ivana Lišková, Rimavská Sobota
  919. Richard Szilagyi , Košice
  920. Marek Száraz, Bratislava
  921. Blažena Kožárová, Spišské Podhradie
  922. Eva Antalíková, Bratislava
  923. Lukáš Palko, Košice - Šebastovce
  924. Rastislav Kurinec, Ružomberok
  925. Rastislav Moravčík, bernolákovo
  926. Juraj Hatvany, Bratislava
  927. Marta Nováková, Poprad
  928. Katarína Kováčová, Pečovská Nová Ves
  929. Daniel Zámečník, Malacky
  930. Ctibor Košťál, Limbach
  931. Kristína Raševová, Košice
  932. Peter Škoda, Nové Mesto nad Váhom
  933. Jozef Beständig, Bratislava
  934. Miloslav Klokner, Bratislava
  935. Anna Maninova, Vranov nad Topľou
  936. Michal Blšák, Bratislava
  937. Pavol Jurčo, Habovka
  938. hedviga Vinceová, Prešov
  939. Jana Kavcakova, Presov
  940. Jozef Pék, Bernolákovo
  941. Jan Manin, Vranov nad Toplou
  942. Ivana Valková, Košice
  943. Štefan Ročiak, Dubnica nad Váhom
  944. Marcel Šedo, Rajecké Teplice
  945. Mária Žembéryová, Trstená
  946. Jana Bobulová, Vysoké Tatry
  947. Jana Kseňáková, Spišská Nová Ves
  948. Dominika Rajská, Trnava
  949. Pavol Chnapko, Trnava
  950. Ľubomír Konečný, Bratislava
  951. Samuel Beznák, Dubnica nad Váhom
  952. Peter Macko, Prochot
  953. Mária Nagyová, Vráble
  954. Ľubomír Harmanovský, Piešťany
  955. Zuzana Musilova, Bratislava
  956. Zuzana Karlíková, Košice
  957. Ľuba Gašparová, Bernolákovo
  958. Eva Bírová, Bratislava
  959. julijus dember, lukašovce
  960. Samuel Boskovič, Bratislava
  961. Katarína Kiráľová, Košice
  962. Marián Maholányi, Bratislava
  963. Ľuboš Moravčík, Sliač
  964. Peter Slivka, Brezno
  965. Gabriel Vargovčík, Cestice
  966. Ján Viskup, Bratislava
  967. Radomir Babiak, Spisska Stara Ves
  968. Tatiana Grausova, Bratislava
  969. Roman Saniga, Liptovské Revúce
  970. Tereza Gondová, Bratislava
  971. vojtech Večerný, Bratislva
  972. Jana Kvočiková, Bratislava
  973. Dušan Guman, Prešov
  974. Miloš Horváth, Zlaté Moravce
  975. Peter Šaffo, Stara Ľubovňa
  976. Milan Musil, Bratislava
  977. julius flimmel, Puchov
  978. Miroslava Mijatovičová, Ružomberok
  979. Dušan Fašung, Bratislava
  980. Boris Mrekaj, Bratislava
  981. Ján Kusenda, Bratislava
  982. Tomáš Balala, Čachtice
  983. Zuzana Škodová, Handlova
  984. Michal Marcinčák, Bratislava
  985. Martin Pataky, Veľké Kapušany
  986. Jozef Kozák, Humenné
  987. Ivan Hríbik, Bratislava
  988. Marek Bublinec, Lozorno
  989. Stanislav Srnák, Blatné
  990. Martin Bartek, Topoľčany
  991. Ing. Peter Lieskovský, Prešov
  992. Luba Heidema, Rusovce
  993. Peter Matuška, Vranov nad Topľou
  994. Martin Maduda, Kremnica
  995. Mária Gašperová, Lomná
  996. Magdaléna Kapičáková, Mutné
  997. Elena Hrudkova, Surany
  998. Martin Koncovy, Puchov
  999. Marek borik, Lučenec
  1000. Andrea Groholova, Kezmarok
  1001. Patrik Golha, Trnava
  1002. Katarína Leitnerová, Žilina
  1003. Miroslav Kováčik, Sereď
  1004. Lucia Lukackova, Bratislava
  1005. Janette Irsáková, Sereď
  1006. Michal Kraus, Dobšiná
  1007. Marek Lukačko, Bratislava
  1008. Jana Kušnírová , Svätý Jur
  1009. Veronika Pechova, Bratislava
  1010. Zuzana Michálková, Senec
  1011. Anna Trauerová, Krásno nad Kysucou
  1012. Magdaléna Mackovičová, Bratislava
  1013. Peter Jedlicka, Nitra
  1014. Nikola Malá, Banská Bystrica
  1015. Dana Kočibálová, Komjatná
  1016. Michal Hrehuš, Hrnčiarovce
  1017. Michal Bošiak, Sečovce
  1018. Ing. Igor Bilák, Prešov
  1019. Viliam Dinuš, Dobrohošť 226
  1020. Miroslava Ondrejčíková, Spišská Nová Ves
  1021. Iveta Čiliaková, Banská Bystrica
  1022. Lucia Klembarová , Sereď
  1023. Marcela Ustaníková, Pucov
  1024. Peter Vančo, Bratislava
  1025. Veronika Hubeňáková, Nová Ľubovňa
  1026. Erik Grendel, Bratislava
  1027. Miroslav Burgel, Liptovský Mikuláš
  1028. Stanislav Sloboda, Banská Bystrica
  1029. Anna Baleková, Budovateľov 3/26
  1030. Petronela Blahovcova, Bratislava
  1031. Ing.Renáta Cochová, Čečehov
  1032. Matej Kočibál, Žilina
  1033. Ivan Trubač, Bernolákovo
  1034. Matus Vadura, Manchester, UNITED KINGDOM
  1035. Martina Drugdová, Zvolen
  1036. Adriana Polacikova, Hlohovec
  1037. MIchaela Kubašová, Banská Bystrica
  1038. Katarína Horná, Radošovce
  1039. Beáta Rizmanová, Martin
  1040. Zuzana Pogranova, Pobedim
  1041. Michal Kvasnica, Bratislava
  1042. Silvia Manduchová, Bratislava
  1043. Miroslav Fitoš, Žilina
  1044. Miroslava Gajanová, Bratislava
  1045. Jozef MAGÁT, Levice
  1046. Monika Strelcová, Banská Bystrica
  1047. Ladislav Benedek, Senev
  1048. Silvia Ďungelová, Teplička nad Váhom
  1049. Jana Burianová , Trnava
  1050. Tomáš Jurík, Košice
  1051. Lucia Noskova, Bratislava
  1052. Zuzana Dorušová, Žilina
  1053. Dominika Garbová, Martin
  1054. VALERIA HIRCOVA, SNINA
  1055. Samuel Paraska, Snina
  1056. Michal Marko, Hriňová
  1057. Jan Liba, Kosice
  1058. Martina Šlachtová, Dolný Kubín
  1059. Vladimír Baruta, Trstená
  1060. Jan Chlebik, Kvacany
  1061. Maria Kasperova, Bardejov
  1062. Karol Paul, Trenčín
  1063. Stanislava Slíšková, Nitra
  1064. Peter Letavaj, Prievidza
  1065. Jozef Vajteršic, Oravské Veselé
  1066. Janka Špániková, Bratislava
  1067. Katarína Vavrová, Pobedim
  1068. Erika Lalíková, Hriňová
  1069. Patrícia Wagnerová, Spišské Podhradie
  1070. Ján Lukáč ml., Spišská Nová Ves
  1071. Gustáv Kovács, Bratislava
  1072. Zuzana Krizsanová, Sverepec
  1073. Ľubomír Šandrík, Prievidza
  1074. Tatiana Tekulová, Gajary
  1075. Igor Uhliarik, Šurany
  1076. Jana Fabova, Bratislava
  1077. Anna Kocianová, Handlová
  1078. patrik babik, dolny kubin
  1079. Jozef Antonič, Úbrež
  1080. Barbora Mikulášová, Bánovce nad Bebravou
  1081. petra bilcikova, Trencin
  1082. Lucia Vojtková, Skalica
  1083. Katarína Uhrinová, Kašov
  1084. Ivana Strelcová, Žilina
  1085. Pavol Múdry, Bratislava
  1086. Dominik Krivák, Košice
  1087. Jakub Hospodársky, Bratislava
  1088. Miloslav Mag, Benusovce
  1089. Martina Jarabová, Bratislava
  1090. Marian Cisár, Bratislava
  1091. Lenka Ivanová, Bratislava
  1092. Katarína Hanuliaková, Sereď
  1093. Alica Žilková, Košice
  1094. Zuzana Halásová, Hlohovec
  1095. Katarína Andrášová, Bratislava
  1096. Veronika Plánočka, Zvolen
  1097. Vladimír Tomko, Michalovce
  1098. Václav Vydra, Spišská Nová Ves
  1099. Soňa Trubačíková , Skalica
  1100. Mária Krupová, Bardejov
  1101. Beata Ulmanová, Košice
  1102. Dávid Molčan, Bardejov
  1103. Peter Belák, Partizánske
  1104. Zdena Brezinová, Bratislava
  1105. Zuzana Urbanovská, Veselé
  1106. Radovan ILLITH, Bratislava
  1107. Martin Kostelník, Smižany
  1108. Zuzana Kormaňáková, Bratislava
  1109. Dušan Bordáč, Svätý Jur
  1110. Štefan Sirý, Žilina
  1111. Ján Polk, Žilina
  1112. Peter Preložník, Viničné
  1113. Martin Kočnár, Studienka
  1114. Šimek Stanislav , Smižany
  1115. Jana Lukáčová, Košice
  1116. Peter Lachký, Liptovský Hrádok
  1117. Edo Klena, Záhradné
  1118. Renáta Žáková, Bratislava
  1119. Iveta Zverecová, Švošov
  1120. Miroslav Mäsiar, Malachov
  1121. Peter Kresák, Bratislava JArovce
  1122. Lucia Ďuranová, Krásno nad Kysucou
  1123. Peter Vlasatý, Bratislava
  1124. Juraj Platko, Presov
  1125. Elena Kráľovenská, Bratislava
  1126. Dominika Povalová, Pucov
  1127. Jakub Kocák, Humenné
  1128. Olga Bazalová, Považská Bystrica
  1129. Ján Šúr, Banská Štiavnica
  1130. Karol Kravec, Prešov
  1131. Jozef Halla, Bratislava
  1132. slavomir strednak, presov
  1133. Otto Brtko, Komjatná č. 12, 034 96
  1134. Richard Novák, Zákopčie
  1135. Ľuboš Kovačík, Prešov
  1136. Stefan Vlasak, Prresov
  1137. Štefan Troják, Trnava
  1138. Jana Hanečáková, Stará Ľubovňa
  1139. Rasto, Trstensky
  1140. Katka Kvasnakova, Presov
  1141. Michal Prievalský, Bojnice
  1142. Petronela Melichova, Zvolen
  1143. Nina Kubačková, Nové Zámky
  1144. Jana Horváthová, Piešťany
  1145. Zuzana Vavrová, Bošáca
  1146. erika korenova, ruzomberok
  1147. Anton Hrbáček, Púchov
  1148. Stanislav Hulin, Poprad-Matejovce
  1149. Jozef Husár, Zvolen
  1150. Marcel Macuf, Torysa
  1151. Mária Kováčková, Komjatná
  1152. Bohdan Fríbort, Senica
  1153. Daniela Šišková, Habovka
  1154. Želmíra Blašková, Chorvátsky Grob
  1155. Gustáv Hlaváč, Čadca
  1156. Martina Horňáková, Košice
  1157. Pavol Kotry, Tatranská Štrba
  1158. Pavol Tomáš, Prešov
  1159. Jana Carnogurska, Sabinov
  1160. Tomas Zemjanek, Poprad
  1161. Andrej Brázdovič, Trnava
  1162. Lucia , Košice
  1163. Filoména Mankovecká, Nitra
  1164. agnesa naštická, martin
  1165. Janka Ľuptáková, Detva
  1166. Jozef Spodniak, Zvolen
  1167. Marek Seriš, Nemšová
  1168. Peter Seriš, Nemšová
  1169. Dorota Sýkorová, Rožňava
  1170. Miriama Grnakova, Bratislava
  1171. Jozef Kuzma, Hliník nad Hronom
  1172. Igor Kubányi, Šintava
  1173. Oľga Zacherová, Prešov
  1174. Mariana Krigovská, Skýcov
  1175. Miroslava Balážová, Dubnica nad Váhom
  1176. Lukáš Zachar, Lučenec
  1177. Edita Gráčiková, Nitra
  1178. Klára Kuzmová, Hliník nad Hronom
  1179. Michal Kozáček, Žilina
  1180. Silvia Studeníková, Bratislava
  1181. Monika Pospechova, Senec
  1182. Janka Majherová, Ružomberok
  1183. Miloslav Kráľ, Bernolákovo
  1184. Lucia Vanikova, Banska Bystrica
  1185. Tibor Titurus, Hronské Kľačany
  1186. Lucia Šimončíková, Trnava, 91701
  1187. Gardošíková Ľudmila, Spišská Nová Ves
  1188. Matej Alaxa, Prievidza
  1189. Ján Hvišč, Prešov
  1190. Dusan Fasko, Brezno
  1191. Alena Ševcová, Závadka nad Hronom
  1192. Matej Mlynárik, Košice
  1193. Olšavská Ružena, Spišská Belá
  1194. Lukas Jaborka, Skalica
  1195. Viliam Manduch, Dubnica nad Vahom
  1196. Danica Černáková, Detva
  1197. Pavol Stano, Bratislava
  1198. Martin Blsak, Bratislava
  1199. Alena Paľová, Trnava
  1200. Lucia Gašpieriková, Trnovec nad Vahom
  1201. Beata Kováčová, Trnovec nad Vahom
  1202. Roman Žňava, Levice
  1203. Jaroslav Peruňský, Považská Bystrica
  1204. Mária Astrabová, Snina
  1205. Jana Šidová, Ružomberok
  1206. Marián Böhmer, Zvolen
  1207. Jana Drgoňová, Vráble
  1208. Peter Hanák, Jaslovské Bohunice
  1209. Veronika Trnčáková, Klin
  1210. Katarína Gajdošová, Košice
  1211. Ing. Peter Topoľský, Bratislava
  1212. Andrea Kubačková, Nové Zámky
  1213. Michal Zacik, Trencin
  1214. Pavol Koňuch, Tvrdošín
  1215. Iva Kuceková, Poprad
  1216. Michaela Vrbjarova, Kalinovo
  1217. Ivan Pestún, Kľačany
  1218. Mária Mulíková, Prešov
  1219. Klára Petrovská, Rožňava
  1220. Viera Kubovčíková, Spišská Nová Ves
  1221. Ján Poláček, Myjava
  1222. René Novysedlák, Krásna Lúka
  1223. Peter Svatek, Galanta
  1224. Rudolf Cigánik, Považská Bystrica
  1225. andrea gondova, levice
  1226. R. Hrvol, Puchov
  1227. Silvia Gašparovičová, Bratislava
  1228. Ladislav Ďurčík, Nové Zámky
  1229. Lucia Bartošová, Bratislava
  1230. Roman Bachleda, Bratislava
  1231. Mária Mollerová, Bernolákovo
  1232. Mária Kresánková, Bratislava
  1233. Dana Andrasyova, Poprad
  1234. Jana Tretiníková, Orlové 133 Pov.-Bystrica
  1235. Sona Jauschova, Presov
  1236. Renata Zelinkova, Banska Stiavnica 96901
  1237. Sona Jauschova, Presov
  1238. Radoslav Pavlanský, Smižany
  1239. Martin Zidek, Bratislava 3
  1240. Roman Švikruha, Poprad
  1241. Ivan Bury, Bratislava
  1242. Šimon Švidraň, Žilina
  1243. Katarina Gajdacsova, Blatna na Ostrove
  1244. katka Sikhartova, Bernolákovo
  1245. Miroslav Mačura, Poprad
  1246. Lucia Židková, Bratislava 3
  1247. Beáta Kandriková, Vojkovce
  1248. Mgr.Nataša Repková,novinárka, Bratislava
  1249. Vít Macek, Košice
  1250. Katarína Kurtová, Radošovce
  1251. Vladislav Hrivnak, Michalovce
  1252. Alena Mačurová, Poprad
  1253. Jozef Jedinák, Smižany
  1254. Veronika Guzlejová, Jakubany
  1255. Michal Varchola, Čirč
  1256. Julo Deme, Mužla
  1257. Martin Novovesky, Komjatice
  1258. Jana Ridillova, Bratislava
  1259. Adam Biros, Swindon
  1260. Marian Myglys, Bratislava
  1261. jozef huna, trencin
  1262. Romana Hofmanová, Prievidza
  1263. Pavol Martinčič, Skalica
  1264. Katarína Matavová, Spišská Belá
  1265. Ondrej Dvoran, Liptovský Mikuláš
  1266. Katarína Francistyová, Brezno
  1267. tatiana varcholová, čirč
  1268. Martin Richnavský, Košice
  1269. Jozef Martinec, Jakubov
  1270. Anna Fábiková, Brezno
  1271. Viliam Husenica, Senec
  1272. Katarína Moravčíková, Bernolákovo
  1273. Mária Reháková, Trenčín
  1274. Emília Jeňová, Košice
  1275. ludmila hunova, trencin
  1276. Peter Noskovič, Bratislava
  1277. Monika Ďuriačová, Obyce
  1278. Anna Slezáková, Malacky
  1279. Richard Herda, Zlaté Moravce
  1280. Alexander Kutka, Bratislava
  1281. Mariana Badinova, Dolny Kubin
  1282. Andrej Gaži, Dolné Lefantovce
  1283. Marián Matusák, Košice
  1284. Marcel Piovarci, leopoldov
  1285. Simona Valová, Vrbové
  1286. Petra Chudá, Detva
  1287. Erika Centeková, Bratislava
  1288. Emília Lukáčová, Brezno
  1289. tomas nosko, trnava
  1290. Viera Žatková, Ostratice
  1291. Monika Bačkovská, Považská Bystrica
  1292. tomanova martina, topolcany
  1293. Mária Klapáková, Košice
  1294. katarina kubovcikova, trnava
  1295. Daniela Mudráková, Nitra
  1296. Tibor Chovanec, malý čepčín
  1297. Ján Gaborčík, Kežmarok
  1298. MIroslav Gallo, Revuca
  1299. Vladimír Šipoš, Prešov
  1300. Jana Fedorová, Košice
  1301. Juraj Jurco, Melcice-Lieskove
  1302. Alojz Cicák, Zvolen
  1303. Jana Grígerová, Martin
  1304. Jozef Slaný, Močiar
  1305. Patrik S., Sabinov
  1306. Michal Knapčok, Sklené
  1307. Milan Deme, Mužla
  1308. Mária Valentová, Prievidza
  1309. Lýdia Stančoková, Ružomberok
  1310. Sergej Pančák, Prešov
  1311. čičmanec augustin, banska nystrica
  1312. Monika Šumichrastová, Nemšová
  1313. Michal Dodik, Podhorany
  1314. Ľubica Labudíková, Vaďovce
  1315. Marián Lajcha, Bratislava
  1316. Tomáš Šárocký, Jabloňovce
  1317. Ľubomír Orlický, Martin
  1318. Mária Villárová, Senec
  1319. Adriana Eremiašová, Prešov
  1320. Tomáš Darvaši, Bratislava
  1321. Monika Kováčiková, Ružomberok
  1322. Ludvík Jaššo, Prešov
  1323. Michal Horváth, Bratislava
  1324. Tibor Kádek, Nové Zámky
  1325. Andrea Klučková, Bratislava
  1326. Eva Janečková, Bratislava
  1327. Jana Malgotová, Bratislava
  1328. Stano, Bratislava
  1329. Pavol Balint, Zemplinska Teplica
  1330. Iveta Barwiolkova, Martin
  1331. Maria Tomasova, Kosice
  1332. Denisa Školeková, Plavecké Podhradie
  1333. Marek Halajko, Kolbovce
  1334. Michal Ďureje, Lehota pod Vtáčnikom
  1335. lucia zavišová, prievaly
  1336. Daniela Bednarova, Košice
  1337. Ing. Anna Branišová, Demandice
  1338. Miroslav Filípek, Bratislava
  1339. Elena Šušorová, Ružomberok
  1340. Tibor Ozimý, Púchov
  1341. Monika Maťovčíková, Vrútky
  1342. Milan Benkovič, Malacky
  1343. svetlana dodeková, bytča
  1344. Viliam Dubiel, Tatranská Lomnica
  1345. Marian Dvoran, Liptovsky Mikulas
  1346. Miroslav Maliník, Považská Bystrica
  1347. Bohuš Čisár, handlová
  1348. Robert Haas, kosice
  1349. Ivan Augustin, Bratislava
  1350. Monika Galková, Partizánske
  1351. Katarína Bubnášová, Prievidza
  1352. Monika Pellerová, Galanta
  1353. Róbert Onder, Spišský Štvrtok
  1354. Michaela Gašparíková, Žiar nad Hronom
  1355. Alzbeta Laurincikova, Dolný Kubín
  1356. Matúš Druga, Malachov
  1357. Erika Mačišáková, Drienica
  1358. Roman Bundzik, Prešov
  1359. Danuša Mecková, Levoča
  1360. Marek Roštek, Spišská Nová Ves
  1361. Denisa Havrľová, Bratislava
  1362. Maria Hrubosova, Habovka
  1363. Miriam Stašková, Trnava
  1364. Ladislav Díte, Ružomberok
  1365. Branislav Blahušiak, Martin
  1366. Jana Lakyová, Bratislava
  1367. Alexandra Borzy, Rožňava
  1368. Dusan Polak, Trnava
  1369. Tomas Slebodnik, Nizny Klatov
  1370. Michal Slavsky, Košice
  1371. Martin Rizman, Handlová
  1372. jana feriancova, Bratislava
  1373. Alena Novotná, Bratislava
  1374. Vladimír , Prešov
  1375. Katarína Marková, Podrečany
  1376. Tomáš Štellmach, Banska Bystrica
  1377. Samuel Straka, Veľký Šariš
  1378. Zuzana Straková, Veľký Šariš
  1379. Valter Masár, Stará Turá
  1380. Zdenka Hudecová, Bratislava
  1381. Jozef Mirdala, Prešov
  1382. Jana Michaličková, Trenčín
  1383. Terézia Polláková, Lipany
  1384. Zuzana Thüringerová, Bratislava
  1385. Andrej Gábriš, Žilina
  1386. Michal Hrča, Mošovce
  1387. Lucia Laciaková, Rožňava
  1388. Jana Valášková, Palárikovo
  1389. Mária Lapková, Vranov nad Topľou
  1390. Roland Frajka, Čifáre
  1391. Marcel Ďurkovský, Žilina - Brodno
  1392. Pavol Lenhardt, Prešov
  1393. Michala Chrastinová, Topoľčany
  1394. Lucia Harbulová, Bratislava
  1395. Franka Žákovičová, Nitra
  1396. Roman Kucman, Nove Zamky
  1397. Valéria Ďurkovská, Žilina
  1398. Marcela Klcova, Bratislava
  1399. Boris Cellar, Bratislava
  1400. Viktor Svetský, Nová Dubnica
  1401. Lukáš Behul, Nová Dubnica
  1402. Marian Prokopič, Trebišov
  1403. Katarína Tekeľová, Považská Bystrica
  1404. Jaroslav Duraj, Bratislava
  1405. Marek Žifčák, Žilina
  1406. Veronika Palášthyová, Košice
  1407. iveta grznárová, chaloupky
  1408. Petra Babulíková, Dubnica nad Váhom
  1409. Katarina Sališová, Ružomberok
  1410. Michaela Nadubinska, Bratislava
  1411. Milan Pršanec, Banská Bystrica
  1412. Miroslav Kolhánek, Ružomberok
  1413. Mária Lukešová, Detva
  1414. Anna Starekova, Bratislava
  1415. Lubos Odraska, Mocenok
  1416. Ladislav Starek, Bratislava
  1417. Dusan Szoke, London
  1418. Zuzana Kotvanová, Holíč
  1419. Mária Kubicová, Bačkov
  1420. Marta Mlynarčíková, Kežmarok
  1421. Juraj Barath, Banska Bystrica
  1422. Daniel Novotný, Banská Bystrica
  1423. Marta Šechná, Prešov
  1424. Natalia Michalkova, Bratislava
  1425. Mária Znancová, Červený Kláštor
  1426. Martin Pohánka, Nitra
  1427. Bronislav Karlik, Bratislava
  1428. Vaclav Pejchal, Banska Bystrica
  1429. Igor lichanec , Dunajská Lužná
  1430. Lenka Kytasova, Komjatna
  1431. Michal Plichta , Ľubochňa
  1432. Marcela Hollánová, Topoľčany
  1433. Tatiana Miklovičová, Piešťany
  1434. Tatiana Turcinova, Komjatna
  1435. Vincent Kabát, Bratislava
  1436. Jana Jindrová, Kežmarok
  1437. Daniel Macak, Giraltovce
  1438. Jana Šimková, Kazimír
  1439. Eva Baranova, Tornala
  1440. maria pavkova , skycov
  1441. Janka Hricová, Ziar nad Hronom
  1442. Martina Rybáriková, Bratislava
  1443. zuzana zeliskova, topolcany
  1444. Marcela Jancova, Zilina
  1445. Ondrej Trubač, Praha
  1446. Blažena Škrovánková, Most pri Bratislave
  1447. Miroslava Ostrochovská, Súľov
  1448. Mária Svidroňová, Trstená
  1449. martina Lešinská, Trenčín
  1450. Ján Tóbik, Hnúšťa
  1451. Ľuboslava Sabolová, Prešov
  1452. Rastislav Hamráček, Bratislava
  1453. dasa simkovicova, bratislava
  1454. jaroslav kessel, Poprad
  1455. Lenka Svozilová, Bratislava
  1456. Daniela Hodásová, Nitra
  1457. Alena Porubska, Dubnica nad Vahom
  1458. Petra B.Marek, Praha
  1459. Vladimír Marek, Soběslav
  1460. Alina Szatványiová, Prešov
  1461. lucia kubisova, rakoluby
  1462. Janka Liptáková, Chocholná - Velčice
  1463. Jana Štoselová, Levice
  1464. Patrícia Kakarová, Košice
  1465. Ľubomír Szabó, Nové Zámky
  1466. Veronika Galeková, Svit
  1467. Marcel Kozák, Banská Bystrica
  1468. Petra Mikušková, Banská Bystrica
  1469. Daniel Turčan, Brezno
  1470. Ing. Roman Pavlikovsky, Revúca
  1471. Peter Kollár, Lučenec
  1472. Peter Lendak, Nitra
  1473. Jaroslava Vojtkova, Martin
  1474. Jana Staráčková, Žilina
  1475. Ing. Juraj Ďuratný, Trnava
  1476. Richard Bazovský, Banská Bystrica
  1477. Ing.Boris Urban, Prešov
  1478. Zuzana Cíbiková, Senec
  1479. Libuša Puškárová, Stupava
  1480. Anna Zitrická, Lučkovce
  1481. Ivan Durec, Stará Turá
  1482. Anežka Mešťanová, Heľpa
  1483. Milan Krajčovič, Martin
  1484. Marián Moravčík, Banská Bystrica
  1485. Peter Horváth, Handlová
  1486. Verona Smolnická, Prešov
  1487. Martin Šuška, Levice
  1488. Xénia Eleniuková, Košice
  1489. Ludovit Gruber, Handlova
  1490. Marcela Bagínová, Bolešov
  1491. Daniel Lancaric, Trnava
  1492. Eugen Rovensky, Poprad
  1493. Peter Lazový, Beluša
  1494. Dagmar Vavrová, Dubnica nad Váhom
  1495. Simon Najar, Bratislava (Petrzalka-hl.mesto Europy)
  1496. Oravcová Miriama, Bratislava
  1497. Václav Faltus, Ivanka pri Dunaji
  1498. Marta Podbieľančíková, Oravský Biely Potok
  1499. Daniel Puček, Piešťany
  1500. Edita Šintálová, Hlohovec
  1501. Roman Zitta, Bratislava
  1502. Martin Šintál, Hlohovec
  1503. Ľudmila Voroňáková, Michaľany
  1504. Ivan Petras, Bratislava
  1505. Michal Banas, Bratislava
  1506. Mária Fialková, Prešov
  1507. Andrej Lukáč, Rožňava
  1508. Natália Ferenčíková, Moravany nad Váhom
  1509. Mária Mazáková, Prešov
  1510. Norbert Šimkovič, Prešov
  1511. Peter Paulík, Banská Bystrica
  1512. Gabriela Vangerová, Bratislava
  1513. Ján Farkaš, Martin
  1514. Mária Sidorová, Gaboltov
  1515. Peter Jakubov, Humenné
  1516. Michaela Jakubová, Humenné
  1517. Peter Števčať, Tlmače 1
  1518. Ivan Babača, Dubnica nad Váhom
  1519. Miroslava Mihalcsaková, Trnava
  1520. Silvia Vangerová, Žiar nad Hronom
  1521. Ivana Pauliaková, Zvolen
  1522. Branislav Chudada, Most pri Bratislave
  1523. Miro Hužvár, Prešov
  1524. Vladimír Malík, Ivanka pri Dunaji
  1525. Juraj Chano, Púchov
  1526. Viktor Alex, Bratislava
  1527. Peter pončák, Žilina
  1528. Ingrid Vojtylova, Povazska Bystrica
  1529. Tomáš Horkavý, Blatná na Ostrove
  1530. Mária Medvecová, Michalovce
  1531. Vlastislav Šupina, Bratislava
  1532. Matus Kolcun, Obisovce
  1533. Peter Jakubek, Cerveny Kamen
  1534. Katarína Klincová, Rajecké Teplice
  1535. Soňa Pariláková, Humenné
  1536. Vojtech Stanko, Rohovce
  1537. Matej Arvay, Handlová
  1538. Igor Cvik, Trnava
  1539. martin felix, ulanka
  1540. Jan Hornak, Kosice
  1541. Michal Jorčík, Mýto pod Ďumbierom
  1542. Michal Matějka, Brno
  1543. Dušan Demčák, Zlatá Baňa
  1544. Dominik Dubéci, Závadka nad Hronom
  1545. Daniel Bilík, Čachtice
  1546. Branislav Golha , Nové Zámky
  1547. Lukáš Stehlíček, Hrochoť
  1548. Katarina Litvinova, Dubova
  1549. Zuzana Kohútová, Žiar nad Hronom
  1550. Matej , Stara Lubovna
  1551. Martin Vnencak, Bratislava
  1552. Patrik Vyhonský, Šarišské Lužianky
  1553. Jozef Pažin, Humenné
  1554. Andrea Ravingerova, Bratislava
  1555. Renáta Paučová, Lučenec
  1556. Katarína Hajasová, Bratislava
  1557. Ján Filipča, Poniky
  1558. Dominik Slabý, Bratislava
  1559. Scarlett Weinzettlova, 84108 Bratislava
  1560. Eva Fabišiková, Košice
  1561. Miroslav Klabník, Považská Bystrica
  1562. Matúš Kamenec, Prešov
  1563. Mária Jevčáková, Bardejov
  1564. Zuzana Gallova, Sala
  1565. Iveta Stibilová, Michalovce
  1566. Lucia Hlatká, Dubnica nad Váhom
  1567. Mária Migrová, ružomberok
  1568. Milan Fric, Bratislava
  1569. Ľuboš Vaszko, Topoľčany
  1570. martin mikurcik, trencin
  1571. Iveta Bajčiová, Ružomberok
  1572. Gabriel Götz, Prešov
  1573. Helena Kollárová, Kráľová pri Senci
  1574. Eva Dejcikova, Ruzomberok
  1575. Rastislav Biba, Zvolen
  1576. Magdaléna Iľková, Košice
  1577. Anna Kubalová, Čadca, Podzávoz
  1578. Patrik Mišenčík, Poloma
  1579. Eva Pukančíková, Skalica
  1580. Lenka Feldsamová, Martin
  1581. Mária Žarnayová, Prešov
  1582. Branislav Smolka, Bardejov
  1583. Elena Kováčová, Čadca
  1584. Peter Marcin, Raslavice
  1585. Jaroslav Kramoris, Dubnica n/V
  1586. ivan jesensky, ruzomberok
  1587. Michal Poliak, Beluša
  1588. Vlaďka Adami Jestřábová, Dobrá Voda u č.B., ČR
  1589. Ľubomír Červenec, Martin
  1590. Beáta Polačková, Čadca
  1591. Viera Mondlová, Brezno
  1592. Erika Žáčiková, Trenčín
  1593. Jana Pšenová, Ružomberok
  1594. Daniela Ivanová, Žiar nad Hronom
  1595. Miroslava Tarajová, Dolný Kubín
  1596. Anna Ďuríková, Pliešovce
  1597. Anna Rabarová, Žilina
  1598. Agata Macakova, Banská Bystrica
  1599. Marek Mäsiar, Levice
  1600. Vendelín Vretenár, Mgr., Krušovce
  1601. MIchal Kolínek, Skalica
  1602. Lucia Kavická, Piešťany
  1603. Danka Baloghová, Skalica
  1604. Alena Chupáčová, Kysucký Lieskovec
  1605. Dana Jancova, Bratislava
  1606. Danica Šóšiková, Lučenec
  1607. Zuzana Neupauerová, Nová Dubnica
  1608. Monika Kalinová, Banská Bystrica
  1609. Jozef Žiaran, Košice
  1610. Lucia Noskovicova, Vinicne
  1611. Barbara Cincarova, Trencin
  1612. Martin Steininger, Trenčín
  1613. Ľubica Račeková, Bratislava
  1614. Kata Kopoldova, Bratislava
  1615. Katarína Škovierová, Bratislava
  1616. Rastislav Rosinský, Nitra
  1617. Anna Ďurkovská, Žilina
  1618. Katarína Hegedüšová, Bratislava
  1619. Dagmar Džačková, Košice
  1620. Jaroslav VOjtek, Košice
  1621. Pavel Murín, Košice
  1622. Jana Albertová, Košice
  1623. Zora Lukáčová, Nitra
  1624. rudolf karcol, topolcany
  1625. Andrea Reváková, Martin
  1626. Jozef Salva, Detva
  1627. Peter Stankoven, Banská Bystrica
  1628. Jozef Vodick, Zvolen
  1629. Lenka Mišová, Nové Mesto nad Váhom
  1630. Marek Ferančík, Istebné
  1631. Ján Čáni, Poltár
  1632. Jana Stodolová, Šurianky
  1633. Lenka Wróbelová, Prešov
  1634. Martin Ille, Bernolákovo
  1635. Margita Kuricová, Čadca
  1636. Vladimír Kokolus, Bratislava
  1637. Robert Kačalka, Ružomberok
  1638. Viktor Štrbka, Trnava
  1639. Jana Gallová, Bratislava
  1640. Mária Vojtylová, Višňové
  1641. Ivan Beňo, Kordíky
  1642. OTO HERMAN, HAHLOVKA 6
  1643. Ing. Erika Padychová, Čadca
  1644. Ingrid Kosová, Zvolen
  1645. Gabriela Greňová, Zalužice
  1646. Alena Dítětová, Ružomberok
  1647. Nikoleta Tothová, Nitra
  1648. Jozef Tomík, Bojnice
  1649. Štefan Ľupták, Detva
  1650. Radovan Jendrál, Košice
  1651. Miriam Vojtaššáková, Mlynčeky
  1652. Maria Steiningerova, Trencin
  1653. Anna Tkačiková, Spišská Belá
  1654. Pavol Gálik, Trhová Hradská
  1655. Krasimír Damjnanov, Lučenec
  1656. Elena Cerna, Bratislava
  1657. Lýdia Radimáková, Nová Dubnica
  1658. Anna Marhuľová, Bratislava
  1659. Mária Pastuchová, Malužiná
  1660. Oliver Saloň, Košice
  1661. Stanislav Jurčák, Bratislava
  1662. Lubos Porada, Kosice
  1663. Katarína Stašeková, Marianka
  1664. Juraj Pavlovič, Kolta
  1665. Jana Matulani, Bratislava
  1666. Monika Belunková, Bardejov
  1667. Sebastián Seneš, Lužianky
  1668. Júlia Novanská, Martin
  1669. Ľudmila Števicová, Rybany
  1670. Katarina Križalkovič Puškášová, Žilina
  1671. dušan letaši, trenčín
  1672. Magda Hodalova, Nitra
  1673. Mária Mojšová, Ružomberok
  1674. Irena Čučvarová, Košice
  1675. Adriana Dadíková, Martin
  1676. Mária Gičová, Hosťovce
  1677. Michal Ambrovič, Bratislava
  1678. Denisa Andrášová, Košice
  1679. Andrej Matiašovský, Pezinok
  1680. jarka salessova, poprad
  1681. Lucia Mochnáčová, Ľubica
  1682. Mgr. Matej Kotal, Poltár
  1683. Tomáš Hajduch, Košice
  1684. Jana Rovňáková, Košice
  1685. Viera Štípalová, Turčianske Teplice
  1686. Monika Sutkova, Nitra
  1687. Michal Srnanek, Trencin
  1688. Martin Kečkéš, Láb
  1689. Peter Hanko, Dolný Kubín
  1690. Alžbeta Hulmanová, Bratislava
  1691. Michal Sabik, Nitra
  1692. Lenka Juračková, Čadca
  1693. PaedDr. Sliva Tibor, Trenčín
  1694. Hugo Gloss, Piešťany
  1695. Iveta Vančová, Bratislava
  1696. Denisa Krajčírová, Martin
  1697. JUDr. Štefan HEC, Bratislava
  1698. Mária Tóthová, valaliky
  1699. Danka Gaborova, Bratislava
  1700. Jana Forgonov8, Bratislava
  1701. Zdena Prochazkova, Bratislava
  1702. Igor Kilian, Šúrovce
  1703. Peter Jatz, Trenčín
  1704. Pavol Barborik, Topoľčany
  1705. Andrea Gajdošová, Senec
  1706. RNDr. Jarmila Dvoranova, Bratislava
  1707. Ľuba Tančiboková, Bratislava 4
  1708. Anna Považanová, Ružomberok
  1709. Zuzana Meričko, Bratislava
  1710. Štefan Čihanský, Bratislava -Petrzalka
  1711. Jana Jankovičová, Bratislava
  1712. Lucia Moravčíková, Ružomberok
  1713. martina langová, Šamorín
  1714. Ing. Viera Rybková, Liptovský Hrádok
  1715. Jozef Filko, Bratislava
  1716. Simona Lukáčová, Nemčice
  1717. Emília Udvardiová, Veľké Lovce
  1718. Lubomir Ragulsky, Kosice
  1719. Mária Bišťanová, Ružomberok
  1720. Miroslav Šešera, Bratislava
  1721. Eva Šipošová, Pezinok
  1722. Ing. Vladimír Bodnár, Vranov nad Topľou
  1723. Martina Jánošíková, Bernolákovo
  1724. Jakub Hlásny, Kremnica
  1725. Alžbeta Kolháneková, Lovčica 12, Lovčica - Trubín
  1726. Pavol Kuljovsky, Žilina
  1727. Miroslav Lisál, Bohdanovce nad Trnavou
  1728. Eva Bučeková, Bernolákovo
  1729. Ľubička Mojžišová, Topoľčany
  1730. Natália Lukáčová, Nemčice
  1731. Renáta Lukáčová, Nemčice
  1732. Liliana Lukáčová, Nemčice
  1733. Drahomíra Michalková, Nemčice
  1734. Ivana Krasňanová, Tvrdošín
  1735. Martin Šimko, Michalovce
  1736. Zdeňka Donková, Trenčín
  1737. MUDr.Mgr.Štefan Paľúch, žiar nad hronom
  1738. Vladimir Ondrejka, Skycov
  1739. Jana Vráblová, Stará Turá
  1740. Milan Straka, Kysak
  1741. Marian Bajan, Bratislava
  1742. Tomáš Gemza, Banská Belá
  1743. Jozef Jankaj, Košice
  1744. Jana Fazekasová, Pozdišovce
  1745. Mgr. Peter Podolec, Handlová
  1746. Natália Lukáčová, Nemčice
  1747. martina laskovičová , Púchov
  1748. Miroslava Kupcova, Velke Orviste
  1749. Ján Sarňák, Senec
  1750. Paulína Sárossyová, Košice
  1751. Ivan Jarolímek, Bratislava
  1752. RNDr. Ján Šipoš, Pezinok
  1753. Alexandra Czapiewska, Bratislava
  1754. Vladimír Kúdela, pezinok
  1755. Ing. Alžbeta Šipošová, Pezinok
  1756. Jana Bľandová, Lenartov
  1757. Michaela Baová, Bratislava
  1758. Pavol Šipoš, Bernolákovo
  1759. Tomáš Beličák, Košice
  1760. Zuzana Valachová, Martin
  1761. Barbora Skalošová, Banská Bystrica
  1762. Roman Gálik, Zlaté Moravce
  1763. Milan Stuhl, Sliač
  1764. Jana Gáliková, Zlaté Moravce
  1765. Lucia Siekelová, Turčianske Teplice
  1766. Lenka Ondráčková, Martin
  1767. Miro Hanajík, Martin
  1768. Dana Lepisova, Lucenec
  1769. Ondrej Belko, Malacky
  1770. Nikola Sitárová, Voznica
  1771. Peter Servanský, Ružomberok
  1772. Emília Grúberová, Bernolákovo
  1773. Mariana Polláková, Stará Turá
  1774. Silvia Kamenická, Ružomberok
  1775. Gabriela Remišová, Bratislava
  1776. Alžbeta Ďungelová, Teplička nad Váhom
  1777. Jaroslava Musilová, Nitra
  1778. Mária Babíková, Levoča
  1779. Štefan Hudáč, Poprad
  1780. Perla Nachdalová, Sereď
  1781. Kotlebová Terézia, martin
  1782. Zuzana Jacková, Ružomberok
  1783. Katarína Gajdošová, Martin
  1784. Renato Magát, Bratislava
  1785. Radoslav Mojžiš, Halič
  1786. Eva Fuseková, Štvrtok na Ostrove
  1787. Róbert Halmo, Hlohovec
  1788. Michal Oros, Michalovce
  1789. Monika Madajová, Lipt. Mikuláš
  1790. Iveta Salugová, Levoča
  1791. Mária Nováková, Bratislava
  1792. Juraj Adamči, Chocholná - Velčice okr. Trenčín
  1793. Martin Šimončič, Bratislava
  1794. Katarína Tumová, Leopoldov
  1795. Emil Šenkár, Martin
  1796. Andrea Lančaričová, Trnava
  1797. Matej Ďurčák, Prešov
  1798. Marta Balogová, Veľké Leváre
  1799. Kristína Chrástová, Žilina
  1800. Lucia Hrušková, Bratislava
  1801. Petra Kostolániová, Lutila
  1802. Ing.Ľudmila Mašindová, Bratislava
  1803. Katarína Jánošová, Bratislava
  1804. Ingrid Löfflerová, Banská Bystrica
  1805. Doc. Ing. Ján Dvoran, PhD., Bratislava
  1806. Ing. Marika Halmová, Trenčín
  1807. Marcel JAKAB, Bratislava
  1808. Mária Andrisová, Dolný Kubín
  1809. Matej Hrnciarik, Banovce nad Bebravou
  1810. Juraj Ďurina, Nové Zámky
  1811. Anna Slobodová, Martin
  1812. Alena Vrábová, Podkonice
  1813. Viera Lukácsová, Banská Bystrica
  1814. Marta Mandelová, Remetské Hámre
  1815. Viera Cagaňová, Bratislava
  1816. Anna Miháľová, Prešov
  1817. Jela Valachová, Sučany
  1818. Lucia Ondrúšeková, Uhrovec
  1819. Soňa Pavúková, Brusno
  1820. Daša Badáňová, Dolný Kubín
  1821. Miroslav Lukáč, Stará Turá
  1822. Tomáš Sojka, Brezno
  1823. Dominika Hradiská, Torysa
  1824. Svorad Hollý, Vyšné Hágy
  1825. Iveta Vrábová, Martin
  1826. Jan Kianicka, Bratislava
  1827. Kamil Vrabel, Stará Turá
  1828. Jaroslav Vokoun, Pov.Bystrica
  1829. Zuzana Šťastná, Ružomberok
  1830. Alena Mihalikova, Kosice
  1831. Lucia Melišová, Hlohovec
  1832. Martin Chlebec, Nitra
  1833. Róbert Meričko, Lukačovce pri Humennom
  1834. Pavol Kuruc, Nove Zamky
  1835. Valéria Kováčová, Košice
  1836. Simona Švantnerová, Brezno
  1837. E. Kubus, Levoča
  1838. Ľuboš Mocný, Trnava
  1839. Ľubomíra Staňová, Žilina
  1840. Daša Bezáková, Trenčín
  1841. Martin Bačo, Mošovce
  1842. Jindřiška Vorlová, Praha 12
  1843. Božena Marečková, Bratislava
  1844. Lenka Kmetova, Macov
  1845. Martina Pillingova, Martin
  1846. Ernestína Podolská, Senec
  1847. Juraj Korytiak, Turčianske Teplice
  1848. Irma Mária Danieliszová, Poprad
  1849. Štefan Targoš, Bratislava
  1850. Katarína Čatárová, Trenčín
  1851. Monika Petrisková, Oslany
  1852. Adam Kušnirik, Levice
  1853. Denisa Svrčeková, Pezinok
  1854. Beáta Valeková, Dolný Kubín
  1855. Ľuboslava Kristanová, Nové Zámky
  1856. Jana Hauerová, Banská Bystrica
  1857. Denisa Kučerová, Banská Bystrica
  1858. Zuzana Bilavská, Trenčín
  1859. Lucia Gešková, Trenčín
  1860. Lubomír Meravý, Omšenie
  1861. Alan Majerník, Bratislava
  1862. Katarína Hozlárová, Nové Zámky
  1863. Zuzana Krskova, Bratislava
  1864. Gabriel Kováč, Bratislava
  1865. Lukáš Truba, Smižany
  1866. Miloš Vincík, Špania Dolina
  1867. Monika Hosnedlová, České Budějovice
  1868. Kuba Vondra, Rotava
  1869. Oto Urbánek, Nitra
  1870. Martin Truba, Smižany
  1871. Milan Ollah, Liesek
  1872. Daniela Lapinová, Banská Bystrica
  1873. Rozália Múčková, Bratislava
  1874. Marta Vicianová Mgr., BANSKá BYSTRICA
  1875. Lenka Šebeňová, Prievidza
  1876. Karol Krippel, Bratislava
  1877. Marta Gregorová, Bratislava
  1878. Alena Michaličová, Vranov nad Topľou
  1879. Petra Šuhajdová, Banská Bystrica
  1880. Jaroslava Píšová, Bratislava
  1881. Oľga Balajová, Trenčín
  1882. Marek Bajči, Ružomberok
  1883. Lucia Sekerová, Prievidza
  1884. Marianna Kirnágová, Falkušovce č.145
  1885. Martin Hlaváč, Prievidza
  1886. iveta Šlezakova, Spisska Nova Ves
  1887. Katarína Roháčová, Banská Bystrica
  1888. Jozef Švec, Liptovský MIkuláš
  1889. Matej Hákač, Pružina
  1890. Peter Szabó, Bratislava
  1891. Mária Kravcová, Prešov
  1892. Lucie Ondrejkovičová, Hlohovec
  1893. Dagmar Juhásová, Kladzany
  1894. Ľuboš Kovačic, Brestovany
  1895. mária medňanská, púchov
  1896. Alena Dušatková, Bratislava
  1897. Ing. Ľubomír Cibuľa, PhD., BREZNO
  1898. Kristína Pristašová, Belá nad Cirochou
  1899. Martina Kubjatková, Žilina
  1900. Katarína Matovičová, Trnava
  1901. Peter Kodhaj, Branovo
  1902. Želmíra Jurčová, Banská Bystrica
  1903. Dana Nováková, Bratislava
  1904. Alžbeta Kováčiková, Nitra
  1905. David Vereš, Bratislava
  1906. Rút Sedíleková, Banská Bystrica
  1907. Roman Ferianc, Liptovský Mikuláš
  1908. Petra Kaštierová, Horná Ves
  1909. V CH, Michalovce
  1910. Stanislav Žaludek, Bratislava
  1911. Robert Rozbora, Bratislava
  1912. Emília Paholková, Gyňov
  1913. Martin Kulich, Hlohovec
  1914. Zuzana Kňažekova, Nová Dubnica
  1915. Jana Petrikova, Bratislava
  1916. Tibor Patay, Liptovská Teplá
  1917. Helena Porubska, Detva
  1918. Peter Cesnek, Turcianske Teplice
  1919. Michal Popelář, Jamník
  1920. Štefan Balaj, Mníchova Lehota
  1921. Stefánia Lalíková, Hriňová
  1922. Katarína Kremeňová, Plevník
  1923. Viktória Kóňová, Kanianka
  1924. Anna Lazorová, Žilina
  1925. Rastislav Bocko, Poprad
  1926. Erika Szarazova, Prievidza
  1927. Jana Haličková, Dubnica nad Váhom
  1928. Samuel Bisták, Bratislava
  1929. Samo Duplak, Košice
  1930. Slavomir Dvorsky, Bratislava
  1931. Zuzana Strečanská, Pezinok
  1932. Miloš Baľák, Hlohovec
  1933. Andrea Kopasová, Banská Bystrica
  1934. Angelika Vojtaníková, Pezinok
  1935. Darina Furťová, Nižná
  1936. Ľubica Škorvaneková, Bratislava
  1937. Petra Konáriková, Trenčín
  1938. Ján Havlíček, Trenčín
  1939. Vlasta Faithová, Žilina
  1940. Radovana Straube, Bratislava
  1941. Drahomíra Szabová, Alžbetin Dvor
  1942. Peter Krncan, Nitra
  1943. Tomáš Pružinec, Nitra
  1944. Martin Halák, Moravské Lieskové
  1945. Miroslav Pitlanič, Prešov
  1946. Ing. Jana Ševčíková, Dolná Súča
  1947. Zuzana Haľková, Hrabovčík
  1948. Pavol Korduljak, Kysucké Nové Mesto
  1949. Tomáš Gluvňa, Bratislava
  1950. Sládečka Jozef, Topoľčany
  1951. Radovan Choleva, Bratislava
  1952. Dana Marčanová, Tvrdošín
  1953. Eva Vanekova, Bratislava
  1954. Milan Matyšek, Zvolen
  1955. Leško Pavol st., Prešov
  1956. Jozef Vican, Skalica
  1957. Zita Ragulová, Považská Bystrica
  1958. Ľubica Cibulová, Nitra
  1959. Hana Vyhnánková, Velká Bíteš
  1960. Iveta Bžánová, Snina
  1961. Dana Janíčková, Nitra
  1962. Lenka Magátová, Partizánske
  1963. katarina benian, nove mesto nad vahom
  1964. Kristína Bullová , Malacky
  1965. Pavol Greňa, Zalužice
  1966. Jana Janotková, Oravské Veselé
  1967. Anton Szalo, Trnava
  1968. Eva Hanesová, Zvolen
  1969. Eva Brečková, Zuberec
  1970. Jozef Pecho, Praha
  1971. Ing. Soňa Dudičová, Trnava
  1972. Ing. Peter Beňo, Trnava
  1973. Štefan Belko, Považská Bystrica
  1974. Monika Rybaničová, Križovany nad Dudváhom
  1975. Veronika Moravčíková, Strečno
  1976. Slavomira Husarova, Bratislava
  1977. Mária Malotová, Kuzmice
  1978. michaela rajcekova, kvetoslavov
  1979. Vladimír Emrich, Sekule
  1980. Zuzana Novakova, Pezinok
  1981. Monika Kovalčíková, Bratislava
  1982. Viera Hlavenková, Bratislava
  1983. Pavel Heško, Nová Dubnica
  1984. Martin Bolha, Brno
  1985. Mišeno Méri, Považská Bystrica
  1986. Mgr. Valéria Fedorková, Stropkov
  1987. Iveta Trncakova, KLIN 337
  1988. Miroslava Holubíková, Skalica
  1989. Gabriela Ševčuková, Bratislava
  1990. Eva Sládečková, Mgr., Nitra
  1991. Petronela Fabíková, Černovice
  1992. Maria Kučerová, Predmier
  1993. Ivan Rybanič, SEREĎ
  1994. Branislav Pírek, Bratislava - Staré Mesto
  1995. Ľubomíra Štyriaková, Žilina
  1996. Vladislav Šuhajda, Banská Bystrica
  1997. Mario Radacovsky, Partizánske
  1998. Ľubica Šafárová, Veľké Lovce
  1999. Gabriela Meluchová, Levoča
  2000. Alena Kovarova, Bratislava
  2001. Ing. Jana Petzová, PhD., Trnava
  2002. ALENA Booboková, Prievidza
  2003. Šantavý Pavol Ing., Skalica
  2004. Lukáš Benian, Stará Turá
  2005. katarína bričkovska schikorova, Žilina
  2006. Martina Klimová, Nové Mesto nad Váhom
  2007. Silvia Gerčáková, Bratislava
  2008. Helena Bieliková, Ilava
  2009. Emília Pacherová, Zvolen
  2010. Peter Balak, Hlohovec
  2011. Peter Bielik, Ilava
  2012. Marcela Hrabáková, Bratislava
  2013. Jaroslav Somorovský, Kysucké Nové Mesto
  2014. Juraj Bubnáš st., Prievidza
  2015. Eva Klucikova, Malinovo
  2016. Michaela Bakošová, Trenčín
  2017. Lenka Kubatková, Hlohovec
  2018. Lubica Romerová, Žiar/Hronom
  2019. Rastislav Eliaš, Dolný Kubín
  2020. Kristína Vargová, Veľký Šariš
  2021. Miroslava Chlepkova, Lipt. Lúžna
  2022. Ladislav Husár, Trenčianske Stankovce
  2023. Eva Sokirkova, Kosice
  2024. Denisa Rumanova, Topoľčany
  2025. Fero Neupauer, Bratislava
  2026. Erika Nováková, Sihelné
  2027. Jana Drgoňová, Hlohovec
  2028. katarína lukáňová, ždiar
  2029. Táňa Fraňová, Bratislava
  2030. Katarína Glajšeková, Hlohovec
  2031. Karol Dujčák, Prešov
  2032. Petr Lang, Jilemnice
  2033. Mári Kniezová, Bratislava
  2034. Rudolf Bagín, Kameničany
  2035. Zdenka Matovičová, Trnava - Modranka
  2036. Mária Zajicová, Bratislava
  2037. Rastislav Mičík, Bratislava
  2038. Iveta Nádašdyová, Liptovský Hrádok
  2039. Františka Miškolciová, Nitra
  2040. Nikola Gurgoľová, Žakovce
  2041. Lýdia Čadilová, Košice
  2042. Denisa Filadelfiová, Ľubietová
  2043. Luboš, Synak
  2044. Valéria Jendrálová, Dobšiná
  2045. Anežka Lenčéšová, Močenok
  2046. Dana KODHAJOVÁ, BRANOVO
  2047. Peter Štofko, Sabinov
  2048. Peter Kaňuch, Prešov
  2049. Miriam Poláková, Ružomberok
  2050. Silvester Janiga, Ružomberok
  2051. Lukas Zorad, Bratislava
  2052. Ladislav Michalka, Myjava
  2053. Daniel Valent, Banovce nad Bebravou
  2054. Anna Demová, Branovo 149
  2055. Anna Šipecová, Liptovská Lúžna
  2056. Mária Sluková, Žilina
  2057. Vladimír Kuric, Dubnica nad Váhom
  2058. Terézia Murcková, Stará Ľubovňa
  2059. Zuzana Hudakova, Pezinok
  2060. Juraj Čík, Bratislava
  2061. Stanislava Sobolová, Radôstka
  2062. Roman Tinák, Boldog
  2063. František Ďurdík, Košice
  2064. Miroslav Sládek, Martin
  2065. Martin Pukančík, Košice
  2066. Erik Lehocky, Rimavská Sobota
  2067. Zuzana Tomčová, Košice
  2068. Juraj Malatin st., Bratislava
  2069. Erik Jakab, Nové Zámky
  2070. Ľubomír Triščík, Sabinov
  2071. Gabriela Kubicová, Myjava
  2072. Ivan Debnár, Žilina
  2073. Juraj Bodnár, Košice
  2074. Pavol Pšenák, Nové Zámky
  2075. Martin Bednarčík, huncovce
  2076. Robert Rácz, Lučenec
  2077. Katarína Duchoňová, Bratislava
  2078. Tadeáš Jacko, Lipany
  2079. Veronika Brezova, Bratislava
  2080. Soňa Pupalová, Ľubietová
  2081. Ján Fačkovec, Vráble
  2082. Martin Pechovský, Senohrad 46
  2083. Juraj Machaj, Dolný Kubín
  2084. Jaroslava Hardosova, Bratislava
  2085. Mária Fačkovcová, Vráble
  2086. Milan Kusalík, Bratislava
  2087. Zdenka Humenská, Kežmarok
  2088. Ing. Marián Miko, Bratislava
  2089. Monika Beľová, Nitra
  2090. Eva Svetková, Nové Zámky
  2091. Alžbeta Kučerová, Predmier
  2092. Peter Mosor, Oščadnica
  2093. Soňa Půlpánová, Trenčín
  2094. Terézia Miháliková, Kurima
  2095. Alzbeta Kapustova, Odorin
  2096. Oľga Ďuranová, bratislava
  2097. Lena Dodeková, Chocholná-Velčice 460
  2098. Julius Forsthoffer, Bratislava
  2099. Jozef Slávik, Kosice
  2100. Roman Štaffen, Žilina
  2101. Mária Liptáková, Skalica
  2102. Michal Turček, Bratislava
  2103. Andrej Kras, Vaďovce
  2104. Zuzana Murcková, Stará Ľubovňa
  2105. Martina Ungerová, Skalica
  2106. Zuzana Sláviková, Dubnica nad Váhom
  2107. Ing. Robert Dobrocký, Lučenec
  2108. Lucia Chrenová, Branovo 86
  2109. Lukas Matejka, Trencin
  2110. Kamil Popík, Prešov
  2111. Lucia Selveková, Kežmarok
  2112. Štefan Oliš, Hrabovka
  2113. Mária Strečanska, Dubovany
  2114. Jozef Kolistanik, Hlohovec
  2115. Mária Vozárová, Banská Bystrica
  2116. Patrícia Boršová, Bratislava
  2117. Lucia Kucová, Veľký Lipník
  2118. Zuzana Štálniková, Handlová
  2119. Ján Španiel, Bratislava
  2120. Helena Stachová, Detva
  2121. Tomáš Duras, Bratislava
  2122. Tomáš Pekárek, Topoľčany
  2123. Dusan Drab, Vysny Medzev
  2124. Michal Hudák, Ostrovany
  2125. Jozef Hustý, Bratislava
  2126. Jan Zifcak, Bratislava
  2127. Michal Jurko, Sabinov
  2128. Patrícia Zrnčíková, Dolný Kubín
  2129. Lenka Duchová, Sabinov
  2130. Petra Bachratá, Bratislava
  2131. Kristína Magdolenová, Košice
  2132. Martina Fundárková, Žilina
  2133. Ján, Poldruhák
  2134. Michal Dučák, Vrbov
  2135. Igor Grebáč, Bratislava
  2136. Darina Frindtová, Zvolen
  2137. Eva Liptakova, Skalica
  2138. Renáta Pastiráková, Trebišov
  2139. Peter Ležovič, Trnava
  2140. Miriam Drieniková, Prievidza
  2141. Katarína Hollanová, Topoľčany
  2142. Tomáš Kuric, Lučenec
  2143. Marta Papánová, Topoľčany
  2144. Daniela Plevova, Kosice
  2145. Jozef Gandžala, Mýto pod Ďumbierom 221
  2146. Viera Vladárová, Rimavská Sobota
  2147. Nina Buricová, Martin
  2148. Monika Dragoňová, Tulčík 357
  2149. Tomáš Juričkov, Podolínec 06503 , Štúrova 17
  2150. Andrea Knappová, Bratislava
  2151. Mária Smetanová, Nová Dubnica
  2152. Alena Petáková, Bratislava
  2153. Jiří Basovník, Zvolen
  2154. Jozef Číž, Pezinok
  2155. Andrea Bachratá, Bratislava
  2156. Peter Greňa, Zalužice
  2157. Stanislav Herman, Zl. Moravce
  2158. Boris Lajda, Bratislava
  2159. Katarína Hradská, Hlohovec
  2160. Michal Kukučka, Liptovský Mikuláš
  2161. Lýdia Koleková, Senec
  2162. Tomáš Pončák, Žilina
  2163. Bohumila Šintálová, Hlohovec
  2164. Jana Dubivská, bardejov
  2165. Jaroslav Hajny, Svit
  2166. Ľudovít Ligač, CABAJ-ČAPOR
  2167. Frantisek Liptak, Topoľčany
  2168. Gabriela Križanová , Sabinov
  2169. Katarína Mlynaričová, Strečno
  2170. Renáta Lompartová, Žilina
  2171. JUDr. Juraj Ďorko, Bermolákovo
  2172. Tibor Kepencay, Dunajská Lužná
  2173. Žaneta Rybanská, Nitra
  2174. Kaleta MArtin, JAblonové
  2175. Igor Skýpala, Bratislava
  2176. Šimon Senko, Stará Ľubovňa
  2177. Pavol Varga, Kosice
  2178. Andrej Holúbek, Liptovské Behárovce
  2179. Silvia Iskrova, Prievidza
  2180. Dr. Ing. Juraj Anoškin, Bratislava
  2181. Zdenko Somorovsky, Kysucke Nove Mesto, Sladkovicova 1208/39
  2182. Alžbeta Poláková, Dolné Trhovište
  2183. Lucia Horecka, Bratislava
  2184. Lenka Bachratá, Bratislava
  2185. Peter Blaško, Čaňa
  2186. Diana Vaculová, Topoľčany
  2187. Ľubica Kupková, Bratislava
  2188. Eduard Bradac, Nove Mesto nad Vahom
  2189. Renata Vrablova, Bratislava
  2190. Tomáš Molnár, Bratislava
  2191. Peter Bohunský, Modrová
  2192. Peter Masaryk, Čadca
  2193. dominika čajková, bobrov
  2194. Lucia Krajčiová, Jablonové
  2195. Martin Mikula, Žilina, Slovenská republika
  2196. Bc. Ľuboš Buček, Viničné
  2197. Jana Mináriková, Nitra
  2198. Andrej Prikryl, Topoľčianky
  2199. aniela Lestanova, Zavazna Poruba
  2200. Barbora Gschwengová, Pezinok
  2201. Alexandra Keleová, Bratislava - Lamač
  2202. Viera Somorová, Bratislava
  2203. Monika Kočalková, Dolný Kubín
  2204. Michal Patarák, Banská Bystrica
  2205. Richard Malár, Hlohovec
  2206. Martina Szémanová, Košice
  2207. Martina Flajsová, Dolný Kubín
  2208. František Drozd, Svit
  2209. Veronika, Jurčíková
  2210. Veronika Šimurdová, Oravské Veselé
  2211. Helena Hošková, Levice
  2212. Helena Némethová, Veľké Lovce
  2213. Alena Gajdošová, Lukáčovce
  2214. Ľuboš Bača, Senec
  2215. Valeria Vuncova, Surany
  2216. Peter Lengyel, Čaňa
  2217. Ing. Marta Podstavská, Michalovce
  2218. Mária Ratajíková, Bratislava
  2219. Ladislav Kučera, Predmier
  2220. Marek Farčák, Prievidza
  2221. Barbora Prištiaková, Tlmače
  2222. Dalibor Buc, bratislava
  2223. Petronela Paholková, Gyňov
  2224. Katarína Lajdová, Bratislava
  2225. Daniela Kolháneková, Lovčica-Trubín
  2226. Anna Moravčíková, Liptovský Mikuláš
  2227. Jozef Gemza, Spišská Belá
  2228. Lucia Pándová, Banská Bystrica
  2229. maria paulova, košice
  2230. Peter Hanic, Bratislava
  2231. Zuzana Vávrová, Mokrý Háj
  2232. Daniela Vrabková, Likavka
  2233. Jana Dovičáková, Vrútky
  2234. Adriana Kacmarikova, Poprad
  2235. Ján Moják, Veľké Lovce
  2236. Martin Hubka, Žilina
  2237. Helena Szárazová, Prievidza
  2238. Peter Likavec, Banská Bystrica
  2239. Alexandra Líšková, Dolný Kubín
  2240. Anton Ďurkovský, Žilina
  2241. Katarína Lipjanska, Horné Hámre
  2242. Michal Štefánik, Trenčín
  2243. Patrik Poliak, Liptovský Mikuláš-5
  2244. Richard Feher, Komarno
  2245. Jozef Strečanský, Pezinok
  2246. Monika Feherova, Nove Zamky
  2247. Josef Balcar, Banská Bystrica
  2248. Bibiana Zeliková, Trenčín
  2249. Simona Hlaváčová, Trnava
  2250. Tatiana Uhrova, Bratislava
  2251. Jozef Kubasak, Prievidza
  2252. andrea bedairi, banska bystrica
  2253. Marcela Pilouskova, Bratislava
  2254. Vladimír Pekár, Krakovany
  2255. Anna Masaryková, Čadca
  2256. Mária Holá, Nová Baňa
  2257. Martin Flaška, Bratislava
  2258. Dominika Lorencová, Dolný Kubín
  2259. Martin Gulán, Trenčín
  2260. Veronika Rečná, Radošovce
  2261. Martina Jacková, Sabinov
  2262. Ľubica Korčeková, Levice
  2263. Rado Mráz, Trnava
  2264. Lenka Dupkalová, Žilina
  2265. Peter Brnický, Liptovský Mikuláš
  2266. Andrej Perencsei, Buzitka Novy Sad 37
  2267. Miroslav Dzurech, Hlohovec
  2268. Csank Julius, Košice
  2269. René Jambor, Trenčín
  2270. Eva Polláková, Čachtice
  2271. Lucia Andová, Bratislava
  2272. Lenka Basnakova, Chtelnica
  2273. Martin Škoviera, Bratislava
  2274. Katarína Cakoiová, Poprad
  2275. Renata Maringová, Lehota pod Vtáčnikom
  2276. Lívia Voláriková, Veľké Uherce
  2277. Andrea Bencová, Nitra
  2278. Lukáš Sedlák, Mlinky
  2279. Libuša Matejková, Bratislava
  2280. Tomáš Sova, Borský Mikuláš
  2281. Miroslava Vasková, Opatovce
  2282. Janka Marčeková, Bratislava
  2283. Eva Grey, Bratislava
  2284. Jana Hurayová, Humenné
  2285. Emília Pichová, Poprad
  2286. Michal Potoma, Tisinec
  2287. Daniela Richtáriková, Bratislava
  2288. Anna Neupauerová, Nová Dubnica
  2289. Ing. Ľubica Mazúchová, Senec
  2290. Marta Ďugová, Lučenec
  2291. Ondrej Gabriš, Moravany nad Váhom
  2292. Jozef Kokolus, Bratislava
  2293. Štefan Buchta, Trnava
  2294. Julia Strapcová, Dvory nad Zitavou
  2295. Jana Ondriašová, Bratislava
  2296. Karol Kasala, Bratislava
  2297. Nora Kudelková, Bratislava
  2298. Patrik Zaujec, Bratislava
  2299. Natália Kuchtová, Prešov
  2300. Marian Lenner, Nitra
  2301. Igor Kovačovič, Bratislava
  2302. Alena Petranicova, Michalovce
  2303. Lukáš Kotvan, Skalica
  2304. Milos Krizan, Sabinov
  2305. Soňa Szelleyová, Svit
  2306. Rasto, Bratislava
  2307. Helena Obrcianová, Bratislava
  2308. Matej Uhrinčať, Nitra
  2309. Jarmila Huťťová, Holíč
  2310. Miroslava Jendrejčáková, kežmarok
  2311. Martin Zitricky, Michalovce
  2312. Milan Nguyen Huy, Michalovce
  2313. Zuzana Szokeová, Piešťany
  2314. Michal Privarčák, Žilina
  2315. Marta Jursová, Hrnčiarovce nad Parnou
  2316. Ondrej Revák, Jakubovany 228
  2317. Ján Lamanec, Košice
  2318. Jozef Kovalik, Brezovica 120
  2319. Bugošová Viera, Prievidza
  2320. Barbora Belobradová, Beluša
  2321. Dana Krajčová, Topoľčianky
  2322. Jozef Bugoš, Prievidza
  2323. Lukáš Drozd, Svit
  2324. Ľubomíra Šujanská, Košice
  2325. Ivan Maringa, Lehota pod Vtáčnikom
  2326. Ľudovít Safko, Prešov
  2327. Conka Kristian , lučenec
  2328. Miriam Nováková, Dolný Kubín
  2329. Jana Miláková, Jasenica
  2330. Blazena Simonova, Bratislava
  2331. Ľubica Chudá, Levice
  2332. milada boldišová, Šamorín
  2333. Martin Hrivík, Kysucké Nové Mesto
  2334. Erik Matejov, Hrabičov
  2335. Michal Laclavík, Stupava
  2336. Roman Ruzička, Bratislava
  2337. Milan Seman, Košice
  2338. Ján Mahút, Dolný Kubín
  2339. Jana Murgašová, Senec
  2340. Mária Sládeková, Bratislava
  2341. Monika Grambličková, Bratislava
  2342. Zuzana Fazekasova, Stary Tekov
  2343. Lucia Forgáčová, Orovnica
  2344. Gabriela Michalcová, Žilina
  2345. Martin Medňanský, Púchov
  2346. Maria Laclavikova, Bratislava
  2347. Katarína Kubová, Žilina
  2348. Anna Fodorová, Banská Bystrica
  2349. Zuzana Sitárová, Bratislava
  2350. Marie Kokolusová, Bratislava
  2351. Daniela Matulová, Bratislava
  2352. Ján Stanek, Piešťany
  2353. Andrej Novák, Topolčany
  2354. Eduard Gemza, Zvolen
  2355. Dušan Kovalič, Kobyly
  2356. Anna Bezakova, Trenčin
  2357. Vladimír Čekan, Prešov
  2358. Iveta Buraľová, Snina
  2359. Ivana Michaliková, Halič
  2360. Mária Čulenová, Bratíslava
  2361. Marianna Hyrossová, Pezinok
  2362. Peter Repiscak, Levice
  2363. Miroslav Šimášek, Slavnica
  2364. Samuel Štefan Mahút, Dolný Kubín
  2365. Lucia Badáňová, Dolný Kubín
  2366. Blazena Podhoranska, Bratislava
  2367. Iveta Timkovicova, Kostany nad Turcom
  2368. Michal Kačur, Košice
  2369. Dagmar Červeńanska, Trenčín
  2370. František Chudiváni, Veľké Lovce
  2371. Jana Štefancová, Hôrky
  2372. Mgr. Nováková Žofia, Dolný Kubín, Hviezdoslavovo nám. 1660/22
  2373. Ján Krupčinský, Bratislava
  2374. Monika Račeková, Levice
  2375. Peter Kleinert, Bratislava
  2376. Mária Francuzová, Oravské Veselé
  2377. Peter Vančo ml., Trnava
  2378. Lucia Máliková, Hlohovec
  2379. Martin Pristaš, Podtureň 624
  2380. Rastislav Hirja, Bratislava
  2381. Stanislav Mikolajcik, Novot
  2382. Lenka Bajusová, Sečovce
  2383. Peter Urbanek , Bratislava
  2384. Jakub Krchlík, Bánovce nad Bebravou
  2385. Peter Škabla, Spišská Nová Ves
  2386. Andrea Majerová, Bratislava
  2387. Frantisek Balko, Kolíňany
  2388. Vladimír Pilek, Pezinok
  2389. Juliána Melicherová, Stará Ľubovňa
  2390. Karol Janičko, Nižná Myšľa
  2391. Jakub Slaninka, Udica 129, Udica 01801
  2392. Marek Trenčanský, Topoľčany
  2393. Stefan Polgari, Dobsina
  2394. Maroš Zemenčík, Zvolen
  2395. Andrea Wagnerová, Levice
  2396. Michal Duchovný, Ružomberok
  2397. Marko Thirring, Nové Zámky
  2398. Jakub Fedorko, Košice
  2399. Andrej Čverha, PRIEVIDZA
  2400. Roman Tadík, Nové Zámky
  2401. Miriama Buriková, Belá nad Cirochou
  2402. Peter Píšťanský, Topolcany
  2403. Lukáš Jusko, Poprad
  2404. Eva Pavuková, Vranov nad Topľou
  2405. Norbert Geier, Prievidza
  2406. Lukáš Badinka, Nitra
  2407. Filip Bednár, Nová Baňa
  2408. Michal Maťaš, Bardejov
  2409. Anna Kmecová, Malé Ozorovce
  2410. Eva Šipulová, Krušetnica
  2411. Monika Kamenská, Košice
  2412. Jozef Čerňava, Žilina
  2413. Lenka Jancová, Čadca
  2414. Natália Vačková, Banská Bystrica
  2415. Miroslav Čepko, Topoľčany
  2416. Ing. Matej Šeliga, Teplička nad Váhom
  2417. Marek Benda, Chtelnica
  2418. Patrik Haluška, Rumince 137
  2419. Ladislav Jendrejčák, kežmarok
  2420. Darina Gajdosova, Zvolen
  2421. Pavlina Dobakova, Poprad
  2422. Juraj Kocis, Kosice
  2423. Juraj Ambro ml., Voľa
  2424. Maria Zondova, Liptovsky Mikuláš
  2425. Peter Pivovarník, Šarišský Stiavnik
  2426. Juraj Krcho, Bánovce nad Bebravou
  2427. Dian Kosztolányi, Levice
  2428. Silvia Kozánková, Martin
  2429. Jana Ambrózová, Banská Bystrica
  2430. Ľubomír Hanulík, Košice
  2431. Michal Škrobák, Lutiše
  2432. Marián Varga, Komárno
  2433. Rastislav Boško, Považská Bystrica
  2434. Ján Kovalčík, Poprad
  2435. Viktor Petrašovský, HUmenné
  2436. Samuel Lomen, Sereď
  2437. Ladislav Šadibol, Nová Bystrica
  2438. Miroslav Omasta, Bobrovec
  2439. Eva Kebisova, Bernolákovo
  2440. Jakub Madunický, Kúty
  2441. pavol gumulak, mnisek nad popradom
  2442. Marek Ludrovský, Krompachy
  2443. Dávid Goldyniak, Smižany
  2444. Michal Barta, Žilina
  2445. Michal Havelka, Poprad
  2446. Lucia Kompaníková, Stupné
  2447. Zuzana Viglaská, Košice
  2448. Patrícia čelková, udiča
  2449. Adrián Fecko, Prešov
  2450. Alžbeta Čadecká , Žilina
  2451. Roman Lubušký, Nové zámky
  2452. Dagmar Bašová, Považská Bystrica
  2453. miro kucbel, banska bystrica
  2454. Oliver Wallach, Spišská Nová Ves
  2455. Marko Borovský, Považská Bystrica
  2456. Ján Janovic, Dolný Kubín
  2457. Lukáš Šepták, Ilava-Klobušice
  2458. Zuzana Novanská, Trnava
  2459. Stanislav Pobežal, Púchov
  2460. michal ilko, BA
  2461. Lucia Nebehajova, Bratislava
  2462. Peter Sádovský, Nové Zámky
  2463. Monika Hanzelová, Topoľčany
  2464. Michal Vilček, Dolný Kubín
  2465. Zuzana Bernáthová, Trenčín
  2466. Michal Bercik, Michalovce
  2467. Miroslav Vranský, Klenovec
  2468. Matúš Mäsiar, Turčianske Teplice
  2469. Marek Hanobik, Prešov
  2470. Jaroslav Bucko, Jánovce
  2471. Ľubomír Raši, Liptovský Mikuláš
  2472. Veronika Atkaryova, Bratislava
  2473. Zuzana Páleníková, Marianka
  2474. MišoVeselský, Bratislava
  2475. Eva Kurucová, Nové Zámky
  2476. Tomáš Vravník, Bratislava
  2477. Božena Ondrejková, Čadca
  2478. Mária Ritomská, Bratislava
  2479. jana smitekova, Partizanske
  2480. Martina Mikulová, Žilina
  2481. Peter Jurko, Košice
  2482. Miroslav Murgaš, Zvolen
  2483. Josef Janovič, Plzeň
  2484. Stefan Stroffek, Kremnica
  2485. Ivana Kvetková, Revúca
  2486. Marek Grof, Nitra
  2487. Róbert Ďurec, Žilina
  2488. Silvia Zuberová, Kolárovo
  2489. Eva Oravcová, Bratislava
  2490. Júlia Kozárová, Strážske
  2491. Lukáš Horvatovič, Trnava
  2492. Jozef Chnupa, Košice
  2493. Barbora Ďurišová , Zástranie
  2494. Ladislav Juščák, Košice
  2495. Eva Maďarová, Levice
  2496. Igor Láslofi, Rozhanovce
  2497. Ing.Natália Ceglédyová, Banská Bystrica
  2498. Dan Harťanský, Banská Bystrica
  2499. Daniela Madarászová, Tŕnie
  2500. Jana.Pivackova, Bratislava
  2501. Ivana Bölcskeiová, Komárno
  2502. Gabriela Planietová, Hlohovec
  2503. Vladimír Gašparík, Pezinok
  2504. Jakub Aier, Košice
  2505. Hana Sýkorová, Bratislava
  2506. milan Šulc, Žilina
  2507. zuzana pulisova, zilina
  2508. Anna Guliková, Rimavská Sobota
  2509. Katarína Kováčiková, Bratislava
  2510. Cyprián Konopa, Cerová
  2511. Monika Hrušková, Zlaté Moravce
  2512. Lenka Laurincikova, Dolny Kubin
  2513. Vladimír Brummer, Banská Bystrica
  2514. Katarína Jakab, Banská Bystrica
  2515. Helena Sondejova, Bratislava
  2516. Gabriela Svätokrížna, Rovinka
  2517. Janka Giľáková, Kežmarok
  2518. Dalibor Vaľa, Trenčianske Teplice
  2519. Petra Jurčáková, Dolný Kubín
  2520. Benjamín Bančej MUDr., Michalovce,Štefaniková 68 07101
  2521. Marcela Černáková, Stožok
  2522. Maria Svejdova, Trencin
  2523. Zita Lacova, Cabaj Čápor
  2524. Jakub Hrúz, Varín
  2525. Mária Rusnáková, Piešťany
  2526. Bronislava Diehelová, Bratislava
  2527. Jana Uherová, Topoľčany
  2528. Jana Kamenická, Liptovský Hrádok
  2529. Zuzana Hanulová, Bratislava
  2530. Peter Karaffa, Seňa
  2531. Dáša Čerňanská, Kremnica
  2532. Pavol Čambal, Žilina
  2533. Lenka Langová, Kežmarok
  2534. Mikuláš Mižák, Brťatislava
  2535. Jana Žilková, Košice
  2536. Emília Jurčíková, Dolný Kubín
  2537. Ján Bumbera, Michalovce
  2538. Hana Backová, Neporadza
  2539. Vladimír Čavojský, Bratislava
  2540. Lucia Šuchaňová, Banská Bystrica
  2541. Dominika Juhászová, Valaliky
  2542. Michal Antal, Dolný Kubín
  2543. Tomas Cehlar, Bratislava
  2544. Vladimír Varga, Banska Bystrica
  2545. Tomáš Zvara, Lučenec
  2546. Jana Lopejská, Banská Bystrica
  2547. Margita Gánovska, Poprad
  2548. Jana Lizoňová, Banská Bystrica
  2549. Ľudmila Dožová, Prešov
  2550. Stanislav Kauzal, Bratislava
  2551. Martina Vessová, Žilina
  2552. Anna Romaňáková, liesek
  2553. Róbert SVíba, Skalica
  2554. Richard Kiripolský, Veľké Lovce
  2555. Lenka Božiková, Hrubý Šúr
  2556. Ivan Akivanov, Prievidza
  2557. tomas hlatky, bratislava
  2558. Peter Záborsky, Hronské Kľačany
  2559. Julia Golianova, Bratislava
  2560. Linda Suniarova, Bratislava
  2561. Marián Szetei, Bratislava
  2562. Mgr. Helena Kolenič, Trnie
  2563. Igor Benčo, Prešov
  2564. Táňa Šutranová, Prešov
  2565. Erika Gurová, Trebišov
  2566. Jana Kráľová, Vranov nad Topľou
  2567. Branislav Hlatký, Bratislava
  2568. Tomas Brna, Hiadeľ
  2569. Ivana Fulierová, Šulekovo
  2570. Maria Ciganikova, Dubnica nad Vahom
  2571. Pavol Kaločaj, Bratislava
  2572. MArtin Schabjuk, Banská Bystrica
  2573. Ivan Gandžala, Kolín
  2574. jozef gažo, vráble
  2575. Ingrid Čisárová, Košice
  2576. Vlado Stock, Chminianska Nova Ves
  2577. Radoslav Golian, Lieskovec
  2578. Hyross Hugo, Pezinok
  2579. Jarmila Jaššová, Snwžnica
  2580. Alexandra Manišová, Banska Bystrica
  2581. Matúš Gažo, Nitra
  2582. Juraj Hlavatý, Bratislava
  2583. Jana Lackova, Tlmace
  2584. Anna Barboríková, Prievidza
  2585. Katarína Kotuličová, Banská Bystrica
  2586. Alexander Lieskovský, Košice
  2587. Jana Kaňová, Krasňany
  2588. Matus Kunder, Budkovce
  2589. Peter Fekiač, Martin
  2590. Ján Polačko, Košice
  2591. Amália Galová, Piešťany
  2592. Ivan Šatura, Bratislava
  2593. Daniel Bena, Bratislava
  2594. gabriela Karovičová, Bratislava
  2595. víťezslav žampa, bratislava
  2596. Lenka Šimková Stejskalová, Poprad
  2597. Matej Vacula, Bratislava
  2598. Tatiana Badurová, Olešná
  2599. Renata Borbélyová, Kyselica
  2600. Stanislav Štofčík, Liptovský Mikuláš
  2601. Barbora Kaľavská, Bratislava
  2602. Ondrej Mariňák, Bystré
  2603. Miroslav Hrivík, kysucké Nové Mesto
  2604. Peter Cendula, Kvacany 124,L.Sielnica
  2605. Anna Brandejs, Praha
  2606. Karin Jureková, Poprad
  2607. Patrik, Vanco
  2608. Pavol Zrnek, Bratislava
  2609. René Devečka, Liptovský Mikuláš
  2610. Miroslava Erhardtová, Liptovský Mikuláš
  2611. Zuzana Lapšanská, Častá
  2612. Katarína Vojenčáková, Mikušovce okres Lučenec
  2613. Juraj Droppa, Banská Bystrica
  2614. katarína péchyová, Trnava
  2615. Zofia Macugova, Bratislava
  2616. matus pavla, bansky stiavnica
  2617. Milan Mračko, Banská Bystrica
  2618. Peter Horský, Lučenec
  2619. Mária Backová , 913 26 Neporadza
  2620. Ivan Beták, Trenčianska Turná
  2621. kamila péchyová, Trnava
  2622. Lenka Ďuríková, Beladice
  2623. Filip Balko, Bratislava
  2624. Lukas Lacko, Bratislava
  2625. Margareta Schabjuková, Banská Bystrica
  2626. Jana Veselá, Malá Mača
  2627. Boris Tetrev, Bratislava
  2628. Martin Beták, Trenčín
  2629. Mirka Strmenská, Vlachy
  2630. Janka Valeková, Dolný Kubín
  2631. Peter Gažúr, Vyhne
  2632. Tatiana Prievozníková, Vrbové
  2633. Zuzana Rudolfova, Bratislava
  2634. Šimon Jadlovský, Stropkov
  2635. Mario Varga, Bratislava
  2636. Viera Šandorová, Šamorín
  2637. Alica Dubcová, Bánovce nad Bebravou
  2638. Marek Spilda, Bratislava
  2639. Slavomír Ondejka, Pavlovce nad Uhom
  2640. Zuzana Petrincova, Bratislava
  2641. Marta Scherhauferová, Sereď
  2642. Zdeno Bartok, Kosice
  2643. Michal Vráb, Podkonice 227, 97613
  2644. Tomáš Božik, Hrubý Šúr
  2645. Irena Matiašková, Rovinka
  2646. František Zámborský, Bardejov
  2647. Juraj Hudák, Bratislava
  2648. Ing. Ján Prievozník, Vrbové
  2649. Tamara, Prievidza
  2650. Václav Ducháček, Piešťan
  2651. Helena Ogurekova, Martin
  2652. Katarína Orelová, Sučany
  2653. Eva balážová, Nové Zámky
  2654. Ivana Novotná, Trnava
  2655. Ľubomír Feťko, Prešov
  2656. Štefan Pavlík, Spišská Nová Ves
  2657. Lukáš Grman, Dolný Kubín
  2658. Miroslav Závodský, Žilina
  2659. Jozef Kaščák, Prešov
  2660. Jaroslav Štuller, Rimavská Sobota
  2661. Martina Grivalska, Poprad
  2662. Dominika, Rišiaňová
  2663. Martin Lehotsky, Liptovsky Mikulas
  2664. Andrea Kubalová, Kysucké Nové Mesto
  2665. Júlia Cochová, Čečehov 136, 072 11
  2666. Marta Šteffeková, Bratislava
  2667. Jarmila Guzová, Košice
  2668. Lenka Bočkayová, Kežmarok
  2669. Mária Bohatová, Poprad
  2670. Rastislav Horváth, Pezinok
  2671. Rastislav Petrik, Košice/Lorinčík
  2672. Jaroslav Piekarzewski, Košice
  2673. Robert cambal, Bratislava
  2674. Daniela Matejovičová, Bojná
  2675. Zuzana Rukavicova, Bratislava
  2676. bohumila hajdenova, hlohovec
  2677. Mária Simonidesová, Bratislava
  2678. Gabriela Lachová , Ľubica
  2679. Michal Králik, Brezno
  2680. Roman Gerhát, Bratislava
  2681. Lucia Mošková, Drietoma
  2682. Dagmar Šandríková, Prievidza
  2683. Robo Kupka, Dubnica
  2684. Ing. Michal Haviar, Bratislava
  2685. Jana Rovenská, Bratislava
  2686. Rastislav Bednárik, Bratislava
  2687. Matej Vaník, Bratislava
  2688. Štefan Tomášik, Chrenovec-Brusno 710/10
  2689. Kristína Blažeková, Severná 9 , Martin
  2690. Martina Sedliaková, Bratislava
  2691. Daniela Bujnovská, Bratislava
  2692. Dano Veselsky, Bratislava
  2693. Lukáš Mihálik, Kamenec pod Vtáčnikom
  2694. Oliver Siksa, Teplička
  2695. Lenka Hucíková, Valaská
  2696. Vladimír Maťo, Šamorín
  2697. Stefan Jankovic, Senec
  2698. Michal Švento, Likavka
  2699. Alena Očvárová, Košice
  2700. Katarína Kováčiková, Dolné Zelenice
  2701. Lubo Cheben, Bratislava
  2702. Iveta Brlážová, Zvolen
  2703. Miroslav Benko, Spišské Bystré
  2704. Miroslav Skovajsa, Bratislava
  2705. Ľudmila Brejčáková, Poprad
  2706. Monika Supuková, Banská Bystrica
  2707. Zdenko Weidler, Bratislava
  2708. Beáta Serišová, Trenčín
  2709. Beáta Peničková, Štiavnické Bane
  2710. Marián Tomašec, Hôrky
  2711. Iveta Harviľaková, Košice
  2712. Michal Varga, Bratislava
  2713. Milan Denko, Senec
  2714. Peter Repta, Trnava
  2715. Boris Hudec, Bratislava
  2716. Juraj Šembera, Bratislava
  2717. Jan Hronec, Bratislava
  2718. Peter Šipula, Banská Bystrica
  2719. Jana Gruberová, Bratislava
  2720. Michal Balacenko, Bratislava
  2721. Martin Hric, Poltar
  2722. eva tinkova, Bratislava
  2723. Petra Ravingerová, Bratislava
  2724. Katarína Bujnová, Piešťany
  2725. Jasmina Nasarikova, Miloslavov
  2726. Linda Povinská, Žiar nad Hronom
  2727. Andrea Hribova, Bratislava
  2728. Anna Bajzíková, Nová Dubnica
  2729. Juraj Prerovsky, Bratislava
  2730. Hermina Pothorová, Lučenec
  2731. Ondrej Jánošík, Rožnava
  2732. Judita Šlechtová, Bratislava
  2733. Tomas Kolesar, Presov
  2734. Peter Štrbo, Šaľa
  2735. Ladislav Maščák, Košice
  2736. Igor Badáň, Dolný Kubín
  2737. Zdislav Dobrenko, Bratislava
  2738. Peter Kapitán, Stupava
  2739. Regan Belovič, Šaľa
  2740. Ján Soták, Ing., Bratislava
  2741. Matúš Láslofi, Rozhanovce
  2742. Stanislav Peniaška, Nitrianske Rudno
  2743. Martina Debnárová, Košice
  2744. Martin Šulek, Bratislava
  2745. Dorota Mihaliková Pánková, Banská Bystrica
  2746. Daniela Ďurčová, Trenčín
  2747. Henrik Hengerics, Sturovo
  2748. Lucia Cvečková, Bratislava
  2749. Ivan Adamek, Nitra
  2750. Natalia Sultysova, Bratislava
  2751. Matej Pollák, Bratislava
  2752. Erika Maringová, Lehota pod Vtáčnikom
  2753. Tibor Schvartz, Bratislava
  2754. Tomas Lucansky, Bratislava
  2755. Monika Begánová, Bratislava
  2756. Lucia Kochanova, Bratislava
  2757. Roman Gréser, Bratislava
  2758. Mgr. Daniela Soldánová, Bratislava
  2759. Zuzana Lakatosova, Nitra
  2760. Jana Beckova, Banska Bystrica
  2761. Katarina Misinova, Bratislava
  2762. Daniel Strasser, Dunajska Luzna
  2763. Pavol Jancura, Mala Polana
  2764. Vladimír Bureš, Bratislava
  2765. Luboš Lehuta, Bratislava
  2766. Karin Strasserová, Dunajská Lužná
  2767. Zuzana Madarászová, Zvolen
  2768. Zuzana Milkovičová, Košice
  2769. Veronika Dávidková, Trenčín
  2770. Marián Hatala, Bratislava
  2771. Robo Vandlik, Kosice
  2772. Juraj Ruza, ratislava
  2773. Mária Rychvalská, Prešov
  2774. Branislav CEKAN, Kosice
  2775. Diana Retzerová, Zvolen
  2776. Jan Blahunka, Bratislava
  2777. Ing. Soňa Kadlečíková, Smrdáky
  2778. Ivan Deák, Šajdíkove Humence
  2779. Linda Slivková, Miloslavov - Senec
  2780. Miriam Závacká, Zvolen
  2781. Zuzana Očenášová, Bratislava
  2782. Vladimír Oprenčák, Zvolen
  2783. Filip Sakáloš, Plavecký Štvrtok
  2784. Mgr. Alena Solarová, Bratislava
  2785. Helena Kučerková, Poprad
  2786. Karol Pollák, Šaľa
  2787. lucia Almášiová, Trenčín
  2788. Dagmar Laurovicová, Bratislava
  2789. Renáta Vozárová, Zlaté Moravce
  2790. Emília Linderová, Banská Bystrica
  2791. Martin Kiaba, Nitrianske Sučany
  2792. Ján Oravec, Lazany
  2793. Jana Zemková, Banská Bystrica
  2794. Antonia Stefan,, Sydney/Bratislava
  2795. Eva Martausová, Považská Bystrica
  2796. Anna Loviskova, Povazska Bystrica
  2797. Dagmar Barcíková, Zvolen
  2798. Viktória Horňáková, Košice
  2799. Simona Ježíková, Trenčín
  2800. Renáta Sabová, Bystré
  2801. Martin Viktorini, Bratislava
  2802. Peter Babušák, Prešov
  2803. Miloš Vavrek, Svidník
  2804. Andrej Lúčny, Banka
  2805. Maria Muchova, Bratislava
  2806. Zuzana Božiková, Vranov nad Topľou
  2807. Andrea Justová, Nemčice, okr. Topoľčany
  2808. Viktor Klimo, Nitra
  2809. Vladimír Ritomský, Vrútky
  2810. Jan Rigo, Košice
  2811. Mária Miníková, Čadca
  2812. Michal Fecenko, Hniezdne
  2813. Marian Pojedinec, POPRAD
  2814. Tomáš Gyori, Košice
  2815. Jana Vrtáková, Žiar nad Hronom
  2816. Maria Musilova, Ziar nad Hronom
  2817. Jan Magyar, Bratislava
  2818. Mgr. Ľudovít Černík, Podhorany pri Nitre
  2819. Milan Laslop, Prievidza
  2820. Petra Holková, Banská Bystrica
  2821. Alena Ugrociová, Prešov
  2822. Branislav, Čaniga
  2823. Matúš Mních, Prievidza
  2824. Ivan Matiaško, Zvolen
  2825. Anna Thomková, Martin
  2826. Tereza Jurčíková, Svätý Jur
  2827. Veronika Chrenkova, Banovce nad Bebravou
  2828. Andrej Cibrín, Veľký Krtíš
  2829. Marta Dubovcová, Martin
  2830. Alexandra Kulichová, Kamenec pod Vtáčnikom
  2831. Veronika Ďurinová, Nové Zámky
  2832. Jarosalav Sliacky, Partizánska Ľupča
  2833. Peter Lakatoš, Sliač
  2834. Miriam Lakatošová, Sliač
  2835. Anna Obžerová, Bystričany
  2836. Katarína Dratvová, Bratislava
  2837. Pavol Hrkút, Bratislava
  2838. Miloslav Strecansky, Lovcica
  2839. Alena Mazalánová, Dolný kubín
  2840. Juraj Soták, Spišská Nová Ves
  2841. David Stojaspal, Bátorove Kosihy 946 34
  2842. Matej Zajačik, Bratislava
  2843. Stanislava Pilková, Veľký Lapáš
  2844. Katarína Trebuľová, Veľký Krtíš
  2845. Lubor Kučák, Bratislava
  2846. Ján Miazdra, Martin
  2847. Slávka Korytárová, Nové Zámky
  2848. Peter Adam, Žilina
  2849. Uršula Polonec, Tomášov
  2850. Dušan Vychopeň, Dubnica nad Váhom
  2851. Eva Kristová, Hlohovec
  2852. Ján Repka, Nová Ľubovňa
  2853. Lenka Mojcherova, Stara Lubovna
  2854. Martina Szabová, Dolný Kubín
  2855. Jana Jurikova, Dubnica n/V
  2856. Marta Palcová, Ratnovce
  2857. Lenka Zajačiková, Bratislava
  2858. Iveta Melišková , Zem.Kostoľany
  2859. Tatiana Betakova, Pezinok
  2860. Karin Spryňová, Veľký Krtíš
  2861. Jan Schwarz, Banska Bystrica
  2862. Ondrej Václav, Detva
  2863. Peter Machaj, Liptovský Mikuláš
  2864. Jozef Hlaváč, Bratislava
  2865. Simona Vorošová, NITRA
  2866. Andrea Smeringaiova, Lipt.Mikuláš
  2867. Jana Hanuliaková, Abrahám
  2868. Luboslava Selepova , Košice
  2869. Ján Válek, Detva
  2870. mária Pokrývkova, Bratislava
  2871. Eva Ondrová, Topoľčany
  2872. Eva Benková, Nová Dedinka
  2873. Peter Oslanec, Bratislava
  2874. Maroš Valter, Prievidza
  2875. Anna Hardoňová, Levoča
  2876. Ivana Horníková, Bánovce nad Bebravou
  2877. Marek Kiaba, Nitrianske Sučany
  2878. Markéta Hanusová, Olomouc
  2879. Martin Sumera, Vrbové
  2880. Jana Tomalová, Kežmarok
  2881. Stanislava Zgodavová, NOvý Smokovec
  2882. Elena Singh, Odorin
  2883. Július Kusý, Bratislava
  2884. Anna Omelkova, Bratislava
  2885. Lucia Kubinová, Unín
  2886. Ľudmila Gašparovičová, Bratislava
  2887. Lukáš Vaško , Zemplínska Široká
  2888. Zuzana Šimková Péliová, Košice
  2889. lubomira varhanikova, trencin
  2890. Dagmar Kusá, Bratislava
  2891. Dana Kadlicová, Bratislava
  2892. Peter Šikulínec, Považská Bystrica
  2893. Tomáš Rak, Bratislava
  2894. Martin Blaško, Udiča
  2895. Peter Turčík, Bratislava
  2896. Jan Ondrik, Bratislava
  2897. Pavol Červeň, Klin
  2898. Magdaléna Kopasová, Košice
  2899. Jana Gážiová, Bratislava
  2900. Alena Cagáńová, Otrhánky
  2901. Jaroslav Vaculčiak, Fiľakovo
  2902. Robert Oravec, Nedožery
  2903. Katarína Oravcová, Nedožery-Brezany
  2904. Viera Fungáčová, Banská Bystrica
  2905. Ivan Haspra, Nitra
  2906. Ján Špánik, Rajec
  2907. Katarína Machajová, Bratislava
  2908. Pavol Horník, Bratislava
  2909. Dominik Zajíček, Dubová
  2910. Marek Perichta, Podbrezová, Štiavnička
  2911. MVDr. Lenka Gigacová Vernerová, Liptovská Teplička
  2912. Maria Hasprova, Nitra
  2913. Ing. Brigita Tarinová, Lužianky
  2914. Slávka Žideková, Bratislava
  2915. Andrej Mikuš, Trnava
  2916. Janka Szabo, Poprad
  2917. Iveta Iliašová, Dolné Vestenice
  2918. Zdenka Iliašová, Dolné Vestenice
  2919. Juraj Samik, Trencin
  2920. Zuzan Behúlová, Trakovice
  2921. Ján Iliaš, Dolné Vestenice
  2922. Matej Radošovský, Mojmírovce
  2923. František Churý, Bratislava
  2924. Jozefa Červeňová, Bratislava
  2925. Irena Molnarova, Dunajska Streda
  2926. Zita Holmanová, Šahy
  2927. Milan Špiner, Prievidza
  2928. Michal Gontko, Belá-Dulice
  2929. Silvia Molnarova, Bratislava
  2930. Petra Cochová, Čečehov
  2931. neprejde to, Hruštín
  2932. Katarína Rukavicová, Bratislava
  2933. Ján Podlesný, Zvolen
  2934. Patrik Fiťma, Stráža
  2935. Kristína Čisárová, Michalovce
  2936. PaedDr. Mária Beláková, Phd., Slovenská Nová Ves
  2937. Vladimír Večerík, Čadca
  2938. Ján Macák, Prievidza
  2939. Juraj Gál, Podhorany Sokolníky
  2940. Bibiána Štrausová, Prešov
  2941. Otília Bohmová, Košice
  2942. Zuzana Nováková, Nové Zámky
  2943. Andrea Dobišová, Senec
  2944. Stanislav Salaj, Košice
  2945. Zuzana Stanislavová, Prešov
  2946. Silvester Sipos, Surany
  2947. Alžbeta Žáková, bratislava
  2948. Imrich Repka, Trenčín
  2949. Zita Štellmachová, Banská Bystrica
  2950. Marek Dlugoš, Stará Ľubovňa
  2951. Jozef Kušmírek, Bratislava
  2952. Anna Mesárošová, Bratislava
  2953. Vlastimil Fabian, Hlohovec
  2954. Jana Betáková, Trenčín
  2955. Ondrej Ondruška, Jaslovské Bohunice
  2956. Elena Repíková, Trnava
  2957. Viera Čerňanová, Bratislava
  2958. Daniela Trpáková, Poprad
  2959. Peter Kudelka, Turany
  2960. Alexandra Ondrášová, Trnava
  2961. Maria Florkova, Cabaj-Capor
  2962. Kristína Baňárová, Drietoma
  2963. Mgr. Andrea Kováčová, Dvory nad Žitavou
  2964. Juraj Červeň, Bratislava
  2965. Dagmar Kolevová, Trnava
  2966. Anna Chlupikova, Nováky
  2967. Anna Husárová, Košice
  2968. Edita Dávidková, Trenčín
  2969. Jana Priečková, Bratislava
  2970. Branislav Vartík st., Bratislava
  2971. Zdenko Janov, Handlová
  2972. Miriam Farkašová, Martin
  2973. Alena Vráblová, Piešťany
  2974. Štefan Suchý, Bystrička
  2975. Lukáš Vaštág, Poprad
  2976. Pavlína Radková, Smolenice
  2977. Anna Rašiová, Liptovský Mikuláš
  2978. Branislav Kundrák, Bratislava
  2979. Andrea Desátová, Handlová
  2980. Karol Ďurčovič, Handlová
  2981. Júlia Javorková, Nitrianske Sučany
  2982. Daša Gaschová, Bratislava
  2983. Lýdia Marková, Kamenec pod Vtáčnikom
  2984. Alena Linknerová, Praha
  2985. Marina Polonska, Bratislava
  2986. Anna Dolníková, Liptovský Mikuláš
  2987. Dusan Takac, Bratislava
  2988. Anna Reguliová, Námestovo
  2989. derzak vendelin, bratislava
  2990. Andrej Šmondrk , Veľká Lehota
  2991. edwin smiga, bratislava
  2992. Lýdia Hricíková, Stará Ľubovňa
  2993. Zuzana Kramarčíková , Turčianske Teplice
  2994. Ján Zajac, Košice
  2995. Tomáš Peller, Galanta
  2996. Milada Mackovčinová, Stará Ľubovňa
  2997. Peter Lužák, Stupava
  2998. Mária Ľubušká, Hliník nad Hronom
  2999. Angela Packaňová, Košice
  3000. Monika Féderová Bojnanská, Nitra
  3001. Kamila Fazekasova , Sušany 151, 980 12
  3002. Gabriela Mihálová, Kamenný Most
  3003. Ľudmila Tkáčiková, Košice
  3004. Anita Albertová, Fiľakovo
  3005. Ľuboš Líška, Komenského 16/12, 965 01 Žiar nad Hronom
  3006. Michaela Fazekašová, Košice
  3007. Ján Beták, Trenčianska Turná
  3008. Milan Sitár, Staré Hory
  3009. Jozef Hlísta, Stará Turá
  3010. Sabre, Mariánské Lázně
  3011. Martin Gajarský, Trnavag
  3012. Jozef Hudec, Zvolen
  3013. Juraj Littva, Liptovské Sliače
  3014. Tomáš Golha, Banská Bystrica
  3015. Jaroslav Jablonský, Kysucké Nové Mesto
  3016. Martin Cimerman, Banská Bystrica
  3017. Milos Chovanec, Pezinok
  3018. Milada Jančovičová, Bratislava
  3019. Elena Jablonská, Kysucké Nové Mesto
  3020. Renáta Olajošová, Nové Zámky
  3021. Janka Šálková, Čimhová
  3022. Zorislav Porubovič, Slovenská Ves
  3023. Eva Jatelová, Čechy
  3024. František Běloch, Plzen
  3025. Magdaléna Majzlová, Hlohovec
  3026. Mária Hrnčíriková, Trnava
  3027. Tomáš Eviak, Liptovský Mikuláš
  3028. Martin Bilavský, Trenčianske Teplice
  3029. Ivan Šarkan, Martin
  3030. Naďa Bělková, L.Mikuláš
  3031. Juraj Vargic, Lučenec
  3032. Katarina Tacheova, Ing., Kosice
  3033. Milan Remiš, Žilina
  3034. Monika Sabóová, Lučenec
  3035. Ján Tkačík, Orkucany
  3036. Zuzana Červeňová, Bratislava
  3037. Juraj Priečinský, Bratislava
  3038. Michal Jánošov, Velčice
  3039. Lenka Burinska, Kezmarok
  3040. Štefan Horváth, Trnava
  3041. Ing. Marek Patsch, Bratislava
  3042. Jozef Hollý, Rajec
  3043. Iveta Maxinova, Velký Lapáš
  3044. Ing. Soňa Bogdányiová Sopková, Bratislava
  3045. Ivan Púček, Dolné Kočkovce
  3046. Vojtech Ščešňák, Prešov
  3047. Ing. Igor lorinc, Martin
  3048. Staniislav Markovic, Bratislava
  3049. Ing.Jozef Maxin, Velký Lapáš
  3050. Eva Vráblová, Rajecká Lesná
  3051. Ľudovít Kaník, Banská Štiavnica
  3052. Ján Stanko, Bratislava
  3053. Mária Kicková, Spišské Podhradie
  3054. Zuzana Nemcová, Košice
  3055. Jozef Turbek, Nedanovce
  3056. Martin Bodis, Nitra
  3057. Jakub Stefek, Bratislava
  3058. Stanislav Denko, Topoľčany
  3059. Dagmar Hladká, Bratislava
  3060. Mgr.Juraj Oravec, Bratislava
  3061. Igor Kňazovický, Bratislava
  3062. Štefan Hrbček, Lúčky
  3063. Lenka Flikingerova , Bratislava
  3064. Juraj Kecskés, Komárno
  3065. Lucia Drabantová, Martin
  3066. Mária Podprocká , Košice
  3067. Peter Michálik, Kosice
  3068. Mgr. Lucia Šoltysová, Slovenská Ves
  3069. Monika Drziakova, London
  3070. Anna Podlesna, kosice
  3071. Helena Šošková, Žilina
  3072. Ivana Jarabá, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
  3073. Jana Jurášová, Bratislava
  3074. Diana Šerešová, Košice
  3075. peter šimo, shepton mallet UK
  3076. Mária Fiolková, Kežmarok
  3077. Klára Sýkorová, Bratislava
  3078. Judita Patakyová, Veľké Kapušany
  3079. Rozália Vlasková, Trenčín
  3080. Viera Ruskova, Bratislava
  3081. Polonec Pavol, Tomášov
  3082. Helena Vicenová, Bratislava
  3083. Anna Kilimajerová, Bratislava
  3084. Lenka Dobrovičová, Poprad
  3085. Richard Kelesi, Bratislava
  3086. Jana Timková, Bratislava
  3087. Marta Turňová, Žiar nad Hronom
  3088. Marek Valasik, Bratislava
  3089. Martina Kráľová, Košice
  3090. Ivana, Jandurová
  3091. branislav šebo, vrútky
  3092. Ivan Senko, Revúca
  3093. Ján Marko , Brezová pod Bradlom
  3094. Pavol Borot, Nitra
  3095. Veronika Jelenčíková, Bratislava
  3096. anna kollarova, kosice
  3097. Veronika Kloknerová, Bratislava
  3098. Peter Holúbek, Bratislava
  3099. Ľubica Marková, Brezová pod Bradlom
  3100. Sára Minárová, Bratislava
  3101. Beata Čižmáriková, Alžbetin Dvor
  3102. Peter Bucko, Bratislava
  3103. Jan Sala, Čelovce
  3104. Ľuba Pavnicová, Bratislava
  3105. Zuzana Herbrychová, Martin
  3106. Pavol Rendko, Liptovský Mikuláš
  3107. Emil Kriška, Ostrovany
  3108. eva ludviková, spišská nová ves
  3109. Magdaléna Poloňová, Prestavlky
  3110. Mária Vattaiová, Zdoba 189, Sady nad Torysou
  3111. Miloš Uličný, Bratislava
  3112. Milan Krcho, Dlhé Pole
  3113. Valéria Zgaburová, Snina
  3114. Fabián Ladislav, Spišská nová Ves
  3115. Alžbeta Babuliaková, Žilina
  3116. Ján Varga, Piešťany
  3117. Silvia Majdisova, Zazriva
  3118. Ján Šalapka, Stará Ľubovňa
  3119. Ivana Jandurová, Nižná
  3120. Stefan Hlinka, Wien
  3121. Viera Palíková, Rimavská Sobota
  3122. Peter Čisárik, Košice
  3123. Pavol Turčina, Bratislava
  3124. Adriana Váňová, Bratislava
  3125. Rastislav Mocko, Piešťany
  3126. Ivan Bilik, Roznava
  3127. Miroslav Peržeľ, Železník
  3128. Peter Očovský, Dolný Kubín
  3129. Jozef Helienek, Sereď
  3130. František Holubčík, Oravská Lesná
  3131. Anežka Farkašová, Rožňava
  3132. Lucia Sotoňáková, Kovarce
  3133. Mgr. Anna Podlesná, Zvolen
  3134. Boris Zubo, Rimavská Sobota
  3135. Olga Hlatka, Bratislava
  3136. Lubica Misurova, Piestany
  3137. Mária Barancová, Bratislava
  3138. Iveta Baffiová, Spišská Nová Ves
  3139. Natália Vavrovičová, Bratislava
  3140. Zuzana Kostolanská, Trnava
  3141. Zuzana Haragová, Prievidza
  3142. Eduard Nemček, Prievidza
  3143. Martin Pavlínyi, Brezno
  3144. Václav Hoch, Brno
  3145. Kristína Koišová , Kráľová pri Senci
  3146. Lucia Blahúsová, Rožňava
  3147. Vladimír Poštrk, Topoľčany
  3148. Iveta Reptová, Trnava
  3149. Michal Novák, Ružomberok
  3150. Rastislav Šofranko, Piešťany
  3151. Martin Rupek, Zeliezovce
  3152. Tímea Bagačková Zollerová, Rožňava
  3153. Dušan Hutyra, Banská Bystrica
  3154. filip koman, Rožňava
  3155. Marián Zahradník, Stupava
  3156. Katarina Ulicna, Vysne Hagy
  3157. Gabriela Lachova, Ľubica
  3158. Lenka Nešťáková, Moravské Lieskové
  3159. Vladimír Galanda, Bratislava
  3160. Marek Lach, Ľubica
  3161. Peter Ballon, Prešov
  3162. Peter Kmeť, Ružomberok
  3163. Miroslava Martincová, Blahová
  3164. Anna Havasova, Praha
  3165. Ing. Karas Milan, Galanta
  3166. Ján Lisý, 05901 Spišská Belá Kúpeľná 2
  3167. Mario Cimer, Nove Zamky
  3168. Radka Miháliková, Kamenec pod Vtáčnikom
  3169. Daniela Ďurkovská, Žilina
  3170. Katarina Reiszova, Bratislava
  3171. Igor Barták, Podzámčok
  3172. Ivan Pavella, Hybe
  3173. Peter Čapkovič, Sereď
  3174. Iveta Benczeová, Partizánske
  3175. Lenka Matúšková, Dolný Kubín
  3176. Roman Ondrejka, Bratislava
  3177. Marian Saniga , Liptovský Mikuláš
  3178. Daniel Kolarik, Presov
  3179. Lukáš Konštiak, Žilina
  3180. Maria Mrockova, Bratislava
  3181. Beáta Hulínová, Žilina
  3182. maria caputova, Bratislava
  3183. Peter Čačko, Trenčianska Teplá
  3184. Vladimir Vrabel, Rajecka Lesna
  3185. František Kocun, Bratislava
  3186. Martin Fedorko, Bratislava
  3187. Branislav Masný, Bratislava, Ružinov
  3188. Daniel Chovan, Viničné
  3189. Marek Mačák, Poprad
  3190. Danka Kunstová, Spišská Nová Ves
  3191. Ondrej Dobrocký, Žiar nad Hronom
  3192. Miroslav Sečkár, Žilina
  3193. Zdeno Ferienčík, Turová 247, 962 34 Turová
  3194. Slávka Blichová, Košice
  3195. Adrián Belák, Slovenská Nová Ves
  3196. Ivan Švarc, Prievidza
  3197. Peter Antal, Bratislava
  3198. Janka Micáková, Spišská Nová Ves
  3199. Bc. Andrea Struhačková, Bánovce nad Bebravou
  3200. Dana Šlégerová, Galanta
  3201. Viola Slišková, Nitra
  3202. Jana Klesniaková, Zvolen
  3203. Jozef Světlík, Bratislava
  3204. Tibor Ďurík, Sučany
  3205. Eva Jacková, Ružomberok
  3206. Vincent Poliček, Banská Bystrica
  3207. Miroslava Jirickova, Likavka
  3208. Bohuš Šottník, Rosina
  3209. Olga Migatova, Martin
  3210. Marián Kerék, Martin
  3211. Jozef Matloch, Pongrácovce
  3212. Maria Keréková, Martin
  3213. Ivan Milan, Martin
  3214. Ľudovít Šoltés, Trnava
  3215. Ján Macejka, Beckov
  3216. stefan jakubik, Nedanovce31
  3217. zdenka dutkova, banska bystrica
  3218. František Urban, Bratislava
  3219. Darina Černáková, Žilina
  3220. milan pancak, michalovce
  3221. Agáta Hajkovská, Pavčina Lehota
  3222. Katarína Karasová, Humenné
  3223. Roman Brunner, Lučenec
  3224. Jana Králiková, Martin
  3225. Beáta Chalupková, Žilina
  3226. Ján Plavecki, košice
  3227. Silvia Lengová, Rožňavské Bystré
  3228. Dušan Hauliš, Martin
  3229. Erika Medveďová, Nováčany 163, 04421
  3230. Tatiana Šošková, Žilina
  3231. Ivana Dubravčíková, Bratislava
  3232. Monika Bohmova, Bratislava
  3233. Renáta Černáková, Kežmarok
  3234. Tomáš Jukl, Bratislava
  3235. Mária Matlochová, Pongrácovce
  3236. Milan Gábor, Lučenec
  3237. Peter Sučko, Bratislava
  3238. Alena Veľká, Bratislava
  3239. Ladislav Rydzyk, Bardejov
  3240. Jana Oravcova, Bratislava
  3241. Patrik Pribytny, Stakcin
  3242. Patricia Bajdich, Bratislava
  3243. Viliam Pražiak, Martin
  3244. Mgr.Mária Víglaská, Banská Bystrica
  3245. Alexandra Grachova, Bratislava
  3246. Ľubica Pistlová, Bratislava
  3247. Miro Tulák, Piešťany
  3248. Margita Tomleinová, Veľký Slavkov
  3249. Valéria Moricová, Žilina
  3250. Milan Kmeť, Turčianske Teplice
  3251. Ľubomír Háber, Košice
  3252. Viera Môciková, Uhrovec
  3253. Antónia Pavlovičová, Kolta
  3254. Branislav Petro, Banska Bystrica
  3255. Mgr.Beáta Stoklasová , Námestovo
  3256. Ján Poláček, Čadca
  3257. Rudolf Paluš, Prašice
  3258. Radoslav Janic, Sabinov
  3259. Antonia Pšenková, Pravotice
  3260. Ivana Béresová, Stropkov
  3261. Ivan Dlugopolský, Nolčovo
  3262. Tomas Kudla, Kosice
  3263. Gita Miazdrová, Martin
  3264. Anna Dusíková, Holíč
  3265. Miroslav Chládek, Žilina
  3266. Katarina Moricova Krupcova, Danova 124, 038 42
  3267. petra lajchová, partizánske
  3268. Albín Kostolanský, Bratislava
  3269. Jaroslav Borovsky, Košice
  3270. Roland Ragályi, Rožňava
  3271. Zuzana Pavlínyiová, Brezno
  3272. Alžbeta Ostricová, PIEŠŤANY
  3273. Katarína Kucharová, Bratislava
  3274. Igor Mariják, Vysoká nad Kysucou
  3275. Martina Balajková, Ilava
  3276. Daniela ivic, Bratislava
  3277. Jozef Svetlík, Košice
  3278. Jozef Žatko, Ostratice
  3279. Jana Barakova, Bratislava
  3280. Ing.Daniela Heglasová, Trenčín
  3281. Marek Míka, Bardejov
  3282. Janka Púčiková, Bratislava
  3283. Janka Andrisová, Dolný Kubín
  3284. Alena Laufová, Prievidza
  3285. Romana Blechová, Veľký Krtíš
  3286. Ľudmila Valachová, Bratislava
  3287. martin vaškovič, bratislava
  3288. Zuzana Kemková, Bratislava
  3289. Mária Hypiusová, Bratislava
  3290. andrej paška, senica
  3291. Ľuboslav Bálint, Zvolen
  3292. Ladislav Bušta, Levoča
  3293. Ondrej Lőrinčík, Bratislava
  3294. Monika Horňáková, Trebišov
  3295. Dušan Hanes Ing, Banská Bystrica
  3296. Michal Jandura, Bratislava
  3297. Želmíra Ružičková, Rimavská Sobota
  3298. Ing. Ľubomíra Pitoňáková, Stráne pod Tatrami
  3299. Beáta Svrčková, Čadca
  3300. Michal Svrček, Čadca
  3301. Tomáš Svrček, Poprad
  3302. michal tupy, nitra
  3303. Stanislav Beno, Bratislava
  3304. Igor Tóth, Bratislava
  3305. Barbora Dugova, Bratislava
  3306. Monika Kováčiková, Bratislava
  3307. Miroslava Kormancová, Bratislava
  3308. Zuzana Balážová, Košice
  3309. Veronika Fitzeková, Prešov
  3310. Daniela Gaislova, Bratislava
  3311. Richard Scholtés, Prešov
  3312. Edita ˇCervenková, Bratislava
  3313. Janka Cigerova, Dubove
  3314. Jana Herc, trenčín
  3315. Zuzana Fáziková, Bratislava
  3316. Marcel Pavlík, Banská Bystrica
  3317. Katka Hyrossová, Pezinok
  3318. Igor Horvat, Nitra
  3319. Mária Drábeková, Mgr., Bratislava
  3320. Alica Karkušová, Martin
  3321. Anna Baisová, Banská Bystrica
  3322. Miriam Hozzová, Poprad
  3323. Vladimír Senčák, Bratislava
  3324. Katarína Dlhošová, Hlohovec
  3325. Miroslava Tallová, Myjava
  3326. Angela Barineková, Bratislava
  3327. Juraj Valach, Dolné Kočkovce
  3328. Miroslava Tuchynova, Liptovsky Mikulas
  3329. Lucia Morvayová, Senec
  3330. Jana Zrubecova, Bratislava
  3331. Peter Zaremský, Košice
  3332. Jozef Halčin, Považská Bystrica
  3333. Zoltán Tisa, Hnúšťa
  3334. Peter Fuska, Praha
  3335. Radovan Ambruš, Galanta
  3336. Lenka Tišťanová, Hôrka
  3337. Peter Baláž, Bratislava
  3338. Radovan Gelušiak, Ružomberok
  3339. Ingrid Vanerková, Bratislava
  3340. Mydlova Alzbeta, Banska Bystrica
  3341. Monika Maťugová, Bratislava
  3342. Katarína Farkašová, Martin
  3343. Ján Kráľ, Poprad
  3344. Zuzana Murinová, Lisková
  3345. Štefan Bodlala, Nitra
  3346. J.Kordoš, Ružomberok
  3347. Karol Princz, Košice
  3348. Ivan Chylák, fiľakovo
  3349. Slavomír Palfi, Zámutov
  3350. Daniela Nováková, Hiadeľ, Banská Bystrica
  3351. Otília Mittašová, Prievidza
  3352. Lubomir Janech, Piestany
  3353. Jozef ŠEBALJ, Rožňava
  3354. Monika Doričová, Michalovce
  3355. Terézia Matlochová, Pongrácovce
  3356. Miroslava Kukurová, Spišská Nová Ves
  3357. Peter MOcák, Michalovce
  3358. Marek Ondrejka, Liptovsky Hradok
  3359. Alena Šverhová, Prešov
  3360. Mária Rabatínová, Prešov
  3361. Naďa Urminská, Bratislava
  3362. Blanka Olasová, Martin
  3363. Sofia Daskalová, Bratislava
  3364. Mária Markošová, Bratislava
  3365. Marián Vulgan, Bratislava
  3366. Renáta Hloušková, Bratislava
  3367. Renca Pudisova, Ruzomberok
  3368. Bc. Michal Kalmancay, Nitra
  3369. Romana Marošová, Bratislava
  3370. Mária Gubičeková, Košice
  3371. Andrea Urminská, Bratislava
  3372. Ladislav Bogyo, Vráble
  3373. Ing. Zdenka Bednáriková, Bratislava
  3374. Martin Kucharík, Bratislava
  3375. Alexandra Roskošová, Bratislava
  3376. Darina Tvorikova, Bratislava
  3377. Emília Danišová, Šamorín
  3378. Jana Pečeňáková, Dolný Kubín
  3379. Roman Petriľak, Stará Ľubovňa
  3380. Branislav Hlatký, Bratislava
  3381. Martina Bednáriková, Bratislava
  3382. Baška Slovakova, Banska Bystrica, 97401
  3383. Eva Lenorovičová, Červenica
  3384. ZUZANA sZéKELYOVá, BLATNé
  3385. Petra Nociarová, Rimavská Sobota
  3386. Mgr. Matúš MArcin, Vybuchanec 52, okr. Michalovce
  3387. Elena Hlinčíková, Bratislava
  3388. Alexandra Klimentová, Mierovo
  3389. Lucia Sujová, Banská Bystrica
  3390. Ing. Pavol Kocan, PhD., Cabov
  3391. Štefan Maťokár, Komjatná 243
  3392. Roman Tuchyňa, Liptovský Mikuláš
  3393. Andrea Bednárová, Žilina
  3394. Elena Tuková, Liptovský Michal
  3395. Ján Radošovský, Bánov
  3396. Maros Halas, Udiča
  3397. Andrej Vanko, Bratislava
  3398. Pavol Surovec, Banská Bystrica
  3399. Jaroslav Ondruška, Praha
  3400. Vladimir Dienes, Samorin
  3401. Juraj Janík, Nitra
  3402. Jarka Poliaková, Radobica
  3403. Marián Šurjanský, Sliač
  3404. viera pivarcova, bratislava
  3405. Matej Murgaš, Senec
  3406. Zdenko Bobovsky, Poprad
  3407. Jan Meszaros, Bratislava
  3408. Mária Streďanská, Urmince 360
  3409. Ivana Rigasová, Košice
  3410. Ing.Ernest Schuller, Rožňava
  3411. Jozef Černek, Komárno
  3412. Peter Kovaľák, Košice
  3413. Zuzana Kuglerová, Žilina
  3414. Lenka Ševcová, Lucky
  3415. Stanislav Pažický, Prievidza
  3416. Daniela Repkova, Bratislava
  3417. Marek Pradid, Nemcovce
  3418. Sylvia Schullerová, Rožňava
  3419. Marta Machajdíková, Bratislava
  3420. Jolana Janošková, Topolčany
  3421. Lívia Lapinová , Banská Bystrica
  3422. Peter Bačik, Vranov nad Topľou
  3423. Miriam Jakubíková, Nedanovce
  3424. Ladislav Németh, Bratislava
  3425. Jozef Herčko, Žilina
  3426. Barbora Milova, Kisumu, Kenya
  3427. Ľubomír Caltík, Myjava
  3428. Ivan Brašeň, Žiar nad Hronom
  3429. Ondrej Priečinský, Bratislava
  3430. Beata Kozmonova, Bratislava
  3431. Peter Kupkovic, Senec
  3432. Zlata Ondrišová, Bratislava Rusovce
  3433. Katka Prigodová, Budmerice
  3434. Zuzana Janechova, Piestany
  3435. Jana Janechova, Piestany
  3436. Eva Babaštová, Sebedražie
  3437. Tatiana Reháková, Šaštín-Stráže
  3438. Lýdia Slovíková, Bratislava
  3439. Martina Mikovicova, Handlova
  3440. Miloš Babušík, Považská Bystrica
  3441. Janka Krajčiová, Kočovce
  3442. Marek Laban, Sečovská Polianka
  3443. Sara Stanković, Bratislava / Devin
  3444. jozef Marcinčin, Prešov
  3445. marek Kopenica, Bratislava
  3446. Milan Štiblický, Banská Bystrica
  3447. Ozo Guttler , Bratislava
  3448. PhDr.Naďa Mirdalová, PREŠOV
  3449. Martin, Hýll
  3450. Zuzana Kašparová, Banská Bystrica
  3451. Mária Sekerová, Voderady
  3452. Vladimír Vavřín, Myjava
  3453. Karol Činčera, Prešov
  3454. Jozef Filičko, Lipany
  3455. Daniela Puskailerová, Banská bystrica
  3456. Jana Kollová, Bratislava
  3457. Viktória Makarová, Prešov
  3458. Gabriela Guzlejová, Mlynica č. 33
  3459. Denisa Kliova, Bratislava
  3460. Marián Mižák, Košice
  3461. Tatiana Čermáková, Závažná Poruba
  3462. Jana Králiková, Bratislava
  3463. Veronika Kuľhavá, Partizánske
  3464. Dušan Fiala, Bratislava
  3465. Ľubica Andrašková, Ing., Nitra
  3466. Beata Autratova, Bratislava
  3467. Daniela Ivičičová, Bratislava
  3468. Miroslav Guzma, Banská Bystrica
  3469. Marek Babjak, Bratislava
  3470. Margareta Ruzickova, Beckov
  3471. Inés Andučičová, Vranov nad Topľou
  3472. Peter Neviďanský, Lužianky
  3473. JarmilaHanuska, Vieden
  3474. Ing. Martina Gallová, Rožňava
  3475. Marek Šrámek, Malacky
  3476. Martin Melich, Detva
  3477. Jozef Šimko, Košice
  3478. Alexandra Lesková, Komárno
  3479. Mária Pitlová, Banská Bystrica
  3480. Marian Holický, Bratislava
  3481. Tibor Javorek, Nová Dubnica
  3482. Martin Beresik, Zilina
  3483. Silvia Bystrianska, Zvolen
  3484. Martin Dolinay, Rajec
  3485. Eva Kozokova, Žilina
  3486. ing.marta pcolinska, petrovce nad laborcom
  3487. Emília Murínová, Sedliská
  3488. Rudo Čačko, Košice
  3489. Pavol Kurinec, Dubnica nad Vahom
  3490. Jana Gašparíková, Nové Zámky
  3491. Veronika Murínová, Sedliská
  3492. Peter Tyč, Košice
  3493. Ida Matulikova, Bratislava
  3494. Dárius Béreš, Prievidza
  3495. JOZEF ŠPENDEL, VRÁBLE
  3496. Miroslav Šobáň, Chorvátsky Grob
  3497. Miriam Gerhatova, Bratislava
  3498. Matuš Martiš, Nové Mesto nad Váhom
  3499. Helena Koperniechová, Dubnica nad Váhom, C II 74/7
  3500. Vladimira Malovcova, Trnava
  3501. Miroslava Michalová, Považská Bystrica
  3502. Anton Martiniak, Čadca
  3503. Andrea Robova, Presov
  3504. Marek Kunder, Vranov nad Toplou
  3505. Veronika Chvátalová, Závod
  3506. Vladimír Olah, Bratislava
  3507. Michal Laurinec, Galanta
  3508. Kveta Danišová, Brezno
  3509. Marie Růžičková, Plzeň
  3510. Slávka Kočanová, Beniakovce, okr. Košice
  3511. Jana Luteranová, Pozdišovce
  3512. Jakub Zborovančík, čadca Podvysoka
  3513. Robert Durica, Bratislava
  3514. Vladimír Virčík, Palín
  3515. Katarína Daňová, Michalovce
  3516. Martin Fiantok, Žabokreky nad Nitrou
  3517. petere fotul, skároš, KE - okolie
  3518. Darina Gažiová, Horná Súča
  3519. maros vrabel, bratislava
  3520. Jana Tothova, Kosice
  3521. Monika Benková , Brutovce
  3522. Monika Brezinová, Poprad
  3523. Milan Majer, Chorvatsky Grob
  3524. Ivan Boc, Bratislava
  3525. Kristína Maxová, Bánovce nad Bebravou
  3526. Peter Forgáč, Oravský Podzámok
  3527. Martin Valko, Bratislava
  3528. Roman Csikos, Sala
  3529. Mariana Kuvikova, Trnava
  3530. Monika Bartalska, Borinka
  3531. Vladimír Kudlička, Košice
  3532. Dalibor Mattoš, Rožňava
  3533. jana salajová, žilina
  3534. Ján Fabičovic, Trenčianske Teplice
  3535. Michal Balla, Sered
  3536. Peter Kubík, Košice
  3537. Bronislava Virčíková, Michalovce
  3538. Mária Janusová, Levoča
  3539. Jarmila Vongrejová, Bratislava
  3540. Mária Radvanská, Prešov
  3541. Ingrid Vajdová, Pusté Úľany
  3542. Branislav Gerzo, Bratislava
  3543. Lívia Štefaňáková, Poprad
  3544. Petronela Poláková, Zeleneč,okres Trnava
  3545. Simon PETER, Bratislava
  3546. Richard Rovensky, Modra
  3547. Jozef Muller, Piestany
  3548. Peter Vircik, Michalovce
  3549. Alexander Mušinka, Prešov
  3550. Miroslava Čillíková, Turecká 295
  3551. Miroslav Novák, Sabinov
  3552. Andrea Tamásyová, Košice
  3553. Miroslava Vajsová, Lieskovec
  3554. Kristína Slížová, Sereď
  3555. mojmír masár, bratislava
  3556. Vladimír Slíž, Sereď
  3557. Dominika Čechová, Vranov nad Topľou
  3558. Nikola Endrychova Dudova, Bratislava
  3559. Juraj Kovacik, Trencin
  3560. Gabriela Liptáková, Prešov
  3561. Martin Magda, Víťaz
  3562. Filip Ľupták, Vígľaš
  3563. Marta Adamcová, Dolný Kubín
  3564. Iveta Topoľovská , Banská Bystrica
  3565. Mgr.Iveta Viglašová, Bratislava
  3566. Viktória Ceľuchová, Sečovská Polianka
  3567. Ľubica Lauková, Martin
  3568. Miroslav Moravič, čaňa
  3569. Štefan Árendáš, Bratislava
  3570. Desana Hámorová, Poprad
  3571. Josef Dolenský, Jaslovské Boicehun
  3572. Táňa Gavalierová, Bratislava
  3573. lubomír masaryk, 91101 Trenčín
  3574. Marta Paligová, Michalovce
  3575. Alena Meresova, Nova Dedina
  3576. Ondrej Mišák, Bratislava
  3577. Mária Jakabová, Prešov
  3578. Tatiana Urgelová, Žiar nad Hronom
  3579. Martina Ťažká, Čierny BAlog
  3580. Dominika Bogdáňová, Komjatice
  3581. Tomáš Rosocha, Bratislava
  3582. Miriam Grožajová, Bratislava
  3583. Brano Rybicka, Kosice
  3584. Jana Belišová, Bratislava
  3585. Viola Karaffová, Košice
  3586. Dagmar Morávková, Bratislava
  3587. Vlasta Gálisová, Rybany
  3588. Jana Švehlíková, Bratislava
  3589. Jozef Urda, Prešov
  3590. RNDr. Daniela Mikulíková, Piešťany
  3591. Lucia Komjáthyová, Tupá
  3592. Ivan Klein, Banská Bystrica
  3593. Ľuboš Laca, Ing, Cabaj 173, 951 17 Cabaj Čápor
  3594. Magdaléna Mareková, strážske
  3595. Jozef Gažo , Hlohovec
  3596. Mária Svetlanská, Nitra
  3597. Mária Petrů, Trenčín
  3598. Júlia Valušová, Prešov
  3599. Jana Hluchá, Myjava
  3600. Stanislava Eliášová, Margecany
  3601. Jozef Chebeň, Bratislava
  3602. Tomáš Murin, Poprad
  3603. Jarmila Zrubáková, Liptovské Revúce
  3604. Lucia Sekáčová, Prešov
  3605. zofia misovicova, novaky
  3606. Michal Budovec, Čierny Balog
  3607. Viera Mareková, Drábsko
  3608. RNDr. Branislav Lipták, Ladce
  3609. Martin Vlček, Trnava
  3610. Štefan Vizváry, Bratislava
  3611. Michal Liska, Bratislava
  3612. jaroslav macek, bratislava
  3613. eva Petešová, Bratislava
  3614. Oľga Mutňanská, Nemšová
  3615. Ivan Kohút, Omšenie
  3616. Anna Simkova, Hanušovce nad Topľou
  3617. Peter Fábry, Košice
  3618. Roman Borza, Bratislava
  3619. Maria Belikova, Dolny Kubin
  3620. Ján Mikulka, Turčiansky Peter
  3621. Jana Jonáková, Dolný Kubín
  3622. Anina Melicherčíková, Kalinovo
  3623. Emil Zorvan, Trebišov
  3624. Jana Senková, Revúca
  3625. Vladimíra Jevčáková, Michalovce
  3626. Jana Kadaňková, Prešov
  3627. Michal Sopko, Litmanová
  3628. Dominik Horňák, Kuzmice
  3629. Alexandra Tamášová, Kladzany
  3630. Katarína Škrhová, Myjava
  3631. Michal Benko, Veľký Lapáš
  3632. Daniel Škoviera, Bratislava
  3633. Peter Žúbor, Piešťany
  3634. Zita Tokarčíková, Bratislava
  3635. Peter Kminiak, Navan
  3636. Dominik Chovan, Jakovany
  3637. Eva Hoffmannova, Bratislava
  3638. František Habovský, Trstená
  3639. Andrea Šufliarská, Detva
  3640. Ludmila Kopaskova, Michalovce
  3641. Jarmila Andreánska, Púchov
  3642. Zuzana Valkóová, Nové Zámky
  3643. Jozef Šimko, Hanušovce nad Topľou
  3644. Dr. Milan Hlubek, Ružová 61, Sabinov
  3645. Natália Záhradníková, Bratislava
  3646. Anna Tuptová, Lúčka
  3647. Lydia Vajdova, Kopčany
  3648. Mária Tuptová, Ražňany
  3649. Peter Tupta, Ražňany
  3650. Stanislav Ryška, Kúty
  3651. Mária Levická, REVÚCA
  3652. Mária Grejtaková, Lúčka
  3653. Michal Koňušík, Trenčín
  3654. Alžbeta Brutovská, Krásnohorské Podhradie
  3655. Nikola Filipová, Ružomberok
  3656. Judit Nagy, Komárno
  3657. Natália Olšavská , Prešov
  3658. emil peterský, bratislava
  3659. Jana Nováková, Bratislava
  3660. Roman Filip, Ružomberok
  3661. Mária Filipová, Ružomberok
  3662. Vlado Jarabek, Veľké Kapušany
  3663. Miroslav Pavelek, Nová Bystrica
  3664. Peter Tóth, Vranov nad Topľou
  3665. Jaroslav Kvasnica, Ilava
  3666. Marta Magyaricsova, Bratislava
  3667. Zuzana Vojteková, Prešov
  3668. Peter Tóth, Vranov nad Topľou
  3669. Pišta Lakatoš, Letanovce
  3670. Jana Mesárošová, Michalovce
  3671. Katarína Mlatičeková , Sedliská
  3672. Soňa Mezeiová, Bratislava
  3673. Vladimír Struhár, Ružomberok
  3674. Vladimír Stročka, Bratislava
  3675. Mária P. Zorvanová, Vranov nad Topľou
  3676. Rastislav Adam, Žilina
  3677. Oľga Fecková, Prešov 6
  3678. Miroslav Fecko, Prešov 6
  3679. Vladimíra Palfiová, Zámutov
  3680. Elena Schronerová, Šurany
  3681. Jozef Hlavatý, Lipová
  3682. Nataša Chúpeková, Poprad
  3683. Herda Tomas, Bratislava
  3684. Emlia Filová, Giraltovce
  3685. Viliam Janček, Bratislava
  3686. Lubor Kulhavy, Partizanske
  3687. Jana Krajcovicova, Bratislava
  3688. Jaroslava Orosová, Bernolákovo
  3689. Ľubica Sarnecká, Ľubica
  3690. Peter Farárik, Banská Bystrica
  3691. Lukáš Jaroščiak, Terchová
  3692. Ján Šumega, Považská Bystrica
  3693. Ludmila Bovanova, Snina
  3694. Anna Melichová, Detva
  3695. Lenka Trajteľová, Revúca
  3696. Jana Bučanová, Zvolen
  3697. Lenka Hospodárová, Michalovce
  3698. Bystrik Kacer, Jacovce
  3699. Róbert Gucký, Žilina
  3700. Veronika Juricová, Ražňany
  3701. Adam Potočňák, Závod
  3702. Jan Bezak, Bosany
  3703. Tomáš Mikunda, Trebišov
  3704. Alena Pitlová, Banská Bystrica
  3705. Jozef Káčer, Jacovce
  3706. Gabriel Fedorko, Bratislava I
  3707. MIchal Halama, Žilina
  3708. Juliana Filová , Bratislava
  3709. Erika Kenderessy, Bratislava
  3710. Miroslava Slabá, Žilina
  3711. Peter Ondruska, Oxford
  3712. Lukáš, Holej
  3713. Miloš Domorák, Bratislava
  3714. Piotr Sullik, Świnoujście
  3715. Juraj Jarima, Košice
  3716. Daniel Michniak, Bratislava
  3717. Viktória Kárászová, Bratislava
  3718. Jozef Kubis, Dolný Kubín
  3719. Ivan Kluciar, Topolcianky
  3720. MVDr. Marián Skurka, Levoča
  3721. Mgr. Marek Jurica, Banská Bystrica
  3722. Kamila Vavreková, Košice
  3723. Igor Mihál, Bratislava
  3724. Ján Baláž, Žilina
  3725. Bohumil Kovac , Kralova Pri Senci
  3726. Michal Karšay, Žilina
  3727. Miroslav Melicherčík, Breznička
  3728. Arpád Kelley, Bratislava - Nové Mesto
  3729. Magdaléna Škirtová, Poprad
  3730. Viktor Muransky, Bratislava
  3731. Ondrej Tkáč, Košice
  3732. Helena Botková, Lipníky
  3733. Emil Sova, Košice
  3734. Roman Holický, Trstín
  3735. Vladimir Makovnik, Velky Krtis
  3736. Jarmila Dobošová, Podhorie
  3737. Martina Antalíková, Košice
  3738. Ján Štefka, Myjava
  3739. Matúš Marek, Drábsko
  3740. Terézia Mareková, Drábsko
  3741. Pavel Marek, Drábsko
  3742. Mgr. Andrej Lazorík, Prešov
  3743. Terézia Marhefková, Ľubica
  3744. Milan Bednár, Poprad
  3745. Anna Ondrášová, Valaská Belá
  3746. Katarína Hrubčová, Prešov
  3747. Mária Krajmerová, Pusté Úľany
  3748. Alžbeta Hennelová, Humenné
  3749. Ľubomír Repislý, Vyhne
  3750. Patrícia Gyenesová, Prievidza
  3751. Štefan Mikluš, Prešov-Solivar
  3752. Božena Králiková, Humenné
  3753. Ján Fodor, Mužla
  3754. Andrej Selčan, Pečeňady
  3755. Katarína Krajčovičová, Kaplna
  3756. Vladimír Želinský, prešov
  3757. zuzana Hamšíková, Púchov
  3758. Ivana Čepová, Humenné
  3759. Peter Levický, Revúca
  3760. Stanislava Sopirjaková, Košice
  3761. Mgr. Regina Balogová , Cerová 1
  3762. Martin Harvánek, Košice
  3763. Ing. Rastislav Šulgan, Čadca
  3764. Beata Fábryová, Bratislava
  3765. Ľubomír Pajtinka, PhDr., šéfredaktor Rodina a škola, Pezinok
  3766. Ing. Agnesa Setničková , Lučenec
  3767. Andrej Šverha, Prešov
  3768. Jozef Smida, RNDr. Mgr. PhD., Bratislava
  3769. Pavol Matuška, Partizánske
  3770. Oliver VADOVIČ, Levice
  3771. viktor mikuška, kútniky
  3772. Dušan Mikolaj, Lodno
  3773. Eva Kubašková, Čadca
  3774. Jaroslava Trembuľaková, Jovsa 111, 072 32
  3775. silvia malegova, prievidza
  3776. Margita Brezinová, Ružomberok
  3777. Ing. Gabriela Tupa, Zilina, 010 01
  3778. Renáta Vatahová, Humenné
  3779. Igor Válek, Žilina
  3780. Robert Doležal, Bratislava
  3781. Branislav Malík, Bratislava
  3782. Lucia Rolková, Bratislava
  3783. Martina Gánovská, Poprad
  3784. Miroslava Richnavská, Hincovce
  3785. Eva Jacevičová, Humenné
  3786. František LACO, Luddrová
  3787. Ľuba Leláková, Bratislava
  3788. Erika Kollarova, Revuca
  3789. Zuzana Klasova, Banska Bystrica
  3790. Andrej Rosinský, Komárno
  3791. Dagmar Wickleinová, Bratislava
  3792. Nataša Mendelová, Bratislava
  3793. Alexandra Plančíková, Čierny Brod
  3794. Nora Gasperová, Banská Bystrica
  3795. Barbara Tóthová, Bratislava
  3796. Katarína Szőkeová, Revúca
  3797. Daniela Durcova, Martin
  3798. Anna Šimonková, Košice
  3799. Nina Greššáková, Prešov
  3800. Andrej Ferko, Bratislava
  3801. Alžbeta Špacaiová, Košice
  3802. Martin Sláma, Malé Leváre
  3803. Monika Nitranová, Hlohovec
  3804. Annamária Štefanová, Kuzmice
  3805. Mária Mervová, Sabinov
  3806. Jozef Smetanka, Rožkovany
  3807. Radislav Kendera, Ružomberok
  3808. Monika Mihalikova, Kamenec pod Vtacnikom
  3809. Erika Ennertová, Sliač
  3810. František Chrzan, Giraltovce 087 01
  3811. Michal Lipták, Prievidza
  3812. Iveta Ondrášová, Bratislava
  3813. Roland Bozó, Filakovo
  3814. Janka Smolíčková, Myjava
  3815. Katarína Bujnakova, Revúca
  3816. Eva Kopáčiková, Abrahám
  3817. frantisek Śimon, Puchov
  3818. Ivan Mátuš, Bratislava
  3819. Jozef Sopirjak, Košice
  3820. Helena Baráthová, Nové Zámky
  3821. adam kavec, Topoľčany
  3822. Eva Pospíšilová, Nová Dubnica
  3823. Cidoríková Anna, Bratislava
  3824. Jana Balážová, Humenné
  3825. Branislav Portašik, Žilina 01003
  3826. Milan Kvasnica, Púchov
  3827. Juli Michalacova, Bratislava
  3828. Adela Dubovská , Zvolen
  3829. Zuzana, Makišová
  3830. Peter Smida, učiteľ, Londýn
  3831. Alžbeta Nemesová, Rožňava
  3832. Ing. Mária Kotlarčíková, Plešivec
  3833. Nikola Sitárová, Žarnovica
  3834. Peter Holakovský, Veľký Šaris
  3835. Gabriel Rajcyz, Košice
  3836. Peter Kindel, Lieskovec
  3837. Zuzana Kováčiková, Nová Dubnica
  3838. Franjo Houdek, Čižatice
  3839. Helena Čujová, Košice
  3840. Ján Uherek, Banská Bystrica
  3841. alena.sustiakova, Žilina
  3842. Cyril Mizla, Sabinov
  3843. Viera Kolkusová, Vyšné Ružbachy
  3844. Miroslav Šulík, Stará Ľubovňa
  3845. Jozef Kopor, Lučenec
  3846. Jaroslava Beličková, Žiar nad Hronom
  3847. Peter Vízner, Banská Bystrica
  3848. Milan Pivovarči, Brezno
  3849. Martina Bukovská, Smilno
  3850. Katarína Acélová, Lučenec
  3851. Milan Vetrák, Bratislava
  3852. Mgr. Jana Sotáková, Humenné
  3853. Dana Gabrikova, Presov
  3854. Ivan Vojtech Hudec, Bratislava
  3855. Vladimír Ševc, Kežmarok
  3856. Monika Bačová, Senec
  3857. Jana Svetková, Banská Bystrica
  3858. René Krupa, Leopoldov
  3859. elena filipova, kosice
  3860. Kamil Cejpek, Banská Bystrica
  3861. Mária Maslenová, Prievidza
  3862. Katarína Schinová, Humenné
  3863. Pavol Veljačik, Banská Bystrica
  3864. Jana Vadovičová, Levice
  3865. Silvia Hajosteková, Ľubica
  3866. Jana Čechová, Humenné
  3867. Jozef Barna, Bratislava
  3868. Viera Vantová, Trnava
  3869. Maria Cervenanova, Banska Bystrica
  3870. Monika Adamčíková, Bratislava
  3871. Ján Ševc, Kežmarok
  3872. Šimon Štrba, Bojnice
  3873. ivana Čurgaliová, Nitra
  3874. Ľubomír Ondrík, Ružomberok
  3875. Igor Vozar, Budmerice
  3876. Tomáš Šašala, Michalovce
  3877. Ivana Šoltésová, Tvrdošín
  3878. Jana Lukáčová, Humenné
  3879. Eliška Lenhardová, Lovinobaňa
  3880. Margita Jániová, Bratislava
  3881. Tibor Miškovič, Pezinok
  3882. Ruženka Berežná, Prešov
  3883. Olga Bašová, Púchov
  3884. Terézia Uherková, Banská Bystrica
  3885. Dušan Riava, Kútniky-Blažov
  3886. Milan Kováčik, Brezno
  3887. Michaela Víchová, Bratislava
  3888. Jana Vančová, Malé Uherce
  3889. Miroslav Marušinec, Bratislava
  3890. Terézia Bučková, Hlohovec
  3891. JUDr. Marian Mikloško, Brezno, Dr.- Clementisa 9
  3892. Daniel Rakyta, Brezno
  3893. Eva Tvrdá, Nitra
  3894. Denisa Balková, Zbehy
  3895. Simona Mozolová, Bošany
  3896. Ľubica Balážiová, Bošany
  3897. Alžbeta Rusinková, Bratislava
  3898. Marek Baláž, Banská Bystrica
  3899. Katarína Sabovčíková, Michalovce
  3900. Katarina Cenkerova, Bratislava
  3901. Adriana Kočibálová, Žilina
  3902. eva dvončova, topoľčany
  3903. Zuzana Švehlíková, Bratislava
  3904. zdenko kosa, bratislava
  3905. Daniela Benova, Bardejov
  3906. Anna Matejovská, Košice
  3907. Eva Smoľaková, Humenné
  3908. Jan Zrnik, Martin
  3909. Peter Bischof, Rožňava
  3910. Gabriela Mahutová, Košice
  3911. Andrej Hrnčárik , Hlohovec
  3912. Lucia Klaučová, Bratislava
  3913. Katarína Vargová, Trnava
  3914. Roman Gróf, Bratislava
  3915. Michal Konč, Vyšný Čaj
  3916. Jarmila Petíková, Humenné
  3917. Katarína Krajčovičová, Borinka
  3918. Juraj Kopřiva, Bratislava
  3919. Matej Krajčovič, Bratislava
  3920. Boris Fačkovec, Banka
  3921. Jozef Ľudrovan, Slatinské Lazy
  3922. Petra Marková, Dechtice
  3923. Pavol Krajci, Poprad
  3924. Juraj Kovac, Tisovec
  3925. Helena Tužinská, Bratislava
  3926. Jana Kriváňová, Bojnice
  3927. Anna Privarčáková, Žilina
  3928. Ľudmila Dzijaková, Osikov 110
  3929. Jozef Gíreth, Kaľamenová
  3930. Jan Kristínek, Banská Bystrica
  3931. Magdalena Smidova, London
  3932. Dávid Kurc, Bratislava
  3933. Jana Jašková, Štrba
  3934. Katarína Hamajová, Prievidza
  3935. Erik Gyepes, Nitra
  3936. Tomáš Kicera, Bratislava
  3937. Mario Kolarik, Kosice
  3938. Timea Tasiova, Bratislava
  3939. Martina Šimkovičová, Bratislava
  3940. Milica Kailingová, Bratislava
  3941. Simon Ruffini, Detva
  3942. Janka Mihaľová, Sobrance
  3943. Ivan Tichy, Bratislava
  3944. Andrea Kleinova Perignatova, Malý Slavkov
  3945. Ladislav Polak, Nitra
  3946. Jolana Peniašková, Hrhov 92
  3947. Rudolf Toth, Oponice
  3948. Vanda Vojačeková, Prievidza
  3949. Michal Poľakovský, Hlivištia
  3950. Dana Weisová, Humenné
  3951. Mária Kvietková, Čierny Balog
  3952. Andrea Žáčiková-Bačová, Prievidza
  3953. Dagmar Dorotkova, Bratislava
  3954. Ľubomír Dědeček, Brezno
  3955. Viera Mišeje, Prievidza
  3956. Anna Novysedláková, Turany
  3957. Daniela Šimová, Prievidza
  3958. Renáta Mečlová, Bratislava
  3959. Marcel Nagy, Bratislava - Rača
  3960. Zuzana Priečinská, Žilina
  3961. Ľubomír Oslanec, Levice
  3962. Jozef Šurda, Sliač
  3963. andrea lisonova, sp.nova ves
  3964. Vladimír Šebo, Nová Dedina 68
  3965. Vojtech Misak, Komarno
  3966. Anna DZUREKOVÁ, Liptovský Mikuláš
  3967. Reguli Rastislav, Martin
  3968. Miroslav Harag, Nitrianske Rudno
  3969. KRISTINA KURAKOVA, ZVOLEN
  3970. Tomáš Singer, Zvolen
  3971. Irena Geschwandtnerová, Košice
  3972. Ing. Ján Geschwandtner, Košice
  3973. Martin Tóth, Košice
  3974. Lucie jeňová, Michalovce
  3975. Katarina Chaloupkova, Bratislava
  3976. Marcela Mikičová, Prievidza
  3977. Michal Mlynek, Banská Bystrica
  3978. Stefan Vadocz, Šamorín
  3979. Slávka Šimová, Bratislava
  3980. Gabriel Nagy, Nitra
  3981. Ján Pramuka, Chrasť nad Hornádom
  3982. Monika Vavricov, Chrenovec-Brusno
  3983. Ján Vavrica, Chrenovec--Brusno
  3984. Miriam Fuňová, Modra
  3985. Petr Rozsíval, Trenčín
  3986. Iveta Šepeľová, Humenné/Kochanovce
  3987. Jaroslav Kováčik, Trenčín
  3988. Kristína Iarošová, Banská Bystrica
  3989. Michal Vlkovič, Nová Dubnica
  3990. Milan Vranák, Nemšová
  3991. Viera Kubošiová, Hozelec
  3992. Petra Šišková, Veľký Krtíš
  3993. Jana Gemzova, Kezmarok
  3994. Danica Jančaríková, Dubnica nad Váhom
  3995. Andrea Vizvari, Bratislava
  3996. Dušan Ondrušek, Bratislava
  3997. Peter Škoviera, Vernár
  3998. Petra Luptáková, Banská Bystrica
  3999. Martin Kliment, Kosihovce
  4000. JUDr.Peter Rusiňák, PhD., Bratislava
  4001. Lukas Fischer, Banska Bystrica
  4002. Stanka Simurdjakova, Maly Slavkov
  4003. Ivana Gulášová, Košice
  4004. Peter Remiš, Martin
  4005. Vladimíra Hincová, Bratislava
  4006. Katarína Dušičková, Bratislava
  4007. Miroslava Krajcovicova, Bratislava
  4008. Pavol Bokor, Hlohovec
  4009. Vladimír Palko, Martin
  4010. Ján Matúška, Lučenec
  4011. Ján Budinský, Partizánske
  4012. Peter Uhler, Sebechleby
  4013. Miroslav Janosik, portsmouth uk
  4014. Mgr. Zdeno Gális, Rybany
  4015. Miroslava Litvakova, Bratislava
  4016. Mária Hovančáková, Košice
  4017. Juraj Hausleitner, Bratislava
  4018. Zuzana Popová, Kremnica
  4019. Lenka Gattiker, Košice
  4020. Pavol Gróf, Sereď
  4021. Juraj Chmura, Kremnica
  4022. Alžbeta Brišová, Mútne
  4023. Jakub Lavo, Pardubice
  4024. Vladimír Petrák, Žilina
  4025. Peter Lendacky, Poprad
  4026. Jaroslava Takáčová, Prievidza
  4027. Juraj Tatár, Nitra
  4028. andrej csino, dobrohošť
  4029. Roman Luciak, Malý Krtíš
  4030. Miroslava Tatárová, Nitra
  4031. Erika Mlynárčiková, Chorvátsky Grob
  4032. Peter Skalický, Košice
  4033. Ing. Daša Jankolová, Bratislava
  4034. Michal Macko, Bratislava
  4035. barbora čajkovičová, bratislava
  4036. Miriam Pučeková, Žiar nad Hronom
  4037. Peter Jopek, Bratislava
  4038. Martina Mrázová, Bratislava
  4039. Jana Melišová, Bratislava
  4040. peter elefant, bratislava
  4041. Martin Onufrak, Bratislava
  4042. Zuzana Maliníková, Považská Bystrica
  4043. bohumil škríp, chrenovec-brusno
  4044. Kristina Douskova, Banska Bystrica
  4045. Jozef Rumanec, Banska bystrica
  4046. Ján Pružina, Lutila
  4047. Ján Bezrouk, Tŕnie
  4048. Mária Prochyrová, Medzilaborce
  4049. Patrik Felix, NITRA
  4050. Olga Vorosová, Nitra
  4051. Alena Pešková, Žilina
  4052. Lukáš Karabin, Poprad
  4053. Mgr. Mária Durcová, Trnava
  4054. Katarína Raková, Bratislava
  4055. Maria Lenártová, Liptovská Porúbka
  4056. Marta Haľková, Košice
  4057. Katarína Tomčíková, Vasiľov
  4058. Linda Ballova, Bratislava
  4059. Petra Holubová, Veselí nad Moravou
  4060. Ivan Dobiš, Handlová
  4061. Andrea Sivonova, Trnava
  4062. Viera Račková, Nadlice
  4063. Martin Kriška, Snina
  4064. Jana Spalova, Kosice
  4065. Martin Bitusik, Banska Bystrica
  4066. DanielaSomorová, Košice
  4067. Róbert OROS, Galanta
  4068. Marta Zachardalová, Brezno
  4069. Viola Lutonská, Banská Bystrica
  4070. Marek Tatara, Trnava
  4071. Pavol Németh, Bratislava
  4072. Jana Šuniková, Norovce
  4073. Dana Lacková, Turany
  4074. Pavol Vatrt, Topoľčany
  4075. Ján Dobák, Prešov
  4076. Zuzana Riedlová, Stupava
  4077. Tomas Polak, Presov
  4078. Judita Kisantalová, Handlová okr.Prievidza
  4079. alena jancikova, bratislava
  4080. Sabol Ján, Prešov
  4081. Katarína Chlupíková, Nováky
  4082. Lenka Matejčíková, Bratislava
  4083. Romana Hossova, Banska Bystrica
  4084. Kristína Banárová, Bratislava
  4085. Juraj Vavrek, Trebejov
  4086. Eva Štieberová, Košice
  4087. Eva Múčková, Bratislava
  4088. Nora Štarková, Martin
  4089. Gabriel Polák, NÁNA
  4090. Henrieta Fazekašová, Ružomberok
  4091. Ingrid Oršulová, Bratislava
  4092. Peter Janeček ml., Pezinok
  4093. Jozef Smrek, Michalovce
  4094. Kristián Smetanka, Košice
  4095. Teodor Žitný, Bratislava
  4096. marcela tatarová, trnava
  4097. Renáta Kincelová, Michalovce
  4098. Anna Chovancova, Harhaj
  4099. Erika Vagaská, Hatalov, okr. Michalovce
  4100. Jan Kasz, Čierny brod
  4101. Michaela Poľanská, Pezinok
  4102. Miroslav Pír, Malacky
  4103. Jozef Hlaváč, Bratislava
  4104. Jozef Matys, Košice
  4105. Anna Luteranová, Michalovce
  4106. Zuzana Andová, Banská Bystrica
  4107. igor braniša, bytča
  4108. Lenka Kmakova, Tatranska Strba
  4109. Ľudmila Viluszová, Košice
  4110. Hana Bujnová, Nová Dedinka
  4111. Andrea Rohaľová, Svätý Jur
  4112. Petra Sokolovičová, Humenné
  4113. Peter Mikloš, Strážske, SR
  4114. Zuzana Cajzlová, Dubnica nad Váhom
  4115. ŠtefanUšiak, Zvolen
  4116. Juraj Švantner, Prešov
  4117. Dušan. Kyselý , Sereď
  4118. Jančoková Zdenka, Moldava nad Bodvou
  4119. Zuzana Mozoľová, Zvolen
  4120. Ela Karkošiaková, Sereď
  4121. Eva Chovancová, Pezinok
  4122. Ľubica Gregušová, Pitelová
  4123. Mária Havašová, Spišské Bystré
  4124. Eva Kupková, Bratislava
  4125. Veronika Senková, Bratislava
  4126. Radoslava Cenká, Košice
  4127. Viola Janošková, Veľký šariš
  4128. Ladislav Cidilo, LIPTOVSKY MIKULAS
  4129. Jana Radičova, Sombor ( Srbsko)
  4130. Štefan Csontos, Košice
  4131. Patrik Balajka, Ilava
  4132. Ľubica Janičkovičová, Bratislava
  4133. Vanda Ondrejková, Martin
  4134. Mária Ondrušová, Levoča
  4135. jana štefanisková, košice
  4136. Pavel Lenárt, Liptovská Porúbka
  4137. Ondruš Peter, Levoča
  4138. Dušan Dianiška, Banská Bystrica
  4139. Stanislava Stojkovičová, Bardejov
  4140. Michaela hanusová, Sered´
  4141. Ladislav Bravčok, Detva
  4142. Jozef Dinga, Dunajská Streda
  4143. Jana Zárecká, Bratislava
  4144. Jarmila Slezáčková, Stará Turá
  4145. juraj petrisko, bratislava
  4146. Matúš Dúbrava, Liptovský Hrádok
  4147. Erika Horváthová, Bratislava
  4148. Gabriel Berek, Komárno
  4149. Lubica Muranska, Bratislava
  4150. Michal Miškovič, Pezinok
  4151. Jolán Németh, Topoľníky
  4152. Margita Stajerova, Piestany
  4153. Pete Schon, Dubnica nad Váhom
  4154. Mária Mišková, Humenné
  4155. Mária Mularčiková, Prešov
  4156. Martin Urban, Zvolenská Slatina
  4157. Klára Minczinger, Senec
  4158. Jaroslav Chaloupek, Bratislava
  4159. sylvia Mojžitová, poprad
  4160. Vladimír Bárta, Bratislava
  4161. Tomáš Jankech, Bratislava
  4162. Adriana Štefčáková, Prešov
  4163. Jozef Kiác, Veľký Cetín
  4164. Daniela Birošová, Spišská Nová Ves
  4165. Slavomíra Vígová, Bratislava
  4166. Elena Potočárová, Košice
  4167. Rastislav Bočkai, Zvolen
  4168. Maria Rajňáková, Prešov
  4169. Soňa Štefančíková, Prešov
  4170. Mária Sekeráková, Snina
  4171. Agneša Rablanská, Tomášov
  4172. Eva Wáhleová, Jesenské
  4173. Erika Tichá, Žilina
  4174. Irena Mariková, Nitrianske Hrnčiarovce
  4175. Katarína Minková, Bartošova Lehôtka 145
  4176. Eva Šimalčíková, Bratislava
  4177. Adriana Kurincová, Miloslavov
  4178. Anna Noskovičová, Pezinok
  4179. Ľubomira Bušová, Nové Mesto nad Váhom
  4180. Viktória Zázvorková, Košice
  4181. Mgr.Katarina Migalova, Zavazna Poruba
  4182. Tibor Krenický, Prešov
  4183. Adriana Valentová, Lutila
  4184. Pavol Liška, Žilina
  4185. tibor fabian, košice
  4186. Stanislav Kubánek, Prešov
  4187. Gabriel Sabo, Žilina
  4188. Miroslav Blaho, Detva
  4189. Zuzana Lencesova, Walnut Creek
  4190. Igor Polakovic, Bratislava
  4191. Vladimíra Látková, Bratislava
  4192. Renáta Kubešová, Malý Čepčín
  4193. beata melichova, sturovo
  4194. Veronika Balážová, Bratislava
  4195. Tomáš Gréser, Bratislava
  4196. Mário Martauz, Žilina
  4197. lenka bérešová, bratislava
  4198. Katarína Pružincová, Nemšová
  4199. Peter Pružinec, Nemšova
  4200. Jana Bartakovičová, Trnava-Modranka
  4201. Richard Nagy, Dunajská Streda
  4202. Dalibor Bartakovič, Trnava-Modranka
  4203. Juraj Mešár, Poprad
  4204. Renáta Vašková, Michalovce
  4205. Vladimír Miškerik, Žilina
  4206. Martina Valová, Topoľčianky
  4207. Šefánia Koričarová, Raková
  4208. Vierka Hanková, Hermanovce
  4209. Mária Gašicová, Turie
  4210. Zuzana Studeničová, Bratislava
  4211. Tomas Kuzar, Poprad
  4212. Jozef Lipták, Hrabkov
  4213. Peter Molnár, Liptovský Mikuláš
  4214. Stanislav Prachniar, Čadca
  4215. Rudolf Goga, Bratislava
  4216. Miroslava Lešinská, Košice
  4217. Iveta Wildová, Bratislava
  4218. Martin Benko, Bratislava
  4219. Beata Belasova, Trnava
  4220. Lenka Džukoá, Ružomberok
  4221. Martina Slobodová, Prešov
  4222. Katarína Rabatinová, Sečovce
  4223. Jozef Rosko, Bratislava
  4224. Zuzana Leitnerova, Žilina
  4225. František Glett, Čadca
  4226. Jozef Lojan, Snina
  4227. Margita Konopová, Cerová -Lieskové
  4228. Pavol Peťovský, Nitra
  4229. Peter Belinsky, žilina
  4230. Lenka Ondrejovicova, Stara Tura
  4231. Jozef Komloš, Radatice
  4232. Sona Weissova, Bratislava
  4233. Stanislav Janiš, Martin
  4234. Dušan Antalík, Martin
  4235. Katarína Kolačkovská, Trebišov
  4236. Katarína Antalíková, Martin
  4237. Katarína Horváthová, Pezinok
  4238. Eva Skovajsova, Pezinok
  4239. Jozef Gaál, Rimavská Sobota
  4240. Lubos Fellner, Bratislava
  4241. Libor Cabejšek, Žilina
  4242. Lucia Kováčiková, Bratislava
  4243. Zuzana Molčanová, Dubovica
  4244. Michal Sokolik, Žilina
  4245. Zlata Dubovská, Zvolen
  4246. Igor Meliš, Senica
  4247. Dušan Broďáni, Žilina
  4248. Draha Ďuríková, zvolen
  4249. Monika Danišková, Piešťany
  4250. Katarína Križianová, Brezno
  4251. Peter Gaži Ing., Tekovské Nemce
  4252. Tomáš Grman, Tesáre
  4253. Július Masaryk, Kolíňany
  4254. Julius Schestag, Turany
  4255. Ľubica Uváčková, Kátlovce
  4256. Soňa Kubicová, Bratislava
  4257. Tatiana Solárová, Žilina
  4258. Eva Jánošková, Banka
  4259. Milan Oláh, Detva
  4260. Jana Mečiaková, Vadičov
  4261. Ľudmila Petešová, Malé Vozokany
  4262. Stanislav Voskár, Prievidza
  4263. jaroslava Urbánková, Skalité
  4264. Božena Gregorová, Banská Bystrica
  4265. Ján Dzurek, Liptovský Mikuláš
  4266. Bernadeta Ambrózová, Kežmarok
  4267. Monika Hrušková, Bratislava
  4268. Mária Lajčáková, Vranov nad Topľou
  4269. Erika Petrašková, Prešov
  4270. zuzana bobokovab, bratislava
  4271. Michal Glevaňák, Prešov
  4272. jarmila Pilniková, žiar nad hronom
  4273. Eva Teľuchová, Cabaj - Čápor
  4274. Juliana Brezinská, Cabaj - Čápor
  4275. Dana Ťaptíková, Turany
  4276. Zuzana Dirbáková, Humenné
  4277. Katarína Šteruská, Vrbové
  4278. Hana Pančíková, Nemecká-Dielničky
  4279. Jozef Kubla, Piešťany
  4280. Jana Kozáková, Piešťany
  4281. František Kasanický, Ing., Bratislava-Karlova Ves
  4282. František Kandrnal,Ing., Frenštát pod Radhoštěm
  4283. Emil Žatkuliak, Zvolen
  4284. Libuša Španková, P/chov
  4285. Lubo Hanisko, Levoca
  4286. Helena Iwaniecová, Žilina
  4287. Jarmila Indrišková, Smolenice
  4288. Jozef Slavkovský, Košice
  4289. Pavol Surňák, Žilina
  4290. Michal Čapkovič, Kátlovce 15
  4291. Peter Jancar, Bratislava
  4292. Mária Dubovská, Žilina
  4293. Peter Pilnik, Žiar nad Hronom
  4294. Dana Pavliščáková, Vojčice
  4295. Slavomír Štovčik, Poproč
  4296. Beáta Michniaková, Bratislava
  4297. Silvia Redlingerová, Banská Bystrica
  4298. Gizela Burská, Topoľčany
  4299. Lena Smičíková, Žilina
  4300. Stanislava Hricová, Humenné
  4301. Romana Kolarovicova, Brodske
  4302. Ivana Tisoňová, samorin
  4303. Ján Valiska, Vrbnica
  4304. Anna Boženíková, Sereď
  4305. Marek Dirbák, Humenné
  4306. Miroslava Flimelová, Prievidza
  4307. Mária Sabová, Žilina
  4308. Felicita Hamarová, Martin
  4309. Dagmar Kopčanová, Bratislava
  4310. Margaréta Ličková, Budča
  4311. Ing. Kamas Jozef, Michalovce
  4312. Marián Šulgan, Piešťany
  4313. Zuzana Šulganová, Piešťany
  4314. Marián Šulgan ml., Piešťany
  4315. Marián Miklo, Drahovce
  4316. Jaroslava Pončáková, Brezno
  4317. Vladimír Lazur, Žilina
  4318. bohuslav kremsky, chorvatsky grob
  4319. Milan Rerich ml, Žiar nad Hronom
  4320. Eduard Trizuljak, Dolný Kubín
  4321. Peter Kramár, Zvolen
  4322. Peter Finďo, Veľká Lúka
  4323. Dagmar Horná, Bratislava
  4324. Mgr. Jana Kovacsova, Trnava
  4325. Peter Kortiš, Žilina
  4326. Viera Hybenová, Prešov, Prostejovská 3
  4327. Michaela Krajčovičová, Martin
  4328. Monika Nogová, Bratislava
  4329. Martin Mati, Košice
  4330. Jana Ondrejkovičová, Bratislava
  4331. Nadežda Havriľaková, Humenné
  4332. Vladimír Volák, Nitra
  4333. Dana Gavalierová, Trenčianske Teplice
  4334. Miro Tropko, Moskva
  4335. Peter Filípek, Žilina/Hôrky
  4336. Richard Gáborík, Žilina
  4337. Stanislav M8jek, Bratislava
  4338. Marta Duhárová, Žilina
  4339. Zuzana Laučíková, Bratislava
  4340. Ladislav Lencses, Horna Kralova
  4341. Alena Gromová, Prieložka 227/7, 972 11 Lazany
  4342. Zdenko Duco, Brestov
  4343. Peter Tamáši, Plevník-Drienové
  4344. Mária humenská, Bratislava
  4345. Štefan Hamacek, Čadca
  4346. Karol Kyslan, Košice
  4347. Zora Szakalová, Bratislava
  4348. Milan MARCINEK, Lučenec
  4349. Katarina Brodnanova, Kysucke Nove Mesto
  4350. Magdaléna Vavrová, Bratislava
  4351. Daša Žilíková, Zvolen
  4352. Kristina Szarazova, Nitra
  4353. Ján Maláč, Nitra
  4354. Mária Hrmová, Horná Ždaňa
  4355. Martin Lančarič, Bratislava
  4356. Pavol Štefanec, Žilina
  4357. Jozef Beňuška, Martin
  4358. Zuzana Štefancová, Žilina
  4359. Stanislava Filípková, Žilina
  4360. Marcela Korčeková, Bratislava
  4361. Alena Šupčíková, Makov
  4362. Andrej Šijak, Horná Štubňa
  4363. Marta Vavreková, Prešov
  4364. Michal Struhár, Skačany
  4365. Marianna Dodeková, Žilina
  4366. Ševčík Zdenko, Brodno
  4367. Juraj Szőke, Košice
  4368. Soňa Juriková, Bratislava
  4369. Andrej Schwarcz, Bratislava
  4370. Lucia Danihelová, Križovany nad Dudváhom
  4371. Eva Vaskova, Bratislava
  4372. Lucia Ľuptáková, Stožok
  4373. Dana Cabanová, Banská Bystrica
  4374. Tatiana Miháliková, Bratislava
  4375. Monika Gregušová, Oslany
  4376. Ivana Lepótová, Humenné
  4377. Adriana Tomášová, Vranov nad Topľou
  4378. Daniela Kaliariková, Levice
  4379. Lýdia Bekerová, Bratislava
  4380. Zuzana Bezáková, Malacky
  4381. Zuzana Juráková, Piešťany
  4382. Janka Huťová, Banská Bystrica
  4383. Andrej Cierny, Banska Bystrica
  4384. Petra Siváková, Bratislava
  4385. Jana Hupkova, Bratislava
  4386. Alena Čižmárová, Húskova 33
  4387. Adriana Kollárová, Košice
  4388. Jan Rybnicky, Snina
  4389. Matúš Molnár, Humenné
  4390. Lenka Surmová, Žilina
  4391. Peter Norulak, Kosice
  4392. Jana Demčáková, Poprad
  4393. Klára Mancierová, Levice
  4394. Rastislav Demčák, Poprad
  4395. Martina Mojžišová, Trenčín
  4396. Michal Solciansky, Levice
  4397. Eleonóra Kostorová, Zvolen
  4398. marta palenikova, svinna
  4399. Pavol Bihary, Bratislava
  4400. Katka Palovova, Zvolen
  4401. Marek Stašák, Svit
  4402. Ivan Palovčík, Bratislava
  4403. Zuzana Bolibruchová, Spišská Nová Ves
  4404. Michal Zatkalík, Bratislava
  4405. Mariana Bekečová, Snina
  4406. Viktor Vrábel, Bratislava
  4407. Marta Mlíchová, Selce
  4408. Mária Gavalerová, Poprad
  4409. Matilda Drozdová, Žilina
  4410. Štefan Mlích, Selce
  4411. Bernadeta Cifrova, Bardejov
  4412. Peter Dobrý, Žilina
  4413. Gabriela Mitríková, Spišská Nová Ves
  4414. Ingrid Kánová, Košice
  4415. Peter Zaťko, Ivanka pri Nitre
  4416. Hana Ondrušová, Bratislava
  4417. Rudolf Kapolka, Banská Bystrica
  4418. Eva Balonová, Zborov
  4419. Ondrej Dudov, Humenné
  4420. Marian Uváček, Lukáčovce
  4421. Mária Pavlendová, Bzovík
  4422. Zuzana Vargová, Vyšná Kaloša
  4423. Patrik Taraj, Tvrdošín
  4424. Trivo Zolak, Bar -Montenegro
  4425. Juraj Hatala, Trenčín
  4426. Karolína Stavianyova, Banská Bystrica
  4427. Pavel Liška, Leopoldov
  4428. Peter Mikula, Žilina
  4429. Anna Mackaničová, Prešov
  4430. Daniela Panáčková, Bratislava
  4431. Eva Kišková, Dolný Kubín
  4432. Pavol Forgáč, Oravský Podzámok
  4433. Eva Kalmanová, Púchov
  4434. Marcel Olejár, Košice
  4435. Erika Tóthová, Tornala
  4436. Zdenka Mikusova, Trnava
  4437. Peter Hrenák, Vysoka nad Kysucou
  4438. Mária Hurňanská, Sielnica 68
  4439. Roman Mikus, Trnava
  4440. Gabriela Brezániová, Lednické Rovne
  4441. Miroslav Dzijak, Humenné
  4442. Radoslav Hiko, Žilina
  4443. Mária Homoľová, Košice
  4444. Robert Biros, Ruzomberok
  4445. Ľuboš Ďurech, Púchov
  4446. Mária Ďubeková, Oravská Polhora 235
  4447. Eszter Vinczeova, Dunajská Streda
  4448. Gabriela Sabolíková, Lipany
  4449. Ľuboš Labanc, Bratislava
  4450. Zuzana Lenčešová, Močenok
  4451. Marta Sušienková, Holíč
  4452. Nina Rabarova, Trnava
  4453. Marta Floreková, Zábiedovo
  4454. Linda Tomášková, Šaľa
  4455. Dana Harmáčková, Suchá nad Parnou
  4456. Miroslav Minár, Bratislava
  4457. Petra Trenklerová, Košice
  4458. Pavol Varga, Veľký Šariš
  4459. Mariana Smolejova, Poša 17 Vranov nad Topľou
  4460. Radoslav Sládek, Holíč
  4461. Juraj Seriš, Trenčín
  4462. Andrej Bošňák, Šamorín
  4463. Miroslava Kilianová, Bratislava
  4464. Bohumil Tichy, Tatranska Strba
  4465. Katarína Chauturová, Ulič 65
  4466. Monika Okenková, Nitra
  4467. Marián Hudec, Púchov
  4468. Diana Dobrucká, Lozorno
  4469. Žaneta Kolenová, Svätý Peter
  4470. Marcela Machilová, Turčianske Teplice, Partizánska 20
  4471. Pavla Sušienková, Holíč
  4472. Anna Tarajová, Tvrdošín
  4473. Marcela Žilková, Žilina
  4474. Klára Blahová, Dunajská Lužná
  4475. Štefan Berdis, Bratislava
  4476. František Ungr, Plzeň, ČR
  4477. František Ridzoň, Drábsko
  4478. Kristina, Stupkova
  4479. Ing. Tomáš Švec, Trenčín
  4480. Jozef Valigurský, Bratislava
  4481. Filip B., ZM
  4482. Mária Lišková, Leopoldov
  4483. Martin Pohanka, Žilina
  4484. Marek Mihok, Kotešová
  4485. Marek Mĺkvy, Banská Štiavnica
  4486. jan Ferenc, Michalovce
  4487. Radoslav Villaris, Bratislava
  4488. Matus Chuda, Bratislava
  4489. Lenka Lešová, Trebišov
  4490. Pavol Krištof, Šarišská Trstená
  4491. Martin Frontz, Malacky
  4492. Daniel Bihány, Podhorany
  4493. mgr.art jana Farmanova, nitra
  4494. Veronika Válovčanová, Lom nad Rimavicou
  4495. Viktória Trnovská, Riečka
  4496. Pavel Balvirčák, Myjava
  4497. Mgr. Zuzana Bartušová, Snina
  4498. Katarína Gogolová, Banská Bystrica
  4499. Regina Pěkná, Praha
  4500. Peter Piovarči, Bánovce nad Bebravou
  4501. Mária Lukáčeková, Košice
  4502. Ján Buzalka, Bratislava
  4503. Michal Motúz, Bratislava
  4504. Karolína Petrová, Rožňava
  4505. Vladimír Mrázik, Bratislava
  4506. Veronika Guzikova, Zilina
  4507. Andrea Bočkajová, Jakubov
  4508. Klára Marettová, Vyšný Kubín
  4509. jana lasutova, banska bystrica
  4510. Erika Križanová, Láb
  4511. Vladimir Bodnár, Košice
  4512. Milan Brisuda, Kysucké Nové Mesto
  4513. Lenka Fráterová, Oponice
  4514. Martin Schreiner, Hubová
  4515. Zuzana Olejárová, Kurima
  4516. Marketa Vartikova, Vrbove
  4517. Tatiana Laskovičová, Bratislava
  4518. Lukáš Bjaloň, Pruské
  4519. Tomáš Picha, Humenné
  4520. Anna Bjaloňová, Pruské
  4521. Anton Bjaloň, Pruské
  4522. Karin Kukučková, Levice
  4523. Judita kuchyňová, Ružomberok
  4524. Ing. Peter Kačur, Vranov nad Topľou
  4525. Rastislav Habovčík, Prievidza
  4526. Ľubomír Hanzel, Ondrašová
  4527. Natália Španková , Solčany
  4528. Jozef Kúdela, Čajkov
  4529. Mária Čontofalská, Śarišské Bohdanovce
  4530. Karol Kiss, Veľké Kapušany
  4531. Jana Marčeková, Dolný Kubín
  4532. Marta Lengyelova, Bratislava
  4533. Mária Bejdáková, Rišňoce
  4534. Andrea Hvolková, Námestovo
  4535. Miroslava Švantnerová, Hronec
  4536. Blažej Revický, Bardejov
  4537. Zdeno Šalaga, Dražkovce
  4538. Eva Vanková, Bratislava
  4539. Pavol Čomaj, Trnava
  4540. Michal Oravec, Lazany
  4541. Marián Valentín, Nitrianske Pravno
  4542. Vladimira Pavlikova, Stupava
  4543. Radoslav Drabič, Revúca
  4544. PaedDr. Daniela Kapráľová, Duchnovičova4, Humenné
  4545. Eva Jánosdeáková, Košice
  4546. Maria Miniarikova, Žilina
  4547. Dušan Rybovič, Bratislava
  4548. Henrieta Rentková, Vavrečka
  4549. Peter Minca, Žilina
  4550. Magda Pillerová, Košice
  4551. Jana Pavlová, Banská Bystrica
  4552. Zuzana Ducka, Banovce nad Bebravou
  4553. Gabriela Josayová, Humenné
  4554. Marek Peták, Bratislava
  4555. Mgr. Jarmila Legéňová, Topoľčany
  4556. Pavol Fajtlík, Spišská Nová Ves
  4557. Lubomír Krátky, trenčín
  4558. Marek Suvák, Humenné
  4559. marie stastna, Kosice
  4560. Mária Ičová, Košice okolie
  4561. Marian Ferenc, Presov
  4562. Andrej Považan, Bratislava
  4563. Sylvia Chladna, Stupava
  4564. Roman Gajdošík, Bratislava
  4565. Pavel Mrázek, Humenné
  4566. Katarina Jurkovicova, Kosice
  4567. Zuzana Kubová, Bratislava
  4568. Anna Kuzmová, Humenné
  4569. Katarína Lenczová, Bratislava
  4570. Ján Skurčák, Chynorany
  4571. Dagmar Schwarzova, Topolcany
  4572. Jaroslav Čomaj, Sereď
  4573. Marián Červák, Poprad
  4574. Milan Špak, Hačava
  4575. Silvia Dučová, Trebišov
  4576. Pavol Kirinovič, Nitra/Bratislava
  4577. Jozef Kolek, Bratislava
  4578. Jozef Belický, Šaľa
  4579. Juraj Nechaj, Hubová
  4580. Tomáš Libant, Pezinok
  4581. Pavol Hlaváč, Strážske
  4582. Zuzana Vidová, Zvolen
  4583. Zuzana Rusnáková, Stropkov
  4584. Silvia Gajdošová, Nové Zámky
  4585. Igor Tilandy, Bratislava
  4586. Jozef Minca, Bratislava
  4587. Pavol Urban, Velké Držkovce
  4588. Ing. Dagmara Stajančová, Prešov
  4589. Jozef Polák, Prešov
  4590. Silvia Kamenska, Prazska 12, Kosice
  4591. Lenka Ďurišová, Považská Bystrica
  4592. Janka Horná, Bratislava
  4593. Miroslav Sirik, Čabiny
  4594. Marek Kuchar, Prešov
  4595. Eva Sičáková, Svidník
  4596. Miroslava Kováčová, Martin
  4597. Tatiana Compelová, Bratislava
  4598. Gabriela Majtaníková, Rosina
  4599. Anetta Dobreová, Trhová Hradská
  4600. Tatiana Turanová, Blesovce
  4601. Martin Florek, Cabaj - Čápor
  4602. Martina Žáková, Košice
  4603. Júlia Ďurišová, Bratislava
  4604. Ondrej Muller, Topolcany
  4605. Andrej Gavlas, Ružomberok
  4606. Adriana Sokolová, Humenné
  4607. Norbert Kálmán, Trhová Hradská
  4608. Ivan Kotrik, OPATOVCE NAD NITROU
  4609. Eva Fuchsová, Prešov
  4610. darina petranská, Prešov
  4611. Dušan Kubík, Žilina
  4612. Laura Forgáčová, Oravský Podzámok
  4613. Veronika Tarajová, Tvrdošín
  4614. Jozef Pagáč, Krivosúd-Bodovka
  4615. Katarína Vojteková, Šurany
  4616. Miloslav Koščák, Poniky
  4617. Marcela Reitmayerová, Vysoké Tatry
  4618. Sylvia Lehoczká, Košice
  4619. Margita Tilandyová, Bratislava
  4620. Peter Huliak, Žilina
  4621. Zora Sdurková, Trenčín
  4622. Martin Sdurka, Trenčín
  4623. Zuzana Pitoňáková, Poprad
  4624. Andrea Gregoríková, Bratislava
  4625. Katarina Friedrichova, Kosice
  4626. Daniela Danišovská, Snina
  4627. Jozef Lumtzer, Kosice
  4628. Róbert Barbuš, Bratislava
  4629. Jana Krnacova, Zitavce
  4630. Dorota Štimelová, Stupava
  4631. Miroslav Fixel, Bratislava
  4632. Frantisek Rakoci, Valaliky
  4633. Kňažíková Valéria, Trnava
  4634. Ivan Šabo, Komjatice
  4635. Milan Juríček, Čavoj
  4636. Alžbeta Škvareková, Poprad
  4637. Branislav Mihok, Košice
  4638. Melania Guzyova, Kosice
  4639. Juraj Šterbák, Prešov
  4640. František Bárky, Košice
  4641. Ladislav Satmáry, Košice
  4642. Tomáš Čergel, Humenné
  4643. Mgr.Mária Murinová, Prešov
  4644. Veronika Valášiková, Bratislava
  4645. Petra Repkova, Moravske Lieskove
  4646. Igor Fellner, Zarnovica
  4647. Juliana Kasparova, Bratislava
  4648. Federika Ivanová, Košice
  4649. Erik Knižka, Banská Bystrica
  4650. Peter Danko, Liptovský Hrádok
  4651. Katarína Dudová, Nitra
  4652. Mária Munková, Bratislava
  4653. Marek Duda, Nitra
  4654. Martina Sudárová, Tomášovce
  4655. Peter Mihálik, Komárno
  4656. martin kmet, bratislava
  4657. Eva Vitkovská, Bratislava
  4658. Eva Forgonová, Bratislava
  4659. Ladislav Forgon, Bratislava
  4660. Viera Benková, Báčsky petrovec, Vojvodina, Srbsko
  4661. Robert Orgovan, Kosice
  4662. Imrich omboš, Jesenské
  4663. Miroslav Jakubik, Ladomerska Vieska
  4664. Alena Durasová, Bratislava
  4665. Matúš Margetin, Bratislava
  4666. Radoslav Plánička, Košice
  4667. Martin Tužinský, Bratislava
  4668. Lubica Karasova, Bratislava
  4669. Martin Polak, Bratislava
  4670. Richard Markovič, Stupava
  4671. Mydlíková Baška, Bratislava
  4672. Veronika Bodnárová, Moldava nad Bodvou
  4673. Martin Sočuvka, Žilina
  4674. Jozef číž, Žiar nad Hronom
  4675. Mária Zoľaková, Bardejov
  4676. Daniel Lorinc, Presov
  4677. Martin Partička, Rovné
  4678. Tomas Kelemen, Marianka
  4679. matus benacka, skacany
  4680. zora varcholova, humenne
  4681. Frantisek Krahenbiel ml., Partizanske
  4682. Branislav Oršula, Lehota pod Vtáčnikom
  4683. Katarina Kemper, Domaniza
  4684. Simona Kyselová, Žiar nad Hronom
  4685. Marian Dudek, Houston, TX, USA
  4686. Ján Tkáč, Vranov nad Topľou
  4687. Petronela Majherová, Bratislava
  4688. Mgr. Sylvia Španková, Solčany
  4689. Zuzana Kollárová, Vranov nad Topľou
  4690. Mária Migrová, Ruž
  4691. Mária Macková, Bratislava
  4692. Ondrej TRUHAN, KOŠICE
  4693. Jozef, Babjak
  4694. Zdena Pištíková, Žilina
  4695. Igor Smelý, Prešov
  4696. Valentína Šebestova, Bratislava
  4697. Martin Bereta, Hubová
  4698. Juraj Paluška, Sľažany
  4699. Slavomír Sopko, Prešov
  4700. Ján Macko, Bratislava
  4701. Alena Bieliková, Žiar nad Hronom
  4702. Petra Valachová, Banská Bystrica
  4703. Mária Turčanová, Hnilčík
  4704. Jozef Krupa, Hubová
  4705. Gabriela Juhásová, Nitra
  4706. Matúš Knižacký, Nižná
  4707. Viera Gagová, Dubnica nad Váhom
  4708. Jozef Málik, Lučenec
  4709. Xénia Kraicová, Bratislava
  4710. Stela Šeševičková, Žiar nad Hronom
  4711. Andrea Udvardiová, Mužla
  4712. Anton Tomko, Košice
  4713. Michal Fapšo, Piešťany
  4714. Jana Celbová, Kežmarok
  4715. Darina Kacková, Ružomberok
  4716. Helena Sekotová, Bratislava
  4717. Marek Jamrich, Ľubochňa
  4718. Róbert Krajčík, Piešťany
  4719. Klaudia Malíková, Trenčianske Teplice
  4720. Dušan Sopko, Košice
  4721. Ľubo Bechný, Žilina
  4722. Alžbeta Zajacová-Vanková, Bratislava
  4723. Anna Viglašová, Piešťany
  4724. Marián Hlavatý, Ružomberok
  4725. Mária Čujová, Spišská Nová Ves
  4726. Martin Štefík, Bratislava
  4727. Monika Krnáčiková, Dolný Hričov
  4728. Patrik Tomeček, Valaliky
  4729. oleg suk, kosice
  4730. Monika Flimelová, Nedožery-Brezany
  4731. Jan Bacar, Humenne
  4732. Dana Turňová, Nováky
  4733. Peter Krizian, Liptovský Mikuláš
  4734. Beata Pastuchová, Štrba
  4735. Roman Polak, Bratislava
  4736. Lucia Koňaková, Jamník
  4737. Katarína Bukovenová, Bratislava
  4738. Michal Čelko, Žilina
  4739. marta hrebíčková, Prešov
  4740. Samuel Uher, Malacky
  4741. Mária Horníková, Bratislava
  4742. Peter Štefanovič, Malacky
  4743. Jaroslav Janidžár, Námestovo
  4744. Zuzana Komárková, Liptovský Mikuláš
  4745. Marek Žilínek, Radimov
  4746. Anna Hausová, Prešov
  4747. PETER HRANČO, LUČENEC
  4748. Ria Bridová, Dunajská Lužná
  4749. Sláva Bučková, Partizánske
  4750. Lucia Molčányiová, Bratislava
  4751. Milan Kern, Smižany
  4752. jan manko, Dubinné, 4
  4753. Mária Karlubíková, Trnava
  4754. Andrea Hlavatá, Bratislava
  4755. Marcel Hrobárik, Žilina
  4756. Roman Vitko, Poprad
  4757. Eva Hrobáriková, Žilina
  4758. Katarína Hromadová, Bratislava
  4759. Helena Čerňanská, Bratislava
  4760. Zdenka Zavacká, Jarabina
  4761. Branislav Ondruska, Kosice
  4762. Jozef Žiara, Hubová
  4763. Viera Moravčíková, Vrbové
  4764. Milan Malatak, Humenne
  4765. Anna Pišojová, Dohňany
  4766. Jarmila Janidžárová, Námestovo
  4767. Jana Antalová, Humenné
  4768. Jaroslava Cisárová, Michalovce
  4769. Ing.Jozef Regináč, Prievidza
  4770. Monika Jurčová, Spišské Bystré
  4771. Ondrej Kameniar, Ľubochňa
  4772. Ľubomír Lešundák, Spišská Belá
  4773. monika ježková, michalovce
  4774. Michal Zalman, Bratislava
  4775. Beáta Eckertová, Bratislava
  4776. Maria Cernanska, Rajec
  4777. Helena Petrekova, POPRAD
  4778. Katarína Maljarová, Žilina
  4779. Nora Túblová , Holíč
  4780. Andrej Slota, Bratislava
  4781. Imelda Selková, Bratislava I
  4782. Ladislav Šofranko , Ružomberok
  4783. Peter Šípoš, Košice
  4784. Jozef Vodička, Plavecký Štvrtok
  4785. Tibor Bekeš, Tatranská Štrba
  4786. Alica Prokopová, Senec
  4787. Ing. Peter Škovran, Pezinok
  4788. Tereza Sopko, Banská Bystrica
  4789. Marek Kollár, Holíč
  4790. Samuel Kučera, Predmier
  4791. Andrej Páleník, Bratislava
  4792. Jozef Melicher, Potvorice
  4793. Viera Dzurňáková, Levoča
  4794. Klaudia Čepáková, Hlohovec
  4795. Mirka Majerová, Bratislava
  4796. Ivan Kollár, Bratislava
  4797. Ing. Júlia Brnová, Lučenec
  4798. Matúš Oravec, Kežmarok
  4799. Franjo Houdek, Čižatice
  4800. Roman Lauko, Sereď
  4801. zuzana tokárová ondrušová, veľopolie
  4802. Eva Baumann , Košice
  4803. Michal Perignáth, Kežmarok
  4804. Mika Vargová, Púchov
  4805. Peter valdman, Prešov
  4806. Marian Okres, Kosice
  4807. Mortunič Bego, Tuzla,Bosna i Hercegovina
  4808. Miroslava Poľanská, Nová Ľubovňa
  4809. Jakub Sasarák, Tvarožná
  4810. Alžbeta Koželská, Valaliky
  4811. Ing. Jana Smrekova, Stara Lubovna
  4812. Michaela Strišovská, Slovenská Ves
  4813. Yeghiazar Movsisyan, Yerevan, Arménsko
  4814. Jana Antalová, Bratislava
  4815. Lenka Mocáková, Humenné
  4816. Monika Mojžišová, Rakovec nad Ondavou
  4817. Jozef Mocák, Humenné
  4818. Martina Šimorová, Nitra
  4819. Pavol KOSSEY, Bratisalva
  4820. Richard Mocák, Humenné
  4821. Edmund Taraj, Krásna Hôrka
  4822. Viliam Mocák , Humenné
  4823. Renáta Priščáková, Košice
  4824. Ľubomíra Barloková, Slovenská Ves
  4825. Peter Tkáč, Košice
  4826. Alzbeta Molnarova, Bina
  4827. Jana Dadejová, Chmeľovec
  4828. Mária Sidorová, Prievidza
  4829. Peter Buček, Nitra
  4830. Jozef Liška, Hlohovec
  4831. Tomáš Škodi, Michalovce
  4832. Marián Verbeník, Košice
  4833. Eva Ciglianová, Zalužice
  4834. Eva Ondrusova, Klčov
  4835. Monika Stanková, Odorín
  4836. Božena Terzieva, Lozorno
  4837. Dana Pohlodová, Bratislava
  4838. julia habovstiakova, tvrdosin
  4839. Ján Varchola, Jazmínová 3
  4840. Anna Niemasikova, Chorvatsky Grob
  4841. August Csatáry, Prešov
  4842. jana bockova, humenne
  4843. Anna hudakova, Pod lipkou 89 Bardejov
  4844. Dezider Mecner, Senec
  4845. Eva Sopkova, Presov
  4846. Katarína Schreinerová, Hubová
  4847. Norma Urbanová, Bratislava
  4848. Viktor Vartík, Vrbové
  4849. Peter Roštek, Ružomberok
  4850. Peter Skaličan, Bratislava
  4851. Magdalena Kosarova, Presov
  4852. Valéria Zelinková, Krasňany, okr.Žilina
  4853. Pavol Mitrík, Spišská Nová Ves
  4854. Katarína Macková, Ľubotice
  4855. Klára Kubičková, Banská Bystrica
  4856. Rado Hrabcak, Presov
  4857. Mario Kuruc, Londyn
  4858. Zoltan Toth, Vinicky
  4859. Eva Novosadová, Ilava
  4860. Filip Jančík, Poprad
  4861. Tomas Kollar, Kosice
  4862. Jaroslava Miháliková, Trnava
  4863. Zuzana Bajusová, Ruskov
  4864. Elena Ďurčeková, Prešov
  4865. Ján Suchý, Levoča
  4866. Mgr. Janka Žáková, Hlohovec
  4867. Ondrej Karško, Humenné
  4868. Vladimir Matlak, Bratislava
  4869. Marian Preisinger, Bratislava
  4870. Eva Cabadajova, Čadca
  4871. Kornel Brosch, Lipany
  4872. Regína Teplická, Spišská Nová Ves
  4873. Mária Lenková, Žilina
  4874. Alena Hikkerová, Košice
  4875. Rudolf Krivda, Komárno
  4876. Henrieta Krivdová, Komárno
  4877. Mgr. Róbert Letkovsky, Sabinov
  4878. Juraj Štipka, Slovenská Ľupča
  4879. Roman Černý, LEOPOLDOV
  4880. Monika Kakačková, Štefanov nad Oravou
  4881. Elvíra Uhrinová, Košice
  4882. Jozef Klein, Spišské Vlachy
  4883. Jana Náhla, Dolný Kubín
  4884. Alena Krásniková, Bratislava
  4885. Renata Brezinova, Košice
  4886. Alena Peťovská, Nitra
  4887. Zuzana Sayedová, Nové Zámky
  4888. Ing. Anna Mnichová, Krompachy
  4889. Eva Rusnáková, Bratislava
  4890. Jozef Kakačka, Štefanov nad Oravou
  4891. Zuzana Chladná, Banská Štiavnica
  4892. Andrej Strečanský, Piešťany
  4893. zuzana lenczova, velky biel
  4894. jan gregor, Ruzomberok
  4895. Ľubomír Holečko, Teplička
  4896. Jana Tomanová, Prietrž
  4897. Katarína Jarábková, Nitra
  4898. Richard Vyletel, Martin
  4899. Mário Stehlík, Nitra
  4900. Dušan Dajča, Prešov
  4901. Marek Rudňanský, Košice
  4902. Henrich Varga, Golianovo
  4903. Ján Harčarik, Prešov
  4904. Soňa Macková, Bratislava
  4905. Robert Slivka, Spišská Nová Ves
  4906. Adriana Mikulová, Prievidza
  4907. Mária Hašková, Hliník nad Hronom
  4908. Ľubica Smrčeková, Prešov
  4909. igor papcun, prešov
  4910. Anna Mudičková, Ružomberok
  4911. Michal Krucina, Sliač
  4912. Alžbeta Radimáková, Bratislava
  4913. Lenka Comjakova, kosoce
  4914. Miroslava Pechová, Lehota pod Vtáčnikom
  4915. Dusana Panekova, Zilina
  4916. Dagmar Patúšová, Prešov
  4917. Silvia Petrášová, Martin
  4918. Dana Rišková, Skalica
  4919. Daniela Florková, Piešťany
  4920. alena havranova, bardejov
  4921. Michal Rácz, Škultétyho 2, Bratislava
  4922. Lucia Fedáková, Hubina
  4923. Andrej Tóth, Drienovec
  4924. Ivan Šimko, Žilina
  4925. Marián Slyško, Rajec
  4926. Lubomir Cermak, Bratislava
  4927. Tomáš Vereš, Nitra
  4928. Katarina Cisarova, Kosice
  4929. Patrik KROSLAK, Nove Zamky
  4930. Peter Dula, Poprad
  4931. Ivana Mihokova, Presov
  4932. Peter Podolský, Bardejov
  4933. Branislav Málik, Žilina
  4934. Jana Tomčišáková, Bratislava
  4935. Ján Vojtašák, Zubrohlava
  4936. Andrea Jelínková, Bratislava
  4937. Anna Vodová, Bratislava
  4938. Eleonóra Gregorová, Žilina
  4939. Marcela Beznosková, Handlová
  4940. Martin Zaťko, Trenčín
  4941. Štefan Mudička, Ružomberok
  4942. Katarína Fajtlíková, Spišská Nová Ves
  4943. Marian Samaš, Liptovský Mikuláš
  4944. Ervína Nejeschlebová, Mokrý Háj
  4945. Marcela Sulkova, Nitra
  4946. František Gajdoš, Partizánske
  4947. Martina Martins da Silvová, Bratislava
  4948. Júlia Benkovská, Sereď
  4949. Iveta Chomjaková, Košice
  4950. Lucia Dovicakova, Kosice
  4951. Ivana Grígelová, Praha
  4952. Ľubor Beňo, Bratislava
  4953. Natália Žideková, Záborské
  4954. Jozef Hvozdík, Sečovce
  4955. Otília Kozáková, Košice
  4956. Milan Meliš, Bratislava
  4957. Mária Komiňáková, Veľký Šariš
  4958. Joško Táborský, Veľké Orvište
  4959. Paľo Štibrányi, Prešov
  4960. Vojtech Výbošťok, Prešov
  4961. Anna Zentková, Košice
  4962. Ján Tóth, Vráble
  4963. Marek Lajcha, Nitra
  4964. Mária Kandrová, Stará Ľubovňa
  4965. Alexandra Kupcová, Bratislava
  4966. Ing. Stanislav Stach, Prešov
  4967. Julia Achbergerova, Bratislava
  4968. Eva Horváthová, Bratislava
  4969. Ivana Cmarova, Kosice
  4970. katarina vojtelova, cabaj capor
  4971. Božena Sobčáková, Žilina
  4972. Daniel Vrba, Košice
  4973. Božena Sobčáková, Žilina
  4974. Veronika Lexmannova, Bratislava
  4975. Gabriela Topolska, Borinka pri BA
  4976. Erika Kostková, Trenčín
  4977. Mária Robová, Kojatice
  4978. Monika Piršelová, HLOHOVEC
  4979. Slácka Horská, Topoľčany
  4980. Jana Zvardoňová, Plzeň
  4981. Mária Hvozdíková, Sečovce
  4982. Vladimír Mikuš, Prievidza
  4983. Svetlana Valentová, Košice
  4984. Julia Haluskova, kosice
  4985. Róbert Sásik, Banská Štiavnica
  4986. Dagmar Topolčányová, Hubina
  4987. Lenka Hurtuková, Stará Ľubovňa
  4988. Gabriela Lajchová, Nitra
  4989. Eva Granátová, Dubnica nad Váhom
  4990. Daniela Tkáčová, Prešov
  4991. Jozef Kundla, Stará Ľubobňa
  4992. Roman Kmeť, Ivanka pri Nitre
  4993. Silvia Kováčová, Rožňava
  4994. ALBINA PALIDEROVA, ZUBROHLAVA
  4995. Katarína Šterbáková, Prešov
  4996. Dávid Dzurňák, Bratislava
  4997. Monika Machovičová, Hlohovec
  4998. Ludmila Kotulova, Vasilov
  4999. Mgr. Mária TÚBLOVÁ, Holíč
  5000. Jana Hankovská, Richvald
  5001. páter Frank MSC, BA-Podunajské Biskupice
  5002. Kristína Kuchárová, Žilina
  5003. Katarína Kevická, Bratislava
  5004. Štefan Zolcer, Koláre
  5005. Helena Schubertová, Žiar nad Hronom
  5006. Beata Košťálová, Pezinok
  5007. Martina Troppová, Kežmarok
  5008. Stanislav Rapko, Žiar nad Hronom
  5009. Žofia Grichová, Veľká Lomnica
  5010. Eva Ferková, Košice
  5011. Elena Gašparová, Bratislava
  5012. Lucia Palušová, Topoľčany
  5013. Vladimír Dolnický, Žiar nad Hronom
  5014. Zuzana Fedorková, Košice
  5015. Mirka Gašparíková, BA
  5016. Roman Šarina, Kysucké Nové Mesto
  5017. Ján Hudáček, Trebišov
  5018. Zuzana Križanová, Nižná
  5019. Jana Horváthová, Kišovce
  5020. Daniela Nitrayová, Hliník nad Hronom
  5021. Matúš Jókay, Kozárovce
  5022. Radomír Domin, Rudolfov
  5023. Lucia Ochmanová, Veľké Rovné
  5024. Miloš Čerťaský, Žiar nad Hronom
  5025. Katarína Pecháčová, Nitra
  5026. Monika Slezáčková, Trenčín
  5027. Barbora Sedláková, Kvetoslavov
  5028. Nataša Kurhajcová, Žilina
  5029. Marta Barjaková, Žiar nad Hronom
  5030. Jakub Fuska, Zbehy
  5031. Galina Gomolcakova, Báhoň
  5032. Emília Zlatilová, Košice
  5033. Zita Táborska, Bratislava
  5034. Lucia Riganová, Košice
  5035. Irena Kovacsova, Košice
  5036. Lubomira Deters, Pezinok
  5037. Milada Omachelová, Zohor
  5038. Štefan Konkol, Štúrovo
  5039. KATARINA BENETIOVA, PRESOV
  5040. Juraj Hollý, Žilina
  5041. Juraj Majer, Horná Ves, Kremnica
  5042. Matus Ivanecky, Dulova Ves 3
  5043. Jozef Salay, Žiar nad Hronom
  5044. Luboš Bobrik, Pribylina
  5045. Stanislava Čižmárová, Poprad
  5046. Barbora Hollá, Rajec
  5047. Miroslav Priesol, Liptovské Sliače
  5048. Pavol Sivák , Svidník
  5049. Marek Pleva, Soblahov
  5050. Anna Troppová, Kežmarok
  5051. Karol Slančík, Žilina
  5052. Marek Benčík, Tvrdošín
  5053. Maria Leitmanova, Prievidza
  5054. Maroš Žitný, Nitra
  5055. Milan Turoň, Liptovský Mikuláš
  5056. Kamila Bednárová, Nitra
  5057. Angelika Jakabová, Bratislava
  5058. ingrid kahanova, Istebné
  5059. Mária Mahútová, Raková
  5060. Margaréta Kovalčíková, Prešov
  5061. Michaela Valkova, Michalovce
  5062. Peter Poklemba, Košice
  5063. Tomáš Chrapčiak, Bratislava
  5064. Lucia Turianová, Bratislava
  5065. Veronika Mracnova, Sekule
  5066. Lenka Leláková, Prešov
  5067. Mikulas Slota, Svidník
  5068. martin holka, nitra
  5069. Vladimir Michalko, Kosice
  5070. Lucia Kmetova, Patizanske
  5071. Linda Zámečníková, Sliač
  5072. Martina Solichová, Michalovce
  5073. Lenka Meravá, Trenčín
  5074. Michaela Schlegerová, Liptovský Mikuláš
  5075. Lenka Hubená, Martin
  5076. Gabriela Hubová, Košvce
  5077. Alexandra Hriagyelová, Šahy
  5078. Beata Novotna, Nitra
  5079. Mária Beretová, Ľubochňa
  5080. Rastislav Nečas, Senica
  5081. Veronika Chrvalová, Žilina
  5082. Lucia Pacoltova, Poprad
  5083. Lenka Chudikova, Stara Tura
  5084. Lenka Čižmárová, Sečovce
  5085. Dominika Pišťanská, Partizánske
  5086. Lucia Hanzelová, Bzenica
  5087. Mariana Šimková, Poproč
  5088. Elena Hrivnáková, Bratislava
  5089. Gabriela Sosa, Ľubotice
  5090. Martin Behinský, Nitra
  5091. Silvia Halászová, Andovce
  5092. Miloš Géc, Pezinok
  5093. Iveta Brezinová, Makov
  5094. Michal Fiala, Bratislava
  5095. Ivana Honcová, Ružomberok
  5096. Miloš Pavlovský, Bratislava
  5097. Martin Vajay, Trnava
  5098. Jaroslav Bednár, Sabinov
  5099. Pavel Gall, Bratislava
  5100. Monika Šaková, Stará Ľubovňa
  5101. Igor Šimo, Prievidza
  5102. Barbora Gajdošová, Trenčín
  5103. Ondrej Böhm, Partizánske
  5104. Jana Klimeková, Hlohovec
  5105. Ľuboš Kúdela, Rišňovce
  5106. Martin Šarkan, Kysak
  5107. Peter Paluch, Nitra 7
  5108. Hana Stranakova, Topolcany
  5109. Gabriela Barancikova, Presov
  5110. Dagmar Lúčna, Banka
  5111. Mária Jamrišková, Partizánske
  5112. gabriela bindasova, presov
  5113. Andrea Kováčová, Ľubiša
  5114. Erik Schváb, Nové Zámky
  5115. Marek Grubel, Mana
  5116. Ivan Štancel, Kežmarok
  5117. Júlia Nociarová, Partizánske
  5118. alena antalova, basnká bystrica
  5119. Milan Lahovič, Snina
  5120. Lucie Džupinková, Michalovce
  5121. Ing. Jozef Pačesa, Banská Bystrica
  5122. Molnárová Eva, bratislava
  5123. Veronika Čujová, Spišská Nová Ves
  5124. Agneša Némethová , Nové Zámky
  5125. Karol Volentier, Banská Bystrica
  5126. Lenka Peterková, Vrbové
  5127. Ivan Škriniar, Ladomerská Vieska
  5128. Mariana Hurná, Prešov
  5129. Vierka Majeríková, Jamník 128
  5130. Ing. Anton Lieskovský, Čimhová
  5131. Juraj Druska, Liptovský Hrádok
  5132. eva kováčová, strážske
  5133. Braňo Staš, Lipt. Lúžna
  5134. anton koszoru, nitra
  5135. Tomáš Záhora, Bziny
  5136. alžbeta Strakova, Prešov
  5137. Stanislav Mikšovský, Jamník
  5138. Lucia Panáčková, Púchov
  5139. michal petro, trencin
  5140. Klára Ábelová, Polomka
  5141. Viktor Križan, Trnava
  5142. Gabriela Sýkorová, Nitra
  5143. janka mičova, myjava
  5144. Renata Megyesiova, Kosice
  5145. Martin Tančák, Košice
  5146. Igor Strýček, Svrčinovec
  5147. Peter Mikolas, Bratislava
  5148. Ivana Kuchtová, Košice
  5149. Juraj Chorvatovic, Bratislava
  5150. Lenka Labosova, Revuca
  5151. Marta Mitrova, Košice
  5152. Mária Molnárová, Bratislava
  5153. Mária Bolceková, Piešťany
  5154. Dana Jurášová, Ružomberok
  5155. jaroslava hadova, Kraľovany
  5156. Fridrich Pokorný, Bratislava
  5157. Adriana Ballayova, Zbehy
  5158. Zuzana Orosová, Košice
  5159. Romana Mikovinyova, Ruzomberok
  5160. Michal Holiba, Vavrišovo
  5161. Katarína Bukovácová, Bratislava
  5162. Vratislav Bargár, Turčianske Teplice
  5163. Adriana Boysova, Puchov
  5164. Kristína Pečová, Partizánske
  5165. Samuel Hurajt, Bratislava
  5166. Barbora Barinkova, Košice
  5167. Bibia Kccian, Bratislava
  5168. Iveta Friedmannova, Kosice
  5169. Darina Jurčová, Bratislava
  5170. Edita Kapušanská, Košice, 040 01
  5171. Gabiela Bučková, Bánovce nad Bebravou
  5172. Jana Halová, Bratislava
  5173. Peter Černík, Košice
  5174. Ladislav Rábara, Smolenice
  5175. Ľubomíra Skirčáková, Dolný Kubín
  5176. Pavol Harvilčák, Detva
  5177. magdalena varkolyova, divinka
  5178. Slavomír Tkáč, Košice
  5179. Emil Milota, Bystričany
  5180. Jana Bajzová, Predmier
  5181. Lýdia Pčolová, Humenné
  5182. Judita Salgoova, Nove Zamky
  5183. Jana Kuchtová, Púchov
  5184. Jakub Krajč, Spišské Bystré
  5185. Lucia Bíliková, Veľké Zálužie
  5186. Zuzana Havierová, Bratislava
  5187. Erika Uhrinová, Bratislava
  5188. Mária Kramárová, Ružomberok
  5189. Stefan , Nitra
  5190. Jana Krchnava, Bratislava
  5191. Jakub Žilinčan, Bratislava
  5192. Zuzana, Košice
  5193. Viera Jakalova, Kamenec pod Vtacnikom
  5194. Veronika Berberichová, Košice - Poľov
  5195. Adriana Paulovčinová, Bratislava
  5196. Helena Kalužáková, Veľké Zálužie
  5197. Kamil Šteiner, Bystričany
  5198. Ľudovít Ruttkay, Senec
  5199. Stanislava Pogáčová, Hlohovec
  5200. Helena Pekarovičová, Hlohovec
  5201. Marek Dučák, Poprad
  5202. Jarmila Borsukova, Bratislava
  5203. Katka Polláková, Košice
  5204. Zuzana Hrnčiarová, Nová Baňa
  5205. Mária Nerádová, Bratislava
  5206. Alojz Golský, Bratislava
  5207. Michaela Dančová, Hubová
  5208. František Bobenič, Žilina
  5209. Eva Poláková, Hlohovec
  5210. Dana Krempová, Košice
  5211. Anna Jusková, Bratislava
  5212. Martin Peňák, Klin
  5213. Katarína Potocká, Rakovec nad Ondavou
  5214. Eva Slintakova, Bratislava
  5215. Štefan Fujasz, Bratislava
  5216. Monika Sabaková, Bratislava
  5217. Katarína Mahríková, Trenčín
  5218. Michal Timko, Slanec
  5219. Anna Janikova, Chlebnice
  5220. Ľubomír Farkašovský, Smolník
  5221. Karin Krausová, Košice
  5222. Soňa Ftáčniková, bratislava
  5223. Veronika Jaklovská, Ostrovany
  5224. Martin Jabrocký, Bratislava
  5225. Dagmar Hullová, Martin 036 01
  5226. Lenka Konturová, Čierne nad Topľou
  5227. Leonard Deters, Viničné
  5228. Annamaria Kubovicsova, Bratislava
  5229. Ivo Turza, Lednické Rovne
  5230. Rastislav Černý, Kľačany
  5231. Radka Balazova, Lednicke Rovne
  5232. Marek Gorog, Prievidza
  5233. Anna Vyžinkárová, Bratislava
  5234. anna kovacova, bratislava
  5235. Maria Krcova, Divinka
  5236. Ľubomír Kopčák, Betlanovce
  5237. Danica Kristinova, Bratislava
  5238. Zuzana Rojková, Žiar nad Hronom
  5239. Michal Domenik, Ružomberok
  5240. Alexandra Lutovská, Levice
  5241. Terézia Králiková, Žilina
  5242. Anton Durčák, Novoť
  5243. Kvetoslava Takácsová , Bošany
  5244. Ivan Zabredsky, Nitra
  5245. Tomáš Vajda, Bratislava
  5246. Janette Langová, Prešov
  5247. Katarína Tkáčová, Veľké Zálužie
  5248. Barbara Nováková, Bratislava
  5249. Renáta Kovalík, Bernolákovo
  5250. Ing.Róbert GODÁL, Nitra
  5251. Mária Varcholová, Košice
  5252. Lucia LAUKOVÁ, Zbehy
  5253. Dominika Borsukova, Bratislava
  5254. Viktória Weissová, Košice
  5255. Lucia Ganobčíková, Oravské Veselé
  5256. Matej Adamcik, Poloma 12
  5257. Dana Červenakova, Banská Bystrica
  5258. martin kohut, trnava
  5259. Dana Kahanová, Dolný Kubín
  5260. Alica Prepíková, Bratislava
  5261. Lucia Cuninková, Bratislava
  5262. Martina Košťálová, Bratislava
  5263. ivana Blanarova, Kosice
  5264. Mária Tirpáková, Michlovce
  5265. Marta Tomašovičová, Bratislava
  5266. Tatiana Chmeliková, Košice
  5267. Zuzana Valterová, Partizánske
  5268. Gabriela Olejníková, Pečovská Nová Ves
  5269. Marián Barilla, Poprad
  5270. Silvia Urbanová, Bratislava
  5271. Eva Chladná, Banská Štiavnica
  5272. Kristián Patlevič, Poprad
  5273. Ing.Peter ZAJAC-VANKA, Bratislava
  5274. Eva Jakubíková, Topoľčany
  5275. Zuzana Ursínyová, Mensdorf
  5276. Štefan Gondek, Martin
  5277. valeria perinova, Bratislava
  5278. Martin Jablonický, Lakšárska Nová Ves
  5279. Lea Kubeková, Bystrička
  5280. Peter Králik, Liptovská Porúbka
  5281. Martin Adamko, Košice
  5282. Jana Poliaková, Bojnice
  5283. Simona Bodnárová, kalša
  5284. Ivan Karas, Topoľnica
  5285. Patrícia Savinecká, Tatranská Lomnica
  5286. Jožo Franko, Poprad-Tatry
  5287. Monika Hricakova, Bratislava
  5288. Miroslav Labaš, Košice
  5289. Oľga Mazániková, Liešťany
  5290. Peter Lacko, Trenčín
  5291. Anna Janíková, Púchov
  5292. Iveta Leukanicova, Kosice
  5293. Katarína Verbeníková, Košice
  5294. Mária Oravcová, Košice
  5295. Zuzana Vallová, Ružomberok
  5296. Róbert Valla, Ružomberok
  5297. MAREK HOLASEK, SMOLENICE
  5298. Michal Kamenský, Zvolen
  5299. Jana Popracová, Zvolen
  5300. Iveta Mrazova, Michalovce
  5301. Lenka Trembecká, Košice
  5302. Ján Gašper, Žilina
  5303. Emília Ondríková, Žiar nad Hronom
  5304. Štefánia Galandová, Snina
  5305. lenka rerkova, smižany
  5306. Maroš Hronský, Košice
  5307. Marián Topolčány, Hubina
  5308. Alžbeta Kostúriková, Žilina
  5309. Peter Fedák, Hubina 125
  5310. Otto Burcsak, Somotor
  5311. Štefan Mahrík, Trenčianská Turná
  5312. Kristína Čerenská, Rosina
  5313. Ing. Jarmila Petrusková, Poprad
  5314. Jana Chrenova, Bratislava
  5315. Branislav Staron, Liptovsky Mikulas
  5316. Alžbeta Juhasová, Malacky
  5317. Ing. Marián Hovan, Košice
  5318. Marián Kollár, Močenok
  5319. Pavol Bargar, Nupaky, Česká republika
  5320. Beáta Dudášová, Vráble
  5321. Zuzana Batunová, Dolný Kubín
  5322. Tatiana Poštrková, Veľké Držkovce
  5323. Elena Jelušová, Hlohovec
  5324. Veronika Habáňová, Žiar nad Hronom
  5325. Eduard Drutarovský, Košice
  5326. Miroslav Lakosil, Žiar nad Hronom
  5327. Jan Lusnak, Oscadnica
  5328. Mária Oravcová, Levoča
  5329. zuzana novakova, poprad
  5330. Andrej Moško, Michalovce
  5331. Danica Pauko, Bratislava
  5332. Katarína Sádovská, Bratislava
  5333. Mária Halienová, Prešov
  5334. Mária Fülöpová, Bratislava
  5335. Richard Bárta, Košice
  5336. jozef konak, jamnik
  5337. Paula Štefanková, Spišská Nová Ves
  5338. Tatiana Stefanko, Bratislava
  5339. marek milde, trencin
  5340. Pavol Majher, Slavnica
  5341. Eva Bacigalová, Bratislava
  5342. Lubica Slimakova, Bratislava
  5343. Andrea Bridišová, Nové Zámky
  5344. Monika Šidová, Štiavnička
  5345. Juraj Čičo, Dolná Súča
  5346. Martin Godora, Košice
  5347. Palo Smolka, Tomášov
  5348. erik bilik, nitra
  5349. Katarína Jurášová, Ružomberok
  5350. Zuzana Gallikova, Humenne
  5351. Anna Škriniarová, Žiar nad Hronom
  5352. prof. Ing. Juraj Smrček, PhD., Prešov
  5353. Helena Potocká, Rakovec nad Ondavou 301
  5354. Martin Huba, Ziar nad Hronom
  5355. Peter Kridlo, Bratislava
  5356. Emília Sedláková Lenártová, Košice - Barca
  5357. Miroslav Vernarský, Spišské Tomášovce
  5358. Jana Mézešová, Stará Ľubovňa
  5359. Marcela Sáreníková, Gemerská Poloma
  5360. Anton Mudrák, Prešov
  5361. Michal Homola, Liptovský Mikuláš
  5362. Daniel Behan, Púchov
  5363. Ján Dzunko, V.Lipník
  5364. Monika Dobrovská, Spišská Nová Ves
  5365. Mária Dobáková, Poprad
  5366. Pavel Strhar, Bratislava
  5367. Gabriela Herichová, Liptovský Mikuláš
  5368. Silvia Karolčíková, Krompachy
  5369. Barbora Jančová, Nemšová
  5370. Pavol Lajčiak, Liptovské Sliače
  5371. Dušan Dávid, Hliník nad Hronom
  5372. Anna Petrulová, Bratislava
  5373. Patrik Šifra, Poprad
  5374. Lucia Lepetáková, Bijacovce
  5375. Michal Bizoň, Púchov
  5376. Margita Kojšová, Skalica
  5377. Terézia Fúrová, Stankovany
  5378. milan venglar, humenné
  5379. Mária Sendecká, Poprad
  5380. Dominika Poláková, Čadca
  5381. Eva Reistetterova, Lipany
  5382. Valeria Beňovová, Zvolen
  5383. Ľubomír Šlahor, Holíč
  5384. Pavol Kupka, Cadca
  5385. Michal Schubert, Hanušovce nad Topľou
  5386. Zlatica Gábrišová, Žilina
  5387. Elena Badániková , Ružomberok
  5388. Lukáš Horecký, Bratislava
  5389. Miriama Balalova, Staškov
  5390. Danka Schubertová, Hanušovce nad Topľou
  5391. Marek Meričko, Jankovce
  5392. Ľubomír Petrovič, Turčianske Teplice
  5393. Daniel Andraško, Malý Šariš
  5394. Vladislav Valt, Ing., Prešov
  5395. Alžbeta Ožvoldová, Nové Zámky
  5396. Magdaléna Benedová, Prievidza
  5397. Janka Košuthová, Košice
  5398. Peter Hojnoš, Smižany
  5399. Anton Mudrak, Presov
  5400. Denisa Poláková, Čadca
  5401. Rudolf Hudak, Bardejov - Bardejovska Nova Ves
  5402. Jakub Lochman, Trenčín
  5403. Róbert Martinský, Košice-Šaca
  5404. Radoslav Mojžiš, Mestečko
  5405. Monika Kazáriková, Zázrivá
  5406. Radovan Drabik, Bratislava
  5407. Michal Hallon, Malacky
  5408. Karol Majerník, Košice
  5409. Veronika Majdišová, Zázrivá
  5410. Natalia Jacosova, Bratislava
  5411. Michal Lachky, Harmanec
  5412. Peter Šlahor, Prietržka
  5413. Bianca Vitalosova, Nitra
  5414. Roman Žák, Košice
  5415. Dušan Murín, Lúčky
  5416. Miroslav Jaroš, Teplička na dVáhom
  5417. Erika Botková, Vráble
  5418. Mária Dolnáková, Dolné Trhovište
  5419. Beata Belišková, Blatna na Ostove
  5420. Silvia silharova, Bratislava
  5421. Peter Monček, Miloslavov
  5422. Mária Ferencová, PaedDr., Prešov
  5423. Lukáš Bičej, Nová Kelča
  5424. Matej Ďuriček, Gemerská Poloma
  5425. Veronika Lackovičová, Bučany
  5426. Lukáš Tkáč, Brestov 81
  5427. viktor ďuriček, gemerska poloma
  5428. Darina Lopušná, Modra
  5429. roman csolle, bratislava
  5430. Dana Biroščáková, lučenec
  5431. Jakub Urban, Ružomberok
  5432. Jozef Púček, Dolný Kubín
  5433. Ján Bednár, Prešov
  5434. Ján Filip, Hincovce
  5435. Tomas Polak, Bratisl
  5436. Vladimir Mudry, Malacky
  5437. Peter Gomboš, Košice
  5438. martin ceran, Medzev
  5439. Robo Németh, Bratislava
  5440. Ladislav Pastirik, Bratislava
  5441. Milan Krčmárik, Žilina
  5442. Peter Nociar, Zvolen
  5443. Dagmar Dobiášová, Bratislava
  5444. Adam Janovic, Bratislava
  5445. Jana Kertysová, Fričkovce
  5446. Drahomíra Buzášiová, Bratislava
  5447. Martin Kusnier, Povazska Bysitica
  5448. Henrieta Winklerová, Bratislava
  5449. Vladimír Čokina, Rovinka
  5450. Kamila Kristinová, Nitra
  5451. Štefania Lenzová, Veľký Šariš
  5452. Ivan Christov, Bratislava
  5453. Matúš Babčák, Ličartovce
  5454. Peter Laputka, Kysak
  5455. Štefania Lenzová, Veľký Šariš
  5456. Gabriela Matfiaková, Mníšek nad Popradom
  5457. Igor Psota, Prešov
  5458. Peter Oravčík, Prievidza
  5459. Martin Vacho, Úľany nad Žitavou
  5460. Lucia Sokolová, Senec
  5461. Janka Budjasova, Bratislava
  5462. Tomáš Čuban, Stará Ľubovňa
  5463. Soňa Staňová, Partizánske
  5464. Martin Zeleznik, Turčianske Teplice - Diviaky
  5465. Richard Hudák, Bratislava
  5466. Marián Miliczki, Košice
  5467. Pavol Klobusnik, Sp. n. Ves
  5468. Viera Goneková, Bratislava
  5469. Eva Kussova, Kralovce
  5470. Vladimír Hulák, Holíč
  5471. Sandra Csabiová, Bratislava
  5472. Gabriela Augustiničová, Pezinok
  5473. Ivana Nežníková, Košice
  5474. Iveta Kubíková, Stupava
  5475. Maria Minarcikova, Čadca
  5476. Michal Hitka, Nové Zámky
  5477. Nikola Hanudeľová, Šarišské Bohdanovce
  5478. Michal Starigazda, Humenné
  5479. Margaréta Holéniová, Partizanske
  5480. Veronika Ďurčeková, Partizánske
  5481. Jozef Oboňa, Bratislava
  5482. Stanislav Hatiar, Zvolen
  5483. Peter Káčer, Partizanske
  5484. Lukáš Vnučko, Pravenec
  5485. stefan szabo, košice
  5486. Zuzana Zborayova, Trenčín
  5487. Dušan Uhrin, Selice
  5488. Mária Bebčáková, Žilina
  5489. Darina Svitičová, Bratislava
  5490. Miloš Nádašský, Šelpice
  5491. Jan Vnucko, Nitrianske Pravno
  5492. Imrich Jósvai, Horná Dolná
  5493. Peter Mišík , Ružomberok - Biely Potok
  5494. Maria Durkova, Sečovce
  5495. MArtin Sklář, Hostinné
  5496. Miroslav Šidlík, Trnava
  5497. Zuzana Jánošíková, Veľké Uherce
  5498. Milan Hnáta, Bratislava
  5499. Miroslav Lacko, Kraľovany
  5500. Peter Mamrák, Košice
  5501. Miroslav Perniš, Partizánske
  5502. Jozef Zeleznik, Veľké Uherce
  5503. Gabriela Tóthová, Bratislava
  5504. Vladimír Sedilek, Slovenská Ľupča
  5505. Ondrej Kamenský, Partizánske
  5506. Daniela Hattabova, Kremnica
  5507. František Benkovský, Martin
  5508. natalia jevsejeva, Bratislava
  5509. Katarína Grolmusová, Žiar nad Hronom
  5510. Peter Knopp, Lutila
  5511. Rastislav Beno, Košice
  5512. Andrea Raganová, Komenského 25
  5513. Rudolf Mamrák, Košice
  5514. Hedviga Benčová, Žarnovica, 966 81
  5515. Martin Burza, Partizánske
  5516. Sr. Veronika Karaffová, Paderborn, Nemecko
  5517. Zdenek Brantál, Žilina
  5518. Matúš Ferianc, Prenčov
  5519. Martina Tomášiková, Malé Uherce
  5520. Jana Ďurianová, Revúca
  5521. Tomáš Kriššák, Stará Ľubovňa
  5522. Zuzana Gajová, Nitra
  5523. Šimon Gejdoš, Zuberec
  5524. Lucia Zummerova, Košice
  5525. Martina KOváčiková, Považská Bystrica
  5526. Sandra Šohajdová, Partizánske
  5527. Vladimír Domček, Partizánske
  5528. Helena Zajacová, Poprad
  5529. Peter Kokoľus, Košice
  5530. Peter Bernát, Bratislava
  5531. Tomas Vrbiak, Nitra
  5532. Zuzana Čorejová, Pezinok
  5533. Mária Mokrišová, Bratislava
  5534. Róbert Mramúch, Krajné
  5535. Vladimír Ďurikovič, Bratislava
  5536. Drahomíra Ondrášiková, Žilina
  5537. Ľubomír Elíz, stará Myjava
  5538. jozef šebo, bratislava
  5539. Ing.Zuzana Ďuračková, Piešťany
  5540. Simona Klimová, Leopoldov
  5541. Zuzana Belickova, Dubaj
  5542. Tomáš Kubalík, Čadca
  5543. Karol Nogli, Partizanske
  5544. Mariana Lenčéšová, Šaľa
  5545. Marek Horniak, Nova Bana
  5546. Milan Zajac, Vysoká nad Kysucou
  5547. Marta Prečuchová, Čierny Balog
  5548. Lukáš Mojto, Partizásnke
  5549. Hana Vanková, Partizánske
  5550. Naďa Doničová, Humenné
  5551. Ivana, Galvánková
  5552. Daniela Ilavská, Bratislava
  5553. Vlasta Hrušková , Čadca
  5554. Slávka Húdoková, Kolačno
  5555. Veronika Mracnikova, Stiavnik
  5556. emília Bieliková, Košťany nad Turcom
  5557. Ivana Slaninkova, Košice
  5558. Juraj Altaev, Žilina
  5559. Erika Kloknerová, Slovenský Grob
  5560. Lukáš Juriček, Teplička
  5561. Július Skrisa, Martin
  5562. Veronika Medzihradská, Martin
  5563. Ondrej Trebula, Bratislava
  5564. Samuel Brečka, Moravský Sv. Ján
  5565. Mária Pavlisová, Košice
  5566. Ján Vereš, Nitra
  5567. Peter Švec, Poprad
  5568. Michal Galbavy, Handlova
  5569. Gabriela Pronajová, Martin
  5570. martin trstenovic, jaslovske bohunice
  5571. Larisa Petríková, Bratislava
  5572. Nina Dubovska, Bratislava
  5573. Jaroslav Novák, Bratislava
  5574. MIroslav kucera, Nitra
  5575. martin hric, pezinok
  5576. Dušan Tittel, Bratislava
  5577. Jela Kyrinovičová, Bratislava
  5578. Mariana Schonová, Mgr., Dubnica nad Váhom
  5579. Matus Pecho, Partizanske
  5580. Radka Madarová, Martin
  5581. Magdaléna Forgáčová, Oravský Podzámok
  5582. Marcel Glasa, Cífer
  5583. Eva Kohútová, Michalovce
  5584. Katarína Čačková, Žabokreky nad Nitrou
  5585. Adrián Kuna, Topolčany
  5586. Natália Ondrušková, Bystričany
  5587. Miroslav Blažek, Bratislava
  5588. Veronika Frnčíková, Hlohovec
  5589. Vladimir Tomanek, Nova Ves nad Zitavou
  5590. Lucia Mihoková, Sabinov
  5591. Sandra Sztraková, Perín
  5592. Martina Poliačiková, Bánovce nad Bebravou
  5593. stano sabol, Prešov
  5594. Štefan Pudiš, Ludrová
  5595. Erika Karkošková, Nitra
  5596. Tomáš Radič, Bratislava
  5597. Roman Hrnčár, Malé Kozmálovce
  5598. Lýdia Oslancová, Bzenica č.109
  5599. Mario Bagin, Banovce nad Bebravou
  5600. Margita Michalisková, Turzovka
  5601. Katarína Macejková, Piešťany
  5602. Andrea Blažeková, Košice
  5603. Karol Pivovarník, Prešov
  5604. Ivan Kozmon, Svätý Jur
  5605. Martin Bujňák, Bardejov
  5606. Mária Benčičová, Žilina
  5607. Martin Klimek, Bratisalva
  5608. Klaudia Matisová, Košice
  5609. Eva Kapelová, Bratislava
  5610. Vlastimil Rogožník, Bratislava
  5611. Anna Behulová, Bratislava
  5612. Roman Bris, Žilina
  5613. Andrea Chynoradská, Hlohovec
  5614. Alexandra Serekova, Nizna
  5615. Ľubica Filípková, Senica
  5616. Alexandra Šimurková, Prievidza
  5617. Emília Behulová, Tesárske Mlyňany
  5618. Katarina Vajdova, Bratislava
  5619. Jozef Mikula, Senica
  5620. Alexandra Petriskova, Bratislava
  5621. Miroslav Jakubis, Bojnice
  5622. Petra Beckova, Nitra
  5623. Michal Bak, Vranov nad Topľou
  5624. Božena Spišiaková, Úľany nad Žitavou
  5625. Martin Uher, Bratislava
  5626. Martina Mihaliková, Rišňovce
  5627. miroslava Kašičková, Banská Bystrica
  5628. Zuzana Melišová, Považská Bystrica
  5629. Marek Hasák, Ružomberok
  5630. Greta Michalčíková, Rajecké Teplice
  5631. Marta Kucháreková, Spišská Nová Ves
  5632. Ján Zborovjan, Šahy
  5633. Monika Marušicová, Stará Turá
  5634. Daniela Šikutová, Bratislava
  5635. Peter Peti, Bratislava
  5636. Jozef Baláž, vVranov nad Topľou
  5637. Pavol Nechaj, Hubová
  5638. Michaela Matulová, Turčianske Teplice
  5639. Ingrid Mikulová, Skalica
  5640. Iveta Milčáková, Ohradzany
  5641. Otilia Kojnokova, Presov
  5642. Viola Bajcárová , Ústredie 154 02356 Makov
  5643. Anna Bičanová, Žilina
  5644. Tatiana Olejníková, Košice
  5645. Ján Púpava, Banská Bystrica
  5646. Eva Franzen, Bratislava
  5647. Mária Šramová, Topoľovka 217
  5648. Ivona Olahová, Bratislava
  5649. Lucia Gašparová, Banská Štiavnica
  5650. Ivan Trendafilov, Banská Bystrica
  5651. Juraj Čabák, Banská Štiavnica
  5652. Zuzana Adamechová, Nemšová
  5653. Mária Wojtillová, 05334 Stará Voda 154
  5654. Alžbeta Csalová, Košice
  5655. Jakub Vrana, Piešťany
  5656. Stanislav Ovečka, Štefanov
  5657. Alžbeta Balážová MUDr,Baláž Peter, Bc, Kežmarok
  5658. Marta Andelová, Bratislava
  5659. Ludmila Petrusova, Novy Salas
  5660. gabika dobiasova, domkarsky rad 8 piestany
  5661. Michal Demeter, Rimavská Sobota
  5662. Gabriel Sobota,Ing, Hodkovce
  5663. Vojtech Petro, Modra
  5664. Tomáš Káčerik, Banská Bystrica
  5665. Ivan Fecko, Bratislava
  5666. Lívia Havaldová, Bratislava
  5667. Mária Čišovská, Humenné
  5668. Maria Fenikova Ing., Vranov nad Toplou
  5669. Jozef Andrejčák, Humenné
  5670. Kiselovič Zdenko, Kalna Roztoka 160
  5671. Silvia Adamčíková, Prievaly
  5672. Tomáš Hois, Nový Jičín , ČR
  5673. Katarína Tilňáková, Humenné
  5674. Ivan Turcanik, Spisska Nova Ves
  5675. Lenka Uliankova, Detva/Bratislava
  5676. Tomáš Bernadič, Bratislava
  5677. Otto Komiňák, Veľký Šariš
  5678. Veronika Szczygelová, Modra nad Cirochou
  5679. Ján Jakubec, Trstín
  5680. Hana Jurisová, Dubnica nad Váhom
  5681. Emil Arvay, Bratislava
  5682. Jana Cibiková, Dubnica nad Váhom
  5683. Andrea Fabrova, Žabokreky
  5684. Andrej Moravčík, Bratislava
  5685. Judita Capáková, Rimavská Sobota
  5686. Emilia Leskova, Michalovce
  5687. Viliam Jedinák, Čaklov 140
  5688. Alexandra Kováčiková , Nová Dubnica
  5689. Ľubomír Abrman, Dolný ohaj
  5690. Mária Grinčová, Sabinov
  5691. Peter Toman, Jacovce
  5692. Tomáš Rozsnyó, Dvory nad Žitavou
  5693. Jan Dítě, Modra
  5694. Milan Soľár, Košice
  5695. Klára Kováčová, Bratislava
  5696. Daniela Hudecova, Bratislava
  5697. Tomáš Ďurčák, Ložín
  5698. Ľubomír Pasternák, Vyšná Sitnica 87
  5699. Pavol Bystrican, Ruzomberok
  5700. Šimková Mária, Košice
  5701. Tomáš Môstka, Námestovo
  5702. Galina Džatkova, Bratislava
  5703. Erika, Kurciková
  5704. Lenka Fuksová, Cerová
  5705. Eva Viestova, Bratislava
  5706. Lucia Smolikova, Brezova pod Bradlom
  5707. Dominika Bašárová, Sečovce
  5708. Jozef Boleček, Bratislava
  5709. Katarína Odlerová, Trnava
  5710. Eva Chovančík, Dubnica nad Váhom
  5711. Lucia Vičanová, Bratislava
  5712. Stanislava Gombarcekova, Klacno
  5713. Barbora Gerberova, Bratislava
  5714. Ján Kubíček, Nemšová
  5715. Viktor Ujco, Kosice
  5716. Terézia Timurová, Ďurkov
  5717. Radmila Štelbašská, Solčany
  5718. Miroslava Bobáňová, Žilina
  5719. Kamil Goliaš, Prešov
  5720. Gabriela Vargicová, Bratislava
  5721. Vladimír Janeka, Krajné
  5722. Pavol Kováč, Lubina
  5723. Andrea Lánczos, Dunajská Streda
  5724. Eva Margitanová, Michalovce
  5725. Štefan Psotný, Bratislava
  5726. Filip Janega, Nová Bošáca
  5727. Jana Konigsmarkova, Bratislava
  5728. Veronika Línerová , Martin
  5729. Mário Rovňak, Sobrance, Koromľa
  5730. Klara Hrusovska, Bratislava
  5731. Katarína Szabadfyová, Bratislava
  5732. Patrik Zajíc, Bošany
  5733. hana takacsova, Bratislava
  5734. Zuzana Slováková, Rimavská Sobota
  5735. Michal Hladký, Dubnica nad Váhom
  5736. Ladislav Gojda, Turen
  5737. Michal Kertész, Tepličky
  5738. Magdalena Bartosikova, Holic
  5739. Simona Andrejová, Bratislava
  5740. Alfred Aczel, Bratislava
  5741. Štefan Kolenčík, Novoť č- 91
  5742. Miroslav Šmelko, Gemerská Poloma
  5743. Lubomir Mako, Topolcany
  5744. Juraj Horváth, Trnava
  5745. Jozef Gotthardt, Nováky
  5746. Barbara Miklošková, Prešov
  5747. Katarína Hančárová, Modrá nad Cirochou
  5748. Katarina Galisova, Krusovce
  5749. Miroslav Šlahor, Holíč
  5750. Eva Mária Mišová, Nové Mesto Nad Váhom
  5751. Ján Kňažko, Pov. Bystrica
  5752. Andrea Nagyová, Rybník
  5753. Margita Borová, Rabčice
  5754. Augustín Viglaský, Banská Bystrica
  5755. Viera Babčanová, Banská Bystrica
  5756. Janka Budinská, Nová Baňa
  5757. Katarína Matiašková, Turčianske Teplice
  5758. Zdeno KUBO, Bratislava
  5759. Jozef Repko, Humenné
  5760. Monika Drenčáková, Košice
  5761. Jozef Kurčina, Babín
  5762. Jana Cibulková, Púchov
  5763. Anna JAnovíčková, Myjava
  5764. Ján Teťák, Hruštín 142
  5765. Jozef Gabura, Bobrov
  5766. Jarmila Jarošová, Sihelné
  5767. Michal Synak, Belusa
  5768. Jozef Brodec, Novoť
  5769. Emil Petrilla, Košice
  5770. Stanislav Veselovský, Mútne 619
  5771. Milan Bobáň, Žilina
  5772. Veronika Bašová, Papradno
  5773. Katarína Dávidová, Hliník nad Hronom
  5774. Bohumil Kratochvil, Bratislava
  5775. Daša Hubová, Pezinok
  5776. Zlatica Zvarová, Bratislava
  5777. Bohuslav Rafanides, Banská Bystrica
  5778. Elena Kubičkova, Žilina
  5779. jan zubor, dolny kubin
  5780. zvozil jozef, hluk
  5781. Ján Tánczos, Banská Bystrica
  5782. Hasprova Jana, Považská Bystrica
  5783. Štefan Tanka, Lozorno
  5784. Katarína Hózová, Bratislava
  5785. Marcela Michalíková, Lietavská Lúčka
  5786. Peter Gaňa, Bitarová 20
  5787. Dpt. Jozef Horňák, Žilina
  5788. Juraj Zelko, Prievidza
  5789. Anna Gabrišová, Bratislava
  5790. Eva Dubravska, Bratislava
  5791. Ľudmila Poláková, Michalovce
  5792. Bc. Slavomír Današ, Ludanice
  5793. Darina, Ručková
  5794. Patrik Klementovič, Prievidza
  5795. Katarína Hrabčáková, Bratislava
  5796. Ildiko Stanová, Bratislava
  5797. Juraj Vojtáš, Žilina
  5798. dagmar godarska, bratislava
  5799. Anna Hlavačková, Bratislava
  5800. Richard Ondrišík, Belá
  5801. Karol Hatala, Žilina
  5802. Vincent Jedink, Žilina
  5803. Marek Labant, Žilina. Belá/ Kubíková 74
  5804. Štefan vaclavik, Sušany
  5805. Jana Švančárková, Púchov
  5806. Miroslav Šutka, Žilina
  5807. Janka Šutková, Žilina
  5808. Ivana Kubikova, Stupava
  5809. Miro Lehocký, Banská Bystrica
  5810. Jana Korbelová, Ing., Banská Bystrica
  5811. Ľubomír Gejdoš, Komjatná 034 96
  5812. Ivana Škvareninová, Bošany
  5813. Radoslav Valovič, Zilina
  5814. Slávka Horňáková, Žilina
  5815. Iveta Kirchnerová, Šamorín
  5816. Zuzana Vavrisová, Bratislava
  5817. Veronika Gurnikova, Bratislava
  5818. Lenka Nitrayová, Hliník nad Hronom
  5819. Anna Kohútová, Prievidza
  5820. Eva Grulichová, Zvolen
  5821. Veronika Bavoľárová, Humenné
  5822. Marek Čerňanský, Žilina
  5823. Margaréta Bačová, Bratislava
  5824. Mariana Čerňanská, Žilina
  5825. emilia paluchova, žilina
  5826. Ján Čerňanský, Dunajská Lužná
  5827. Zlatica Kohlmajerová, Prešov
  5828. Zuzana Mišáková, Bratislava
  5829. Petra kohutova, Prievidza
  5830. Katarína Murgačová, Kremnica
  5831. Michaela Maskalíková, Bratislava
  5832. Mária Kajúchová, Banská Bystrica
  5833. Maria Szilardova, Bratislava
  5834. Dominik Behún, Humenné
  5835. Margita Janovčíková, Vrakuňa
  5836. Marta Smreková, Košice
  5837. Martin Nagy, Šurany
  5838. Peter Biskup, Jedľové Kostolany
  5839. Sona VAlachovicova, Pezinok
  5840. Jela Jurkemíková, Žiar nad Hronom
  5841. Tomáš Kuzma, Nitra
  5842. Ing.Jozef Kondela, Novot
  5843. eva macutkova, Zilina
  5844. Daniela Šimonffyová, Dubnica nad Váhom
  5845. Vladimír Géci, Košice
  5846. Milan Sládeček, Košice
  5847. Mária Mráziková, Teplička nad Váhom
  5848. Július Lőrincz, Bratislava
  5849. Branislav Kurcik, Zvolen
  5850. Stanislav Kahanec, Prešov
  5851. Branislav Letko, Bratislava
  5852. Anička Krošláková, Nitra
  5853. Martin Zajíček, Plavecký Štvrtok
  5854. Dušan Zamboj, Košice
  5855. Stanislav Červeň, Námestovo
  5856. Stanislava Kaducová, Žilina
  5857. Anna Limáneková, Lacková
  5858. Jozef Benyak, Kežmarok
  5859. Viktória Krchňáková, Bratislava
  5860. Szilárd Hodek, Nová Stráž
  5861. František Janečko, Poprad
  5862. Katarína Drbjaková, Prešov
  5863. Jana Klieštiková, Čadca
  5864. Cyril Hamráček, Teplička
  5865. Jana Krajná, Košice
  5866. Adrián Jenčo, Vranov nad Topľou
  5867. Mária Tóthová, Košice
  5868. Mária Sedláková, Ruskov/Košice
  5869. Anna Oravcová, Trenčín
  5870. Ľubica Beňušová, Žilina
  5871. Jana Havelková, Bratislava
  5872. Atmane Allouache, Bougie - Algérie
  5873. Matej Jancar, Moravany nad Vahom
  5874. Ján Tkáč, Bratislava
  5875. Guček Otto, Skalica
  5876. Štefan Repta, Skalica
  5877. Branislav Skrečko, košice
  5878. Alžbeta Borčová, Lučenec
  5879. Vladimír Kolcun, Stará Ľubovňa
  5880. Kamila Dzurňáková Královičová, Bratislava
  5881. Katarína Feketová, Považská Bystrica
  5882. Patrik Varchol, Stará Ľubovňa
  5883. Zuzana Mikušová, Čataj
  5884. Miroslava Ivanová, Košice
  5885. Jana Pikusová, Nitra
  5886. Katarina Mihová, Višňové 780
  5887. Miroslav Pikus, Nitra
  5888. Mária Teplanová, Nitra
  5889. Peter Miho, Višňové 780
  5890. Jozef Teplan, Nitra
  5891. Mário Černý, Leopoldov
  5892. Veronika Kovalova, Pezinok
  5893. Marek Novák, Bratislava
  5894. Peter Ogurčák, Humenné
  5895. Martina Vasilčínová , Prešov
  5896. Jana Gabková, Bratislava
  5897. Ľubomír Lenický, Nitra
  5898. Pavol Zorvan, Vranov nad Topľou
  5899. Štefan Zorvan, Vranov nad Topľou
  5900. Lenka Vaverčáková, Vranov nad Topľou
  5901. Martin Gažák, Stupava
  5902. Marek Vavrica, Vysoká nad Kysucou
  5903. Lucia Kolesárová, Michalovce
  5904. Marcela Žufková, Kremnica
  5905. Radek Dolezel, Podivin
  5906. Miriam Hrašková, Hurbanova 19 Leopoldov
  5907. Katarína Delyová, Vranov nad Topľou
  5908. Ján Pásztor, kremnica
  5909. Lukáš Mydla, Trebišov
  5910. Pavlína Čapkovičová, Trnava
  5911. lucia matisová, trnava
  5912. Peter Kičák, ŠTRBA
  5913. Magdaléna Ulanovská, Košice
  5914. Mária Šablatúrová, Muránska Dlhá Lúka
  5915. Filip Zelinka, Banská Bystrica
  5916. Róbert Bílek, Spišská Nová Ves
  5917. Tomas Vanco, Bratislava
  5918. Gabriela Hardonova, Presov
  5919. Martin Marko, Trenčín
  5920. Anna Rošteková, Švošov
  5921. Benjamín Roštek, Švošov
  5922. Ivana karasova, revuca
  5923. Anna Furmaníková, Košice
  5924. Tomáš Hájek, Topoľčany
  5925. zuzana Grikova, bratislava
  5926. Ján Kohút, Prievidza
  5927. Marianna židziková, Topoľovka
  5928. Alena Barteková, Rajecká Lesná
  5929. Michal Slivka, Bratislava
  5930. Julian Tomaštik, Košice
  5931. Vladimir Petija, Stara Lubovna
  5932. Peter Kačer, Žalobín
  5933. Barbora Durcova, Pezinok
  5934. Roland Navrátil,MUDr., Miloslavov
  5935. Robert Šramčík, Púchov
  5936. Jana Hola, Bratislava
  5937. Martina Poljaková, Teplička nad Váhom
  5938. Ružena Kopková, Levice
  5939. Monika Jašová, Hrabkov
  5940. Jana Palková, Prešov
  5941. Matej Zorvan, Vranov nad Topľou
  5942. Miroslav Kurilec, Kuzmice
  5943. Peter Harčarik, Chmeľovec 18
  5944. Vladimír Kopčok, Miloslavov
  5945. Kornelia Kasanicka, Bratislava
  5946. Lukáš Korbel , Banská Bystrica
  5947. Veronika Kuchtova, Bratislava
  5948. Mária Zorvanová, Vranov nad Topľou
  5949. radovan slepkovsky, KOSICE
  5950. Ivan Smieško, TRNAVA
  5951. Dalibor Šefčík, Chrasť nad Hornádom
  5952. Ing. Gabriela Kundová, Trenčianska Teplá
  5953. Jozef Škultéty, Žilina
  5954. Igor Šabla, Miloslavov
  5955. Ján Sklár ml., Miloslavov
  5956. Danusa Hudcovska, Bratislava
  5957. Adam Šabla, Bratislava
  5958. Ada Sablova, Miloslavov
  5959. Jan Trgina, Pezinok
  5960. Ing.Vladimír Bačinský, Ďačov
  5961. Milan Zboran, Prešov
  5962. elena dankova, snp 149 Trstena
  5963. Marian Krizan, Jelsovce
  5964. Ludmila Bencova, Kosice
  5965. Patrícia Kadlečíková, Trenčín
  5966. Michal Stasz, Bratislava
  5967. Martin Lopušan, Varín
  5968. Anna Lamačová, Brezno
  5969. Vladislav Marčák, Ľutina
  5970. Marián Benický, Košice
  5971. Elena Kalafusová, Košice
  5972. Šarlota Škorvánková, Košice
  5973. Vladimír Šípoš, Košice
  5974. Peter Krajčovič, Vígľaš 521
  5975. Kamila Kurianová, Košice
  5976. Veronika Zuščíková, Trnava
  5977. PhDr. Juraj Šamudovský, Revúca
  5978. Jakub Matľák, Trebejov
  5979. Mária Krajčovičová, Vígľaš
  5980. Michaela Chlpíková, Nová Dedinka
  5981. Vladimír Slavkovský, Veľký Šariš
  5982. Lýdia akmecová, košice
  5983. Katarína Sedláková, Košice
  5984. Viera Melková, Bratislava
  5985. Marek Kobza, Nitra
  5986. Jan Krajcovic, Viglas
  5987. Rastislav Španka, Zvolen
  5988. Adam Šiška, Podolínec
  5989. Ľubomíra Dunčáková, Snina
  5990. MUDr. Eva Smreková, Kežmarok
  5991. Milan Sokol, Banská Bystrica
  5992. julia mervova, presov
  5993. Martina Červeňáková, Košice
  5994. Viliam, Beňo
  5995. Kamil Vargovský, Zvolen
  5996. Dana Loyová, Zvolen
  5997. František Martaus, Považská Bystrica
  5998. Diana Lišková, Dubnica n/V
  5999. Beáta Hapáková, Bratislava
  6000. Lucia Týlešová, Prešov
  6001. Ján Ondreáš, Bratislava
  6002. Daniela Bartošová, Nitra
  6003. Ján Potančok, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 4
  6004. Katarína Harisová, Bratislava
  6005. Matúš Tomaštik, Košice
  6006. Katarína Stašaková, Bardejov
  6007. Ing. Anna Pľutová, Prešov
  6008. Anton Horváth, Trnava
  6009. Viera Hloušková, Bratislava
  6010. Mária Berešová, Strážske
  6011. Pavol Ostrovský, Bzince pod Javorinou
  6012. Radek Tománek, Banská Bystrica
  6013. Eva Eperješiová, Ing. , Košice
  6014. Mária Gazáreková, Bratislava
  6015. Michal Gregor, Banská Bystrica
  6016. Peter Falis, Trnava
  6017. Patrik Reichl, Valča
  6018. Vladimír Lukáč, Ľubotice
  6019. Alžbeta Vojtaníková, Košice
  6020. Peter Spuler, Bratislava
  6021. Dagmar Macková, Veľký Šariš
  6022. Martina Tamásfi, Kremnica
  6023. Marian KRIVDA, Kosice
  6024. vlado hambalek, bratislava
  6025. Mária Smoleňová, Valaliky
  6026. Marcela Ondrejková, Banská Bystrica
  6027. Štefánia Stanislavová, Banská Bystrica
  6028. Mária Konkolová, štúrovo
  6029. Silvia Chebenová, Banská Bystrica
  6030. Miroslav Ábel, Nitra
  6031. Mária Šatková, Pruské
  6032. Vlasta Šefčíková, Pezinok
  6033. Valéria Ferková, Hanušovce nad Topľou
  6034. Gabriela Lavrikova, Poprad
  6035. Denisa Pártošová, Bratislava
  6036. Veronika Fuleková, Dubnica nad Váhom
  6037. Eva Hazlingerová, Zvolen
  6038. Katarína Tančárová, Považská Bystrica
  6039. Gabriela Marčáková, Ľutina
  6040. Dionýz Szappanos, Krásnohorské Podhradie
  6041. Robert Pepucha, Mutne
  6042. Jozef Kolarčík, Jarovnice 155
  6043. Natalia Bancakova, Zlaté Moravce
  6044. Dominik Chovančík, Dubnica nad Váhom
  6045. Katarína Horváthová, Levice
  6046. vasilkova maria, humenne
  6047. Stefan Orkuty, Kosice
  6048. Emília Petková, Bardejov
  6049. Naďa Demeterová, Košice
  6050. Štefan Demeter, Košice
  6051. Patrícia Lofajová, Krivá
  6052. Hana Trubačová, Bernolákovo
  6053. Magdalena Bohunicka, Bratislava
  6054. Renáta Kapustová, Banska Bystrica
  6055. Anna Gajdošová, Žalobín
  6056. Mira Sikorová, Žilina
  6057. Ján Sikora, Žilina
  6058. Ján Kerpčár, Šarišské Jastrabie
  6059. Gregor Dudáš, Trnava
  6060. Peter Ščerba, Humenné
  6061. Michal Šrank, Trenčín
  6062. Tereza Štipková, Slovenská Ľupča
  6063. Gustav Szenderak, Rožňava
  6064. Darina Porubčanová, Trenčín
  6065. Michaela Končelová, Praha
  6066. peter velky, hronsek
  6067. Božena Vitézová, Košice
  6068. Romana Junková, Rudná
  6069. Jana Kurajdová, Trenčín
  6070. Eva Orlíková, Nitra
  6071. Jana Červánková, Rokycany, ČR
  6072. Gabriela Slezáková, Šenkvice
  6073. Beáta Perrotová, Žilina
  6074. Eva Guldanová, Bratislava
  6075. Ludmila Drábková, Praha
  6076. Andrea Rogoňová, Prievidza
  6077. Miriam Hricová, Pezinok
  6078. Alexandra Kvačkayová, Šaľa
  6079. Juraj Macko, Bratislava
  6080. Ľubomír Figula, Jasenov pri Humennom
  6081. Mária Šranková, Hlohovec
  6082. Michal Imrich , Sokoľany
  6083. Nikola Skodyova, Košice
  6084. Štefánia Mitošinková, Humenné
  6085. Juraj Jariabka, Banská Bystrica
  6086. marie pleslová, kdyně u domažlic
  6087. Katarína Sedláčková, Trenčín
  6088. Miriama Harčariková, Košice
  6089. Mário Harčarik, Košice
  6090. Vladimír Žilka, MArtin
  6091. Pavol Smilnak, Bratislava;
  6092. Pavol Záthurecký, Martin
  6093. Nataša Godavcová, Lučenec
  6094. Anna Kuklová, Brunovce 137, 91625 Potvorice
  6095. Tatiana Golská, Dvorany nad Nitrou
  6096. Marek Lauko, Ružomberok
  6097. Alžbeta Franková, Markušovce
  6098. Júlia Hubeňáková, Nová Ľubovňa
  6099. Peter Španko, Solčany
  6100. Pavol Kvačkay, Šaľa
  6101. Martin Lužbeták, Lehota
  6102. Martin Szamaránszký, Záhorská Ves
  6103. Vladimír Vančik, Šarišské Jastrabie
  6104. Vladimír Sejna, Bratislava
  6105. Jana Martinkovičová, Trnava
  6106. Leo Moravčík, Bratislava
  6107. Miroslav Kupka, Bratislava, Vrakuňa
  6108. Ondrej Vitáloš, Bratislava
  6109. Martin Volk, Ľubotin
  6110. Pavol Lesňák, Levoča
  6111. Tibor Repta, Bratislava
  6112. Štefan Fedor, Košice
  6113. Adriana Kucerova, Presov
  6114. Renata Šimoníková, Zlín (Česká republika)
  6115. Rosa Eduard, Bratislava
  6116. Pavol Holeša, Žilina
  6117. Jaroslav Veselý, Spišská Nová Ves
  6118. Janka Veselá, Spišská Nová Ves
  6119. Allan Antoš, Martin
  6120. andrea spišáková, Košice
  6121. Tomáš, Vančo
  6122. Katka Sekáčová, Senica
  6123. Martin Pridala, Pezinok
  6124. Oľga Gézeová, Nová Dubnica
  6125. Elena Godálová, Piešťany
  6126. Matej Martišík, Púchov
  6127. Michal Zorvan, Vranov nad Topľou
  6128. Simona Trandžíková, Veľké Kostoľany
  6129. Ján Mika, Bardejov
  6130. Margita Šupáková, Dubnica nad Váhom
  6131. Monika Vantova, Lukavica
  6132. Lubomir Gajan, Ziar nad Hronom
  6133. Marcel Klein, Veľký Folkmar
  6134. Filip pIliar, Banská Bystrica
  6135. Miroslav Šupák, Dubnica nad Váhom
  6136. Katarína Kiššová, Košice
  6137. Branislav Palúch, Žilina
  6138. Michal Lazík, Trnava
  6139. Amália Hrivíková, Bratislava
  6140. Anna Merickova, Jankovce 75
  6141. Veronika Brandysová, Námestovo
  6142. Marta Nemčíková, Kojatice
  6143. Jozef Meričko, Jankovce
  6144. Milan Osusky, Bratislava
  6145. Denisa Chudová, Dubnica nad Váhom
  6146. Vladislav Hrnčár, Nitra
  6147. Eva Josipčuková, vranov nad toplou
  6148. Viera Grucová, Weil am Rhein
  6149. Alžbeta Kostúriková, Medzibrodie nad Oravou
  6150. Alexandra Baliaková, Poprad
  6151. Daniela Bérešová, Košice
  6152. Martina Chvojková, dubnica nad Váhom
  6153. Matej Kotras, Košice
  6154. Martinka Potkányová, Trnava
  6155. Samuel Pastva, Bratislava
  6156. Tatiana Tóthová, Bratislava
  6157. Mgr. Lucia Laufová, Prievidza
  6158. Michal Hozza, Bratislava
  6159. Petra Seb, bratislava
  6160. Zuzana Danterová, x
  6161. Valéria Ščerbová, Rožkovany 2
  6162. Martin Frič, Košice
  6163. Karin Hinza, Miloslavov
  6164. Xénia Duchoňová, Bratislava
  6165. Lucia Karolová, Bratislava
  6166. Veronika Kočišová, Fintice
  6167. Lenka Pecuchová, Tulčík
  6168. Peter Kovalcik, Kosice
  6169. Adam Baliak , Poprad
  6170. Mária Pavlíková, Bratislava
  6171. Iveta Hesková, Vrbové
  6172. Milan Tomášik, Ľubľana
  6173. Martin Rejda, Bratislava
  6174. Miroslav Riško, Poprad
  6175. Maros Brodansky, Kezmarok
  6176. Monika Domeniková, Ružomberok
  6177. Kristína Kovaľová, Humenné
  6178. Tomáš Rozgonyi, Poprad
  6179. Ľuboš Dobrovoda, Bratislava
  6180. Roman Vojtkovský, Teplička nad Hornádom
  6181. jitka zvolánková, Hlinsko
  6182. Adéla Krupárová, Brno
  6183. Viliam Karas, Bratislava
  6184. Andrej Knaze, Bošany
  6185. Matus Roth, Bratislava
  6186. Peter Stuparin, Bratislava
  6187. Igor Tyuch, London
  6188. Dorota Ciompová, Brno
  6189. JUDr.Ivan Sliva, Bratislava
  6190. Monika Halkociová, Gaboltov
  6191. Daniela Halajova, Banská Štiavnica
  6192. Vargová Marcela, Košice
  6193. Jaromír Dluhoš, Bzenec ČR
  6194. Milan Mikulášik, Podbiel
  6195. Daniel Rauš, Vavrišovo
  6196. Jaroslav ZÍKA, NITRA
  6197. Kamila Chaloupková, Vyškov, ČR
  6198. Branislav Horák, Ilava
  6199. Ľubica Ondračková, Horná Súča
  6200. Ľubica Fedorovová, Bratislava
  6201. Bibiána Cziglerová, Košice
  6202. kamil tóth, tvrdosovce
  6203. Jozef Klima, Košice
  6204. Jaroslav Vlček, Ivachnová
  6205. Michaela Božiková, Poprad
  6206. Pavol Zapalka, košice
  6207. Peter Kaučak, Michalovce
  6208. Mária, Jaďuďová
  6209. Radovan Prokop, Slovenske Nove Mesto
  6210. Mária Jaďuďová, Pliešovce
  6211. Kamila Kverková, lužianky
  6212. Lenka Plechlova, Nitra
  6213. Martina Holukova, Bobrovec
  6214. Jana Blažková, Dolné Srnie
  6215. Pavol Raška, Košice
  6216. Jakub Krenželák, Čadca
  6217. Stanislav Trnovec, Bratislava
  6218. Juliana Guľašová, Prešov
  6219. Katarína Kanásová, Šurany
  6220. Marek Kalina, Kolta
  6221. Zuzana Svetlíková, Leopoldov
  6222. Mário Bialoň, Čenkovce
  6223. Pavol Blcha, Liptovské Revúce
  6224. Anna Zaborska, Bojnice
  6225. Michaela Majnová, Lužianky
  6226. Ing. Ján Herbst, Piešťany
  6227. Margita Petrovicova, Bratislava
  6228. Andrea Kacsmariková, Košice
  6229. Ľubica Gálisová, Prievidza,
  6230. Daniela Zelinková, Štúrovo
  6231. Miroslav Novotný, Bratislava
  6232. Martina Boháčiková, Vráble
  6233. Michal Bánoci, Nitra
  6234. JUraj AUGUSTÍN, 916 22 Podolie 706
  6235. Marek Zorvan, Sečovce
  6236. Vladimíra Hrubčinová, Mikušovce
  6237. Jaroslav Šalda, Hronov
  6238. Filip Dioszegi, Košice
  6239. Veronika Zaborska, Bojnice
  6240. Jan Kerekrety, Bratislava
  6241. Andrej Bohun, Ruzomberok
  6242. Štefan Iľaš, Beharovce
  6243. Dávid Stolárik, Spišské Podhradie
  6244. Alžbeta Zorvanová, Vranov nad Topľou
  6245. Róbert Kriško, Košice
  6246. Eleonóra Pastorová, Bratislava
  6247. Ľubomír Zajačik, Ivanka pri Dunaji
  6248. Blanka Vybíralová, Neslovice
  6249. Imrich Jókai, Lazany
  6250. Tomáš Jacko, Ružomberok
  6251. Marianna Šablová, Miloslavov
  6252. Katarína Kopčanová, Púchov
  6253. Martin Husárik, Púchov
  6254. Vladimír Polakovič, Trnava Slovenská Nová Ves
  6255. Štefan Hosťovecký, Žikava
  6256. Martina Šebová, Púchov
  6257. Mária Harčárová, Prešov
  6258. Vlasta Pečovská, Ružomberok
  6259. MIchaela Nemešová, POprad
  6260. Erika Juhászová, Valaliky
  6261. Michal Bujnovský, Ďačov
  6262. Monika Ondková, Prešov
  6263. Miriama Holingova, Prešov
  6264. Dorota Malčeková, Bratislava
  6265. Radoslav Stefancik, Bratislava
  6266. Dana Dzinová, Dubnica nad Váhom
  6267. Martina Mravíková, Bratislava
  6268. Mária Gurbaľová, Liapny
  6269. Mária Pivková, Uzovská Panica
  6270. Lucia Vlkovičová, Bratislava
  6271. Alžbeta Vyšňovská, Prešov
  6272. Adam Husar, Pezinok
  6273. Katarina Sediva, Puchov
  6274. Petra Boteková, Bratislava
  6275. Adriana Galbičková, Moravany nad Váhom
  6276. Halodová Katarína, Nitrianske Pravno
  6277. Viliam Šulák, Bratislava
  6278. Mária Girovská, Vranov nad Topľou
  6279. Katarína Jakabová, Košice
  6280. Katarína Jakabová, Košice
  6281. Jana Gjašíková, Košice
  6282. milan priecko, bratislava
  6283. Ladislav Merva, Seňa
  6284. Katarina Kerekrety, Bratislava
  6285. Rastislav Tonka, Nitra
  6286. Mgr. Pančák Vladimír, Medzilaborce
  6287. Filip Olekšák, Levoča
  6288. Stanislav Mikula, Bratislava
  6289. Alexander Laczko, Tesedikovo
  6290. Martin Pekarovič, Nové Mesto nad Váhom
  6291. Martina Adámiková, Rudnianska Lehota
  6292. Júlia Baliaková, Poprad
  6293. Jana Mesárošová, Michalovce
  6294. Štefan Mesároš, Michalovce
  6295. Marek Kolcun, Bardejov
  6296. Peter Safko, Košice
  6297. Martin Valach, Bratislava
  6298. Ronald Csorba, Kosice
  6299. Mária Smolková, Oščadnica
  6300. Julius Panik, Zlate Moravce
  6301. Ján Bancík ml., Spišská Stará Ves
  6302. Tomáš Hrábek, Kežmarok
  6303. Jana Lokajová, Torysa
  6304. Milan Hajdin, Bratislava
  6305. Marek Strachan, Stará Ľubovňa
  6306. Husárek Josef, Medlov-Hlivice --ČR
  6307. Jana Breburdová, Poprad
  6308. Alexander Borsík, Bratislava
  6309. Dušan Madaj, Ráztočno
  6310. Lukáš Sekerák, Rozhanovce
  6311. Laura Karpatová, Bratislava
  6312. Peter Považan, Chelmsford, UK
  6313. Barbora Michnová, Stará Ľubovňa
  6314. Peter Vančo, Bratislava
  6315. Tatiana Hrašková, Bratislava
  6316. Peter Kopec, Púchov
  6317. Jozef Strachan, Stará Ľubovňa
  6318. FrantisekTurna , Bratislava
  6319. Marcela Gurbaľová, Ostrava
  6320. Viera Ľubeková, Oravský Podzámok
  6321. Martin Gurbaľ, Ostrava
  6322. Peter Janík, Martin
  6323. Andrea Schmidtova, Kežmarok
  6324. Jana Kapcová, Demandice
  6325. Jozef Maslo, Ružomberok
  6326. Eva Majerová, Bratislava
  6327. Maria Bihunova, NItra
  6328. lea lackova, liptovsky mikulas
  6329. Juraj Štipka, Slovenská Ľupča
  6330. lubomir lenhard, bratislava
  6331. Matúš Duchoň, Prešov
  6332. Dusan Pagac, Bratislava, Vrakuna
  6333. Zuzana Leščinská, Poprad
  6334. Ján Žilka, Banská Bystrica
  6335. Juraj Lacko, Liptovsky Mikulas
  6336. Sofia Pastirikova, Bratislava
  6337. Mária Mayerová, Špačince
  6338. Ivan Kotúček, Bratislava
  6339. Jiřina Máčelová, Jesenice u Prahy
  6340. Andrej Predajniansky, Banská BYstrica
  6341. Brano Gaspar, Banka
  6342. Jozef Verbovsky, Presov
  6343. Mario Beky, Michalova
  6344. Štefan Tomko, Zemplínská Široká 27
  6345. Katarína Švidroňová, Liptovské Sliače
  6346. Ronald Jenei, Bratislava
  6347. Vladislav Koška, Ostrava Fifejdy
  6348. Gabriel Slávik, Imeľ
  6349. Martina Komorová, Partizánske
  6350. Ivana Poliachová, Banská Bystrica
  6351. Sona Buchelova, Trencin
  6352. Peter Sedláček, Bratislava
  6353. Veronika Hudakova, Kosice
  6354. Jana Šventová, Martin
  6355. Šimon Švento, Martin
  6356. Alojz Gočal, Oravské Veselé
  6357. Rastislav Lukacovic, Topolcany
  6358. Tatiana Vinarčíková, Banská Bystrica
  6359. Monika Garčarová, Revúca
  6360. Doc. PhDr. Eva Jaššová, PhD., Bratislava
  6361. Gabika Támová, Púchov
  6362. Adriana Bariová, Buzica, Košice-vidiek
  6363. Jozef Chríbik, Ivanka pri Dunaji
  6364. Mária Zorvanová, Sečovce
  6365. Terézia Zorvanová, Sečovce
  6366. Peter Kertys ml., Bratislava
  6367. Judita Zorvanova, Sečovce
  6368. Robert Šimák, Liptovský Hrádok
  6369. Adam Gajdoš, Bratislava
  6370. JUDr. Martin Rusnák, Spišská Nová Ves
  6371. Marián Beluško, Prešov
  6372. martin malovec, bratislava
  6373. Dasa Sedlakova, Bratislava
  6374. Lukáš Jakubička, Topoľčany
  6375. Jana Balazova, Bratislava
  6376. marta Hubena, martin
  6377. Blažej Lippay, Bratislava
  6378. Vanda Rybanská, Dunajská Lužná
  6379. Ľubomír Budinský, Krpeľany
  6380. Susan Fletcherova, Žilina
  6381. Rudo Schmiedt, Košice
  6382. Alžbeta Iľašová, Beharovce
  6383. Katarína Iľašová, Beharovce
  6384. Matúš Honěk, Prešov
  6385. Jarmila Grofčíková, Nitra
  6386. Ing.Magdaléna Kovačíková, Bratislava
  6387. PhDr. Danka Banská, Senica
  6388. Peter Molnár, Malé Raškovce, okres Michalovce
  6389. Štefan Čabák, Dubnica nad Váhom
  6390. Ladislav Miženko, Košice
  6391. Vladimír Krahulec, Bratislava
  6392. Markéta Kryštofová, Zastávka
  6393. Jan Rusnak, Zvolen
  6394. Vladimír Petruf, Košice
  6395. Radoslav Kampczyk, Spišská Nová Ves
  6396. Michal Kavečanky, Rožňava
  6397. Anton Šteffek, Bratislava
  6398. matus levocky, lubica
  6399. David Janoušek , Sušice
  6400. Pavol Sinal, Handlova
  6401. Alena Bulikova, Handlova
  6402. Šarlota Hupková, Nitra
  6403. Marian Horvath, Zavar
  6404. Ján Hošala, Istebné 157
  6405. Stanislav Lech, Prešov
  6406. Irena Chlubná, Necpaly
  6407. Miroslav Gúcky, Nové Zámky
  6408. Marek Pištey, Košice
  6409. Ladislav Čarný, Bratislava
  6410. Dasa Cerhakova, Nove Zamky
  6411. maria sulikova, kmetovo
  6412. Ing.Vladimír Bizoň, Ludanice
  6413. Maros Kanas, Nove Zamky
  6414. Erika Komáromiová, Košice
  6415. P.Varinský, BA
  6416. Michal Habrman, Veľké Lovce
  6417. Július Tarkoš, Bratislava
  6418. Andrej Rybár, Košice
  6419. Miroslava Lepejová, Vrútky
  6420. Silvester Švidroň, Liptovské Sliače
  6421. Milan Walla, Nitra
  6422. Mária Bertovičová, Košice
  6423. Anna Jánošíková, Podhradie
  6424. Ing. Ivan Makovický, Žilina
  6425. Ivana Lörincová, Humenné
  6426. Vladimir Bizoň, Košice
  6427. Ing. Soňa Fajnorová, Senica
  6428. Viki Melisek, Praha 5
  6429. Zuzana Harineková, Topoľčany
  6430. Ľubomíra Kocmanová, Zvolen
  6431. Jozef Kocman, Zvolen
  6432. Marie Makovcová, Tábor 2
  6433. Jana Augustinyová, Topoľčany
  6434. Peter Heriban, Galanta
  6435. Katarína Linkeschová, Handlová
  6436. Anton CUKAN, Tomasov
  6437. Richard Valenčín, Hermanovce
  6438. Vladimír kršjak, Hodruša - Hámre
  6439. Mgr art Marika GODA JANCIOVA , Tomasov
  6440. Ján Forgáč , Oravský Podzámok
  6441. Dušan Truszka, Mužla
  6442. Mária Orgoňová, Veľké Leváre
  6443. Monika Škorvánková, Čadca
  6444. Stanislav Škorvánek, Čadca, Horelica
  6445. Oleg Molitoris, Hanušovce nad Topľou
  6446. Roman Dekan, Trnava
  6447. Dana Jelínková, Spišská Nová Ves
  6448. Peter Palatinus, Bratislava
  6449. Pavol Húšťava, Martin
  6450. Andrej Rajňák, Humenné
  6451. Eva Nemčeková, Trnava
  6452. ladislav repcik, Hlohovec
  6453. Matej Szirmay, Košice
  6454. Tomáš Zahradník, Prešov
  6455. Michal Janek, Sliač
  6456. Peter Trojčák, Košice
  6457. Martin Matuš, Sabinov
  6458. Gabriela Duchoňová, Nitra
  6459. Ivan Janoška, Martin
  6460. Ľubomír Dunajčík, Vrbové
  6461. Ing. Ján Iľaš, Beharovce
  6462. Zuzana Bystrianska, Vyšný Kubín
  6463. Mária Šumichrastová, Nemšová
  6464. Smoleňová Terézia, Košice
  6465. Veronika Lucká, Martin
  6466. Gabriela Matejova, Hlinik nad Hronom
  6467. jozef koman, Martin
  6468. Dana Kohútová, Nemešany
  6469. Juraj Spiška, Prievidza
  6470. Elena Bigošová, Košice
  6471. laura urbanova, prešov
  6472. Michal Milko, Bratislava
  6473. Branislav Švorc, Prešov
  6474. Marián Brezáni, Bratislava
  6475. Mariana Kužmová, Vranov n.T.
  6476. Jozef Čečko, Vranov nad Topľou
  6477. Anna Ponechalova, ZILINA NA BRANE 1
  6478. Juraj Krajčí, Stráňavy
  6479. Július Jaroš, Rudina
  6480. Simona Murinova, Sedliska
  6481. Josef Šilhan, Brno
  6482. Stanislav Socha, Zvolen
  6483. Pavol Majer, Tägerwilen-Ch
  6484. Zuzana Kubovová, Poprad
  6485. Marek Fodor, Turňa nad Bodvou
  6486. Tivadar Németh, Trenčín
  6487. Edita Nagyova, Presov
  6488. Bc.Beáta Židziková, Topoľovka
  6489. Ivana Žížková, Giraltovce
  6490. Peter Ďurčenka, Banská Bystrica
  6491. Jana Vendelinova, Topoľčany
  6492. Jana Púčeková, Ružomberok
  6493. Kamil Pisarčík, Spišské Hanušovce
  6494. Michal Krcmery, Bratislava
  6495. Jozef Hariom Urban, Bratislava
  6496. Juraj Bíro, Nitra
  6497. Monika Krčméryová, Bratislava
  6498. Zuzana Oriešková, Nižná
  6499. Juraj Lovas, Nitra
  6500. Inna Csonkova, Nove-Zamky
  6501. Martin Duchoň, Dvorníky
  6502. Marcela Palkechová, Dubnica nad Váhom
  6503. Vladimir Beno, Valaska Bela
  6504. Janka bajlová, Levoča
  6505. Viera Varinská, Bratislava
  6506. Peter Hulák, Sereď
  6507. Erika Masariková, Tajov
  6508. Dávid Holeš, Bziny
  6509. Marta Kianicová, martin
  6510. Danica Mundoková, Sereď
  6511. Miroslav Kianica , Vrútky
  6512. Marta Kianicová, Vrútky
  6513. Falisová Daniela, Medzilaborce
  6514. Hockicková Mária, Sabinov
  6515. Darina Gaganová, Lisková
  6516. Michal Gagan, Lisková
  6517. Pavol Orbis, Nové Zámky
  6518. Marta Pastirčáková, Košice
  6519. Jakub Šinský, Nevidzany, okres Zlaté Moravce
  6520. Terézia Hnatičová, Borov
  6521. Dimitrina Pašková, Marianka
  6522. Andrej Laciak, Bratislava
  6523. Ivan Paška, Marianka
  6524. Vladimír Švaňa, Kysucké Nové Mesto
  6525. Andrea Pobocik, Chorvatsky Grob
  6526. Jozef Paulov, Mankovce
  6527. Simona Sičáková, Humenné
  6528. Ondrej Havela, Komjatice
  6529. Katarina Sucka, Vranov nad Toplou
  6530. Ivana Schwarczová, Nitra
  6531. Mária Jurovčíková, Oravský Podzámok
  6532. zuzana houskova, nove zamky
  6533. Matúš Hrabovský, Koškovce
  6534. Dusan Kunovac, Békéšska Čaba
  6535. Eva Minárová, Martin nad Žitavou
  6536. Maroš Čuban, Košice
  6537. Simona Dubecká, Holíč
  6538. Dušan Roch, Spišská Nová Ves
  6539. Ivana Biačková, Michalovce
  6540. Ivan Trubacek, Bratislava
  6541. Lýdia Račková, Humenné
  6542. Peter Vaňúr, Bratislava
  6543. Ladislav Ružička, Kokšov Bakša
  6544. Marián Gereg, Partizánske
  6545. Ružena Bilčíková, Siladice 256
  6546. Veronika Šurinová, Vrútky
  6547. Stanislav Fehér, Banská Bystrica
  6548. Miro Lőbb, Mankovce
  6549. Lenka Šarocká, Petrovany
  6550. Viera Bobáková, Bratislava
  6551. Marta Hrabinová, Hlohovec
  6552. Ivan Ukropec, Humenné
  6553. Mário Šmýkal, Prievidza
  6554. Mária Smutná, Beladice
  6555. Martin Špeťko, Bojnice
  6556. Adam Mahut, Borša
  6557. Roman Kuník, Spišská Nová Ves
  6558. Marek Petro Monocký, Hencovce
  6559. Miroslav Murcko, MUDr., Košice
  6560. Peter Šinaľ, Fričkovce
  6561. Peter Mayer, Špačince
  6562. Roman Pirháč, Liptovský Mikuláš
  6563. Andrea Cukova, Vrable
  6564. adam bako, levice
  6565. Martin Šumichrast, Trenčín
  6566. Lucia Ďurčanská, Štefunkova 23, 821 03 Bratislava
  6567. Anna Hudáková, Piešťany
  6568. Viera Nemčeková, Bratislava
  6569. Michal Vaľko, Michalovce
  6570. Eduard Marko, Prievidza
  6571. Lenka Katunincova, Trnava
  6572. Tomáš Lojek, Poprad
  6573. Zuzana Gašparová, Píla
  6574. Jaroslav Ovšany, Humenné
  6575. Alexandra Antlová, Nitra
  6576. Matej Toth, Kalša
  6577. Kvetoslava Rábelyová, Zvolen
  6578. Andrej Kubik, Bratislava
  6579. Pavol Toth, Kalša
  6580. Peter Látečka, Šaľa
  6581. Michaela Dvorovčíková, Kuzmice
  6582. Robert KVASNICA, Marianka
  6583. Barbora Cimrova, Trencin
  6584. Renata Lénárdová, Nové Zámky
  6585. Marta Bekešová, Svit
  6586. Martin Mihalčin, Žilina
  6587. Veronika Leukaničová, Košice
  6588. Katarína Rochová, Spišská Nová Ves
  6589. Anna Verešová, Kamenná Poruba
  6590. Mária Skočenová, Vranov nad Topľou
  6591. Anna Lengyelová, Košice
  6592. zuzana bezova, zilina
  6593. Lýdia Bučkuliaková, Dolná Tižina 330
  6594. Gabriel Meluš, Hostie
  6595. Stanislav Stronček, Kostoľany nad Hornádom
  6596. Ladislav Mihók, Bardejov
  6597. Martin Brudňák, Košice
  6598. Mária Dobrovská, Svit
  6599. Miloslava Hostová, Gerlachov
  6600. Radka Horníková, Kalša
  6601. Vladimír Fandel, Bíňovce
  6602. Alžbeta Halajová, Bratislava
  6603. Štefan Klein, Košice
  6604. Matej Cagáň, Vráble
  6605. Milena Barinková, Košice
  6606. Martina Hatoková, Košice
  6607. Boris Kružliak, Bratislava
  6608. Ivan Smutný, Detva
  6609. Boris Kružliak, Bratislava
  6610. Igor Klein, Sučany
  6611. Mária Kružliaková, Bratislava
  6612. Ján Kapusta, Banská Bystrica
  6613. Peter Popovic, Humenne
  6614. René Gratzer, Kalinkovo
  6615. Jana Popovic Medulkova, Humenne
  6616. Daniela Končná, Nitra
  6617. roman kmeťo, nitra
  6618. Anastazia Streckova, Trnava
  6619. Lubomir Fajth, Považská Bytrica
  6620. Katarina Kurcinova, Nove Zamky
  6621. Silvia Feješová, Prievidza
  6622. Peter Leitmann, Turčianske Teplice
  6623. Paulína Hudáková, Bratislava
  6624. Milan Jurko, Sabinov
  6625. Peter Durvarci, hrabusice
  6626. Barbora Kučmová, Medzilaborce
  6627. Michal Vávra, mokrý Háj
  6628. Viera Hámorská, Košice
  6629. Petr Škrabálek, Štiavnické Bane
  6630. Zuzana Lukyová, Rudno nad Hronom
  6631. marekinfoalb.net, Sliac
  6632. Mária Lukyová, Rudno nad Hronom
  6633. Patrik Predajňa, Brezno
  6634. Tomáš Ihring, Brezno
  6635. Viera Muravská, Bratsialava
  6636. Monika Mesárošová, Košice
  6637. Tibor Vince, košice
  6638. Maria Hlistova, Žilina
  6639. Peter Gajdoš, Vechec
  6640. Bc. tomáš Mažgút, Terchová
  6641. Anna Hudáková, Stará Ľubovňa
  6642. Judit Palkó Farkas, Košice
  6643. Martin Godál, Lúka
  6644. PhDr. Jiří Vlk, MORAVSKE KNINICE
  6645. Zuzana Bobriková, Košice
  6646. Jaromír Novak, Bratislava
  6647. Bohuš Mičúch, Kamenná Poruba
  6648. Michal Rybárik, Košice
  6649. Karas Jozef, Praha
  6650. Peter Martinka, Trenčianska Teplá
  6651. PhDr. Miroslava Avramovová, Bratislava
  6652. Branislav Kováč, Němcovej 24 , Košice
  6653. Brigita Hurajová, Košice
  6654. Daniela Budinská, Pezinok
  6655. Kvetoslava Mojtová, Nová Dubnica
  6656. Richard Kucharčík, Ždaňa
  6657. Stanislav Mikolajčík, Novoť
  6658. Terézia Mikolajčíková, Novoť
  6659. marta bordáčová, vištuk 302
  6660. Katarína Olejníková, Prešov
  6661. LAdislav Kopča, Rohožník
  6662. Jana Slatinová, Brestovany
  6663. Marián Peterka, Poprad
  6664. Zuzana Rišková, Kátov
  6665. Martin, Lengál
  6666. Hana Šimsová, Žatec
  6667. Stefan Komora, Bratislava
  6668. Veronika Dunková, Hniezdne
  6669. Jana Grzybová, Námestovo
  6670. Mgr. Ing. Peter Ferko, Krompachy
  6671. Ján Figeľ, Bratislava
  6672. Viera Kratochvilová, Bratislava
  6673. Miroslav Bender, Košice
  6674. Ján Mihala, Nové Mesto nad Váhom
  6675. Vlasta Kratochvilová, Bratislava
  6676. Michaela Klímová, Znojmo
  6677. Viliam , Hubinský
  6678. Jozef bubán, Bratislava
  6679. Ivan Uhliarik, Skalica
  6680. Vilibalda Darmová, Žilina
  6681. Milan Štefík, Rudník
  6682. RNDr. Juraj Boháčik, Bratislava
  6683. Lukáš Rendek, Košice
  6684. andrej himpán, Úľa
  6685. Ferdinand Vlkolinsky, Liptovsky Hradok
  6686. Ľuboš Saloky, Košice
  6687. Ľudmila Simeunovičová, Bratislava
  6688. Jozef Kukan, Rovinka
  6689. Helena Gábrišová, Bratislava
  6690. Rastislav Sitár, Bratislava
  6691. Imrich Ivan, Košice
  6692. Mariana Gordanová, Petkovce
  6693. Blanka Takácsová, Moldava nad Bodvou
  6694. Mgr. Viliam Tonhauser, Žiar nad Hronom
  6695. Pavol Adamec, Bratislava
  6696. jana Rašková, Bratislava
  6697. Denisa Voskárová, Banská Bystrica
  6698. Martin Kopecký, Turzovka
  6699. Martin Smreček, Praha
  6700. Jolana Gyalogová, Bratislava
  6701. Pavol Gordán, Petkovce
  6702. Kristína Sotáková, Košice
  6703. Marta Fottová, Prešov
  6704. Štefan Baranec, Banská Bystrica
  6705. Anton Oravec, Ľubica
  6706. Tomáš Šimek, Trnava
  6707. Katarina Danielcakova, Poprad/Bratislava
  6708. Štefan Krnáč, Bratislava
  6709. Marek Lukáč, Prešov
  6710. Anna Kohutiarová, Bratislava
  6711. Ivan Pagač, Bratislava
  6712. anna algayerova, Senec
  6713. Katarina hrochova, Bratislava
  6714. Karol Horváth, Zlatníky
  6715. Zdenka Kluknavská, Spišská Nová Ves
  6716. MUDr.Blanka Burjanová, Bratislava
  6717. Daniel Boles, Kosice
  6718. Mária Rovňáková, Vrútky
  6719. Peter Klicha, Bratislava
  6720. Attila Banyko, Košice
  6721. Alena Lašutová, Košice
  6722. Peter Lelko, Humenne
  6723. Jozef Čuha, Banská Bystrica
  6724. Daniela Kravecova, Kosice
  6725. Zdenka Krnáčová, Bratislava
  6726. Alexander Hirner, Bratislava
  6727. Daniel Móri, Nitra
  6728. Michal Buran, Trenčín
  6729. Ján Medveď, Brezno
  6730. Niroslav Plencner, Bratislava
  6731. Iveta Šimončičová, Nové Mesto nad Váhom
  6732. Hana Zemanová, Myjava
  6733. Zdenka Palová, Brno
  6734. Mgr. Júlia Hritz, Bratislava
  6735. Marie Sponnerová, Plzeň
  6736. Ing. Juraj Kecera, Bratislava
  6737. František Pala, Brno
  6738. Eduard Karas, Gbely
  6739. Dana Kotianová, Bratislava
  6740. Jozef Kolárik, Nové Mesto nad Váhom
  6741. Mgr.Eva Bižová, Vranov nad Topľou
  6742. Andrej Mihaly, Bratislava
  6743. Jozef Kristiak, Bratislava
  6744. Mikuláš Agárdy, Senec
  6745. Štefan Berežný, Košice
  6746. Richard Roth, Kremnica
  6747. Martin Šujanský, Trebišov
  6748. Luboš Klokner, Slovenský Grob
  6749. Julia Vokalova, Kosice
  6750. Miroslav Kačka, Martin
  6751. Katarína Caletková, Popudinské Močidľany
  6752. Bc. Ľubomír Budáč, Lovinobaňa
  6753. Ing. Ondrej Kopča, Košice
  6754. Dávid Szabó, Košice
  6755. Renáta Semanová, Bratislava
  6756. Daniel Stupavsky, Kostoliste
  6757. Miroslav Chmura, Kremnica
  6758. Ján Čajka, Košice
  6759. František Šidlík, Malacky
  6760. Slavko Košiar, Bratislava 3
  6761. Lívia Poljaková, Bratislava
  6762. Zuzana Durcova, Višňové 37
  6763. Jana Osvaldíková, Bratislava
  6764. Nikola Nižník, Kremnica
  6765. Andrej Šottník, Senec
  6766. Zdenka Zatkuliaková, Zákamenné
  6767. Miroslav Hovančík, Dolný Kubín
  6768. Norbert Boldiš, Kremnica
  6769. Ľubica Nižníková, Kremnica
  6770. Tatiana Gasparova, Fintice
  6771. martin slovák, stupava
  6772. Nina Brestičová, Nitra
  6773. Hana Chmelikova, Nitra
  6774. Ĺudmila Daňová, košice
  6775. Peter Borsky, Bratislava
  6776. Mária Harčariková, Chmeľovec 18
  6777. Radoslav Kukuľa, Heľpa
  6778. Miroslava Zemanová, Myjava
  6779. Jaroslav Suško, Bratislava
  6780. Miroslava Gavurová, Fintice
  6781. Kristína Regulyová, Nižná
  6782. Kristián Libant, Nitra
  6783. Štefan Kuruc, Košice
  6784. Anna Bujňáková, Prešov
  6785. Róbert Škripko, Bratislava
  6786. mirka kvaková, Oravská Lesná
  6787. Štefan Tóth, Košice
  6788. Barbora Bajanová, Bratislava
  6789. Roman Chudoba, Oravská Lesná
  6790. Viera Kvaková, Oravská Lesná
  6791. katarína Starečeková, Dunajská Lužná
  6792. Róbert Očkaják, Trstené pri Hornáde
  6793. Róbert Šimon, Snina
  6794. Monika Piovarciova, Borsky Mikulas
  6795. Slavomíra Martišková, Krškany
  6796. Zuzana Lorincova, Bratislava
  6797. Emília Víglaská, Bratislava
  6798. Margita Perátová, Banská Bystrica
  6799. Emília Cesneková, Žilina
  6800. Viera Satinská, Bratislava
  6801. Ing Daniela Stoklasová, Zubrohlava
  6802. Dominik Ondriaš, Machulince
  6803. Adriana Urbanova , Horna Streda
  6804. Ing. Peter Stoklasa, Zubrohlava
  6805. Peter Dratva, Brno
  6806. Anton Briš, oravská lesná
  6807. Ivana Prášilová, Bratislava
  6808. Marián Sedlák, Bratislava
  6809. Lukas Herel, Bratislava
  6810. Miroslav Hecko, Tisovec
  6811. Lýdia Čeledová, Bratislava
  6812. Hana Zlatošová, Kremnica
  6813. Helena Tušanová, Bratislava
  6814. Radka Gužiňáková, Brezová pod Bradlom
  6815. Mgr. Štefan Perát, Stropkov
  6816. Monika Olbertová, Oravská Lesná
  6817. Lenka Vojtášová, Dolná Súča
  6818. Lenka Letašiová, Bratislava
  6819. Lenka Gerhatova, Ludanice
  6820. Margita Leitnerová, Hrochoť
  6821. Marcel Kellner, Banská Bystrica
  6822. Marek Adamický, Bratislava
  6823. Annamária Brathová, Bratislava
  6824. Zuzana Kellnerova, Banská Bystrica
  6825. Jarmila Sádovská, Hruboňovo
  6826. Jozef Holý, Trenčianska Teplá, Dobrá
  6827. Mgr. Alena Madárová, Veľké leváre
  6828. Vladimír Laštík, Námestovo
  6829. Dominika Lazúrová, Košice
  6830. Petra Bajlová, Nitra
  6831. Zuzana Vojtekova, Bratislava
  6832. Margita Laštíková, Námestovo
  6833. Michaela Urbanovičová, Ivanka pri Dunaji
  6834. Otília Drobná, Bratislava
  6835. MUDr. Mária Slavkovská, Nitra
  6836. Martin Michalíček, Nitra
  6837. Renáta Adamcová, Bratislava
  6838. Matej Mišík, Bratislava
  6839. Popadičová Marcela, Banská Bystrica
  6840. Katarina Grajcarova, Martin
  6841. Anna Kovaľová, Košice
  6842. Marek Grajcar, Martin
  6843. Marian Dirga, Presov
  6844. Petruška Duchoňová, Nitra
  6845. Jana Chabroňová, Bratislava
  6846. Jadwiga Kepková, Svit
  6847. Olga Timoracká, Bratislava
  6848. Soňa Lehocká, Bratislava
  6849. Michaela Šestáková, Malý Lipník
  6850. Edita Malá, Miloslavov
  6851. Marián Šoška, Martin
  6852. Ivan Vojtaššák, Bratislava
  6853. Dana Kičinová, Lučenec
  6854. Mária Hajduchová, Beluša, Podhorie
  6855. Kristína Bilková, Šenkvice
  6856. Iveta Candráková, Preseľany,
  6857. Eva Dendisová, Oravská Lesná
  6858. Veronika Podstavková, Oravská Lesná
  6859. Veronika Osuská, Dunajská Lužná
  6860. Jozef Prokopčák, Stropkov
  6861. Ján Richnavský, Košice
  6862. Martin Paulíny, Banská Bystrica
  6863. Vlado Hojda, Vranov nad Topľou
  6864. Gombárová Marcela, Revúca
  6865. Ivan Balla, Nitra
  6866. Žofia Baranová, Divin
  6867. Andrea Lahká, Trenčianske Stankovce
  6868. Jaroslav Lahký, Trenčianske Stankovce
  6869. Adrián Valábik, Golianovo
  6870. Mgr. Anna Peštová, Ivanka pri Nitre
  6871. Martin Magulic, Hlohovec
  6872. Beata Drobná, Bratislava
  6873. Michal Lehocký, Bratislava
  6874. Andrea Ďuriníková, Považská Bystrica
  6875. Ondrej Sabó, Košice
  6876. Anna Blahovcová, Oravská Lesná
  6877. Jaroslav Mikula, Bratislava
  6878. Veronika Strigáčová, Čierny Balog
  6879. Dominik Podstavek, Oravská Lesná
  6880. Mária Bezáková, Chynorany
  6881. Jana Laštíková, Námestovo
  6882. Martin Kupkovič, Senec
  6883. Magda Kučerková, Nitra
  6884. Monika Mročová, Košice
  6885. Henrieta Háberová, Veľký Šariš
  6886. Vladimira Bodnarova, Stropkov
  6887. Miroslav Zeman, Stará Turá
  6888. Petra Dubajova, Žilina
  6889. Ivana Poliaková, Martin
  6890. Robert Ergang, Bojnice
  6891. Iveta Bulvasňáková, Zákamenné
  6892. Kamil Bulvasňák, Zákamenné
  6893. Ľubomír Cifra, Nitra
  6894. Iveta Komzalová, Nesluša
  6895. Mária Kornhauserová, Sihelné
  6896. Ľubomír Sidor, Martin
  6897. Katarína Ziburová, Rišňovce
  6898. György Lengyel, Komárno
  6899. Ondrej Ralbovský, Plavecký Štvrtok
  6900. Zuzana Slatkovská, Spišské Vlachy
  6901. Mária Havaničová, Sabinov
  6902. Marta Mandáková, Banská Bystrica
  6903. Jana Podstavková, Oravská Lesná
  6904. Terézia Hudáková, Myjava
  6905. Martin Marusinec, Bratislava
  6906. ERIK UHNÁK, SMOLENICE
  6907. Beáta Micheľová, Ticha/valaliky
  6908. Miroslav Butora, Spišská Nová Ves
  6909. Daniel Dian, Bratislava
  6910. Alžbeta Kobezdová, Košice
  6911. Mária Šumichrastová, Nemšová
  6912. Maria Laucekova, Namestovo
  6913. Monika Frtúsová, Levice
  6914. JANA KVAKOVA, ORAVSKA LESNA
  6915. Margita Mišinská, Košice
  6916. Veronika Valúchová, Považská Bystrica
  6917. Martina Havrišová, Parchovany
  6918. Margita Hrčkuľáková, Námestoovo
  6919. Anna Tóthová, Bratislava
  6920. Vladimír Briš, Oravská Lesná
  6921. Eva Pišteková, Bratislava
  6922. Peter Barina, Šaštin - Stráže
  6923. Jan Zemcak, Ľubica
  6924. Mária Škrivánková, Košice
  6925. vaclav havel, praha
  6926. Andrej Krivda, Košice
  6927. Michal Škrivánek, Košice
  6928. JOSEF SCHOBER , KARVINA
  6929. Dominika Selepová, Chmeľnica
  6930. Viera Súkeníková, Spišská Nová Ves
  6931. Ján Vrana, Tvrdošín
  6932. Petra Jedličková, Bardejov
  6933. Jana Odlerova, Bratislava
  6934. Vladimír Tomšík, Kosšice
  6935. Marta Čačová, Trnava
  6936. Anton Ulicny, Presov
  6937. alexander sury, Bratislava Nove Mesto
  6938. Eva Ladňáková, Oravská Lesná
  6939. Uršuľa Škerlecová, Balog nad Ipľom
  6940. Ivan Sikula, Martin
  6941. Jaroslav Vandriak, Lipt. Hrádok
  6942. Michaela Čanigová, Krušovce
  6943. Miroslava Holosová, Banská Bystrica
  6944. Juraj Holos, Banská Bystrica
  6945. Vladimír Burjan, Bratislava
  6946. Mária Holecyová, Nitra
  6947. Suvadova Helena, Močenok
  6948. Martina Bednáriková, Pezinok
  6949. Marek Olbert, Oravská Lesná
  6950. Michal Ivanco, Snina
  6951. Jana Krajčíková, Zvolen
  6952. Mária Šupinová, Nitra
  6953. Jozef Domény, Banská Bystrica
  6954. Dáša Tonková, Bratislava
  6955. jozef Slavkovský, Veľký Sariš
  6956. Katarina Bencova, Dubnica nad Vahom
  6957. Gabriela Macakova, Tvrdosin
  6958. Monika Brachňáková, Oravská Lesná 1076
  6959. Dana Hubova, Namestovo
  6960. Anežka Slavkovská , Veľký Sariš
  6961. Laura Vlčáková, Nitra
  6962. Anna Zolak , Banská Bystrica
  6963. Pavol Pillár, Hájske
  6964. Denis Hakszer, Mostova
  6965. Slavomír Hudák, Bardejov
  6966. Mikuláš Ďurčať, Levice
  6967. Jana Čarnogurská, Topoľčany
  6968. Milan Lassak, Oravska Lesna
  6969. Katarína Žarnovičanová, Zlaté Moravce
  6970. Ján Baňas, Dolný Kubín
  6971. Miroslav Kvak, Oravska Lesna
  6972. Maria Kusová, Námestovo
  6973. Mgr. Mária Mazúrová, Beluša
  6974. Martin Straka, Prague
  6975. Mikuláš Koiš, Hrubý Šúr
  6976. Jana Tóthová, Košice
  6977. Michal Lačný, Banská Bystrica
  6978. Kristína Caletková, Popudinské Močidľany
  6979. Ludmila Vaclavova, Bratislava
  6980. Katarína Regulyová, Humpolec
  6981. Michal Vadila, Humenné
  6982. Peter Lauruský, Humenné
  6983. Katarina Gálisová, Lendak
  6984. lacko zelina, zvolen
  6985. Viliam Gašpar, Košice
  6986. Ľudmila Kolenčíková, Oravská Lesná
  6987. Elena Lehocká, Bratislava
  6988. Mária Čulenová, Bratislava
  6989. Renáta Pauková, Nesluša
  6990. peter winter, Banská Bystrica
  6991. Janka Varmuza, Nove Mesto nad Vahom
  6992. Júlia Fekiacova, Detva
  6993. Igor Paška, Bratislava
  6994. Martin Sobotka, Brno
  6995. Peter Bartko, Košice
  6996. Jozef Húščava, Podolínec
  6997. Ján Škúci, Trenčín
  6998. Pavol Ružanský, Šaľa
  6999. Edita Doményová, Senec
  7000. Jozef Noga, Teplicka nad Vahom
  7001. Marcela Madarová, Nová Ves nad Váhom
  7002. Anna Bačová, Oravská Lesná
  7003. Zuzana Korenova, Bratislava
  7004. Eva Bohyníková, Žilina
  7005. katarina sládeková, Bratislava
  7006. Martin Lačný, Poprad
  7007. Magdaléna Martinková, Ivanka pri Nitre
  7008. Juraj Talán, Košice
  7009. Michal Litavský, Šenkvice
  7010. Helena Zelisková, Svätý Jur
  7011. Ján Benko, Stará Ľubovňa
  7012. Eva Kolenčíková, Oravská Lesná
  7013. Peter Lačný, Riečka
  7014. Magdaléna Hrmová, Liptovský Mikuláš
  7015. Ľubica Kročková, Vištuk,
  7016. Peter Mošať, Bratislava
  7017. Pavol Tomaschek, Bratislava
  7018. Veronika Hanúsková, Pezinok
  7019. Jarmila Dajčárová, Prešov
  7020. Dominika Bírová, Lužianky
  7021. Ján Fekiač Ing., sabinov
  7022. Štefan Šimonov, Poprad
  7023. Tomas Sabo, Komarno
  7024. Gabriela Zuzulová, Malé Vozokany
  7025. Peter Burda, Prešov
  7026. Katarína Beláková, Levice
  7027. Barbora Líšková, Myjava
  7028. Peter Kuchar, Presov - Salgovik
  7029. Terézia Blahová, Považská Bystrica
  7030. anna avni, senec
  7031. Radka Belanová, Brodno
  7032. Markéta Belanová, Vranie
  7033. Katarina Tomastikova, Vrícko 38
  7034. Antónia Tiňová, Bratislava
  7035. Milan Kulich, Nitra
  7036. Mária Vörösová, Močenok
  7037. Martin Svetlík, Bratislava
  7038. Ľudmila Klaková, Banská Štiavnica
  7039. Kamila Frajtová, Levice
  7040. Daniela Uhliariková, Žilina
  7041. Milada Kováčová, Žarnovica
  7042. Rastislav Jusko, Kapušany
  7043. Viera Varačková, Bratislava
  7044. Martina Matisova, Namestovo
  7045. Miroslava Martonova, Bratislava
  7046. Maria Sakalova, Presov
  7047. Adriana Mihalisková, Podbrezová
  7048. Anna Krivošová, Žilina
  7049. Zuzana Lacová, Ludrová
  7050. Renata Soskova, Zilina, United Kingdom momentalne
  7051. Valéria Tóthová, Vráble
  7052. Viera Čapová, Bratislava
  7053. Július Lendel, Bátovce
  7054. Jana Tverdíková, Prešov
  7055. Alena Uherčíková, Modra
  7056. Beata Kostelanská, Žilina
  7057. Emilia Kovalova, Trnava
  7058. Anton Hykisch, Bratislava
  7059. Monika Lezová, Bratislava
  7060. Adriana Zacharovska, Bratislava
  7061. Ľubica Kurillová, Snina
  7062. Erik Škarba, Želiezovce
  7063. František Koníček, Nemšová
  7064. Ivan Mirga, Spišská Nová Ves
  7065. Zuzana Kurillová, Snina
  7066. kristina macejechova, sasa
  7067. Márua Macharová , Žilina
  7068. Ľubica Bartošová, Čierny brod
  7069. Eva Jantošíková, Radoľa
  7070. Michaela Hnatová, Habura
  7071. Stanislava Lenčéšová, Močenok
  7072. Peter Marton, Bratislava
  7073. Anna Bartáková, Podzámčok 16
  7074. luboslava Bartosova, Oľšavka 29,okr.Sp.Nova Ves
  7075. Peter Kuzbel, Banska Bystrica
  7076. Mária Holosová, Banská Bystrica
  7077. Zuzana Milkovičová, Žilina
  7078. Juraj Adamkovič, Banské Bystrica
  7079. Viera Tisonoňová, Pribišská 161, Oravská Lesná 02957
  7080. Miroslava Bunová, Skalica
  7081. Katarína Porubská, Nitra
  7082. Elena Lovhová, Banská Bastrica, Lipová 12
  7083. Marika Molnarova, Želiezovce
  7084. Zuzana Jančovičová, Nitra
  7085. Bc. Ivana Šášiková, Lehota
  7086. Jana Buricová, Martin
  7087. Jana Fiffiková, Poráč
  7088. Silvia Lauková, Novomeského 5, Nitra
  7089. H.Briššova, Nitra
  7090. Michal Imre, Koprivnica 114
  7091. Mgr. Jaroslav Kováč, Močenok
  7092. Mgr. Mária Kováčová, Močenok
  7093. Barbora Horecká, Salzburg, Osterreich
  7094. Martin Ivan, Bratislava
  7095. Simona Šimová, Lučenec
  7096. Tibor Mezei, Nové Zámky
  7097. Dominika Jančovičová, NItra
  7098. Branislav Straka, Dubnica nad Vahom
  7099. Leonard Huňa, Ružomberok
  7100. Radoslav Schudich, Strážske
  7101. Pavol Šelian, Namestovo
  7102. Jakub Ševeček, Praha
  7103. Rastislav Skulsky, Zelovce
  7104. Daniela Obšajsníková, Badín
  7105. Zuzana Šaková, Banská Bystrica
  7106. Mario Fackovec, Nitra
  7107. Lenka Trnčáková, Bratislava
  7108. otília theinerová, tvrdošin
  7109. Martina Macuriaková, Bratislava
  7110. Nicole Mochňacká, Veľký Šariš
  7111. Ján Mihelič, Bratislava
  7112. František Kučmina, Bardejov
  7113. Vladimír Hric, Bardejov
  7114. evagolova, Snina
  7115. Michal Molnar, Čajkov
  7116. Dáša Balogová, Bratislava
  7117. Michal Belej , Vranov nad Topľou
  7118. Juliana Majdeková, Poprad
  7119. Lucia Žáková, Bratislava
  7120. Roman Pavlík, Dubnica nad Váhom
  7121. Zuzana Marcineková, LV
  7122. Henrieta Salokyová, Košice
  7123. Dana Mederová, Dubnica nad váhom
  7124. Radovan Bosák, Bardejov
  7125. Jana Jurcova, Kosice
  7126. katarína Novotná, banská bystrica
  7127. Peter Janek, Považská Bystrica
  7128. Jakub Voňka, Prešov
  7129. Marianna Jancová, Ilava
  7130. viera žaludkova, dulov
  7131. Vlado Bugel, Nižna
  7132. Peter Daxner, Košice
  7133. Ivana Daxnerová, Košice
  7134. František Maťaťa, Podbiel
  7135. Katarína Ponická, Zvolen
  7136. Slavomíra Parasková, Snina
  7137. Patrik Sliacky, Košická Polianka
  7138. veronika klenkovičová, Vištuk
  7139. Marek Brezoňák, Sihelné
  7140. Dávid Ďurica, Ľubotice
  7141. Petra Dubeňová, Kunerad
  7142. Martina Valášková, Považská Bystrica
  7143. Janka Chupáčová , Kysucký Lieskovec
  7144. Ľuboš Martinkovič, Zavar
  7145. Jordan Kostadinov, Kośice
  7146. Veronika Ondričková, Púchov
  7147. Peter Jarab, Matejovce
  7148. Vladimír Krištan, Vyšný Žipov
  7149. Kristina Macikova, Valaska
  7150. dominika suchanova, london
  7151. Viliam Kinčok, Tlmače
  7152. Milan Debnár, Hul
  7153. Silvia Aziriová, Svätý Jur
  7154. Alena Doležalová, nové zámky
  7155. Veronika Dvorščáková, Ľubotín
  7156. Michal Havrila, Košice
  7157. Silvia Ihnátová, Vojnatina
  7158. Karol Gubka, Žiar nad Hronom
  7159. Veronika Mihóková, Čaňa
  7160. melania moravkova, rybky
  7161. Klaudia Kováčová, Krivá
  7162. Andrea Škrovinová, Žilina
  7163. Juraj Okoši, Nové Zámky
  7164. Marcela Spalkova, Raková
  7165. Igor Potočňák, Ľubotice
  7166. Mgr. Erika Žmijáková, Nižná
  7167. sr.Martyna Dudek, Bratislava
  7168. Petronela Potočňáková, Ľubotice
  7169. Oľga Kapustová, Bratislava
  7170. Viera Antalíková, Košice
  7171. Ružena Petrušová, Barcejov
  7172. Marek Nipča, Bratislava
  7173. miro beno, ziar nad hronom
  7174. Viera Lačná, Riečka- Nevoľné
  7175. Robert Baculik, Zvolen
  7176. Ľubomír Novák, Sečovská Polianka
  7177. Martin Klement, Tlmače
  7178. Zuzana Michnová, Partizánske
  7179. Adriana Martinčeková, Martin
  7180. Andrea Olejová, Košice
  7181. Daniela Bohunicka, Kaplna
  7182. Andrej Bohunicky, Kaplna
  7183. Oľga Stropkovičová, Bratislava
  7184. Helena Šitinová, Gabčíkovo
  7185. Ing.Marián Laborecký, Senec
  7186. Terézia Glezgova, Hliník nad Hronom
  7187. Terézia Glezgova, Hliník nad Hronom
  7188. Ivana Gräczer, Bratislava
  7189. Daniela, Hrtusova
  7190. Lukáš Horňáček, Tlmače
  7191. Gabriela Halánová, Šúrovce
  7192. Dagmara Pasterňaková, Košice
  7193. Alena Horňáková, Banská Bystrica
  7194. Iveta Knappova, Sered
  7195. Jana Dubovska, Bratislava
  7196. Nataša Madudová, Liptovský Hrádok
  7197. Ludmila Safarova, Londyn
  7198. marta podolakova, snina
  7199. Erika Talpašova, Košice
  7200. Daniel Soušek, Bardejov
  7201. Robert Domcek, Bratilava
  7202. Melo Michal, Strečno
  7203. Alexa Maxianová, Bratislava
  7204. Marek Huliak, Žilina
  7205. Jana Kivaderová, Prešov
  7206. Rebeka Valovičová, Lazany
  7207. Hana Vanikova, Bratislava
  7208. PhDr. Kornélia Döményová, Senec
  7209. Michal Kindl, Slovenská Lupča
  7210. maria kurtova, presov
  7211. Mgr.Emil Šanta, Veľký Krtíš
  7212. Oľga Klaková, Banská Štiavnica
  7213. Dušan Mišovec, Dubnica nad Váhom
  7214. Brigita Andrášiková, Martin
  7215. Jarka Brníková, Babín
  7216. Martin Fertal, Bardejov
  7217. Ľuboslav Bauer, Prešov
  7218. Veronika Chrastinová, Málinec
  7219. katarina hradska, kaplna 29, 900 84
  7220. Veronika Šmatlavová, Skalité
  7221. František Kotora, Miloslavov
  7222. Peter Janura, Žilina
  7223. Zuzana Brodzianska, Nová Baňa
  7224. Barbora Beľová, Nitra
  7225. Ján Poliak, Bojnice
  7226. Mário Eliaš, Zvolen
  7227. Iveta Raškovičová, Nitra
  7228. zuzana zosakova, likavka
  7229. Janka Štefúnová, Dubnica nad Váhom
  7230. Michal Stoklasa, Zubrohlava
  7231. Katarína Šušková , Čadca
  7232. Jana Pančíková, Valaská
  7233. Viera Poliaková, Žilina
  7234. Andrej Gubka, Zvolen
  7235. Ján Bušfy, Bytča
  7236. Bibiana Lengyelova, Zvolen
  7237. Ing. Michal Lunter, Polomka
  7238. Tatiana Lesayová, Bratislava
  7239. Katarína Grambličková, Bratislava
  7240. Maria Jedinakova, Žilina
  7241. Mgr Jana Girašková, Sabinov
  7242. Oľga Števánková, Tvrdošín
  7243. Sekerešová Mária, Zvolen
  7244. Katarína Gregušová, Piešťany
  7245. Daniela Turská, Teplička nad Váhom
  7246. Daniela Chromíková, Bratislava
  7247. Monika Cifrová, Ludanice
  7248. Milan Cifra, Ludanice
  7249. Patrik Mikolaj, Bratislava
  7250. Richard Mikloš, Banska Bystrica
  7251. Tomáš Podolan, Veľké Kostoľany
  7252. Tibor Pénzeš, Nové Zámky
  7253. Helena Čajková, Senec
  7254. Bibiána Poláková, Oravská Jasenica
  7255. Benedikt Kuhajda, Dlhá nad Oravou
  7256. peter barinka, kosice
  7257. Helena Tušanová, Sečovská Polianka
  7258. Martina Jakabová, Trebišov
  7259. Zuzana Podobová, Nové Zámky
  7260. magdalena froncova, Nitra
  7261. Terézia Beringerová, Veľký Meder
  7262. Katarína Petríková, Partizánske
  7263. Daniela Lieskovská, Čimhová
  7264. Daniela Hrušovská, Prešov
  7265. Daniela Nováková, Nižná
  7266. Slavomir Krivak, Presov
  7267. Martin Hlavna, Trstená
  7268. RNDr.Hubert Hilbert, PhD., Banská Štiavnica
  7269. Oto Dunovský, Ústí nad Orlicí
  7270. Anetta Maurerova, Kosice
  7271. Michal Giertli, Čierny Balog
  7272. Renáta Vozárová, Košice
  7273. Ľubomír Lenghardt, Šenkvice
  7274. Tamara Gabčová, Tomášov
  7275. Eva Chlebovcová, Piešťany
  7276. Mária Fáberová, Košice
  7277. marianna šindlérová, žilina
  7278. František Mlich, Námestovo
  7279. Katarína Zálesňáková, Zohor
  7280. Peter Bejček, Ňárad 84
  7281. Adrián Kunik, Bratislava
  7282. Vlado Pavlík, Bratislava
  7283. Zuzana Miškovská, Žilina
  7284. Izabela Kuniková, Bratislava
  7285. Jana Petrová, Čadca
  7286. Ing.Jozef Kuruc, Lemešany
  7287. Anna Medvecká, Tvrdošín
  7288. Anna Jakubiková, Bratislava
  7289. Laura Póczosová, Rimavská Sobota
  7290. Kevin Jamrich, Sereď
  7291. Daniel Dzurko, Lednické Rovne
  7292. Zuzana Stoklasova, Zubrohlava
  7293. Marek Nosál, Hlohovec
  7294. Rastislav Haško, Bratislava
  7295. Miroslava Želinská, Olejníkov
  7296. Michal Kasicky, Velka Lomnica
  7297. Melania Mosnarova, bRATISLAVA 5
  7298. Ing. Marek FUNTÁL, Prešov
  7299. Vlasta Tvrdoňová, Trenčín
  7300. Zbyňo Džadoň, POPRAD
  7301. Ján Šidlovský , Stará Ľubovňa
  7302. Róbert Sekerák, Košice
  7303. Viera Horná, Radošovce
  7304. Ivan Kraus, Bratislava
  7305. Marcel Perát, Tisinec
  7306. veronika hulenova, bratislava
  7307. Andrej Pajtinka, Bratislava
  7308. Eva Sikelova, London
  7309. Yvetta Polláková, Bratislava 42
  7310. Vladimir Kulhavy, Radvan n. Dunajom
  7311. Janka Smatanová, Považská Bystrica
  7312. Michal Viecha, Bratislava
  7313. Katarina Sobotova, Bratislavca
  7314. Miriam Balková, Revúca
  7315. Bohus Pakan, Myjava
  7316. Peter Lukáč, Spišská Nová Ves
  7317. Zuzana Kraváková, Klin
  7318. Tomas Slimak, Bratislava
  7319. Viera Žmijovská, Kežmarok
  7320. Anton Pipka, Prešov
  7321. Viera Jurkovičová, Zohor
  7322. katarína teplanová, Považská Bystrica
  7323. Valentína Redajová, Stará Ľubovňa
  7324. Beata Polomova, Bratislava, SR
  7325. Ján Vanák, Trenčín
  7326. Andrea Kružliaková, Mládzovo
  7327. Martin Lahký, Trenčianske Stankovce
  7328. Juraj Oriešek, Bytča
  7329. Karin Sekova, Bratislava
  7330. Klára Holá, Trenčianska Teplá
  7331. Otilia Blažeková, Krásno nad Kysucou
  7332. Daniela Vranová , Tvrdošín-Medvedzie
  7333. Magdaléna Paulišinová, Sečovská Polianka
  7334. Gréta Selucká, Bánovce nad Bebravou
  7335. Dagmar Jóžová, Bratislava
  7336. Eleonóra Lukáčová, Spišská Nová Ves
  7337. Katarína Melová, Žilina
  7338. jana hricovska, Zvolen
  7339. Mgr. Jana Vanyová, Harmanec
  7340. Beata Holeková, Igram
  7341. Otilia Švecová, Levice
  7342. Tkácova Danica, Levice
  7343. anna vilčinská, nižná
  7344. Slávka Weissová, Trenčín
  7345. Erika Balážová, Krompachy
  7346. Peter Rajkovič, Bratislava
  7347. Renáta Nováková, Žilina
  7348. ivan Patoprstý, Báhoň
  7349. Kornelia Stefanova, Dvorniky
  7350. Jana Chrtianska, Nitra
  7351. Ivana Chlebíková, Žilina
  7352. Jana Závodská, Žilina
  7353. Radoslav Gajdoš, Kremnica
  7354. Karol Závodský, Žilina
  7355. Daniela Bubánová, Bratislava
  7356. Jarmila Králová, Ing., PhD., Nitra
  7357. Mária Zajacová, Bratislava
  7358. Ing. Anna Grejtáková, Košice
  7359. Emília Billíková, Výčapy-Opatovce
  7360. Ján Gbúr, Bratislava
  7361. Juraj Sokol, Prešov
  7362. Jana Šimončičová, Čachtice
  7363. Andrea Hrnčiarová, Kaplna
  7364. Maria Ivanecka, Kosice
  7365. Tatiana Petrovičová, Nižná
  7366. Ľudovít Suchý, Považská Bystrica
  7367. Roman Kudlik , TRNAVA
  7368. Darina Bullova, 013 31 Divina
  7369. Jozef Jurišič, Nitra
  7370. Marcel Páleš, Poltár
  7371. zuzana kolesova, bratislava
  7372. Jakub Jurčík, Predmier
  7373. Soňa Spišáková, Žilina
  7374. Ľuba Blaškovičová, Košice
  7375. Ing. Peter Synovec, Banská Bystrica
  7376. Martin Ratkovský, Ivanka pri Dunaji
  7377. Katarína Orságová, Banská Bystrica
  7378. Andrea Boldišová, Budmerice
  7379. Peter Ševčík, Nitra
  7380. Anna Hajdukova, Košice
  7381. Ján Jašurek, Skalité
  7382. Dana Stoklasová, Jablonec
  7383. Monika Hlúšková, Pezinok
  7384. Peter Lenďák, Bystré
  7385. Martina Imrichová, Lipovce 27
  7386. Helena Lukianová, Skalica
  7387. Jozef Mališ, Pitelová
  7388. Kristína Luptáková, Banská Bystrica
  7389. Andrea Lukačovičová, Bratislava
  7390. Mgr. Marianna Budinska, Poprad
  7391. Jana Pôbišová, Nižná Hutka
  7392. Viera Hrabková, Haniska
  7393. Jozef Petričko, Vranov nad Topľou
  7394. Antonia Sebekova, Bratislava
  7395. Marta Mičeková, Krompachy
  7396. Katarína Takáčová, Košice
  7397. Silvia Piknová, Bratislava
  7398. Ján Pisarčík, Námestovo
  7399. Peter Stoklasa, Jablonec
  7400. alexandra krokovicova, Bratislava
  7401. Zuzana Mydliarová, Liptovská Lúžna
  7402. Eva Granátová , Dubnica nad Váhom
  7403. Sokolová Anna, Bratislava
  7404. Bohuslav Dubec, Šaca
  7405. Peter Mlich, Oravská Lesná
  7406. Ondrej Kniez, Lovčica - Trubín
  7407. Katarína Tuhovčáková, Brezová pod Bradlom
  7408. Zuzana Andrejčáková, Liptovský Mikuláš
  7409. Petra Vagaská, Vyšný Žipov
  7410. Andrea Bolcsóová, Košice
  7411. Pavol Boles, Chmelnica
  7412. Pavol Vanacky, Levoca
  7413. Jaroslav Adamondy, Košice
  7414. Peter Novotný, Sabinov
  7415. Margita Karlová, Košice
  7416. Iveta Paúková, Nitra
  7417. Lenka Hudáková, Humenné
  7418. Julia Suckova, Kosice
  7419. Jaroslav Borecký, Nitra
  7420. Juraj Miškolczi, Nitra
  7421. Dana Bérešová, Košice
  7422. Marek Petrik, Selce
  7423. Milan Straka, Martin
  7424. Ivana Báštiová, Košice
  7425. Vladimír Stanko, Nižné Nemecké
  7426. monika stiskalova, lipovnik
  7427. Michal Lánik, Bratislava
  7428. Lukáš Suchánek, Dubnica nad Váhom
  7429. Jana Lenartova, Partizanske4
  7430. Katarína Szczureková, Košice
  7431. Jozef Makar, Bratislava
  7432. Peter Geci, Bardejov
  7433. Rastislav Uličný, Levoča
  7434. Katarína Uličná, Levoča
  7435. Rudolf Szczurek, Košice
  7436. .Jaroslava Poloňová , Prestavlky
  7437. Martina Hudecová, Riečka-Nevoľné
  7438. Ing. Ivana Kurhajcová, Prievidza
  7439. Eva Urbanová, Rožňava
  7440. Amalia Martvoňová, Bratislava
  7441. Katarína Karkošková, Veľká Lomnica
  7442. Marianna Ivanová, Ráztočno
  7443. Marián Čiernik, Námestovo
  7444. Imrich Balcak, Presov
  7445. Dana Ročkaiová, Doľany
  7446. Ján Rajský, Trenčín
  7447. Nora Brencusová, Bratislava
  7448. Matúš Dziura, Michalovce
  7449. Anna Rajská, Trenčín
  7450. Drahoslav Letko, Martin
  7451. Juraj Kosmal, Bratislava
  7452. Katarína Burcsáková, Somotor
  7453. Denisa Graňáková, Námestovo
  7454. Andrea Bolčová, Nový Sad
  7455. Mária Bobíková, Michalovce
  7456. Laura Poodhorcová, Žiar nad Hronom
  7457. Zuzana Troppová, Podolínec
  7458. Ondrej Kadaśi, Prievidza
  7459. pavol hradsky, Bratislava
  7460. Jana Mikolajčíková, Novoť
  7461. Ing. Ján Poprik, Staré
  7462. Janka Chromková, Zákamenné
  7463. Eva Šmitalová, Nitra
  7464. Rastislav Komáromi, Prievidza
  7465. Gabi Fukerová, Bratislava
  7466. Patrícia Tučeková, Banská Bystrica
  7467. Henrieta Virágová , Levice
  7468. Igor Huna, Bratislava
  7469. Lucia Molnárová, Kamenica
  7470. Igor Szilvási, Humenné
  7471. Jarmila Kollárová, Unín
  7472. Jana Šebová, Levice
  7473. Monika Sabadková, Nemšová časť Kľúčové
  7474. Ferdinand Kollár, Unín
  7475. Roman Antoška, Bratislava
  7476. Mária Bjaloňová, Lokca
  7477. Jana Antolova, Kosice
  7478. Martin Podolský, Senec
  7479. Martina Volčková, Bardejov
  7480. Teodor Gavenda, Bardejov
  7481. Helena Kurtišová, Bánovce nad Bebravou
  7482. Július Obernauer, Brezno
  7483. Andrej Maderka, Nitra
  7484. Michal Radošinský, Bratislava
  7485. Ján Mikulovský, Zuberec
  7486. Sabina Zavoďanová, Novoť
  7487. Zuzana Pazúriková, Nižná
  7488. Renata Dvorská, Ružomberok
  7489. Slavomíra Pilarčíková, Zuberec
  7490. Marek Mikulca, Bardejov
  7491. Martina Ilanovská, Prievidza
  7492. Mgr. Katarína Gažová, Žilina
  7493. Veronika Vrábelová, Senec
  7494. Dominika Mikolová, Šaštín-stráže
  7495. Dana Holubová, Bardejov
  7496. Natália Juríková, Piešťany
  7497. Veronika Šalková, Brehy
  7498. Miroslav Vančík, Bardejov
  7499. Jana Čížková, Hradec Králové
  7500. Jana Suchá, Michalovce
  7501. Jan Dziak, Trebisov
  7502. Ing. Stanislav Šesták, Bardejov
  7503. Aida Lennaerts, Bratislava
  7504. Frank, Lennaerts
  7505. Lucia Mrazova, Chorvátsky Grob
  7506. Magdalena, Krascenicova
  7507. Pavol, Pajerský
  7508. Katarína Prelovská, Bratislava
  7509. Mária Cichá, Stropkov
  7510. Elena Nemcová, Žilina
  7511. Anton Figel, Lubotice
  7512. Milan Culik, Zlate Moravce
  7513. Peter Šipoš, Levice
  7514. Tomáš Tarčák, Oravská Polhora
  7515. Pavol Piatrov, Rožňava
  7516. Iveta Poláková, Bratislava
  7517. Tomáš Valent, Bratislava
  7518. Ingrid Poliaková, Bezno
  7519. Edita Ďuríková, Komárno
  7520. Jozef Hambálek, Nitra
  7521. MUDr, Daniela Kuzmova, Bardejov, J.Gresaka *
  7522. iveta haburajová, snina
  7523. Ján Fratrič, Bratislava
  7524. Denisa Radošovská, Bratislava
  7525. Zlata Balazova, Senica
  7526. Zuzana Janoťáková, Zákamenné
  7527. Peter Knoško, Brezno
  7528. Viera Sadloňová, Bratislava
  7529. Janka Štulajterova, Brezno
  7530. Anna Kondelová, Žilina
  7531. Ingrid Somogyiová, Bratislava
  7532. Božena Netdová, Žilina
  7533. Monika Tomisová, Stará turá
  7534. Grančičová Adriana, Bratislava
  7535. Juraj Hudák, Ostrovany
  7536. Blažej Krajňák, Levoča
  7537. Alena Andrisáková, Zákamenné
  7538. Marta Chmelková, Tužina 2356
  7539. Dagmar Slámová, Bratislava
  7540. Jaroslava Gabrišová, Považská Bystrica
  7541. Gabriela Brehuvová, Bardejov
  7542. Jana Kováčová, Liptovský Mikuláš
  7543. Slávka Dibusová, Bernolákovo
  7544. Dana Macková, Prievidza
  7545. Ľubor Šujanský, Bratislava
  7546. Marie Šudáková, Košice
  7547. Kristína Florová, Horné Ozorovce
  7548. Helena Lutovská, Levice
  7549. Jakub Petrovič, Pružina
  7550. Blažena Moravčíková, Landauova 14, 841 01 Bratislava
  7551. Martina Illová, Dolné Vestenice
  7552. Ing. Marta Pichová, Mečíková 59, 841 07 Bratislava
  7553. Anita Mullerová, Martin
  7554. Mária Majchrová, Námestovo
  7555. Iveta Pandošová, Brekov
  7556. Adam Šiška, Zuberec
  7557. Gabriela Sisková, poprad
  7558. Alena Zbínová, Nitra
  7559. Lukáš Židzik, Topoľovka
  7560. Daniel Bago, Tesáre
  7561. Tomáš Hucík, Most pri Bratislave
  7562. alexandra repcakova, presov
  7563. Vladimír Kohút, Bratislava
  7564. Julián Filo, Bratislava
  7565. Dana Vaňová, Majer 13- Bardejov
  7566. Dr.Ing.Ivan Krajčirik, Handlová,
  7567. Mária Obušeková, Bratislava
  7568. Eva Kosmeľová, Klin
  7569. Štefánia Škuligová, Námestovo
  7570. Branislav Štrba, Skalica
  7571. Jozef Rajchl, Bratislava
  7572. Peter Šnajder, Sedliská
  7573. Zuzana Chrenková, Čermany
  7574. Hanka Dedinska, Bratislava
  7575. Juraj Závodný, Bratislava
  7576. Gabriela Černá, Bratislava 1
  7577. Veronika Ušalová, Trebišov
  7578. Miroslav Vojtek, Kochanovce
  7579. Miroslava Budiská, Martin
  7580. Monika Pavlíková, Trnava
  7581. Radka Kokindová, Bardejov
  7582. Lubomir Banas, Presov
  7583. Eva Tatárová, Kremnica
  7584. Miloš Tatár, Kremnica
  7585. Blažena Mlynáriková, Levice, Kalinčiakovo 16
  7586. Mário Záboj, Bánovce nad Bebravou
  7587. Marcel Štifil, Trenčín
  7588. kristina cahojova, Bratislava
  7589. Andrej Holtman, Bardejov
  7590. Peter Kurhajec, Prievidza
  7591. Tatiana Skrakova, Bratislava
  7592. Gerhard GLAZER - OPITZ, BRATISLAVA - RUSOVCE
  7593. Dana Križanová, Bratislava
  7594. Jaroslava Žuffová, Bratislava
  7595. Soňa Kohútová, Bratislava
  7596. Miroslava vanková, Košice
  7597. Branislav Tandara, turie
  7598. Alžbeta Szendreyová, Žilina
  7599. Marianna Holosová, Banská Bystrica
  7600. Martina Kniezová, Trnavá Hora
  7601. Marta Papakova, Zakamenne
  7602. Miroslav Radic, Bratislava
  7603. Monika Mochnacká, Bardejov
  7604. Sylvia Petrášová, Rajčany
  7605. Iveta Kramáriková, Bratoislava
  7606. Lubica Birasova, Trenčín
  7607. Jana Fibichová, Podhájska
  7608. Otília macáková, Melek
  7609. Jana Gracová, Bardejov
  7610. Tatiana Mažárová, Bratislava
  7611. Miloš Havel, Rokycany
  7612. Anna Kopasová, Žilina, Mojš
  7613. Ing. Martin Sládeček, Nitra
  7614. Slavka Kisilova, Sedliská
  7615. Miloš Priškin, Komárno
  7616. Miroslav Svoboda, Neratovice
  7617. Martina Filová, Nitr. Hrnčiarovce
  7618. Silvia Peciarová, Bratislava
  7619. tomas dulansky, kostoliste
  7620. Ján Chovanec, Trebišov
  7621. Jana Simova, Bratislava
  7622. Dominika Grossová, Nitrianske Pravno
  7623. Natálie Tothová, Zlín
  7624. František Šverha, Kľušov 254
  7625. Kristína Rampáčková, Veľké Lovce
  7626. Stanislav Takáč, Košice
  7627. Eva Drábová, Nižná
  7628. Katarína Rickerová, Hrubý Šúr
  7629. Silvia Krišáková, Senica
  7630. Alžbeta, Mareková
  7631. Michal Krivošík, Martin
  7632. Ghillány Erzsébet, Bratislava
  7633. Danica Majchráková, Námestovo
  7634. Maximilián Lamanec, Osikov
  7635. Mária Hrušková, Váhovce
  7636. Marián Cehuľa, Hradisko
  7637. Viera Bolčová, Buzitka- Nový Sad
  7638. Mária Baligova, Senec
  7639. Marcela Zbončáková, Raková
  7640. Zdenka Lukáčiková, Žilina
  7641. Eva Wágnerová, Bratislava
  7642. Daniel Šubín, Bratislava
  7643. Marián Petráš, Bratislava
  7644. Angela Hrnčiarová, Žilina
  7645. marta brisova, oravská lesná
  7646. Manž. Gréta a Jozef Krajči, Bardejov
  7647. Maria Graffingerova, Trencin
  7648. karol gočal, tvrdošín
  7649. Zuzana Hnátová, Bardejov
  7650. Oliver Rácu, Košice
  7651. Martina Rogozinská, Žilina
  7652. Jozef Rogozinský, Žilina
  7653. Emília Kovácsová, Rimavské Janovce
  7654. Gizela Brutovská, Kluknava
  7655. Silvia Dolínková, Bratislava
  7656. Peter Zelenák, Chorvátsky Grob
  7657. ANNA SOTKOVSKA, ZILINA
  7658. František Dancák, Bardejov, Vodárenská 19
  7659. Martin Kricka, Bratislava
  7660. Monika Achbergerová, Častá
  7661. Katarína Kovaľová, Raslavice
  7662. Anna Krausová, Košice
  7663. Mária Ralbovská, Banská Bystrica
  7664. Iveta Buhajová, Snina
  7665. Peter Lobotka, Bratislava
  7666. Anton Puškár, Trnava
  7667. Alena Gintnerova, Zilina
  7668. Kristína Zamborská, Bardejov
  7669. Jozef Nemček, Bratislava
  7670. Renáta Mihaľová, Bardejov
  7671. Tomáš Šalamon, Plaveč
  7672. Mária Minárová, Skýcov
  7673. Peter Brunai, Cabaj-Čápor
  7674. Mgr. Lenka rebrová, Pruské
  7675. Marián Opiela, Prešov
  7676. Janka Krajňáková, Košice
  7677. Katarina Machatova, Modra
  7678. Bohuslava Brunaiová, Cabaj-Čápor 1474
  7679. Ján Fajčák, Vavrečka
  7680. ivan kováč, žilina
  7681. Peter Rebro, Pruské
  7682. Zdenka Bátorová, Topoľčany
  7683. Jakub Novotný, Prešov
  7684. Zuzana Staruchová, Bratislava
  7685. Mária, Letašiová
  7686. Šimon Javorský, Prešov
  7687. václav mizerák, Prešov
  7688. Jaroslav Fedor, Prešov
  7689. Katarína Škulcová, Teplička nad Váhom
  7690. Mikulas Gintner, Zilina
  7691. Alexander Kupko, Prešov
  7692. Jana Fazekasova, Pozdišovce
  7693. Ivana Juráková, Trnava
  7694. Marek Konkuš, Nitra
  7695. Bianka Gondeková, Poltár
  7696. Anna Ščasná, Veľké Zálužie
  7697. Anton Pidík, Novot
  7698. Janka Brišová, púchov
  7699. Eva Zajacova, Prešov
  7700. zuzana firgánková, stupava
  7701. Slavomír Fatka, Bratislava
  7702. Richard Opálka, Bratislava
  7703. Jana Kováčová, Prievidza
  7704. Lýdia Korenková, Nová Dubnica
  7705. Zuzana Fidriková, Ružomberok
  7706. MUDr.Patrik Mihaľ, Bardejov
  7707. Peter Malík, Bratislava
  7708. Daniela Frisová, Martin
  7709. Róbert Fris, Martin
  7710. Olga Strakova, Bratislava
  7711. Milan Olbert, Podhájska
  7712. Ing. Olga Rakovanova, Bratislava
  7713. Anna Kniezová, Lovčica -Trubín
  7714. Martina Klieštiková, Bratislava
  7715. Terézia Szabová, Bratislava
  7716. Marta Frická, Bardejov
  7717. Martin Sekeres, Bratislava
  7718. Ing. Jozef Rakovan, Bratislava
  7719. Gabriela Garbiarová, Liesek
  7720. Vladimír Orech, Bratislava
  7721. Oskar Popolník, Frankfurt/Mohanom
  7722. Gabriela Šlachtičová, Bratislava
  7723. Bc. Pažáková Ingrid, Bardejov
  7724. Miroslav Hudák, Michalovce
  7725. Eva Slyšková, Pezinok
  7726. Petra Kendrová, Bardejov
  7727. Mariana Kapasná, Varín
  7728. Tomáš Kampmiller, Bratislava
  7729. Margaréta Turanová, Liptovský Mikuláš
  7730. Jana Šandorová, Bolešov
  7731. Michal Šandor, Bolešov
  7732. Slavka Hricakova, Liptovsky Mikulas
  7733. Katarina Repková, Trenčín
  7734. Blanka Belanská, Trnava
  7735. Katarína Mosná, Partizánske
  7736. Boris Štec, Bratislava
  7737. Filip Chodelka, Žilina
  7738. Zuzana Krempaská, Spišská Nová Ves
  7739. Katarína Toroková Šimáková, Liptovský Hrádok
  7740. Jaroslav Mikuš, Bratislava
  7741. zuzana kamenicka, bratislava
  7742. MAREK CHUDIK, BRATISLAVA
  7743. Martin Vinek, Dubnica nad Vahom
  7744. Jana Vajdová, Ružomberok
  7745. Andrej Knazovicky, Pernek
  7746. Maria Chocholakova, Bardejov
  7747. Daniela Vozárová, Prakovce
  7748. Róbert Bušo, Dolný Kubín
  7749. Milan Galbavý, Kuzmice
  7750. Zuzana Šeligová, Teplička nad Váhom
  7751. Marián Donoval, Králiky
  7752. Ján Chlebík, Zvolen
  7753. Margareta Lehocka, Bratislava
  7754. Rastislav Oľha, Prešov
  7755. Jana Oľhová, Prešov
  7756. Mgr. terézia Sárená, Chlebnice
  7757. Andrea Vozárová, Spišská Nová Ves
  7758. Bernardina Frindrichová, Bernolákovo
  7759. Liana Prítoková, Košice
  7760. Marian Szöllösy, Abrahám
  7761. Jaroslav Sýkora, Adamovské Kochanovce
  7762. Anica Kmeťková, Žiar nad Hronom
  7763. Zuzana Drahošová, Žilina
  7764. Božena Reingraberová, Dunajská Lužná
  7765. Peter Bedecs, Horne Saliby 699
  7766. Miroslav Mačej, Bardejov
  7767. Eva Horváthová, Trnava
  7768. Lydia Tothova, Revúca
  7769. Marián Pánis, Bojnice
  7770. Silvia Danišová, Bratislava
  7771. lucia tatarova, banska bystrica
  7772. Martin Barabaš, Spišská Nová Ves
  7773. Witold Adamczyk, Spišský Štvrtok
  7774. Jana Jankechová, Solčany
  7775. Ľudmila, Mikitova
  7776. Agata Dragunova, Košice
  7777. Viera Filova, Bratislava
  7778. Juraj Polyak, Nitra
  7779. František Hladký, Malacky
  7780. Katarína Križňanová, Žilina
  7781. Jana Benčová, Liptovský Mikuláš
  7782. Monika Ďurkovičová, Bratislava
  7783. Štefan Janko, Snina
  7784. Gabriela Janková, Snina
  7785. Adriana Jakubíková, Ivanka pri Dunaji
  7786. Blanka Munková, Nový Salaš 50
  7787. Katarina Skrnova, Zilina
  7788. Mgr. Viera Findurová, Senec
  7789. Lubos Skorec, Bratislava
  7790. Ivan Pauko, Bratislava
  7791. Jiřina Součková, Bratoslava
  7792. Ivan Kolarik, Piestany
  7793. Luboš Turčan, Prievidza
  7794. Ing. Miloš Encinger, Bratislava
  7795. Daniela Pitáková, Nižná
  7796. Juraj Mrska, Bratislava
  7797. Andrea Tirindová, Bratislava
  7798. Ján Šebok, Senec
  7799. Juraj Polakovič, Bratislava
  7800. Igor Aksamít, Bratislava
  7801. Zuzana Oros, Senec
  7802. Ondrej Feč, Prešov
  7803. Mária Bzdilíková, Raková
  7804. Tomas Suchanek, Dubnica nad Vahom
  7805. Eva Terlandová, Prievidza
  7806. Lubica Ogurcakova, Spisska Nova Ves
  7807. Katarína Ďurková, Trnva
  7808. Radka Bodnárová, Zvolen
  7809. Igor Varnai, Zilina
  7810. Mária Novosadová, Borinka
  7811. Marcel Čurgali, Rožňava
  7812. Jarmila Nováková, Spišská Nová ves
  7813. Ľudmila Baťová, Bratislava
  7814. Ľudmila Jászayová, Bardejov
  7815. Martina Kovácsová, Rožňava
  7816. Miro Kohut, Pezinok
  7817. Igor Borovanský, Skalica
  7818. Mária Zajacová, Prešov
  7819. Beata Vlacikyova, Bratislava
  7820. Tatiana Bareán Žolnová, Rožňava
  7821. Mária Kvaková, Sečovce 078 01
  7822. Patrícia Kvaková, Sečovce
  7823. Jana Kvantová, Trnava
  7824. Michal Červený, Topoľčianky
  7825. Anton Marčan, Kysucké Nové Mesto
  7826. Livia Bendelová, Svätoplukovo
  7827. Katarína Pešeková, Nitra
  7828. Anna Molčanová, Košice
  7829. Pavol Stankovič st., Koščice
  7830. Andrea Vachová, Nové Zámky
  7831. Ing. Peter Mazúr, Žilina
  7832. Jana Paráková, Nové Zámky
  7833. Jozef Bendel, Svätoplukovo
  7834. Michal Hefty, Pezinok
  7835. Pavol Vilček, ŽAkovce
  7836. Ing. Irena Bendelová, Svätoplukovo
  7837. Marian Mima, Prešov
  7838. Pavol Kopček, Bratislava
  7839. Jana Černá, Nižná nad Oravou
  7840. Barbora Brandýská, Tatranská Štrba
  7841. Katarína Gerbocová, 06901 Snina
  7842. Ondrej Hornáček, Bašovce 69
  7843. veronika vankova, Žarnovica
  7844. Michal Valach, Bratislava
  7845. JOZEF LOJAN, Snina
  7846. Eleonora Kabbani, Berlin
  7847. Paula Kovarova, Bratislava
  7848. Eva Ondreková, Dolný Kubín
  7849. Martin Honz, Bratislava
  7850. Silvia Kovacova, Bratislava
  7851. Miroslava Rybanská, Liptovský Ondrej 189
  7852. Robert Kasanický, Bratislava
  7853. Ľubomír Kollárik, Vavrišovo
  7854. Zuzana Kramamárová, Zvolen
  7855. Zuzana Stacherova, Dolny Kubin
  7856. Lívia Mazurkievičová, Zvolen
  7857. Peter Duda, Chorvatsky Grob
  7858. Marián Weber, Bytča
  7859. Jakub Kováč, Žarnovica
  7860. Jan Malatinec, Korytárky
  7861. zuzana volkova , bratislava
  7862. Maria Bendelova, Nitra
  7863. Lucia Macková, Liptovský Hrádok
  7864. Jana Vinárčiková, Jelačičova 10, Bratislava
  7865. Jana Špulerová, Bratislava
  7866. Gabriela Sujová, Zvolen
  7867. Lenka Murgašová, Banská Bystrica
  7868. Veronika Schallerová, Valaská
  7869. Viera Mišíková, Jacovce
  7870. Janka Ivanišová, Handlová
  7871. Martin Kováč, Zlaté Moravce
  7872. Roman Markovič, Spišská Stará Ves
  7873. Mária Čavajdová, Bratislava
  7874. Karin Kolesárová, Brezno
  7875. Peter Ivanusyk, Bratislava
  7876. Veronika Nemessanyiova, Bratislava
  7877. Jana Kopalová, Stupava
  7878. Tomas Nemessanyi, Bratislava
  7879. Jana Ďuranová, Belá
  7880. Margita Kalmanová, Bratislava
  7881. Mgr. Ivana Ďurišová, Ladce
  7882. Andrea Tinková , Kysucké Nové Mesto
  7883. Radoslav Gonda, Valaská
  7884. Ľubica Petrášová, Gbely
  7885. Gabriela Horváthová, Tlmače
  7886. Helena Paulenová, Bratislava
  7887. Melita, Dvorská
  7888. Lucia Cizova, Tlmače
  7889. Katarína Mochnacká, Bardejov
  7890. Pavol Dúbrava, Bratislava
  7891. Milan Dvorský, Bratislava
  7892. Judita Matulova, Bratislava
  7893. Marian Jonas, Bratislava
  7894. Jaroslav Plaček, Poprad
  7895. Marianna Koceľová, Bratislava
  7896. Jana Sarnakova, Senec
  7897. Tomáš Maňak, Konská 163
  7898. Ingrid Malovcova, Bratislava
  7899. Jozef Fetterik, Praha
  7900. Elena Jányová, Dolný Kubín
  7901. Michaela Hafnerová, Cifer
  7902. Libor Kolárik, Prievidza
  7903. Golec marian, bardejov
  7904. Zuzana Kovaľová, Prešov
  7905. Peter KINCEL, Bratislava
  7906. Irena Martošová, Stráňavy
  7907. Danuta Brajewska, Lesko/POLSKA
  7908. Ľubica Négerová, Kremnica
  7909. Emika Kaprinay, Galanta
  7910. Annemarie Macková MUDr., Bratislava
  7911. VladimirŠrámek, bratislava
  7912. Dana Taščicová, Vranov nad Topľou
  7913. Mária Fusatá, Bratislava
  7914. Jana Sykorova, Bratislava
  7915. jan kolesar, brezno
  7916. Gabriela Galvánková, Banská Bystrica
  7917. Anton Sedliak, žilina
  7918. dana bohunická, trnava
  7919. Dominika Paulišinová, Stankovce
  7920. Samuel Franko, Žilina - Trnové
  7921. Matúš Rako, Bratislava
  7922. Jakub Farkaš, Zemplínska Teplica
  7923. Mária Šeligová, Bratislava
  7924. Eleonóra Dobrucká, Bratislava
  7925. Anna Blišťanová, Spišská Nová Ves
  7926. Tibor Rajci, Bratislava
  7927. Mgr.Iveta Paľková, Vranov nad Topľou
  7928. Patrik Benka, Bučany
  7929. Branislav Igaz, Žiar nad Hronom
  7930. Helena Fidriková, Spišská Belá
  7931. Denisa Jakusová, Bratislava
  7932. Valerián Švec, Cerovo
  7933. Andrea Padúchová, Bratislava
  7934. Alena Kováčová, Bratislava
  7935. andre benicka, bratislava
  7936. Anežka Valentová, Senica
  7937. Peter Chocholak, Bardejov
  7938. Zuzana Opoldová, Nitra
  7939. Eva Čenková, Liptovský Ján
  7940. Beáta Blaženiaková, Bratislava
  7941. Ivana Vidova, Prievidza
  7942. Peter Súkeník, Spišská Nová Ves
  7943. Silvia Agárdyová, Senec
  7944. Anna Paulovicova, Bratislava
  7945. Beata Palatinusová, Bratislava
  7946. Ivana Valachová, Bratislava
  7947. Anna Hadzimova, Svit/New York
  7948. Daniela Domovcova, Kosice
  7949. Eva Ilavská, Nitra
  7950. Michal Kružliak, Čierna Voda - Chorvátsky Grob
  7951. Mgr. Katarina Nemesova, Namestovo
  7952. Zuzana Kružliaková, Čierna Voda - Chorvátsky Grob
  7953. Ľuboš Diko, Námestovo
  7954. Veronika Rumančíková, Jacovce
  7955. Juraj Čiernik, Pov.Bystrica
  7956. Milada Zítková, RALSKO-MIMOŇ
  7957. Viera Talianová, Kračúnovce
  7958. Petra Soláriková, Bratislava
  7959. zuzana Pešková, Dunajská Lužná
  7960. Nina Filova, Bratislava
  7961. Helena Kmecova, Kalnište 105,08701 Giraltovce
  7962. Zuzana Regecová, Červený Kláštor
  7963. Jana Kolencikova, Oravska Lesna
  7964. Juraj Jánošík , Veľké Uherce
  7965. Zuzana Žiaková, Poprad
  7966. Jana Romančáková, Prievidza
  7967. Radka Horáková, Poprad
  7968. Jarmila Rozhonová, Jovsa
  7969. Božena Bzdilíková, Raková
  7970. Lubica Smelkova, Gemerska Poloma
  7971. Jarmila Grodna, Kosice
  7972. Beata Jánošová, Senica
  7973. Igor Ďuračka, Topoľčany
  7974. Roman Trnka, Bratislava
  7975. Zuzana Srogončíková - Melicharová, oravska lesna
  7976. Miroslav Púpala, Senica
  7977. Zdenka Lukyova, Tekovske Luzany
  7978. Viera Karpielova, Humenne
  7979. Peter Groman, Velky Saris
  7980. Jana Medveďová, Brezno
  7981. Marek Čech, Košice
  7982. Antonia Bucikova, Martin
  7983. Miroslav Lisinovič, Šaštín-Stráže
  7984. Kiril Andrejev, Kosice
  7985. Renata Meciarova, Opatovce nad Nitrou
  7986. Stanislav Jánoš, Senica
  7987. Beata Jacková, Stupava
  7988. Peter Šidlovský, Forbasy
  7989. MARTIN KUKLA, BARDEJOV
  7990. Gabriela Špaková, Michalovce
  7991. Tomáš Cmar, Prešov
  7992. Viera Szalaiová, Bratislava
  7993. Martina Semanová, Banská Bystrica
  7994. Michal Macák, Giraltovce
  7995. Stanislav Slačka, Banská Bystrica
  7996. Dagmar Ivanová, Nitra
  7997. Marek Šefčík, Holíč
  7998. Jana Palovčíková, Michalovce
  7999. Michal Štekl, Zlaté Moravce
  8000. ivan feldman, Presov
  8001. Stanislav Černák, Rimavská Sobota
  8002. Martin Rentka, Vavrecka
  8003. Juraj Slačka, Demänovská Dolina
  8004. alena nagyova, košice
  8005. Emilia Kapicakova, Benadovo
  8006. Daša Repková, Trenčín
  8007. František Kajan, Topoľčany
  8008. Dušan Molek, Myjava
  8009. Ľubica Machová, Jacovce
  8010. Peter Hanzeli, Vlachy-Krmeš
  8011. Jana Augustínová, Praha
  8012. Ján Tóth, Vráble
  8013. Anna Nigrovičová, Šaštín-Strátže
  8014. Zuzana Kottová, Bratislava
  8015. Jozefína Brezovská, Nevidzany
  8016. Terézia Pálinkášová, Nitra
  8017. Michal Holan, Michalovce
  8018. Izolda Lištiaková, Rimavská Sobota
  8019. Juraj Vician, Zlaté Moravce
  8020. Mária Jánošíková, Jasenica
  8021. Ladislav Ignác, Michalovce
  8022. Erika Gurinová, Bratislava
  8023. Vladimír Valent, Bratislava
  8024. Renata Schneidrova, Trnava
  8025. Radoslav Osif, Michalovce
  8026. Eva Ferenceyová, Bratislava
  8027. Hedviga Šajmírová, Rovinka
  8028. viera molnarova, Nitra
  8029. Juraj Orosz, Bratislava
  8030. Monika Hepnerová, Trenčín
  8031. Oleg MOTYČÍK, BRATISLAVA
  8032. oskar szalo, ŽILINA
  8033. Alena Benová, Liptovská Sielnica 5
  8034. Daniela Kottová, Bratislava
  8035. Milan Országh, Bratislaava
  8036. Zuzana Petrovicová, Bratislava
  8037. Juraj Holéczy, Prešov
  8038. Mária Babečková, Trnava
  8039. Gabriela Gazdagová, Košice
  8040. Jiří Masarovic, Bratislava
  8041. Viera Dvořáková, Bratislava
  8042. Helena Nemčoková, Banská Bystrica
  8043. Mariana Novotná, Košice
  8044. Jan Figura, Senkvice
  8045. Radana Banasova, Dolny Kubin
  8046. Lucia Urdová, Solčany
  8047. Agnesa Mokráňová, Obec Častá
  8048. Ivan Chvalný, Piešťany
  8049. Lukáš Kolcun, Čirč
  8050. Štefan Andrejčák, Liptovský Mikuláš
  8051. Vladislav STANKOVIČ, Košice
  8052. Mária Leláková, Prešov
  8053. Monika Drábová, Kamenica
  8054. Janka Krajňaková, Prešov
  8055. Ludmila Ovšáková, Novoť
  8056. Soňa Sílešová, Krušovce
  8057. Monika Csonková, Košice
  8058. Jana Královičová, Bratislava
  8059. Zuzana Jašková, Bratislava
  8060. Tomáš Valúšek, Brodské
  8061. Viera Libantová, Bratislava
  8062. Martin Grman, Topoľčany
  8063. Zuzana Kacinova, Krnca
  8064. Kvetoslava Lachká, Harmanec
  8065. Veronika Sýkorová, Trenčín
  8066. Stanislava Kolníková, Topoľčany
  8067. Mária chocholová, Banská Bystrica
  8068. Jana Ďurčová, Senec
  8069. Katarína Brokešová, Žilina
  8070. Miriam Holotová, Levice
  8071. Václav Chochol, Banská Bystrica
  8072. Adriana Eštoková, Košice
  8073. Soňa Švihoríková, Trnava
  8074. Štefánia Tomková, Košice
  8075. Martina Stránska, Bánovce nad Bebravou
  8076. Monika Bartošová, Bratislava
  8077. Rolková Janka, Žilina
  8078. Lenka Lešková, Lipany
  8079. Beata Jirásková, Bratislava
  8080. Gabriela Smutná, Topolcany
  8081. Anna Zahoranská, Dobšná
  8082. Peter Stránsky, Bánovce nad Bebravou
  8083. Monika Smiešková, Žilina
  8084. Milan Kamenský, Rajecká Lesná
  8085. Ján Sokolský, Ružomberok
  8086. Maria Chrkava, Topolcany
  8087. Daniela Červená, Dolný Kubín
  8088. Dušan Teplan, Komoča
  8089. Daniela Macáková, Giraltovce
  8090. Jozef Šinál, Dolný Kubín
  8091. Aexandra Sommerová, Tovarníky
  8092. Matúš Pakán, Košťany nad Turcom 109
  8093. Juraj Opršal, Bratislava
  8094. Ľubica Kozáková, Košice
  8095. Angela Eškutová, Košice
  8096. Ľubica Hrmová, Bratislava
  8097. Silvia Bašová, Bratislava
  8098. Ella Görnerová, Bratislava
  8099. Mária Dusíková, Spišská Nová Ves
  8100. Milan Lukac, Topolcany
  8101. Dana Pakánová, Košťany nad Turcom 109
  8102. Jana Lacíková, Bratislava
  8103. Irena Kostelničáková, Spišská Nová Ves
  8104. Kvetoslava Kucharovičová , Spišská Nová Ves
  8105. Julius Panik, Zlate Moravce
  8106. Eva Kramárová, Dubové
  8107. jozef svec, čierne kľačany
  8108. Božena Gerhátová, PaedDr., Bratislava II
  8109. Michaela Uhríková, Martin
  8110. Gabriela Gazdaricová, Bratislava
  8111. Michal Košík, Veľké Chlievany
  8112. Lucia Šálková, Trstená
  8113. Helena Balková , Zvolen
  8114. Anka Patyiová, Harmanec
  8115. Martina Kuťková, Vráble
  8116. Jana Toman, Topolcany
  8117. Eduard polakovic, presov teriakovce
  8118. Ferdinand Šimon, Topoíčany
  8119. Jarmila Panáčková, 013 03 Varín
  8120. Miroslav Marhefka, Kežmarok
  8121. Juraj Komár, Bardejov
  8122. Ľubica Paulínyová, Banská Bystrica
  8123. Dominik Podstavek, Oravská Lesná
  8124. Jana Figeľová, Košice
  8125. Martin Jacko, Presov
  8126. Ján Boggero, Liptovský Mikuláš
  8127. Tomáš Kleman, Tovarniky
  8128. Patrícia Petríková, Žilina
  8129. Helena Repejová Ing., Kočice
  8130. Peter Domsitz, Šamorín
  8131. Ľubica Klasová, Levice
  8132. Veronika Sedláková, Senica
  8133. Ľubomír Lechvár , Prešov
  8134. daniel petko, dolny lopasov 92204
  8135. Kveta Hornišová, Žilina
  8136. Mária Mravíková, Zlaté Moravce
  8137. Jana Vandlickova, Zilina
  8138. Eva Kajanová, Májová 575/240, 956 21 Jacovce
  8139. Elena Holá, Trenčianska Teplá
  8140. Jana Trnovcová, Bratislava
  8141. Júlia Frkáňová, Turay
  8142. kristina Vančová, Ivanka pri Dunaji
  8143. Marián Vančo, Bratislava Petržalka
  8144. Iveta Kopáčiková, Topoľčany
  8145. Marián Vančo, Bratislava
  8146. Eva Vranová, Krásna Hôrka 142 027 44 Tvrdošín
  8147. Štefan Lieskovský, Banská B
  8148. Julius Eckhardt, Poluvsie
  8149. Lea Matiašková, Zvolen
  8150. Ing.Peter Coch, Čečehov
  8151. Ivana Frkáňová, Turany
  8152. Monika Gašparová, Nová Dubnica
  8153. Marta Kravcová, Lipany
  8154. Simona N., Bytča
  8155. Maroš Činčura, Topoľčany
  8156. Marko Minka, London
  8157. Ondrej Malota, Kuzmice
  8158. Milan Babjak, Banská Bystrica
  8159. Juraj Herda, Velke Dvorany
  8160. Michal Lukniš, Ludanice
  8161. Alex Hajdu, Praha, CR
  8162. Viktória Kollerová, Bratislava
  8163. Alzbeta Pivovarnikova, Osikov, BARDEJOV
  8164. Michaela Budayová, Gánovce
  8165. Peter Zatko, Velke Dvorany
  8166. Igor Pištej, Poprad
  8167. Patrik Križan, Topoľčany
  8168. Daniel Pešek, Nitra
  8169. Alena Pirkovská, Michalovce
  8170. Marek Barányi, Topoľčany
  8171. Zuzana Jančovičová, Bratislava
  8172. Marian Jakubjak, Dolný Kubin
  8173. Maria Čermakova, Dúbravica 7 Banská Bystrica
  8174. Alena Škuciová, Topoľčany
  8175. Tomáš Csonka, Košice
  8176. Dominik Daniška, Martin
  8177. Ivana Vančová, Zvolen
  8178. František Krcho, Topoľčany
  8179. Daniela Hrušovská, Senica
  8180. Martin Puterka, Topolcany
  8181. maria mrazova, zvolen
  8182. Martin Siládi, Topolčany
  8183. Jana Slavikova, Bratislava
  8184. Linda Sýkorová, Pezinok
  8185. Ľudmila Regešová, Poprad
  8186. Zuzana Toporová, Svätý Jur
  8187. Ján Tisaj, Poruba
  8188. Juraj Antol, Košice
  8189. Monika Farkašová, Bratislava
  8190. Bc. Zdenka Šajnová, Košice
  8191. Jana Ralidiaková, Dolný Kubín
  8192. jitka Buriankova, Lipt. Mikulas
  8193. Jana Brutenicova, Bratislava
  8194. Jana Štelárová, Bratislava
  8195. Diana Červená, Košice
  8196. Ing. Slávka Cibová, Most pri Bratislave
  8197. Božena Podstavková, Oravská Lesná
  8198. Dana Ofúkaná, Banská Bystrica
  8199. VIERA HOLCBáROVá, BRATISLAVA
  8200. Zuzana Ščigulinská, Spišská Belá
  8201. Fridrich Mitscha, Bratislava
  8202. Katarína Görcsová, Bratislava
  8203. Monika Lebiedziková, Senica
  8204. Peter Lauko, Bratislava
  8205. Eva Jakmašová, Divina-Lúky
  8206. Martin Bóna, Zlaté Moravce
  8207. Lucia Simonikova, Nove Zamky
  8208. Monika Grajcarová, Gelnica
  8209. Miloš Sedláček, Kamenica nad Cirochou
  8210. Eva Smolková, Dolný Kubín
  8211. Maria Danielcakova, Bratislava
  8212. Ing.Pavel Melišík, Púchov
  8213. Blanka Takacova, Nove Zamky
  8214. Zuzana Kostovčíková, Michalovce
  8215. Adam Súkeník, Spišská Nová Ves
  8216. Miroslava Kučerová, Tlmače
  8217. Viera Csonková, Košice
  8218. Martia Chamilová, Košice
  8219. Jozef Chamila, Košice
  8220. R. M. Pavelka, Košice
  8221. Janka Ménová, Košické Olšany
  8222. Mária Kreškóciová, Branč
  8223. Peter Kalafut, Rudňany
  8224. Pavol Gavaľa, Nové Zámky
  8225. Ľubica Popluhárová, Ivanka pri Dunaji
  8226. Alena Mitschová, Bratislava
  8227. Denisa Turzová, Zlaté Moravce
  8228. Zuzana Petrenkova, Bratislava
  8229. Tomáš Kováč, Zlaté Moravce
  8230. maria lelkova, Dlhé nad Cirochou
  8231. Jozef Šoška, Žilina
  8232. Ján Bartko, Prešov
  8233. Pavol Juráš, Sihelné
  8234. Andrej Glasa, Lazy pod Makytou
  8235. Daniela Leitmanová, Kanianka
  8236. Štefan Blahovec, Oravská Lesná
  8237. Erik Glasa, Lazy pod Makytou
  8238. blanka hegedűšová, bratislava
  8239. Viliam Bernát, Bratislava
  8240. Erik Kril, Rimavska Sobota
  8241. Dušan Vrtiel, Bratislava
  8242. František Krůtil, Podivín
  8243. Anna Vašlíčková, Bratislava
  8244. Marcel Šromovský, Haligovce
  8245. Jozefína Lukáčová, Prešov
  8246. Stefan Rokošný, Prešov
  8247. Peter Pakán, Martin
  8248. Mária Majdová, Martin
  8249. Mária Horňáková, Ražňany
  8250. Ludmila Janasova, Hozelec
  8251. Fedor Mikovič, Sliač
  8252. Ľubomír Lazorík, Lipany
  8253. Eva Jašková, Bratislava
  8254. Anna Tarajová, Dolný Kubín
  8255. ivan schwarz, banská bystrica
  8256. peter sedlak, harichovce
  8257. Ludmila Pogo Benesova, Ostrava
  8258. Agáta Mikulová, Bratislava
  8259. Lívia Horňáková, Ražňany 316
  8260. Jitka Wachmann, Přeštice, ČR
  8261. Maria Buzinkayova, Jarovnice
  8262. Raoul Duke, Las Vegas, U.S.
  8263. Denisa Smoradová,, Spišská Nová ves
  8264. Katarína Stropková, košice
  8265. Ing.Jaroslav Červený, Košice
  8266. Viera Sellengova, Kosice
  8267. Jana Jarolímová, Český Tešín
  8268. Jozefína Ščigulinká, Spišská Belá
  8269. Tomáš Jaško, Prešov
  8270. Tünde Orosová, Košice
  8271. Anna Gabrižová, Bratislava
  8272. Tomáš Juskiv, Prešov
  8273. Ivan Dubovec, Dolný Kubín
  8274. Jana Čierniková, Námestovo
  8275. Zuzana Sabolová, Lemešany
  8276. Radovan Ambro, Humenné
  8277. Zuzana Stranska, Zilina
  8278. Dag Palovic, Bratislava
  8279. Marek Krajčí, Bratislava
  8280. Viera Dobrovodska, Bratislava
  8281. Martin Oršula, Kanianka
  8282. Ivana Ľuptáčiková, Košice
  8283. Janka Kováčová, Martin
  8284. Matúš Letanovský, Rožňava
  8285. Maroš, Kováč
  8286. Jana Ďurčeková, Šenkvice
  8287. Mgr. Viera Čírová, Dolné Lovčice
  8288. Anna Kočibalová, Bratislava
  8289. Ing. Martin Kubica, Bratislava
  8290. Veronika Labajová, Čadca
  8291. Ing. Ján Labaj, Čadca
  8292. Tibor Veselý, Rajec
  8293. Elena Martinkovičová, Ivanka pri Dunaji
  8294. Veronika Fuchsová, Bratislava
  8295. Peter Ažaltovič, Nitra
  8296. Juraj Števek, Bánovce nad Bebravou
  8297. Stanislav Hrda, Bratislava
  8298. Marta Pechová, Dolný Kubín
  8299. ANdrea Lehenová, Trnava
  8300. Judita Lehenová, Trnava
  8301. Anna Karnišová, Sabinov
  8302. Ivan Vyskočil, Bratislava
  8303. Jozef Beňadik, Prievidza
  8304. Miloš Lehen, Trnava
  8305. Žaneta Kováčiková, Bratislava
  8306. Jozef Pastircak , KOSICE
  8307. Kadašiová Magdaléna, Strečno
  8308. Eva Fojtíková, Trnava
  8309. Pavol Fojtík, Trnava
  8310. Alena Kulišovová, Bratislava
  8311. Emília Radimáková, Bratislava, Pečnianska 5
  8312. Peter Madura, Vranov nad Toplou
  8313. Erika Janigová, Ružomberok
  8314. Milan Kiac, Bratislava
  8315. Dusan Slimak, Bratislava
  8316. Dusan Slimak, Bratislava
  8317. Dagmar Babejová, Košice
  8318. Andrea Michalíková, Budmerice
  8319. Rea Michalíková, Budmerice
  8320. Ing. Lucia Celerová, Poprad
  8321. Miroslav Mihál, Prievidza
  8322. Tomáš Justh, Poprad
  8323. Alex Palasthy, Bratislava
  8324. Maria Sedlackova, Stupava
  8325. Júlia Sarová, Lisková
  8326. ivica podhradska, Bratislava
  8327. Mária Dobrovičová, Sabinov
  8328. Janka Strihová, Nové Sady
  8329. Viera Ballaschova, Košice
  8330. Eva Poráčová, Prešov
  8331. Zuzana Hudáčová, Poprad
  8332. Daša Ujháziová, Košice
  8333. Milena Hurajová, Košice
  8334. Viera Hermanová, Košice
  8335. Tomáš Herman, Košice
  8336. Dezidér Šimonek, Pezinok
  8337. Nataša Albertová, Zvolen
  8338. Ivana Antalová, Ladomerská Vieska
  8339. Štefan Gallo, Hnúšťa
  8340. Katarína Ranta-Krenkku, Bratislava
  8341. JUDr. Michaela Vandáková, Báhoň
  8342. Vladimír Bátora, Bratislava
  8343. Dušan Síleš, Krušovce
  8344. Judita Galová, Bratislava
  8345. Katarína Florková, Kežmarok
  8346. Michal Mišík, Kamenec pod Vtacnikom
  8347. Dagmar Hanušíková, Košice
  8348. Ida Miezgová, Dubnica nad Váhom
  8349. Zdeněk Přemyl, Bratislava
  8350. Martin Konštiak, Žilina
  8351. Valéria Gajdošová, Liptovský Hrádok
  8352. Jan Korecky, Bratislava
  8353. Barbora Madunická, Kúty
  8354. Monika Astrabová, Košice
  8355. Ľubica Mihaliková, Partizánske
  8356. Eva Olejníková, Kosice
  8357. Ing. Jozef Milde, Trenčín
  8358. Oľga Mildeová, Trenčín
  8359. Mária Tekelová, Piešťany
  8360. Tomas Polansky, Vistuk
  8361. jan januš, martin
  8362. Mgr. Janka Mišurová, Nová Dubnica
  8363. Iveta Kováčová, Hlohovec
  8364. Mária Juchová, Zvolen
  8365. Andrea Hákačová, Pružina
  8366. Mária Šišková, Veľké Orvište
  8367. Valéria Nemčeková, Bratislava
  8368. Peter Ľuptáčik, Košice
  8369. Jozefa Šurinová Mgr., Zubrohlava
  8370. Mirka Garajová, Liptovský Hrádok
  8371. Ing. Pavol Kandráč, Jakubovany
  8372. Božena Miterková, Košice
  8373. Júlia Kandráčová, Jakubovany
  8374. JANA LASSAKOVA, Zakamenne
  8375. Andrea Žegorjaková, Humenné
  8376. Anna Godišová , Novoť
  8377. Peter Godiš, Novoť
  8378. Lívia Kosťová, Žiar nad Hronom
  8379. Jozef Bednárovič, Levice
  8380. Eva Buláková, č.424
  8381. Jakub Lenčák, Košice - Barca
  8382. Katarína Cibulová, Rybany
  8383. Marek Kanaš, Prešov
  8384. Richard Demčák, Prešov
  8385. Norbert Jiros, Prievidza
  8386. Peter Karlovsky, Bratislava
  8387. Peter Trojak, Kysucke Nove Mesto
  8388. Katarína Fedorová, Gelnica
  8389. JANA RATAJSKÁ, BRNO
  8390. Ľudmila Hanuliaková, Oravská Lesná
  8391. Erika Hanuliaková, Oravská Lesná
  8392. Martin Štipala, Bratislava
  8393. sona ungerova, svaty jur
  8394. Viera Mikesková, Piešťany
  8395. Anna Vandlíčková, Žilina
  8396. Katarína Forgáčová, Spišská Nová Ves
  8397. Martina Liptáková, Stožok
  8398. Pavol Gaľaš, Košice
  8399. Jana Sukeľová, Martin
  8400. Peter Sukeľ, Martin
  8401. Blažena Smatanová, Kanianka
  8402. Eva Tomašáková, Ilava
  8403. Jan Chrtiansky, Nitra
  8404. Mária Macejová, Námestovo
  8405. Maria Szarkova, Bratislava
  8406. Jana Valovičová, Bojnice
  8407. Veronika Zelísková, Topoľčany
  8408. Jozef Tinka, Trnava
  8409. Ivan Striha, Nové Sady
  8410. Anita Tanušková, Topoľčany
  8411. Janka Strihová, Nové Sady
  8412. Jozef Pastier, Topoľčany
  8413. Dana Janišová, Brezová pod Bradlom
  8414. Eva Ondrášková, Lednické Rovne
  8415. Jozef Bartkovjak, Bratislava
  8416. Gabriela Tydlitátová, Bratislava
  8417. Andrej Cibula, Rybany
  8418. Veronika Kicová, Košice
  8419. Jan Kollar, Kosice
  8420. Dagmar Ferencziová, Nitra
  8421. Ľubomír Šesták, Bratislava
  8422. Marta Čížová, Bratislava
  8423. Jiří Kopenec, Topoľčany
  8424. Martina Diškantová, Prievidza
  8425. Ivan Šuška, Košice
  8426. Marian Cúth, Dobrá Niva
  8427. Eva Šestáková, Bratislava
  8428. Katarína Glasová, Trnava
  8429. Martina Kopencová, Topoľčany
  8430. FrantišekValigura , Prešov
  8431. Gabirela Moravčíková, nitra
  8432. Marta Hušlová, Beckov
  8433. Adam Mikuš, Bratislava
  8434. Daniel Blažko, Nitra
  8435. Zuzana Pažická, Nitra
  8436. Mária Krasňanová, Čadca
  8437. Lýdia Florková, Vrbové
  8438. Eugen Strečko, Nové Zámky
  8439. Mária Štofirová, Košice
  8440. Michal Balucha, Trenčín
  8441. Ľubomír Mrovčák, Košice
  8442. mária Stoláriková, Demjata
  8443. Jozef Gyulaffy, Bratislava
  8444. Mária Konečná, Jarovnice
  8445. Alena Čepeláková, Nitra
  8446. László Jozef, Nitra
  8447. Janka Špalkova, Čadca
  8448. Anna Mandulova, bratislava
  8449. Anna Juhaniaková, Banská Bystrica
  8450. Martin Šiška, Hrubý Šúr
  8451. Gabriela Buzáková, Bratislava
  8452. Ľuboš Šesták, Bratislava
  8453. Milan Bízik, Žilina
  8454. Dana Dzúriková, Nitra
  8455. Jaroslava Garbeľová, Nitra
  8456. Michal Simon, Bratislava
  8457. Richard Weber, Bratislava
  8458. Ing. Mgr. Silvia Grinčová, Teplička nad Váhom
  8459. Janka Chrenkova, Topoľčany
  8460. Ondrej Sivčák , Nitra
  8461. Martin Pajerský, Zlaté Moravce
  8462. Alžbeta Žatková, Nové Mesto nad Váhom
  8463. veronika Karcolova, liptovský mikuláš/stošice
  8464. Jaroslav Štvrtecký, Bratislava
  8465. zdenka kalisova, liptovsky mikulas, ziar
  8466. Mária Rusovská, Nitra
  8467. Františej Kuropka, Levice
  8468. Milloš Šablatúra, Zvolen
  8469. Peter Kriško, Košice
  8470. Karol Obrimčák, Dolný Kubín
  8471. Ladislav Svetlik, Ostrov 327
  8472. Jan Horniak, Velky Krtis
  8473. Ivana Hermanova, Nitra
  8474. Zuzana Antušáková, Lomná
  8475. Ivan Gajdičiar jr., Turzovka
  8476. Martin Polovka, Gánovce
  8477. Juraj Vidéky, Bratislava
  8478. VIktor Csiba, Jahodná
  8479. Katarína Ušáková, Bratislava
  8480. Pavol Mányi, Nitra
  8481. Zuzana Matisova, Krompachy
  8482. Jana Jakubíková, Topoľčany
  8483. Marta Polonská, Bratislava
  8484. JANA LUKÁŠOVÁ, RABčICE
  8485. Jana Śestáková, Bratislava
  8486. Michal Slašťan, Ružomberok
  8487. Tatiana Kobidová, Nitra
  8488. Jana Gafrikova, Bratislava
  8489. Anna Ondrejkova, Banska Bystrica
  8490. Daniela Balkova, Nitra
  8491. Katarina Straková, Bratislava
  8492. Ernest Géze, Bratislava
  8493. Margita Granátová, Nitra
  8494. Marta Smetanova, Komárno
  8495. Štefan Szarka, Nitra
  8496. Stanislav Lofaj, Košice
  8497. Pavel Pavlásek, Žilina
  8498. erika trnka, Bratislava
  8499. ', '
  8500. Bc. Peter Kazár , Predajná
  8501. Miroslav Čuraj, Lietavská Závadka
  8502. Simonova Annamaria, Bratislava
  8503. Ladislav Pápay, Šaľa
  8504. Roman Skácel, Biely Kostol
  8505. Kristian Molnar, Nove Zamky
  8506. Dita Grohmanová, Londýn
  8507. Peter Špoták, Bratislava
  8508. Martin Sipos, Bratislava
  8509. Pavol Jurenka, Myjava
  8510. Eva Kučminová, Bardejov
  8511. Jozefína Kormaníková, Strážske
  8512. Juraj Kobella, Žilina
  8513. Ľudovít Horn, Banská Bystrica
  8514. Alzbeta Kobellova, Zilina
  8515. Beata Moravcová, Bratislava
  8516. Katarína Šellingová, Dubnica nad Váhom
  8517. Vlasta Poráziková, Bratislava Petržalka
  8518. František Vágo, Žilina
  8519. Oto Šúľanec, Nitra
  8520. daniela Komorná, Gbely
  8521. Valéria Hamadová, Brodzany
  8522. Gabriela Cigániková, Snina
  8523. Mgr. art. Magda Kmeťková, Bratislava
  8524. Dana Spišiaková, Banská Bystrica
  8525. Katarína Radošinská, Bratislava
  8526. Ružena Vallašeková, Bratislava
  8527. Vierka Smutná, Čadca
  8528. Milan Blaho, Banská Bystrica
  8529. Marian Štefanica, Považská Bystrica
  8530. zlatka šašurova, nitra
  8531. Liliana Lincová, Kľačno 972 15
  8532. Milan Schvarc, Banská Bystrica 974 04
  8533. Matej Bartos, Brezno
  8534. Martin Kozok, Zilina
  8535. Zuzana Hiadlovská, Horná Lehota
  8536. Ondrej Makovický, Banská Bystrica
  8537. Ida Sichrovská, Malinovo
  8538. Eva Dilíková, Kanianka
  8539. Viera Kovacova, Bratislava
  8540. Michal Nemetz, Gemerská Panica
  8541. Václav Papež, Liptovský Peter
  8542. Katarina Moncmanova, Bratislava
  8543. Helena Kublova, Bratislava
  8544. Slávka Ďurcová, Rudina
  8545. Jana Knollmayerová, Malinovo
  8546. Peter Glasnák, Čadca
  8547. Ján Šuvada, Veličná
  8548. Viera Čanigová, Nitra
  8549. Zuzana Štofaniková, Košice
  8550. Neya Chrástová, Nitra
  8551. Kristína Machová, Košice
  8552. Dušana Kluvancová, Nevidzany (okr. Prievidza)
  8553. Ratica Vladimír, Námestovo
  8554. Branislav Duchoň, Prešov
  8555. Boris Pevný, Nitra
  8556. Ivan Koreň, Banská Bystrica
  8557. lenka Jarošová, liptovský mikuláš
  8558. Miroslav Šesták, Bratislava
  8559. Viera Hrobská, Púchov
  8560. Andrea Kucejová, Bratislava
  8561. Peter Okruhľanský, Prešov
  8562. Vladimír Serbák, Košice
  8563. Ján Vaščák, Košice
  8564. Štefan Krkoš, Kováčová pri Zvolene
  8565. Mgr.František Tkáč, Bardejov
  8566. Ján Paralič, Košice
  8567. Štefan Eichenberger, Bratislava
  8568. Ján Tulipán, Kľačany
  8569. Marek Paralič, Košice
  8570. Viktor Stronček, Harhaj66
  8571. Kvetoslava Gazdíková, Bratislava
  8572. Emanuel Holub, Bratislava
  8573. Petra Kupková, Ostrava-Poruba
  8574. Stefan Sabo, Trnava
  8575. Vlasta Viglašová, Bratislava
  8576. Branislav Mraz, Trenčín
  8577. Ondrej Grell, Bratislava
  8578. Milan Marinič, Snina
  8579. Marta Somolanyiova, Sekule
  8580. Katarína Ďuračková, Topoľčany
  8581. Miloš Kollár, Čab
  8582. Ján Štofa, Košice
  8583. Zuzana Paraličová, Košice
  8584. Ľubica Balážová, Trnava
  8585. Michal Kálman, Hlohovec
  8586. Stela Kačalová, Prešov
  8587. Jakub Jasík, Zvolen
  8588. Oľga Sedliaková, Bratislava
  8589. Viera Bárdiová, Žiar nad Hronom
  8590. Mária Lacová, Ludrová
  8591. Dana Blašťaková, Liptovský Mikuláš
  8592. Vladimir Jelen, Kosice
  8593. Peter Smolár, Mútne
  8594. Vojtech Matušek, Banská Bystrica
  8595. Jan Hraško, Rozprávkovo
  8596. Peter Madej, Bratislava
  8597. Gabriela Sabolová, Bratislava
  8598. Roman Slivka, Bratislava
  8599. Martin Deško, nitra
  8600. Viera Bašistová, Prešov
  8601. Marcel Jakúbek, Vrbové
  8602. Adrian Kapustik, Badin
  8603. Peter Bacigal, Bratislava
  8604. Janka Žilová, Banská Bystrica
  8605. Antony Bendel, Svätoplukovo
  8606. Róbert Vágo, Nitra
  8607. Miriama Adlerová, Liptovský Mikuláš
  8608. Dušan Slezák, Košice
  8609. Pavel Kvasna, Bratislava 1
  8610. Mária Jakubíková, Topoľčany
  8611. Lenka Marekova, Trnava
  8612. Ľudmila Skalická, Nitra
  8613. Iveta Gáborová, Bratislava
  8614. Adriana Bellovičová, Šaštín-Stráže
  8615. Jakub Cúth, Martin
  8616. Beáta Jakubová, Kežmarok
  8617. Dedinská Eva, Nižná
  8618. Viktor Bernat, Malá Ida
  8619. Lubica Vlasicova, Bratislava
  8620. Helena Sýkorová, bratislava
  8621. Helena Rečková, Nové Zámky
  8622. Dana Baníková, Ružomberok
  8623. Alena Hrončoková, Prievidza
  8624. Juraj Pavúk, Nitra
  8625. Melánia Šabíková, Bratislava
  8626. Stanislav Okruhľanský, Prešov
  8627. Fedor Beniač, Prešov
  8628. Jana Darvasiová, Krompachy
  8629. Ing. Simona Tekeľová, PhD., Liptovský Hrádok
  8630. Emil Slyško, RAJEC, Bystrická 110/32
  8631. Vladimír Vágo, Nitra
  8632. Milan Kubiš, Skalic
  8633. Mgr. Peter Tóth, Šaľa
  8634. Larisa Fertaľová, Bardejov
  8635. Renáta Podstavková, Oravská Lesná
  8636. Ing. Albín Háber, Valaská
  8637. Daša Ábelová, Piešťany
  8638. Monika Ábelová, Piešťany
  8639. Mgr. Anna Gallyová, Košice
  8640. Yveta Béressová PhDr, Bratislava
  8641. Beáta Laurincová, Trenčín
  8642. gabriela pavlendová, bratislava
  8643. Dušan Svetkovský , Banská Bystrica
  8644. michal vilem, bratislava
  8645. Mária Haľamová, Turany
  8646. Jana Piskurová, Fintice
  8647. Eva Ohraďanová, Liptovský Mikuláš
  8648. Eva Jelínková Volčanová, Holice
  8649. Viera Valasteková, Rožňava
  8650. Renáta Sasáková, Partizánske
  8651. Pavol Petrus, Vyšná Myšľa
  8652. Jeannette Forgacova, Banska Bystrica
  8653. Ingrid Benešová, Pliešovce
  8654. Boris Šeševička, Žiar nad Hronom
  8655. Henrich.Ujhazi, Košice
  8656. Ľubica Urbancová,Mgr, Bojnice
  8657. Elena Siskova, Horne Obdokovce
  8658. Anna Žákovičová, Bratislava
  8659. Miroslava Jurášová, Žiar
  8660. Darina Špesová, Košice
  8661. Vladimir Trebichalsky, Nitra
  8662. Tomáš Mrnka, Košice
  8663. Anna Krajčovičová, Bratislava
  8664. Matúš, Gaborčík
  8665. Gabriel Bagita, Bratislava
  8666. Viera Morvaypvá, Nitra
  8667. Třešňáková Mária, Prešov
  8668. Dominika Kozová, Hlohovec
  8669. Matúš Strelec, Bratislava
  8670. Michal Masiar, Ivanka Pri Dunaji
  8671. Elena Petríková, Myjava
  8672. Roman Bartoš, Chorvátsky Grob
  8673. Daniela Bartosova, Chorvátsky Grob
  8674. Ivana Pivková , Uzovska Panica
  8675. Bohuslav Jozef Šprlák, Beckov 53
  8676. Róbert Mozoláni, Bratislava
  8677. Zuzana Kukova, Malé Leváre
  8678. Ivica Orechova, Bratislava
  8679. Marta Ferencikova, Kezmarok
  8680. Zuzana Vargova, Bodovce
  8681. Gabriela Bajcarova, Myjava
  8682. Anna Holicova, Myjava
  8683. Tomáš Gáll, Pieštany
  8684. Jan Štugner, Kolarovo
  8685. Zuzana Procnerová, Bratislava
  8686. RNDr. Ján Jankura, Košice Západ
  8687. František Juraj, Banská Belá
  8688. Dana Bútorová, Brezno
  8689. Lubomira Zahradnikova, Topoľčany
  8690. Stanislav Nosáľ, Banská Bystrica
  8691. Vladimír Halečka, Spišská Nová Ves
  8692. Miroslav kopček, Horné Lefantovce
  8693. Ján Ilkovič, Stará Ľubovňa
  8694. František Zacharda, Bratislava
  8695. František Janík, Bratislava
  8696. Vlasta Zachardová, Bratislava
  8697. MUDr.Róbert Krupša, Košice
  8698. Anna Paraličová, Košice
  8699. MUDr. Miroslav Firment, Michalovce
  8700. Janka Hutnikova, Bratislava V.
  8701. Adriana Velesova, Banská Bystrica
  8702. Jarmila Briškárová, Košice
  8703. Martina Hrčková, Kolačno
  8704. Peter Timko, Poprad
  8705. Maria Virostkova, Stara Lubovna
  8706. Vladislav Juško, Snina
  8707. Anna Zabloudilová, Strážske
  8708. Radmila Poláčková, Čadca
  8709. Patrik Madara, Púchov
  8710. Maria Juricova, Piestany
  8711. ivan bundzik, prešov
  8712. Ľudmila Geročová, Bánovce nad Ondavou 208
  8713. Jozef Geroč, Bánovce nad Ondavou 208
  8714. Romana Orechová, Bratislava
  8715. Miroslav Rebro, Trenčín
  8716. Jana Bimková, Skalica
  8717. Mária Čopová, snina
  8718. Magdaléna Hlivková, Snina
  8719. Julián Klimek, Čadca
  8720. Jarmila Fedorkovičová, Nitra
  8721. Veronika Urbanova, Sečovská Polianka
  8722. Ľubica Orechová, Bratislava
  8723. Mária, Grüllingová
  8724. Ing. Mikuláš Fedoronko, Košice
  8725. Lucia Bartošová, Chorvátsky Grob
  8726. Ladislav Surmiak, Michalovce
  8727. Klara Vozakova, Vráble
  8728. Ing. Peter Mišík, Trnava
  8729. Alexandra Rajciova, Bratislava
  8730. Renata Marcincakova, Kosice
  8731. Anton Suchan, Nitra
  8732. Michal FIZER, KOšICE
  8733. Peter Trenčan, Horovce
  8734. Ing. Eva Búciová, Strážske
  8735. Ján Staurovský, Krajná Poľana
  8736. Dáša Záňová, Žaškov
  8737. MVDr. Ladislav Búci, Zalužice
  8738. Maria Boldisova, Ziar nad Hronom
  8739. Lenka Špalková, Raková
  8740. Helena Hahnová, Pruské
  8741. Dušan Polonský, Liptovský Mikuláš
  8742. Michal Gregor, Žilina
  8743. Miroslava Grausova, Nitra
  8744. Rastislav Klačman, Slovenska Nova Ves
  8745. Vratislav Lipovský, Strážske
  8746. Monika Klačmanova, Slovenska Nova Ves
  8747. Paulína Čepáková, Dubnica nad Váhom
  8748. Roman Zaťko, Trenčín
  8749. Peter Šalantay, Vranov nad Topľou
  8750. Marek Bachynec, Dolný Kubín
  8751. Magdaléna Bugáňová, Bratislava
  8752. Eva Oravcová, Košice
  8753. Peter Revický, Bratislava
  8754. Lucia Grizakova, Namestovo
  8755. Viera Hornáčková, Skalica
  8756. Mária Matejková, Bratislava
  8757. Mirka Ďurindová, Bratislava
  8758. Anna Šestáková, Bratislava
  8759. Lucia Lancosova, Kosice
  8760. Iveta Miksikova, bratislava
  8761. Stanislav Levendovský, Košice
  8762. Zuzana Dvořková, Bučany
  8763. Miroslav Vaterka, Vranov nad Topľou
  8764. Lucia Laginová, Nová Dubnica
  8765. Matej Slašťan, Ružomberok
  8766. Sylvia Leškovská, Prešov
  8767. Ivan Zmija, Prešov
  8768. Jozef Pavlusík, Horný Vadičov 279
  8769. Radovan Staňa, Prešov
  8770. Ildi Csandová, Samorín
  8771. Csilla Novotná, Veľké Kapušany
  8772. Emília Vaľová, Prešov
  8773. Martina Beňová, Liptovský Hrádok
  8774. Dana Onderová, Košice
  8775. Katarína Naništová, Bobrov
  8776. Milan Malik, Fintice
  8777. Marcela Hlatká, Nižný Žipov
  8778. Miloš Duchoň, Nitra
  8779. Ľudovít Šimkovič, Tekovská Breznica
  8780. PhDr.Katarína Šáriová, Fejova5, Košice
  8781. Mária Franková, Kuzmice
  8782. Zlatica Kiššová, Nitra
  8783. Ing.Štefan Juhás, Sady n/Torysou,Byster 1011
  8784. Ľudmila Petráková, Skalité
  8785. Júlia Vaňová, Fintice
  8786. Boris Šramko, Bratislava
  8787. Kristiá Liščik, Malinovo
  8788. Barbora Čopová, Snina
  8789. Dominik Jakub, Kežmarok
  8790. Mária Čandová, Humenné
  8791. MVDr. Jozef Gažo, Branisková 5, 040 01 Košice
  8792. Alena Nemcová, Dubnica nad Váhom
  8793. Maria Hlavacova , Bratislava
  8794. Vladimír Salát, Trenčín
  8795. Zuzana Bradáčová, Vysoké Tatry
  8796. Zuzana Pepichová, Banská Bystrica
  8797. danakrebsova, bratislava
  8798. Vanda Leláková, Prešov
  8799. Danica Balážovičová, Banská Bystrica
  8800. Jana Mlčochová, Prešov
  8801. Eva Chylová, Chorvátsky Grob
  8802. Katarína Andrejuvová, Bardejovská Nová Ves
  8803. Kamila Nagyová, Košice
  8804. Monika Mesárošová, Košice
  8805. Jana Kocajová, Humenné
  8806. Miroslav Ondáš, Krompachy
  8807. Rene Popik, Kosice
  8808. Michaela Schusterová, Poprad
  8809. Tomáš Cibuľa, Žiar nad Hronom
  8810. Tomáš Murín, Žilina
  8811. Radovan Hužvík, Košice
  8812. Juraj Šranko, Golianovo
  8813. Daniela Bartošová, Chorvátsky Grob
  8814. Ing. Jozefína Chrástová, Bratislava
  8815. Katarína Bradáčová, Bratislava
  8816. Martina Kusikova, Bratislava, Slovensko
  8817. Lucia Gbúrová, Ruská Nová Ves
  8818. Petra Bjeloncikova, Spisska Nova Ves
  8819. Zuzana Miklášiková, Nitra
  8820. Iveta Kováčová, Košice
  8821. Roman Černák, Šaľa
  8822. Štefan Strieška, Nitra
  8823. Jozef Štefánik, Bratislava
  8824. Mária Raková, Bobrovec
  8825. Helena Džulová, zvolen
  8826. Jakub Švarko, Nové Mesto nad Váhom
  8827. Beáta Štefániková, Koniarovce
  8828. Ladislav Koncsol, Bratislava
  8829. Dana Dragulová, Dunajská Lužná
  8830. katarinamatejkova, topolcany
  8831. Alžbeta Farkašová, Bratislava
  8832. Marek Vaško, Nové Mesto nad Váhom
  8833. Lydia Koncsolova, Bratislava,
  8834. Monika Jurinová, Liptovský Mikuláš
  8835. Mária Šteinerová, Bratislava
  8836. Lýdia Valachová, Levice
  8837. lucia šípošová, šintava
  8838. darina beňačková, bratislava
  8839. Iveta Janovcová, Liptovský Mikuláš
  8840. Dana Volková, Gerlachov
  8841. Milan Volk, Gerlachov
  8842. Gabriela Piterková, Partizánske
  8843. Stanislav Staš, Bratislava
  8844. Henrieta Bereščíková, Veľké Kapušany
  8845. Darina Šifterová, Bratislava-Staré Mesto
  8846. Jana Kľačanská, Košice
  8847. Anita Čisláková, Piešťany
  8848. Dušan Vartík, Zbehy 120
  8849. Daniela Stašová, Bratislava
  8850. Lenka Foltánová, Nitra
  8851. Peter Kossey, Bratislava
  8852. Ludmila Ponikova, Tulčík 197, 08 2 13 Tulčík
  8853. Darina Ondrejčeková, Nitra
  8854. Ľudmila Hutirová, Nitra
  8855. Ivana Gejdošová, Liptovský Mikuláš
  8856. Ing. Otília Leskovská, Košice
  8857. Marta Petrášová, Bratislava
  8858. Andrea Rajczy, Bratislava
  8859. Juraj Eperješi, Čadca
  8860. Jana Filkova, Kosice
  8861. Michal Butvin, Dolný Kubín
  8862. Adriana Alexyová, Bratislava
  8863. Andrej Cabánik, Hliník nad Hronom
  8864. Jozef Holota, Šaľa
  8865. Andrej Eperješi, Košice
  8866. Alena Hamršmídová, Praha
  8867. miloš jakub, kežmarok
  8868. Peter Lazorík, Zlatá Baňa
  8869. Monika Verebová, Košice
  8870. Miroslava Bačová, Košice
  8871. Miroslav Kostura, Nižný Hrabovec 144
  8872. Helena Lukáčová, Košice
  8873. Marta Mudroňová, Vranov n.Topľou
  8874. Helena Sláviková, Nitra
  8875. Zuzana Eperješiová, Košice
  8876. Jan Varhol, Kosice
  8877. Zuzana Homulková, Košice
  8878. Stanislav Trojčák, Košice
  8879. Ilona Farkašová Ing., Michalovce
  8880. Jana Eperješiová Modrovičová, Čadca
  8881. Tomáš Brezáni, Bratislava
  8882. Anton Hunčík, Spišská Nová Ves
  8883. Kristina Kammerova, Modra nad Cirochou
  8884. Viera Vysokaiová, Spišská Nová Ves
  8885. Jozef Kožár, Spišské Vlachy
  8886. Katarina Znancova, Cerveny Klastor
  8887. Eva Magáthová, Ludovítová
  8888. Tibor Zavadil, Bratislava
  8889. Zuzana Bodyova, Kosice
  8890. Lucia Šimurková, Trnava
  8891. Dagmar Červeňová, Dubnica nad Váhom
  8892. Ľubomír Červeň, Dubnica nad Váhom
  8893. Viera Simočková, Košice
  8894. Peter Veselský, Trnava
  8895. Daniela Ambrožová, Bratislava
  8896. Gabriela Kuchárová, Spišská Nová Ves
  8897. Milan Prokop, Košice
  8898. Lukáš Simočko, Košice
  8899. Michal Simočko, Košice
  8900. Veronika Trelova, Sečovce
  8901. Mária Ďurošková, Nižná
  8902. Janka Tokárová, Nižná
  8903. Maria Hliváková, pača mierova 130
  8904. Kristína Jakubová, Kežmarok
  8905. Anna Muránska, Rožnava
  8906. Ondrej Varga, Ruskov 80
  8907. Veronika Hudáková, Košice
  8908. Katarína Dovičovičová, Bratislava
  8909. Janka Poštolková, Bratislava
  8910. Ján Ferenčík, Liptovský Mikuláš
  8911. Anna Dirbáková, Bratislava
  8912. Bohumila Senderáková, Bratislava
  8913. Jana Pajerová, Nitra
  8914. Tatiana Csölleová, Tisovec
  8915. Ján Alcnauer, Spišská Nová Ves
  8916. za Česko-Květa Žáková, Česko,Vrdy
  8917. Alica Vysokaiová, Spišská Nová Ves
  8918. Gabriela Nováková, Číž
  8919. Lujza Kočíková, Spišská Nová Ves
  8920. Dana Prekopova, Bratislava
  8921. elena cmarkova, Banska Bystrica
  8922. Jozefína Cagalová, Podolie
  8923. Róbert Morovský, Michalovce
  8924. Laura Hanáková, Nitra
  8925. Michal Danko, Bratislava
  8926. Marcela Struharova, Senec
  8927. Marta Horná, Oravska Lensa
  8928. Matilda Kackova, Dolny Kubin
  8929. Miloslav Čuntala, Púchov
  8930. Kateřina Kudelková, Třinec
  8931. Ondrej, Hanuliak
  8932. Eva Lukáčová, Vištuk
  8933. Zuzana Balúnová, Oravská Lesná
  8934. Marcela Joštiaková, Oravské Veselé
  8935. Monika Beloritová, Oravská Lesná
  8936. Iveta Bérešová, Košice
  8937. Mária Minarechová, Ducové
  8938. Jan Hric, Prešov
  8939. Elena Bozulová, Košice
  8940. Ján Ondáš, Košice
  8941. Zuzana Zajacová, Košice
  8942. Mária Pitáková, Nižná
  8943. Ján Vojtaššák, Saľa
  8944. František Žilinek, Bratislava
  8945. Martin Pustaj, Most pri Bratislave
  8946. Mária Smoleňová, Pucov
  8947. Anna Lašáková, Oravská Lesná
  8948. Veronika Lašáková, Oravská Lesná
  8949. Zuzana Valigurova, Bratislava
  8950. Viliam Valovič, Prešov
  8951. Kamil Valigura, Bratislava
  8952. Peter Kováčik, Vysoká pri Morave
  8953. Jana Václaviková, Banská Bystrica
  8954. Jana Valúchová, Považská Bystrica
  8955. Soňa Pustajová, Most pri Bratislave
  8956. Zoltán Vince, Košice
  8957. Patrik Bock, Bratislava
  8958. Veronika Kořínková, Bratislava
  8959. Ivan Komáromy, Nitra
  8960. Alžbeta Dezsőová, Košice
  8961. Iveta Karnišová, Pusté Úľany
  8962. Anastázia Kršňáková, Piešťany
  8963. Terezia Bundova, Košice
  8964. Soňa Bogová, Košice
  8965. Zdenka Fürstová, Bratislava
  8966. Mária Kadrová, Jarovnice
  8967. Milan Pokorský, Bratislava
  8968. Renata Harbutová, Banská Bystrica
  8969. Ladislav Kovac, Vrable
  8970. Anetta, nitra
  8971. Miloš Zverina, Nitra
  8972. Miroslav Šidlo, Horná Breznica
  8973. Jozef Komoň, Močenok
  8974. Pavol Kočiš, Košice
  8975. Zuzana Katrebová, Nitra
  8976. Mária Šerá, Lednické Rovne
  8977. Ľubica Kočišova, Košice
  8978. Jana Meleková, Dolný Kubín
  8979. Jitka Hubálková, ČR,Praha
  8980. Silvia Šedovičová, Nitra
  8981. Jana Bániová, Bratislava
  8982. Milan Tomka, Nitra
  8983. Andrea Šagátová, Dolná Súča
  8984. Blanka Laukova, Banska Bystrica
  8985. Jan Ferencik, Kezmarok
  8986. Iveta Mocková, Kalša
  8987. Ondrej Buzala, Štefanov
  8988. Beata Ferencikova, Kezmarok
  8989. Imrich Kováč, Levoča
  8990. Oľga Nosáľová, Košice
  8991. Katarína Kunová, Nitra
  8992. Pavol Hudák, Ostrovany
  8993. Jakub Bučko, Partizánske
  8994. Mária Sopková, Zvolen
  8995. Petr Joska, Jičín
  8996. Pavol Šidlo, Pov.Bystrica / Udiča
  8997. Alena Hanáková, NITRA
  8998. Peter Citeny, Zbehy
  8999. Juraj Benada, Partizánske
  9000. Elena Šarmírová, Kaplna 202
  9001. Dušan Valovič, Bratislava
  9002. Alena Janiglosová, Poprad
  9003. Jozef Šarmír, Kaplna
  9004. Milan Beňo, Sliač
  9005. Valéria Kalafutová, Nižný Žipov
  9006. Dagmar Zemanovičová, Bratislava
  9007. Katarína Kubenková, Bratislava
  9008. Miloš Zima, Nitra
  9009. Vladimir Schmotzer, Paterova 67
  9010. Mária Šatalová, Bratislava
  9011. Martin Rusina, Bobrovec
  9012. Beáta Kolářová, Nitra
  9013. Jozef Humaj, Hradište okres Partizánske
  9014. Renáta Mýtniková, Košice
  9015. Viola Solarova, Bratislava
  9016. Gabriela Futová, Prešov
  9017. Zuzana Kaffanova, Bratislava
  9018. Jana Jankovičová, Bratislava
  9019. Valéria Stasíková, Bratislava 811 04
  9020. Tatiana Hatadámová, Banská Bystrica
  9021. Peter Božík, Nitra
  9022. Marián Mičák, Košice
  9023. Tatiana Surová, Banská Bystrica
  9024. Mária Horňáková, Banská Bystrica
  9025. Darina Potančoková , Slovenská Ľupča
  9026. Andrea Wang, Stupava
  9027. Martina Lukáčová, Haluzice
  9028. Zdenka Kovářová, Bratislava
  9029. MVDr.Jozef Celušňák, Rožňava
  9030. Milan Baranovic, Bratislava
  9031. Renáta Daduľáková, Košice
  9032. Ivan Zamecnik, Stuapava
  9033. Ondrej Sirota, Levice
  9034. Monika Lopuchoa, Nitra
  9035. Soňa Ďuricová, Bratislava
  9036. Agnesa Jarošíková , Krompachy
  9037. Klára Hanulová , Nitra
  9038. Mário Káčer, Partizánske
  9039. Pavla Šoltisová, Bratislava
  9040. Marcela Matičová, Šamorín
  9041. Oľga Lagovská, Banská Bystrica
  9042. Jana Trnkova, Strážske
  9043. Moira Lachesis, Bojnice
  9044. Viera Vilková, Levoča
  9045. Peter Bozik, Nitra
  9046. Peter Nadžady, Poprad
  9047. Ján Depta, Nitra
  9048. Mária Gičová, Hosťovce
  9049. Dominik Michaeli, Bratislava
  9050. Mária Barabasová , Slovenská Ves
  9051. Angelika Vavrová, Bojnice
  9052. Tomáš Jankech, Dubnica nad Váhom
  9053. Magdaléna Trojanovičová, Tarnov
  9054. Mikuláš Zavilla, Stará Turá, Jiráskova 10
  9055. Marián Mach, Košice
  9056. Kvetoslava Jablonická, Senica
  9057. Katarína Beláková, Jacovce
  9058. Mária Kaňuchová, Košice
  9059. Marianna Púšová, Nitra
  9060. Dasa Lagovska, Banska Bystrica
  9061. Ivan Lagovský, Banská Bystrica
  9062. Ján Šimko, Nitra
  9063. Ivana Bohmova, Velky Krtis
  9064. Peter Hruška, Bratislava
  9065. Juraj Hrtánek, Lietavská Svinná 366
  9066. Janka Polerecka, Veľké Uherce
  9067. Jozef Vraník, Senec
  9068. Gabriela Olekšáková, Spišská Teplica
  9069. Karin Kolářová, Nitra
  9070. Mária Karaková, Nitra
  9071. Ing. Ľubomír Šatara, Bratislava
  9072. Daniela Grznárik, Bratislava
  9073. lenka krčulová, bratislava
  9074. Anna Odlerová, Bratislava
  9075. Ondrej , Drutár
  9076. Helena Otottová, Nitra
  9077. Darina Matušeková, Banská Bystrica
  9078. Gabriela Šunderlíková, Nitra
  9079. Hana Dzúriková, Nitra
  9080. Slávka Chňapeková, Jarok
  9081. Magdaléna Hunáková, Nitra
  9082. Alena Krížová, Bratislava
  9083. Štefan Murárik, Nitra
  9084. Natália Yehorová, Bratislava
  9085. Katarína Koprdová, Nitra
  9086. Juraj Bartko, Prešov
  9087. Ľuboš Ulehla, Bratislava;
  9088. Gabriela Čanigová, Nitra
  9089. Ivana Baborová, Bratislava
  9090. Tomáš Krčula, Bratislava
  9091. Boris Ryban, Nitra
  9092. Jana Matejíková, Nitra
  9093. Jozef Pustaj, Most pri Bratislave 204
  9094. Marian Lenner, Nitra
  9095. Richard Kováčik, Nitra
  9096. Miroslav Čeliga, Nitra
  9097. Tomáš Šupina, Nitra
  9098. Iveta Kuzmová, Bratislava
  9099. Peter Preska, Nitra
  9100. Bc.František Tkáč, Bardejov
  9101. Bc.Marta Tkáčová, Bardejov
  9102. Helena Štipalová, Bratislava
  9103. Lucia Grečková, Spišská Nová Ves
  9104. Róbert Zátopek, Nitra
  9105. Jarmila Kováčová, Bratislava
  9106. Jana Botková, Bratislava
  9107. Monika, Ondrušková
  9108. Silvia Brachnakova, Bratislava
  9109. milan hermanovsky, presov
  9110. Miloš Pavlík, Košice
  9111. Stanislav Dugas, Sabinov
  9112. Vladimír Ďurec, Bratislava
  9113. Kamil Barcal, Bratislava
  9114. Tatiana Schusnixová, Stupava
  9115. Lucia Skyslakova, Kostolna pri Dunaji
  9116. Edita Ceglédyová, Nitra
  9117. Anna Pagáčová, Čierne
  9118. Marta Žilková, Trebišov
  9119. Ľudmila Sabová, Banská Bystrica
  9120. Ľubka Fedorová, Košice
  9121. Marek Eperješi, Košice
  9122. Mária Čurgalyová, Nitra
  9123. Zita Klocoková, Nitra
  9124. Alena Sukupova, Martin
  9125. Lucia Guzmická, Nitra
  9126. Martin Hamran, Staskov
  9127. Anna Soskova, Zilina
  9128. Peter Várady, Rožňava
  9129. Marcela Váradyová, Rožňava
  9130. Helena Kordíková, Brestov
  9131. Janka Balážiová, Močenok
  9132. Vladimír Reištetter, Lipany
  9133. Stanislava Majcherova, Nitra
  9134. Gabriela Šandorová, Horné Otrokovce
  9135. Viera Havrilová, Bardejov
  9136. Jana Hulmanova, London
  9137. Eva Šťastná, Bratislava
  9138. Roman Šandor, Horné Otrokovce
  9139. Jana Čepčeková, Nitra
  9140. Gabriela Pajerová, Cabaj
  9141. Jozef Hybler, Poprad
  9142. Dárius Reguly, Dolný Kubín
  9143. Marcela Kuníková, Spišská Nová Ves
  9144. zenobia stengerova, Bratislava
  9145. Jozef Gotzman, Senec
  9146. Slavomír Blaško, Smižany
  9147. Irena Benedeková, Třebestovice
  9148. Vladimír Grich, Bratislava
  9149. Martin Kováč, Žilina
  9150. Dáša Strachanová, Hurbanovo
  9151. Alex Tahy, Bratislava
  9152. Monika Vengrínová, Žiar nad Hronom
  9153. Janko Hraško, Hraškovany nad Ipľom
  9154. Adrián Harničár, Svit
  9155. Roman Hošták, Beluša
  9156. Kristian Tahy, Bratislava
  9157. Magdalena Matejkova, Nemšová
  9158. Jaroslava Melušová, Bratislava
  9159. Otília Pecníková, Bratislava
  9160. Milan Padúch, Vrútky
  9161. Peter Kandráč, Lipany
  9162. Pavol Mikula, Nitra
  9163. Edita Balážová, Bratislava
  9164. Ivan Balaz, Dunajska Luzna
  9165. Katarína Kolenčiak, Šamorín
  9166. Gabriel Burčiar, Nitra
  9167. Juraj Boris Santo, Bratislava
  9168. Martina Švehlová, Bratislava
  9169. Marta Ormandyová, Smolenice
  9170. Vladimir Kiss, Bratislava
  9171. Adela, Námestovo
  9172. Gabriela, Námestovo
  9173. Mgr. Marián Šmacho, Vrbové
  9174. Dagmar Farkašová, Michalovce
  9175. Ing. Marian Šmacho, Vrbové
  9176. Maria Petrikova, Nitra
  9177. Marian Petrik, NItra
  9178. Mikuláš Šveda, Bratislava
  9179. Eva Melichárková, Bratislava
  9180. Mária Sivčová, Dolný Kubín
  9181. Andrea Szollosova, Samorin
  9182. Martin Meluš, Bratislava
  9183. Lucia Kontrišová, Bratislava
  9184. Zuzana Hladíková, Bratislava
  9185. Ina Martinová, Bratislava
  9186. Milan Šišmiš, Martin
  9187. Lýdia Hanšutová, Bánovce nad Bebravou
  9188. Peter Novák, Plechotice
  9189. Alena Lamiová, Martin
  9190. Katarína Vojtušová, Žilina
  9191. Kamila Hricová, Svinica 168
  9192. Alena Stráňaiová, Rajec
  9193. Daška Mundierová, Martin
  9194. Marek Vöröš, Bratislava
  9195. petra dúbravcová, Bratislava
  9196. Anna Lamošová, Vrútky
  9197. Veronika Štefancová, Malý Čepčín
  9198. Eva Stanová, Bratislava
  9199. Renáta Havirová, Prešov
  9200. Valéria Borovská, Košice
  9201. Emília Rigóva, Martin
  9202. Žaneta Skubáková, trnava
  9203. Karin Šišmišová, Martin
  9204. Jana Kaššová, Horná Krupá
  9205. Vladimír Hrabovský , Martin
  9206. Romana Lettrichová, Martin
  9207. JURAJ BABJAK, BANSKA BYSTRICA
  9208. Jaroslav Liptay, Bratislava
  9209. Viera Kucharovičová, Bratislava/Petržalka
  9210. Katarína Pediačová, Sebedrazie
  9211. Peter Krištofič, Bratislava
  9212. Ildikó Čambálová, Sládkovičovo
  9213. Hana Cernecka, Detva
  9214. Ludmila Psotna, Nove Mesto nad Vahom
  9215. Patrik Chmelik, Kraliky,BB
  9216. Martin Padúch, Vrútky
  9217. Monika Bandúrová, Povazska Bystrica
  9218. Eva Kazárová, Svit
  9219. Melánia Pospíšilová, Žilina
  9220. Stanislav Dolák, Niitra
  9221. Eva Gabonayová, Poprad
  9222. Katarína Hudáková, Prešov
  9223. Martin Šima, Teriakovce
  9224. monika Krobotová, Rumburk
  9225. Peter Kazár, Svit
  9226. Jarmila Cápayová, Nitra
  9227. Michaela Ondrušová, Martin
  9228. Juraj Slivkanic, Nitra
  9229. Eva Menichová, Turčianske Teplice
  9230. Oľga Rohaľová, Martin
  9231. Natália Ofčarovičová, Studienka
  9232. Beata Novomeská, Bratislava
  9233. Ondrej Slovák, Senica
  9234. Renáta Danová, Nitra
  9235. Mária Šitzová, Hlohovec
  9236. Andrea Barteková, Nitra
  9237. Elena Caleková, Nitra
  9238. Katarina Bohdalova, Bratislava
  9239. Pavel Kazár, Svit
  9240. Dana Haficova, Martin
  9241. Brigita Koppová, Bratislava
  9242. ivan Olša, Cífer
  9243. Miroslav Meszaros, Velký Kýr
  9244. Michal Sulik, Bratislava
  9245. Jana Gymerská, Bratislava
  9246. Marta Palkoviová, Košice
  9247. Mária Križanová, Bratislava
  9248. Martin Vavra, Košice
  9249. Helena Smreková, Poprad
  9250. Elena Serdahelyová, Bratislava
  9251. Tatiana Vajdová, Zvolen
  9252. Jana Jakubová, Michalovce
  9253. ľubica Laukova, Martin 036 01
  9254. MIROSLAV JAMBOR, MARTIN
  9255. Andrej Jablokov, Bratislava
  9256. Radoslav Durica, Bratislava
  9257. Dominika Majerová, Martin
  9258. Elena Pančíková, Badín
  9259. Peter Macijevič, Michalovce
  9260. Mária Chríbiková, Ivanka pri Dunaji
  9261. Barbora Gombárska, Martin
  9262. Nora Unuckova, Vráble
  9263. Peter Fialkovic, Bratislava
  9264. Mária Gregušová, Nitra
  9265. Ľubica Ničová, Bratislava
  9266. Lenka Richweisová, Malacky
  9267. Marcela Revajová, Spišská Nová Ves
  9268. Dusan Toman, Partizánske
  9269. Maria Dravecka, Bratislava
  9270. Margita Bražinová, Bratislava
  9271. Mária Ďuricová, Poprad
  9272. Jaroslava Vojtaššáková, Michalovce
  9273. Eva Čellárová, Dolná Lehota
  9274. Anna Vojtaššáková, Michalovce
  9275. Mariana Ťuchová, Dolný Kubín
  9276. Margita Kolčáková, Bratislava
  9277. Elena Závodská , Bratislava
  9278. janka ružická, bratislava
  9279. Zuzana Zimova, Nitra
  9280. Lenka Galliková, Spišská Belá
  9281. Dušan Macek, Martin
  9282. Yveta Oravcová, Martin
  9283. Julia Danajova, Bratislava
  9284. Laura Fučíková, Žilina
  9285. Zuzana Bališová, Nové Zámky
  9286. Jarmila Horvatova, Piešťany
  9287. Alena Kolesarova, Bratislava
  9288. Beata Černušková, Nitra
  9289. Maria Murinova, Oravska lesna
  9290. Vladimir Konecny , Nitra
  9291. nada Dedicova, Bratislava
  9292. Miroslav Fedor, Nitra
  9293. Nikoleta Šuťaková, Bardejov
  9294. Mária Lérantová, Komárno
  9295. Martin Blahušiak, Vrútky
  9296. Ing. Dušan Slezák, Košice
  9297. MUDr.Júlia Hrachová, PhD, Bratislava
  9298. Oľga Šuchová, Topoľčany
  9299. Jana Kaprinayová, Bratislava
  9300. Mária Lénártová, Komárno
  9301. Ján Ramža, Martin
  9302. Miriam Vitališová, Prešov
  9303. Viktor švec, Košice
  9304. Zuzana Planderová, Kvetoslavov
  9305. Lydia Balkova, bratislava
  9306. Viktor Kutka, Puchov
  9307. Jana Lampertová, Bratislava
  9308. Hynek Šír, Banská Bystrica
  9309. Eleonóra Klepáčová, Bratislava
  9310. Milada Javorová, Bratislava
  9311. prof. PhDr. Peter Ondrejkovič,DrSc., Bratislava
  9312. Ivan Michalička, Topoľčany
  9313. Hájková Alena, Malacky
  9314. Nora adamcová, Ivanka pri Nitre
  9315. Jana Tomášiková, Nira
  9316. katarína torebková, vrútky
  9317. Ivan Scholtz, Bratislava
  9318. Anna Páleníková, Marianka
  9319. Peter Kosár, Bratislava
  9320. Mária Kročianová Hain, Bratislava
  9321. Mária Humayová, Bratislava
  9322. Peter Humay, Bratislava
  9323. Dušan Šebo, Dubnica nad Váhom
  9324. Bohuš Buday, Nitra
  9325. Kristína Brosová, Žilina
  9326. Jiri Vanek, London/Zilina/Martin
  9327. Borislav Harušťák, Trenčín
  9328. Martina Gálová, Chrenovec-Brusno
  9329. Katarina Mamatejova, Martin
  9330. Ján Ursíny, Martin, Lermontovova 3
  9331. Róbert Václavík, Prievidza
  9332. Andrea Kyškova, Vrutky
  9333. Valovicova Anna, Bratislava
  9334. Martin Šveda, Stupava
  9335. Martina Hanudelova, Bratislava
  9336. kovács Jozef, Nová Stráž
  9337. Natália Jesenská, Turany
  9338. Miroslav Boldiš, Bratislava
  9339. František Malovec, Zavar
  9340. Zuzana Bikárová, Žilina
  9341. Mária Kamenská, Hronsek
  9342. Mária Šálková,Mgr., Topoľčany
  9343. dagmar cerna, Bratislava
  9344. Hana Turnerova, Bratislava
  9345. Helena Pečnerová, Šaľa
  9346. ida glezgova, Bratislava
  9347. Terézia Kormáňošová, Zdoba 57
  9348. Linda Jakabovičová, Veľké Rovné
  9349. Helena Bugajová, Mútne č.d.270, 029 63,
  9350. Martin Bugaj, 029 63 Mútne 270 ,
  9351. Magdaléna Szárazová, Martin
  9352. Ingrid Kolodzejová, Pružina
  9353. Ľubica Blašková, Bratislava
  9354. Katarína Oboňová, Handlová
  9355. Veronika d´Almeida, Praha 6
  9356. Lucia Šebová, Bratislava
  9357. Dušan Chromík, Martin
  9358. Jana Briestenská, Považská Bystrica
  9359. Michaela Štefanková, Spišská Nová Ves
  9360. Vladimír Vytykač, Spišská Nová Ves
  9361. Mária Čujdíková, Štiavnik
  9362. Matej Deak, Bratislava
  9363. Katarína Bruncková, Piešťany
  9364. Oľga Padúchová, Vrútky
  9365. Martina Jandačková, Bratislava
  9366. Simona Soradova, Zvolen
  9367. Tomáš Dubiel, Forbasy
  9368. Zuzana Sestakova, Bratislava
  9369. Antonia Martinásková, Černík 370, 94105, SR
  9370. Vladimíra Laššáková, Bratislava
  9371. Ing. Helena Grigerová, Bratislava
  9372. Emília Kratochvílová, Bratislava
  9373. Lucia Dukátová, Banská Bystrica
  9374. Veronika Danišová, Bratislava
  9375. Milan Pechník, Nitra
  9376. Mária Pechníková, Nitra
  9377. Kristína Liberčanová, Bratislava
  9378. Eva Blašková, Rožňava
  9379. Miriam Letašiová, Bratislava
  9380. Ivan Jurcaga, Povazska Bystrica
  9381. Sylvia Bzdúchová, Šamorín
  9382. Simona Kováčiková, Liptovský Mikuláš
  9383. Iveta Bruncková, Dolný Kubín
  9384. Lenka Preci Revesova, Liptovsky Mikulas
  9385. Veronika Jalcovik, Bratislava
  9386. Milka Kužmová, Veľké Revištia
  9387. Martina Pacáková, Spišská Nová Ves
  9388. Maria Sariova, Kosice
  9389. Mária Samcová, Bratislava
  9390. Daniela Matichová, Bratislava
  9391. Viola Ďurčeková, Čifáre
  9392. Igor Zacek, Bratislava
  9393. Igor Bothgál, Dubnica nad Váhom
  9394. Štefan Nagy, Nitra
  9395. Lýdia Púpavová, Pezinok
  9396. Michal Kondrot, Žilina
  9397. Willant Zoltán, Štúrovo
  9398. Vladimír HAGARA, Nováky
  9399. Miroslava Rizmanová, Kláštor pod Znievom
  9400. Stefan Aster, Bratislava
  9401. Vladimír Gramer, Banská Bystrica
  9402. Jan Malik, Bratislava IV.
  9403. Martin Révés, Lipt. Mikuláš
  9404. Viola Bajaníková, Dunajská Lužná
  9405. Igor Hosťovecký, Nitra
  9406. Jela Pálešová, Pezinok
  9407. Gustáv Jurčo, Liptovský Hrádok
  9408. anna marjanova, trencin
  9409. Magdaléna Majtnerová, Košice
  9410. Vladimír Trebichavský, Bratislava
  9411. Juraj Tomaník, Bytča
  9412. Csaba Tóth, Tešedíkovo
  9413. Vladimír Turner, Borinka
  9414. Janka Sopóciová, Malacky
  9415. Viera Neradilová, Bratislava
  9416. Jarmila Koreňová, Stupava
  9417. Bernadeta Gábrišová, Žilina
  9418. Marek Cajkovsky, Velky Krtis
  9419. Andrea Babulicová, Jacovce
  9420. Ondrej Kováč , Rákoš
  9421. Barbora Badusekova, Kosice
  9422. Zuzana Čiková, Prešov
  9423. Alena Janišová, Turzovka
  9424. Ľubica Čárska, Bratislava
  9425. maria nebehajova, kosice
  9426. Daniela Kubovičová, bratislava
  9427. Pavol Hudec, Poprad
  9428. Pavol Hodas, Banská Bystrica
  9429. Tatiana Hudecová, Poprad
  9430. Jan Orszagh, Martin
  9431. Marika Tarnóczyová, Nováky
  9432. veronika vataman, tisovec
  9433. Renáta Šebová, Dubnica nad Váhom
  9434. Petr Hracho Ing., Bratislava
  9435. Martin Šebo, Dubnica nad Váhom
  9436. Silvia Jelenikova, Bratislava
  9437. Sidónia Chovaniová, Levice
  9438. Katarina Horvathova, Teplička nad Vahom
  9439. Daniel Bobuľa, Žilina
  9440. Anna Kováčová, Banská Bystrica
  9441. Iveta Vargova, Kosice
  9442. Rastislav Rigan, Humenné
  9443. Patrik Takáč, Košice
  9444. Beáta Košťálová, Nitrianske Hrnčiarovce
  9445. Jarmila Blahušiaková, Vrútky
  9446. Iveta Beníčková, Kremnica
  9447. Nada Lovichova, Bratislava
  9448. Ivan Sapu, Bratislava
  9449. Monika Kováčová, Námestovo
  9450. Sylvia Palová, Ružindol
  9451. Mária Macejková, Spišská Nová Ves
  9452. Zuzana Pinterova, Bratislava
  9453. Martin Pinter, Bratislava
  9454. Martin Pinter, Bratislava
  9455. Katka Marsovszka, Sereď
  9456. gabriela forgacova, nitra
  9457. iveta nováková, bratislava
  9458. Naďa Krajčová, Prešov
  9459. Peter Maivald, Bratislava
  9460. Marta Svidranova, Bratislava
  9461. Ctibor Hlinka, Stupava
  9462. Tomas Tines, Prievidza
  9463. viera hermanova, Blatnica
  9464. Olga Hopkova, Martin
  9465. Ľubica Micháliková, Hriňová
  9466. Vladimír Choluj, Bratislava
  9467. Jozef Kadlečík, Hlohovec
  9468. Viera Marhefková, Piešťany
  9469. Alena Doušková, Banská Bystrica
  9470. Kamil Strelka, Bratislava II
  9471. František Marinica, Široké
  9472. Ľudmila Marinicová, Široké
  9473. Eva Taranova, Bratislava
  9474. Viola Zavarska, Bratislava
  9475. Vladimír Vytykač, Spišská Nová Ves
  9476. Terézia Vytykáčová, Spišská Nová Ves
  9477. Maria Berecova, Bratislava
  9478. Martina Kozáková, Blažice
  9479. Etela Kissova, Bratislava / Petrzalka
  9480. Dana Bajusova, Lastomir
  9481. Jana Valentovičová, Bratislava
  9482. Mgr. Michal Kondrot, Žilina
  9483. Paulina Micicova, Zilina
  9484. Michal Štefanov, Vinné
  9485. lenka rebrova, bratislava
  9486. Darina Brehuvova, Liptovska Sielnica
  9487. Anna juskova, Bratislava
  9488. Diana Astrabová, Košice
  9489. Tibor Briška, Trenčín-Opatová
  9490. Dagmar Jangl, Plzen
  9491. Juraj Zemisla Báťka, Detva
  9492. Ľuboslav Vilhanček, Detva
  9493. Elena Baranová, Dolná Ves 17
  9494. Jozef Irha, Veľká Lesná
  9495. Pavol Hrdý, Bratislava
  9496. Peter Slavkovský, Bratislava
  9497. JUDr. Ivan Púpava, Pezinok
  9498. Marta Vreštiaková, 96001 Zvolen
  9499. Milan Tkáčik, Prešov
  9500. Ivana Molnarova, Bratislava
  9501. Miroslav Šmahel, Bratislava
  9502. Eva Lacová, Martin
  9503. Stanislav Hupian, Detva
  9504. Ctibor Zelený, Banská Bystrica
  9505. Alena Šabľová, Bratislava
  9506. Monika Siegelová, Bratislava
  9507. Jozef Príbyš, Bratislava
  9508. Renata Slováková, Rimavská Sobota
  9509. Iveta Šluchová, Prievidza
  9510. Eva Kaderová, Bratislava
  9511. Bc. Miriam Sochorová, Veľký Kýr
  9512. Hana Kozmonova, Bratislava
  9513. Eva Majdlenová, Handlová
  9514. Milan novák, Martin
  9515. Anna Šourková, Martin
  9516. Mária Drábiková, Košice
  9517. Róbert Uporský, Poprad
  9518. Mária Jaďuďová, Detva
  9519. Mgr. Viktória Száraz, Velký Kýr
  9520. Vladimir Bohinc, Nove Mesto nad Vahom
  9521. Ivan Pruzinec, Limbach
  9522. Mgr.Iveta Kosečková, Bzince pod Javorinou
  9523. Vanda Žibeková, Nitra
  9524. Vojtech DORO, Košice
  9525. Dana Guráňová, Liptovský Mikuláš
  9526. Michal Zajíček, Bratislava
  9527. Lenka Šinská, Bratislava
  9528. Jana Botková, Košice
  9529. Anna Kováčová, Závažná Poruba
  9530. Miroslav Mihalík, Bratislava
  9531. jana Kosztolányiová, Prievidza
  9532. Angelika de Donnová, Bratislava
  9533. viera sajbanova, sasa
  9534. Jozef Mrákava, Bratislava
  9535. Eva Martičková, Bratislava
  9536. Eva Boťanská, Šaľa
  9537. Želmíra Obrtlíková, Bratislava
  9538. Izabela danterová, Boldog
  9539. Jozef Leško, Bratislava
  9540. Šalgovičová Katarína Ing., Bratislava
  9541. Juraj Výboh, Bratislava
  9542. Vlastimil Kovařík, Trnava
  9543. Zuzana Pudmerická, Kráľová pri Senci
  9544. Ľubica Svetlíková, Hlohovec 3
  9545. Viera Feriencikova, Bratislava
  9546. Alena Valachová, Prievidza
  9547. iveta feherova, veľký Krtíš
  9548. Peter Verešvársky, Pezinok
  9549. Marcela Balošáková, Martin
  9550. Nora Baráthová, Kežmarok
  9551. Ľudmila Fiaminová, Liptovský Mikuláš
  9552. Andrea Jarolínová, Bratislava
  9553. Petr Dzvonik, Brtislava
  9554. Marta Figurová, Dunajská Lužná
  9555. Attila Danko, Nové Zámky
  9556. Daniela Gondošová, Martin
  9557. Michal Džugan, Strážske
  9558. eva gomolcakova, bratislava
  9559. Mária Čujová, Spišská Nová Ves
  9560. Miroslava Mažáriová, Žilina
  9561. Erik Smik, Spišská Nová Ves
  9562. Katarína Cholvadová, Mgr., Krompachy
  9563. Ľubica Karpatyová, Spišské Podhradie
  9564. Juraj Čierny, Lučenec
  9565. Jaroslav ŽUCHA, Považské Podhradie
  9566. Katarína Žuchová, Považská Bystrica
  9567. Simona Žuchová, Považské Podhradie
  9568. Matúš Ďurček, Trenčín
  9569. Ladislav Slahúčka, Detva
  9570. Jana Sapuová, Bratislava
  9571. Mária Alenová, Bratislava
  9572. Gabriela Krupcinska, KOsice
  9573. Tamara Ziskova, Bratislava
  9574. sona kolajova, trencin
  9575. Daniel Stankovič, Banka
  9576. Tomáš Káčer, Bratislava
  9577. Tomáš Molčan, Nová Dubnica
  9578. Macák Stanislav, Giraltovce
  9579. Pavel Malár, Stará Turá
  9580. Maria Kovacikova, Brezno
  9581. Matej Žiak, Žilina
  9582. PhDr. Svetlana Kozmonová, Humenné
  9583. Ján Kaňák, Bratislava
  9584. Stanislav Meliš, Žilina
  9585. Aurel Bitter, Bratislava
  9586. Snežana Ďuricová, Bratislava
  9587. jana rehorcikova, nove zamky
  9588. Miroslav Dužík, Trenčín
  9589. Lena Rošková, Zvolen
  9590. Dana Valachová , Považská Bystrica
  9591. Jana Sklárová, Bratislava
  9592. Iveta Palušáková, Spišská Belá
  9593. Peter Nováčik, Nové Mesto nad Váhom
  9594. Helana Šmotláková, Bratislava
  9595. Vlasta Pitoňáková, Martin
  9596. Ľudmila Rešovská, Svit
  9597. Miroslava Gulíková, Topoľčany
  9598. Ľudmila Chudinová, Humenné
  9599. Jozef Neoral, Nová Dubnica
  9600. Matúš Libant, Nitra
  9601. Ľuboslav Kudláček, Košice
  9602. Angela Zbinovská, Prešov
  9603. Martin Musil, Trnava
  9604. Monika Genčurová, Prešov
  9605. Miroslav Jurči, Hladovka
  9606. Zuzana Koprdová, Trnava
  9607. Alojz MAREK, Nové Zámky
  9608. Jozef Kudla, Trenčín
  9609. Jana Kanková, Pezinok
  9610. Peter Líška, Bratislava
  9611. Vladimir Michalecky, Svaty Jur
  9612. Eva Preisová, Martin
  9613. Katarina, Hubinska
  9614. Ľubica Závodná Franková, Bratislava - Vysoká pri Morave
  9615. Mária Kružliaková, Bratislava
  9616. Jozef Májsky, Trenčín
  9617. Blažena Májska, Trenčín
  9618. Dana Andorová, Košice
  9619. Anna Martanovičová, Nováky
  9620. Maja Brenvasserova, Kosice
  9621. Ladislav Hoštákovič, Trenčín
  9622. Vladimír Bača , Nová Ľubovňa
  9623. Adriana Čapošová,Mvdr., Chtelnica, 922 05
  9624. Vladimír Čapoš, Chtelnica
  9625. Ján Pivovarnik, Košice
  9626. Stanislava Hrašková, Lipany
  9627. Katarína ILčíková, Košice
  9628. Anna Zvrškovcová, Žilina
  9629. Hana Slaninková, Bratislava
  9630. Rastislav Slaninka, Bratislava
  9631. Jana Mihalíková, Gelnica
  9632. Michal Bendik, Spisska Nova Ves
  9633. Martin Body, Košice
  9634. Irena Kovalicka, Kosice
  9635. Imrich Kovalicky, Kosice
  9636. Silvia Bindasova, Gelnica
  9637. Ula Pastirčáková, Bratislava
  9638. Mária Duľová, Hrabušice
  9639. Renáta Pavlišinová, Veľká Paka
  9640. Herta Tkadlečková, Bratislava
  9641. JanaHusárová, Bratislava
  9642. Iveta Kolenčíková, Turčiansky Peter
  9643. Valéria Červíková, Vrútky
  9644. Miriam Kuzarova, Bratislava
  9645. Martina Železníková, Košice
  9646. Miroslava Parízeková, trnava
  9647. peter florek, dolny kubin
  9648. Martin Prôčka, Žiar nad Hronom
  9649. Milan Palo, Ružindol
  9650. Monika Hábová, Bratislava
  9651. Petra Chromčíková, Bratislava
  9652. Dagmar Glasová, Bratislava
  9653. Matúš Soustružník, Žiar nad Hronom
  9654. Mgr. Zuzana Šmachová, Vrbové
  9655. Anna Horičková, Martin
  9656. Juraj Balek, Trenčín
  9657. poor tibor, Senec
  9658. Iveta Šišková, Žilina
  9659. Staníislav Verešvársky, Bratislava
  9660. Anna Valášková, Martin
  9661. Stanislav Pozgay, Bratislava
  9662. Zuzana Hermanová, Bojná
  9663. Peter Lukáč, Praha
  9664. Alena Okániková, ŽILINA
  9665. Jozef Horvath, Hrnciarovce nad Parnou
  9666. Marcel Klučka, Bratislava
  9667. Anna Tothova, Svätý Jur
  9668. Nataša Žigrajová, Prešov
  9669. Anna Bartková, Široké
  9670. Vlasta Výrosteková, Vrútky
  9671. Aurel Rusnák, Piešťany
  9672. Katarína Krajčíková, Timoradza
  9673. Robert Mach, Bratislava
  9674. Linda Nosálová, Bratislava
  9675. Mgr. Jozef Zaťko, Bratislava
  9676. Michal Čurda, Bratislava
  9677. Ivana Janáková, Zvolen
  9678. Erika Cintulová, Kežmarok
  9679. Jana Námešná, Zvolen
  9680. Marián Solenský, Divinka-Lalinok
  9681. Martina Vinczeová, Banská Bystrica
  9682. Peter Gabriš, Bratislava
  9683. Ing. Iveta Kučerová, Bratislava
  9684. Miloš Severíny, Zvolen
  9685. Michaela Novisedláková, žilina
  9686. Zuzana Procházková, Bratislava
  9687. Stanislav Azor, Zvolen
  9688. Brigita Tóthová, Levice
  9689. Ivan Lemeš, Zvolen
  9690. Zuzana Lemešová, Zvolen
  9691. Milan Ďurík, Urmince 4403
  9692. Alžbeta Púpavová, Banská Bystrica
  9693. Mgr. Martina Čierna, Limbach
  9694. Mária Barnová, Bardejov
  9695. Renáta Hamšíková, Banská Bystrica
  9696. Tomáš Bálint, Levice
  9697. Slavia Kaňáková, Bratislava
  9698. Adriana Šimková, Zvolen
  9699. Peter Lukajka, Skalica
  9700. Andrej Pažitný, Pezinok
  9701. Veronika Sládkovičová, Kaplna
  9702. Daniela Kyselová, Banská Bystrica
  9703. Ingrid Halušková, Košice
  9704. Andrea Klementova, Bratislava
  9705. Anna Maronova, Piestany
  9706. Sláva Žabková, Banská Bystrica
  9707. Jozef Krištofik, Žilina
  9708. Katarína Procházková, Bratislava
  9709. Miroslav Karpaty, Bratislava
  9710. Mária Jesenická, Martin
  9711. zdenka kadlečíková, Hlohovec -Šulekovo
  9712. Ondrej Fronc, Nitra
  9713. Ivana Hrehová, Prešov
  9714. Hana Langley, Plzeň
  9715. Otília Ferenčíková, Prešov
  9716. Ľubica Kalužayová, Bratislava
  9717. Michaela Maršíková, Nitra
  9718. Milan Syka, Nová Dubnica
  9719. Juraj Kopačka, Bratislava
  9720. MVDr. Alexander Kürthy, Bratislava
  9721. Jana Drozdová, Častá
  9722. Zita Baďuríková, Bratislava
  9723. Peter Styk , Bratislava
  9724. Kamila Ivančová, Spišská Nová Ves
  9725. Barbora Johanssonová, Nitra
  9726. Dušan Mamrilla, prešov
  9727. Daniela Šestáková, Prešov
  9728. Božena Kalmanová, Banská Bystrica
  9729. Andrea Macniakova, Bratislava
  9730. Michal Parišek, Pezinok
  9731. Marta Morvayová, Senica
  9732. Jana Kačmáriková, Bratislava
  9733. Hana Nováková, Košice
  9734. Jakub Kopačka, Bratislava
  9735. Helena Lepeňová, Kováčová
  9736. Milena Demkova, Kosice
  9737. Tatiana Čambálová, Banská Bystrica
  9738. Barbora Hatokova, Bratislava
  9739. Silvia Medveďová, Zvolen
  9740. Renata Achbergerová, Bratislava
  9741. Iveta Mokošová, Bratislava
  9742. Lucia Balúnová, Oravská Lesná
  9743. Veronika Kalužayová, Bratislava
  9744. Maria Koprdova, Nitra
  9745. Róbert Šuba, Žilina
  9746. Martin Lipocky, Bratislava
  9747. Ján Mičega, Zvolen
  9748. Ivana Ďurčeková, Trenčín
  9749. Janka Mičegová, Zvolen
  9750. Igor Szigeti, Stará Turá
  9751. Andrea Osúchová, Dubnica nad Váhom
  9752. Marek Ochaba, Vištuk
  9753. Jeanette Ochabová, Vištuk
  9754. Peter Ochaba, Vištuk
  9755. Stefan Kandrík, Košice
  9756. Jana Mičegová, Zvolen
  9757. František Miga, Banská Bystrica
  9758. Iveta Nnovotova, Bratislava
  9759. Marek Bartos, Bratislava
  9760. Dominika Šenkárová, Marianka
  9761. Vlado Lukši, Blava
  9762. Milos Hurban, L.Mikuláš
  9763. Jana Luptáková, Zvolen
  9764. Martin Šenkár, Bratislava
  9765. Darina Ďuricová, Banská Bystrica 11
  9766. pavol Kopačka, bratislava
  9767. Miroslav Kinder, pezinok
  9768. Bernadeta Kiczková, Spišské Vlachy
  9769. Pavol Križan, Trenčín
  9770. Tibor Vincze, Banská Bystrica
  9771. Patricia Kamenská, Zvolen
  9772. Juraj Korbačka, Zvolen
  9773. Martina Kandríková, Gelnica
  9774. Eva Hajová, Banská Bystrica
  9775. Radomír Šedivý, Trenčín
  9776. Marian Pavlov, Bratislava
  9777. Marian Vavrek, Bratislava
  9778. Alexander Kloss, Bratislava
  9779. Lucia Hrkútová, Žilina
  9780. alena Haluskova, banska bystrica
  9781. Ján Motola, Bratislava
  9782. Dana Ter-Martirosovová, Bratislava
  9783. Emilia Viveiros, Senica
  9784. Eva Voskárová, Banská Bystrica
  9785. Dávid Pračko, Košice
  9786. Matúš Kopačka, Marianka
  9787. Eva Marhoferová, Banská Bystrica
  9788. julia tomanova, bratislava
  9789. Oľga Brádlová, Žiar
  9790. Angelika Krajčovic, Banska Bystrica
  9791. Peter Pagáč, Púchov
  9792. Ján Chorvát, Banská Bystrica
  9793. Kvetoslava Kumančíková, Bratislava, Lermontovova 7
  9794. Katarína Šenkárová, Bratislava
  9795. Peter Socháň, Bratislava
  9796. Ivan Kopernický, Bratislava
  9797. marek zítka, bratislava
  9798. igor tichý, môlča 79
  9799. Miriama Škrípová, H.Meličkovej 28
  9800. Anna Lakusova, Bratislava
  9801. Gabriel Zámečník, Malacky
  9802. Lenka Cesnekova, Bratislava
  9803. Martina Krušinská, Žilina
  9804. Janka Dobrocká, Lučenec
  9805. Ján Kvočik, Liptovský Mikuláš
  9806. Viktória Čerepkaiová, Bratislava
  9807. Marek Poláček, Pezinok
  9808. Viliam Bartuš, Snina
  9809. Zuzana Rimková, Bratislava
  9810. Peter Chabada, Banská Bystrica
  9811. Silvia Rychla , Bratislava
  9812. Marta Bavlšíková, bratislava
  9813. Ingrid Babiková, Trnava
  9814. Štefan Szabó, Družstevná pri Hornáde
  9815. Ivana Kopáčiková, Bratislava
  9816. Petronela Zliechovská, Zvolen
  9817. Ľubomíra Smolárová, Bratislava
  9818. Ľudmila Lipocká, Staré Hory
  9819. Daniela Vígová, Bratislava
  9820. Severín Kliský, Bratislava
  9821. Ivet Snopková, Banská Bystrica
  9822. Libuša Šimanská, Nitra
  9823. Nikoleta Izdenczyová, Prešov
  9824. Dušan Verčimak, Giraltovce
  9825. Kamil Horák, Ilava
  9826. Viktória Kopuničová, Košice
  9827. Mgr. Mečiarová Lubica, Prievidza
  9828. Jozef Frlička, Bratislava
  9829. Jana Kotesová, Bratislava
  9830. Hajdukova Mária, Prievidza
  9831. Pipíšková Darinka, Bojnice
  9832. Marcel Štuller, Košice
  9833. Ľudmila Štullerová, Košice
  9834. Vanda Grausová, Zvolen
  9835. Lýdia Koumalová, Lehnice
  9836. Pavel Jakubec, Bratislava
  9837. Darina Beranová, Zvolen
  9838. Ľubica Frličková, Bratislava
  9839. Michaela Ševčuková, Zvolen
  9840. Silvia Legiňová, Banská Bystrica
  9841. Gabriela Matušovicová, Zvolen
  9842. Lucia Habovštiaková, Krivá
  9843. Gabriela Fišová, Bratislava
  9844. Maria Lujza Marcakova, Bratislava
  9845. Pavel Chomjak, Prešov
  9846. stefanka kmetova, Selce pri Banskej Bystrici
  9847. Martina Chodúrová, Bratislava
  9848. Katarína Kozinová, Bratislava
  9849. Mgr. Jozef Mikláš, Pezinok
  9850. Miloš Širáň, Banská Bystrica
  9851. Lívia Mengerová, Bratislava
  9852. Ján Marek, Turčianske Teplice/Turčiansky Michal, Michalská 17
  9853. Jana Hlobilová, Martin
  9854. Margita Miklósová, Mokrance , Mokrance
  9855. Mgr.Katarína Floreková, Krušetnica 227
  9856. Mária Blašková, Bratislava
  9857. Eva Rachelová, Bratislava
  9858. Marek Moťovský, Brezany
  9859. Beata Vajdová, Bratislava
  9860. Vladimír Štekláč, Bratislava
  9861. silvia regendova, spišské tomášovce
  9862. Mária Belovičová, Bratislava
  9863. Gabriela Babiková, Trnava
  9864. Ivo Štassel, Marianka
  9865. Inka Buckova, LUTINA
  9866. Eva Mrázová, Bratislava
  9867. Agáta Kaučaková, Michalovce
  9868. Norbert Šinsky, Bratislava
  9869. Stanislav Pavlik ml., Gelnica
  9870. Iva Nábělková, Banská Bystrica
  9871. Mária Hadbavná, Gelnica
  9872. Mária Zboranová, Martin
  9873. Jaroslav Bílek, Bratislava
  9874. Elena Muchova, Rajec
  9875. RNDr.Ficikova Anna, košice
  9876. Jana Repková, Kysucké Nové Mesto
  9877. Zbynek Valenta, Kosice
  9878. Mária Gogolová, Bánovce nad Bebravou
  9879. Anna Hriblanova, Kosice
  9880. františek laktiš, bratislava
  9881. Janka Híčiková, Martin
  9882. Lucia Rusňáková, Senica
  9883. Katarína Dullová, Lipovec
  9884. Eduard Belušák, Michalovce
  9885. Iveta Šukalová, Žilina
  9886. Alenka Galambošová, Martin
  9887. Michal Beňadik, Martin
  9888. Gréta Doláková, Bratislava
  9889. Marta Kostolňáková, Oravská Lesná
  9890. Ján Ličko, Martin
  9891. Simona Šebová, Vojka nad Dunajom 191
  9892. Simona Šebová, Vojka nad Dunajom 191
  9893. Robert Šebo, Vojka nad Dunajom
  9894. Oľga Kerdíková, Vrútky
  9895. Ľubomír Galamboš, Čadca
  9896. Jana Karpatyova, Spisske Podhradie
  9897. Richard Regec, Gelnica
  9898. Ivana Dupáková, Zvončeková 52
  9899. Robert Kuklovský, Sološnica
  9900. Ľudovít Remeník, Žabokreky 175, 038 40
  9901. Peter Muzikář, Rajecké Teplice, Zábrežná 595/13
  9902. Mária Čaranová, Bratislava
  9903. Beata Kráľová, Prievidza
  9904. Jana Petrikova, Košice
  9905. Bujňák Juraj, Bratislava
  9906. Soňa Dzvoníková, Bratislava
  9907. Veronika Vetráková, Beladice
  9908. Annamária Bardelčíková, Bratislava
  9909. Andrea Žiaková, Žilina
  9910. Mgr. Jozef Kuba, Vranov nad Topľou
  9911. Sabina Bocková, Pezinok
  9912. Vierka Millerová, Vysoká pri Morave
  9913. Katarína Borguľová, Nitra
  9914. Dana Pinčiarová, Martin
  9915. Peter Beran, Zvolen
  9916. Janka Hargašová, Bratislava
  9917. Darina Nemcová, Stupava
  9918. Katarína Štefanová, Levice
  9919. Ján Jarema, Martin
  9920. Jozef Záhumenský, Bratislava
  9921. Dagmar Tittelová, Bratislava
  9922. Tomáš Kriška, Bratislava
  9923. Ing. Peter Krkoška, Čadca
  9924. Gabriela Miliczka, Bratislava
  9925. Peter Vyletel, Martin
  9926. Milica Doláková, Bratislava
  9927. Janka Kmeťová, Selce pri BB
  9928. Alena Čermáková, Bratislava
  9929. Marcela Podhoranská, Bratislava
  9930. Lucia Boldizsarova, Bratislava
  9931. Ing. Ivan Kapsiar, Banská Bystrica
  9932. Ján Hažlinský, Giraltovce
  9933. Viera Maťašíková, Borinka
  9934. Alexandra Weiskopfová, Bratislava
  9935. Zuzana Galambošová, Čadca
  9936. Veronika Dolná, Budimír
  9937. Ing. Eva Kmeťová, Bratislava
  9938. Boris Kolar, Piestany
  9939. Milan Cabala , Martin
  9940. Marta Feriančeková, Turany
  9941. Jana Pigošová, Banská Štiavnica
  9942. Igor Valkovec, Zvolen
  9943. Peter Ficik, Košice
  9944. Matej Held, Modra
  9945. Viktória Čakurdová, Humenné
  9946. Viera Bieleschová, Martin
  9947. Michal Hustak, Kosice
  9948. Ing. Lenka Albertová, Martin
  9949. Mária Parihuzová, Trebišov
  9950. Taťjana Márkusová, Košice
  9951. Viera Fandliová, 91501 Nové Mesto nad Váhom
  9952. Jana Ferjenčíková Fašangová, Zvolen
  9953. Helena Valentová Mgr., Žiat nad Hronom
  9954. Eleonóra Malovcová, Zavar
  9955. Jozef Rusnák, Košice
  9956. Martin Čulý, Kláštor pod Znievom
  9957. František Goldschmid, Detva
  9958. Iveta Vozárová, Bratislava
  9959. Ružena Magdolenová, Martin
  9960. Zdena Bůžková, Staškov
  9961. Branislav Hudec, Tisovec
  9962. Božena Kudernáčová, Košice
  9963. Maria Jellusova, Bratislava
  9964. Ľubor Žucha, Rajec
  9965. Ria Kleskeňová, Bratislava
  9966. Lujza Kollerová, Bratislava
  9967. Antal Jozef, Detva
  9968. Andrej Fáber, Hanušovce nad Topľou
  9969. Ing. Petronela Partlová, Malacky
  9970. Eva Fekiačová, Zvolen
  9971. Dušan Uhrin, Komárno
  9972. Margita Ďurovčíková, Martin
  9973. Rastislav Zimmermann, Bratislava
  9974. Michal Lapčák, Vranov nad Topľou
  9975. Dagmar Lasoková, Rajec
  9976. Oľga Potašová, Martin
  9977. Tomáš Rajský, Ružomberok
  9978. Darko Kraljik, Hurbanovo
  9979. Ivica Hatalová, Martin
  9980. Iveta Solčániová, Košice
  9981. Marianna Halimovičová, Trstená
  9982. Katarina Matulikova, bratislava
  9983. Jaroslav Švábenský, Detva
  9984. Zuzana Slančíková, Banská Bystrica
  9985. Katarína Hučalová, Podbiel
  9986. Iveta Ćurná, Košice
  9987. Vladimír Galovič, Žilina
  9988. Martin Mesároš, Nitra
  9989. Eva Danišová, Nesvady
  9990. Martina Synáková, Beluša
  9991. Miroslav Vanek, Bratislava 35
  9992. Maria Michnovicova, bratislava
  9993. Františka Csivreová, Bratislava
  9994. Eva Krňová, Gbely
  9995. Martin Bittala, Bratislava
  9996. Martina Paulova, Mankovce
  9997. Eva Haládiková, Potvorice
  9998. Slávka Kršková, Banská Bystrica
  9999. Kristína Miša, Bratislava
  10000. Tomáš Pišúth, Prešov
  10001. Filip Mičev, Bratislava
  10002. Klára Hajdinová, Bratislava
  10003. Lenka Vojtaššáková, Bratislava
  10004. Mariana Lieskovská, Vrútky
  10005. Michaela Šimová, Liptovský Hrádok
  10006. Zuzana Mančáková, Košice
  10007. Laura Sýkorová, Kysucké Nové Mesto
  10008. Blanka Mančáková, Košice
  10009. Miloš Benčo, Ružomberok
  10010. Pavol Bulík, Bánovce nad Bebravou
  10011. Marián Orávik, Myjava
  10012. Jozef Magdolen, Martin
  10013. Eva Vaculíková, Vsetín, Rokytnice 454/24
  10014. Irena Krajčovičová, Bratislava
  10015. Elena Ondráčková, Bratislava, Bartókova 4
  10016. gabriela homoľová, stropkov
  10017. Lenka Kavoňová, Sereď
  10018. Helena Steinerová, Ústí nad Labem
  10019. Jana Kakašová, Trebišov
  10020. ján plachý, bánovce nad bebravou
  10021. Ing. František Majda, Martin
  10022. Nasta Ullerova, Nitra
  10023. Matúš Jakubašek, Rokytov
  10024. Petra Kaločayová , Kolačno
  10025. Marianna Szalayová, Vojka nad Dunajom
  10026. Marek Germánus, Revúca
  10027. Lukáš Frolov, Košice
  10028. Kristián Leško, Drienovská Nová Ves
  10029. Iveta Szalayová, Vojka nad Dunajom
  10030. Mária Semanová, Košice
  10031. Blanka Vavřinová, Kyjov ČR
  10032. Katka Čičáková, Košice
  10033. Štefan Olšavský, Košice
  10034. Teodora Zacharová, Martin
  10035. Andrea Fečková, Jakušovce
  10036. Zuzana Miškufová, Bratislava
  10037. Eva Majdánová, Bratislava
  10038. Daniel Minárik, Žilina - Vranie
  10039. Juraj Adamjak, Kežmarok
  10040. Beáta Adamjaková, Kežmarok
  10041. Peter Škabla, Senec
  10042. Jozef Čekan, Levoča
  10043. Daniela Durajová, Rajec
  10044. Peter Kyseľ, Sliač-Sampor
  10045. Dana Šindlerová, Žilina
  10046. jana čibikova, Bánovce nad Bebraou
  10047. Zuzana Ščúryová, Partizánske
  10048. Miroslav Ščúry, Partizánske
  10049. ANNA KUDLEJOVA, nitra
  10050. oľga madrová, piešťany
  10051. Mariana Babinčáková, Prešov
  10052. Jana Kováčová, Košice
  10053. Soňa Zavadzanová, Babkov 133
  10054. Zuzana Hráčková, Bádice
  10055. Monika Mamirova, Trstená
  10056. Jozef Fojtík, Bánovce nad Bebravou
  10057. Markéta Šutková, Nitra
  10058. Ľubica Trubíniová, Bratislava
  10059. Juraj Prokop, Bratislava
  10060. Eva Smatanová, Nedašovce 26
  10061. Alena KLačanská, Uhrovec
  10062. Iveta Mackaničová, Humenné
  10063. Ľuboš Jánošík, Trenčín
  10064. Juraj Cibulka, Žilina
  10065. ,
  10066. Ján Javor, Sereď
  10067. Peter Baláž, Partizanske
  10068. Miroslav Zachar, 038 52 Sučany
  10069. Pavol FILC, Martin
  10070. Ján Kavoň, Šintava
  10071. Jaroslav Lachkovič, Bratislava
  10072. Rastislav Floris, Bratislava
  10073. Katarína Salvova, Stupava
  10074. Irena Zacharová, Sučany
  10075. Mária Skačanová, Piešťany
  10076. Vladimír Skačan, Piešťany
  10077. Rut Krajčiová, Bratislava
  10078. Natalia Gajdošová, Piešťany
  10079. Ladislav ČERI, Ing., Zálesie
  10080. Magdaléna Antušová, Jusková Voľa 81
  10081. Adriana Janigová, Bratislava
  10082. Adriana Mašková, Kladno
  10083. Ján Reťkovský, Mošovce
  10084. Katarína Hatoková, Prešov
  10085. Dana Fábiková, Nitra
  10086. Daniel Sitáš, Veľký Lapáš
  10087. MIroslava Rakúsová, Martin
  10088. Jana Jakubčeková, Púchov
  10089. Helena Brezovská, Nitra
  10090. Michal Šútor, Čierne Kľačany
  10091. Vladimír Červený, Topoľčany
  10092. Katarína Detvajová, Zvolen
  10093. Jana Krnáčová, Banská Bystrica - Malachov
  10094. Anna Baranová, Veľká Lomnica
  10095. Margita Ševčíková, Bánovce nad Bebravou
  10096. Eva Kášová, Streda nad Bodrogom
  10097. Stanislava Capová, Humenné
  10098. Renata Dvorska, RYBANY
  10099. Eva Uhrinova, Gemerska Poloma
  10100. Lucia Pullmannová, Senica
  10101. Anna Zvarová, Brezno
  10102. Ladislav Verný, Nové Zámky
  10103. marta vargová, veľké turovce
  10104. Ivana Sapáková, Dohňany
  10105. Ľudmila Hurčalová, Ružomberok
  10106. Anna Kačmárová, Prešov
  10107. Daniela Jursová, Malacky
  10108. Eva Horosova, ROZNAVA
  10109. Silvia Sýkorová, Košice
  10110. Štefan Boršodi, Smolník 355
  10111. Anna Hatalová, Kapušany
  10112. Karol Neufuss, Dipl.-Ing., Bratislava IV - Karlova ves, Dlhé diely
  10113. Vlasta Kuchtova, Puchov
  10114. olga šimková, Bratislava
  10115. Lukáš Gažur, Lietavská Svinná 279
  10116. Iveta Szalontaiová, Levice
  10117. Adriana Zverková, Bratislava
  10118. Matúš Šrank, Nitra
  10119. Ing. Ivan Igor Wagner, Bratislava - Karlova Ves
  10120. Michal Dutka, Púchov
  10121. Marta Minarovičová, Nedašovce
  10122. dagmar koreňová, Košice
  10123. lubica čeklovská, spišský štvrtok
  10124. Eva Richtáriková, Nitra
  10125. Jolana Babčáková, Košice
  10126. Dagmar Svoreňová, Nitra
  10127. Jana Polnerová, Bratislava
  10128. Eva Beskidová, Trnava
  10129. Stanislav Noga, Zvolen
  10130. Raymond Kaňa, Nitra
  10131. Katarína Schätzelová, Bratislava
  10132. Katarína Hučková, Myjava
  10133. Linka Ladislav , Dunajska Streda
  10134. Darina Gráfová, Sereď
  10135. Ing. Miroslav Ďuriš, Martin
  10136. Peter Hečko , Trstená
  10137. Zuzana Schotterová, Bratislava
  10138. Stanislava Handelová, Dolný Pial
  10139. Ingrid Vaňová, Martin
  10140. Ing. Natália Gajdošová, Piešťany
  10141. Sara Urbanovicova, Bratislava
  10142. Ilona Farkasová, Šaľa
  10143. Štefan Kubaloš, Liptovský Mikuláš
  10144. Katarína Rajnohová, Žiar nad Hronom
  10145. Anna Holaňová, Bratislava
  10146. Silvia Škanderová, Myjava
  10147. Darina Matisová,, Martin
  10148. Vladimir Kmet, Belusa
  10149. Lucia Makova, Nitra
  10150. Helena Škorvánková, Košice
  10151. Dana Durcová, Myjava
  10152. Katarina Molnarova, Kosice
  10153. Jaroslav Ferianec, Rudník
  10154. Marta Lachova, Berlin
  10155. peter petránsky, košice
  10156. Ing. Janda Juraj, Považská Bystrica
  10157. Marta Cigáneková, Bratislava
  10158. Julius Lences, Sered
  10159. Zuzana Mockovčiaková, Myjava
  10160. Katarína Valová, Sečovce
  10161. Slávka Mikulová, Pov.Bystrica
  10162. Drahomíra Hiklová, Košice
  10163. Michal Michalec, Rudník
  10164. Martina Minarovicova, Nedasovce
  10165. Simona Sedláková, Hanušovce nad Topľou
  10166. Anikó Maruščáková, Bratislava
  10167. Ivan Bzdúšek, Brezová pod Bradlom
  10168. Igor Nosko, brezno
  10169. Alica Masaryková, Skalica
  10170. Robert Sany, Bratislava
  10171. Mária Ševelová, Bratislava
  10172. Katarina Knappekova, Zilina
  10173. Lubomíra Micháliková, Dubnica nad Váhomlu
  10174. Robert Strapek, Nemsova
  10175. Jaroslav Ondrík, Vitanová
  10176. Michaela Toldyová, Poltár
  10177. lenka meliškova, Brusno
  10178. Lenka Melišková, Brusno
  10179. Jozko Mrkvicka, Huja Hoja Tralala
  10180. Gabi Fabianová, Piešťany
  10181. Marek Sántai, Bratislava
  10182. Peter Sany, Bánovce nad Bebravou
  10183. Magda Radecká, Nitra
  10184. Mária Chupáčová, Kysucký Lieskovec
  10185. Emil Chupáč, Kysucký Lieskovec
  10186. Katarína Švedová, Prešov
  10187. Balla Gustáv, Opatovská Nová Ves
  10188. Ivana Kukučková, Pôtor
  10189. Viera Šufliarska, Zvolen
  10190. Jozef Žembera, Jacovce
  10191. Jaroslava Valachová, Zvolen
  10192. Alzbeta Laukova, Zvolen
  10193. Miroslav Šimove, Detva
  10194. Ľubica Šemeláková, Nitra
  10195. Katarína Rečlová, Košice
  10196. Eva Kavoňová, Šintava
  10197. Vladimír Murcin, Trenčianska Turná
  10198. lucia Maskova, Piestany - Banka
  10199. Lubica Mochnacka, Sabinov
  10200. Zuzana Ságová, Žilina
  10201. Viera Kikova, Banska Bystrica
  10202. Jarmila Malachová, Banská Bystrica
  10203. Tomáš Iľko, Bratislava
  10204. Ľudovít Ďuriš, Kočín-Lančár
  10205. Mária Krajčová, Žilina
  10206. Eduard Chrvala, Horné Orešany
  10207. Zuzana Svetliková, Bratislava
  10208. Maria Zaymusová, Žilina
  10209. Daniel Topoľský, Borinka
  10210. Martin Šiarnik, Liptovský Mikuláš
  10211. Anna Václavová, Bratislava
  10212. Ľuboš Vyrúbal, bratislava
  10213. Marcela Mlynčeková, Liptovský Mikuláš
  10214. Monika Dubjelová, Nová Ľubovňa
  10215. Jozef Dubjel, Nová Ľubovňa
  10216. Beata Deliová, Handlová
  10217. Ingrid Pataiová, ŚAHY
  10218. Lukáš Dzuroška, Liptovský Mikuláš
  10219. Lucia Johanesová, Malacky
  10220. Anna Kosťová, Humenné
  10221. Jana Šmotláková, Bratislava
  10222. Martin Vrabko, Bratislava
  10223. Marek Srnka, Bratislava
  10224. Jana Kucmenová, Veľký Krtíš
  10225. Miroslav Vrba, Dubnica nad Váhom
  10226. Andrea Mydliarová, Ružomberok
  10227. Andrej Precák, Veľká Lomnica
  10228. Helena Valušiaková, Ružomberok
  10229. Dušan Beláň, Prievidza
  10230. Marek Kočtúch, Bratislava
  10231. Katarína Erentová, Trnava
  10232. Marianna Hořinková, Snina
  10233. Stanislav Šebej, Prešov
  10234. Miroslav Červinka, Bytča
  10235. Jozef Vnenk, Hladovka
  10236. Zuzana Straková, Šenkvice
  10237. Zuzana Veréczyová, Zvolen
  10238. Richard Kováč, Senec
  10239. Nikoleta Kováčová, Bratislava
  10240. Dalibor Daňko, Nitra
  10241. Eva Kluknavská, Liptovský Mikuláš
  10242. Eva Krupová, Černík, okres Nové Zámky
  10243. Ondrej Puček, Nová Dubnica
  10244. Monika Bergerová, Sása
  10245. Jana Sýkorová, Reca, okres Senec
  10246. Katarína Gavláková, Liptovský Mikuláš
  10247. Eva Čonková, Košice
  10248. Václav Šutiak, Košice
  10249. Peter Čonka, Košice
  10250. Alica Kočišová, Košice
  10251. Igor Kučera, 96001, Zvolen
  10252. Emil Holoda, Košice
  10253. Ingrid Šimkovičová, Nová Dubnica
  10254. Darina Výbohová, Zvolen
  10255. Roman Vanik, Zvolen
  10256. Alena Beňová, Trenčianske Teplice
  10257. Stanislava Miková, Banská Bystrica
  10258. Rastislav Adamica, Zilina
  10259. Gabriela Halajová, Detva
  10260. Zuzana Kosková, Bratislava
  10261. Katarína Jantáková, Bratislava
  10262. Zuzana Hudecová, Mojzesovo
  10263. Andrea Šimúthová, Slovenská Ľupča
  10264. Monika Vančová, Banská Bystrica
  10265. Ján Fekiač, Detva
  10266. Janka Krajčiová, Turie
  10267. Andrej Janík, Hr. Kľačany
  10268. Boris Lobotka, Banská Bystrica
  10269. Marta Tkáčová, Žilina
  10270. Miro Kaplán, Zvolen
  10271. Ing. Jana Vaškovičová, Golianovo
  10272. Daniel Ruscak, Falconara Marittima, I
  10273. Lubica Jakubcova, Liptovsky Mikulas
  10274. Rudolf Hreňo, Prešov
  10275. Katarína Majerská, Moravany nad Váhom
  10276. Zuzana Čaučíková, Bratislava
  10277. Jano Miko, Banská Bystrica
  10278. Anna Olexová, Trstené pri Horn.
  10279. Jozef Klement, Zvolen
  10280. Anna Pešková, Rosina č.171
  10281. Martina Vavrinčíková Zátorská, Košice
  10282. Jozef Fedor, Špania Dolina
  10283. Viola Vrabcová, Liptovský Mikuláš
  10284. Ján Dérer, Bratislava
  10285. Daniela Plišňáková, Bratislava
  10286. Vladimír Rovňan, Zvolen
  10287. Lubos Brozman, Banska Bystrica
  10288. Gabriela Rovňanová, Zvolen
  10289. Roman Petrík, Zvolen
  10290. Beáta Petríková, Zvolen
  10291. Mária Masárová, Trenčianska Teplá
  10292. Júlia Smetanová, Nová Dubnica
  10293. Miroslav Kučera, M.Rázusa 48 Zvolen
  10294. Ita Víťazová, Liptovský Mikuláš
  10295. Helena Šlenkerová, Bratislava V
  10296. vladimir fabera, partizanske
  10297. Daniela Nehézová, Trenčín
  10298. Veronika Klimonová, Bratislava
  10299. Stanislav Hanula, Spišská Nová Ves
  10300. Slávka Mrázová, Smolník
  10301. ludmila.javorkova, Nová Dubnica
  10302. Radoslav Hrabovsky, Lubochna
  10303. Klára Kovalčíková, Košice
  10304. Miroslav Durian, Nevolne
  10305. Vladimír Krajčí, Bratislava
  10306. Renata Kiselicova, Bratislava
  10307. Katarína Drabiková, Košická Belá
  10308. Viliam košala, Zvolen
  10309. Eva Ďurišová, Bratislava
  10310. Margita Cajkovska, Velky Krtis
  10311. Marian Boháčik, Hrochoť
  10312. Kristína Beňová, Harmanec
  10313. Alena Kapustová, Králiky
  10314. Helena Muranska, Banská Bystrica
  10315. Olga Kucejova, Bratislava
  10316. Anda Mažáriová, Banská Bystrica
  10317. Martina Gálová, Lučenec
  10318. Martina Nahálková, Martin
  10319. Ing. Beata Vagačová, Liptovský Mikuláš
  10320. Valer Barinka, Bratislava
  10321. Rudolf Gajdoš, Banská Bystrica
  10322. Jan Budac, Breznička
  10323. Marta Zacharová, Martin
  10324. Peter Sasín, Bratislava
  10325. Helena Prekopová, Nitra
  10326. Katarína Machová, Vojčice
  10327. Jozef Pajerský, Voznica
  10328. Mário Marcinek, Mýtna
  10329. Miroslav Chovan, Mýtna
  10330. Slavena Vidiečanová, Lučenec
  10331. Oľga Zimmermannová, Bratislava
  10332. jana filkova, Bratislava
  10333. Michal Ivanic, Mýtna
  10334. Andrea Liptajová, Bratislava
  10335. Lukáš Hošala, Ružomberok
  10336. Peter Kaša, Revúca
  10337. Lucia Löfflerová, Banská Bystrica
  10338. Veronika Drábiková, Beluša
  10339. Adam Bachratý, bratislava
  10340. Hana Mengerová, Bratislava
  10341. Libuša Bachratá, Bratislava
  10342. Miroslav Kanovsky, Bac 255
  10343. Dagmar Skurakova, Bratislava
  10344. Lukas Zimmermann, Salzburg, Austria
  10345. Peter Kráľ, Banská Bystrica
  10346. Ján Smola, Jasenie
  10347. Viera Kollárová, Nitra
  10348. Anna Mramúchová, Banská Bystrica
  10349. Zdenka Balazova, Bratislava
  10350. Nataša Košecová, Bratislava
  10351. Zuzana Rjaposova, Svaty Jur
  10352. Jarmila Jurašeková, Prešov
  10353. Klara Minczinger, Senec
  10354. Igor Benčo, Prešov
  10355. Ľudovít Mydla, Snina
  10356. Milan Kňažek, Badín
  10357. Vladimír Sýkora, Martin
  10358. TOMAS BUCURIC, MODRA
  10359. René Hudaček, Spišská Nová Ves
  10360. Mário Dobrotka, Chrenovec-Brusno
  10361. Phong Nguyen Tien, Prešov
  10362. Magdaléna Fehérová, Košice
  10363. alex sloboda, Banska Bystrica
  10364. Ján Dvorský, Bratislava
  10365. Soňa Prokeinová, Yvolen
  10366. Peter Beňo, TRNAVA
  10367. Andrej Radic, Bratislava
  10368. Milan Ondisko, Humenné
  10369. Zuzana Kalužayová, Bratislava
  10370. Gabriela Tkáčová, Žilina
  10371. Dagmar Kopáčková, Bratislava
  10372. Lena Nochtová, Považská Bystrica
  10373. Miriam Jureková, Kysucké Nové Mesto
  10374. Yuri Mottoli, Bratislava
  10375. Samuel Staško, Prešov
  10376. Denisa Duhaňová, Ľutina
  10377. Balkova Angelika, Sliač
  10378. Dušan Malota, Kuzmice
  10379. Miroslava Mlynčeková, Liptovský Mikuláš
  10380. Štefan Sklenár, Dunajská Streda
  10381. jaro kerner, košice
  10382. Vladimír Dubecký, Banská Bystrica
  10383. Peter Kaňuch, Snina
  10384. Miroslav Rapčan, Levice
  10385. Stevo Pohlod, Bratislava
  10386. Monika Baumeistrová, Sľažany
  10387. PhDr. Klára Fusková, Praha 4
  10388. Martina Leyková, Dolný Kubín
  10389. Radka Tomášková, Brezová pod Bradlom
  10390. Vlasta Sáreníková, Rožňava
  10391. Zuzana Slovačková, Kolta
  10392. Peter Beňo, Trenčianska Teplá
  10393. Marta Orlíková, Prievidza
  10394. Eva Dériková, Považská Bystrica
  10395. Petr Hvalcak, Poprad
  10396. Marta Pelachová, L. Hrádok
  10397. René Královič, Šúrovce
  10398. Pavol Uličný, Víťaz
  10399. Petra Jurišová, Liptovský Hrádok
  10400. Michal Holenda, Košice
  10401. Tatiana Guráňová, Liptovská Sielnica
  10402. Martin Tkáč, Martin
  10403. Jozef Martinec, Jakubov
  10404. Štefánia Vajdiarová, Turzovka
  10405. Jozef Špaček, Slopná
  10406. Alexander Stifer, Šamorín
  10407. Matus Berets, Dolny Kubin
  10408. Július Harčarik, Prešov
  10409. Iveta Harčariková, Prešov
  10410. Eva Kravcová, Mgr., Košice
  10411. Monika Nitryová, Cabaj - Čapor 1334
  10412. Marián Čaučík, Bratislava
  10413. Maroš Haulik, Bratislava
  10414. Miriam Kesjarova, Bratislava
  10415. Mária Štásová, Liptovský Mikuláš
  10416. Miroslav Žiga, Revúca
  10417. Erik Sabol, Prešov
  10418. Janka Čebeková, Žilina
  10419. Ferdinand Márnota, Likavka
  10420. Katarína Mazúchová, Pezinok
  10421. Daniel Horák, Bratislava
  10422. Jana Hájičková, Piešťany
  10423. Jana Cigáneková, Bratislava
  10424. Igor Jacák, Košice
  10425. Mária Gašpírová, Žiar nad Hronom
  10426. Viera Krkošová, Zvolen
  10427. Peter Patoprstý, Ružomberok
  10428. Ján Veselovský, Ružomberok
  10429. Eva Bačinská, Dolná Tižina
  10430. Marián Skotnický, Dunajská Lužná
  10431. Lenka Pindrochová, Košice
  10432. Ing. Pavol Diežka, Dolný Kubín
  10433. Lýdia Kožejová, HODKOVCE
  10434. Zdenko Lipták, Košice
  10435. Marián Koszoru, Košice
  10436. Veronika Petrincová, Senica
  10437. Miroslava Feješová, Bukovec 98
  10438. Daniela Polláková, Lipany
  10439. Miriam Gulyásová, Humenné
  10440. Mária Grafová, Ružomberok
  10441. Peter Varga, Stara Lubovna
  10442. Anton Kováč, Prešov
  10443. Mária Šramková, Pod Kopaninou 5
  10444. Daniela Lešková, Prešov
  10445. Monika Kovaľová, Šiba
  10446. Marta Perignáthová, Kežmarok
  10447. Katarína Tinschmidtová, Sabinov
  10448. Ivana Boboková, Lehota pod Vtáčnikom
  10449. Gabriela Bujnovská, Fintice
  10450. Zdenko Výbošťok, Fintice 531
  10451. Miroslav Tomčík, Dubovica 297
  10452. Jana Vitteková, Bratislava
  10453. MVDr.Dominika Dienešová, Makov 02356
  10454. Judita Molnárová, Kamenica
  10455. Pavol Šterbák, Fintice
  10456. Beata Beresova, Kosice
  10457. Andrea Kosnáčová, Bratislava
  10458. Maria Majirska, Prešov
  10459. Rudolf Češek, Kobyly 32
  10460. Božena Fedorová, Kobyly 23
  10461. Róbert Mačej, Prešov
  10462. Dana Schubertová, Báhoň
  10463. Branislav Bašta, Senec
  10464. Ing. Anna Ďuricová, Prešov
  10465. ivan vida, pod hradiskom 26 01004 zilina
  10466. Alfonz Hraška, Bratislava
  10467. Marek Meščan, Kobyly 274
  10468. Stanislav Bohunicky, Survovce
  10469. Matej Sobčák, Žilina
  10470. Milos Kasencák, Lipany,Praha
  10471. Stanislav Takáč, 086 22 Kobyly 98
  10472. MVDr.Juliana Mihályová, Prešov
  10473. Katarína Kubovicsová, Bratislava
  10474. Iveta Tillischov8, Košice
  10475. čmartin goč, michalovce
  10476. Peter Michančo, Prešov
  10477. Monika Kaščáková, Bratislava
  10478. Ivana Bernáthová, Nitra
  10479. Ľubica Mináriková, Trnava
  10480. Peter Kubinec, Nový Tekov 168
  10481. Imrich Buranský, Liptovský Mikuláš
  10482. Tatiana Jozefikova, Bratislava
  10483. Maria Fialkova, Presov
  10484. Slavomír Lichvár, Kamienka
  10485. Eva Anjelová, Bratislava
  10486. Mária Prochyrová, Košice
  10487. Matej Juriš, Brestovany
  10488. Iveta Vangľová, Žilina
  10489. Monika Šmilňáková, Bratislava
  10490. Denisa Michalčíková, Komárno
  10491. Alena Suchánková, Bratislava
  10492. Dominik Dluhoš, Spišské Podhradie
  10493. Renata Jursova, Humenné
  10494. Gabriela Mrvová, Bratislava
  10495. Viera Kacinová, Trebišov
  10496. Marianna Čechová, Košice
  10497. lubomir elko, dubravka
  10498. maria cesekova, kobyly 32
  10499. Ladislav Bódi, Leles
  10500. Simona Glembová, Komárno
  10501. Pavel Hanuštiak, Košice
  10502. Drahomira Jedlickova, Šaľa
  10503. Ivan Labath, Báčsky Petrovec
  10504. Jana Babelova, Heľpa
  10505. Jozef Jankov, Heľpa
  10506. Frantiska Majercakova, POPRAD
  10507. Eva Baková, Praha
  10508. Martina Tóthová, Senec
  10509. Soňa Kováčiková, Žiar nad Hronom
  10510. Simona Mižikárová, Bratislava
  10511. Pavel Fiľo, Heľpa
  10512. Marek Čech, Košice
  10513. Peter Valent, Senica
  10514. Martin Vaško, Rimavská Sobota
  10515. Jana Miháľová, Prešov
  10516. Mária Miháľová, Prešov
  10517. Dáša Czéreová, Veľká Paka
  10518. Ján Rypák, Horná Lehota
  10519. Anna Hudáková, Dubovica
  10520. Kristián Gyürky, Balog nad Ipľom
  10521. Silvia Žákovicová, Blatné
  10522. Eva Pogranová, Pobedim
  10523. Monika Fiľová, Heľpa
  10524. Ľubica Talábová, Bratislava
  10525. Peter Škvarenina, Trnava
  10526. Mária Fričová, Prešov
  10527. Lenka Krupová, Pavlovce 196
  10528. Mária Halásová, Zohor
  10529. Anna Babjaková, Strážske
  10530. Štefan Girman, Michaľany
  10531. Eva Kurhajcova, Bobrov
  10532. Tamara Hudáková, Bratislava
  10533. Radoslav Mick, Nová Lesná
  10534. Jan Mick, Nová Lesná
  10535. Jan Mick ml., Nová Lesná
  10536. Marika Mick , Nová Lesná
  10537. Martina Budaiova, Gánovce
  10538. Katarína Hanulíková, ROSINA
  10539. Milan Gallo, Spišská Nová Ves
  10540. Ján Saksun, Vranov nad Topľou
  10541. Štefan Vörös, Levice
  10542. Martin Pospisil, Bratislava
  10543. Ľudmila Šimková, Prešov
  10544. Zuzana Valovicova, Bojnice
  10545. Marta Latináková, Brezno
  10546. Anna Jakubíková, Zvolen
  10547. Jozef Stiegel, Banská Bystrica
  10548. Iveta Izakovicova, Bratislava
  10549. Jozef Izakovic, Bratislava
  10550. Kornel Kubík, Spišské Podhradie
  10551. Anton Psotka, BREHY
  10552. Terézia Baluchová, Fričovce 257
  10553. Iveta Lovasova, Nittra
  10554. Dušan Bilčík, Abrahám
  10555. Peter Suchoň, Opatovce nad Nitrou
  10556. Viera Szirmaiová, Prešov
  10557. Jaroslav Fašánok, Košice
  10558. Gabriela Pajtášová, Banská Bystrica
  10559. Valéria Richnavská, Krompachy
  10560. ,
  10561. Jozef Halás, Hlohovec
  10562. Pavol Laták, Merašice
  10563. Frantisek Mrazik, Vysoke Tatry
  10564. Ingrid Valovičová, Šulekovo
  10565. Jozef Bucko, Horné Otrokovce
  10566. Jana Kadaňková, Prešov
  10567. gabriela nedbalová, Nové Mesto nad Váhom
  10568. Miriam Klimova, Terchova
  10569. miro porubiak, rimavská sobota
  10570. Margita Kurhajcová, Bobrov
  10571. Beáta Jelačičová, Prievidza
  10572. Ondrej Krug, Ing., Zvolen
  10573. Lucia Krupová, Považská Bystrica
  10574. Martina Packová, Cigeľ
  10575. Ján Mikuláš, Vidiná
  10576. Lucia Franclová, Mojmírovce
  10577. Jana Kesselová, Prešov
  10578. Matúš Korub, Tovarné
  10579. Tibor Kubica, Močenok
  10580. Ján Glesk, Turčianske Teplice
  10581. Gabriela Sabová, Šaľa
  10582. MUDr.Pavol Krkoška, Raková 1522
  10583. Michaela Zajacová-Vanková, Bratislava
  10584. Katarína Klimová, Bratislava
  10585. Mgr. Pavol Zajonc, Prešov
  10586. Martinka Iarošová, Banská Bystrica
  10587. Marianna Iarošová, Rousinov
  10588. Martina Zelinová, Žiar nad Hronom
  10589. Silvia Morávková, Nitra
  10590. Alena Solarová, Bratislava
  10591. Mária Poludvorná, Bánovce nad Bebravou
  10592. Martina Krivošová, Poprad
  10593. Marek Mačuga, Kežmarok
  10594. Marie Tomanová, Husinec
  10595. Rastislav Martinat, Nitra, Celá SR
  10596. Michal Moravcik, Liptovsky Mikulas
  10597. Tibor Dlugos, Zilina
  10598. Vilma Mitašíková, Žilina
  10599. Mária Badová, Žilina
  10600. Pavol Hudec, Topoľčianky
  10601. Pavol Hudec, Topoľčianky
  10602. Pavol Hudec, Topoľčianky
  10603. Anton Lúchava, Košice
  10604. Alena Leláková, Prešov
  10605. Ludmila Hodermarszká, Košice
  10606. Ján Galan, Trenčín
  10607. Gabriela Dinisova, Kosice
  10608. Riihard Kabzáni, Skalica
  10609. Andrej Kučík, Lúky
  10610. Mária DUJAVOVÁ, Prešov
  10611. Michal Novák, Trenčín
  10612. Viera Lúchavová, Košice
  10613. Ing.arch. Dagmar Zvárová, Bratislava
  10614. Ivan Horný, Trnava
  10615. Juraj Kozák, Prešov
  10616. Pavol peterka, Bratislava
  10617. Pavol Strojný, Dolný Kubín
  10618. Milan Šupa, Dolný Kubín
  10619. Martin Polaček, Lieskovec
  10620. Anna Bartková, Detva
  10621. Alena Poduskova, Hrinova
  10622. Eva Krpeľanová, Hriňová
  10623. Ivan Oračko , Bratislava
  10624. Terézia, Šulganová
  10625. Martina Nosalova, Banska Bystrica
  10626. Daniela Havierniková, Trenčianske Teplice
  10627. Katarína Luptáková, Detva
  10628. Radoslava Búdová, Stožok
  10629. Alžbeta Steinerová, Prešov
  10630. Ing. Zuzana Hronecová, Košice
  10631. Alena Lalíková, Hriňová
  10632. Maria Viktorova, BB
  10633. Peter Miština, Vrbové
  10634. Magdaléna Štofová, Bratislava
  10635. Otomar Ambros, Trenčín
  10636. Lukáš Ďurfina, Jarok
  10637. Alena Matúšková, Detva
  10638. Kamila Matuskova, Detva
  10639. Slavka Vojtkova, Prešov
  10640. Pavol Šaray, Bratislava
  10641. Marián Tkáč, Bratislava
  10642. Ing.Ľubomír Delina, košice
  10643. Andrea Geregová, Bratislava
  10644. Monika Klimková , Veľký Šariš
  10645. martina juríčková, žilina
  10646. Jozef Kubinec , Zvolen
  10647. Miroslava Božoňová, Sliač
  10648. Adriana Brňáková, Šamorín
  10649. Iveta Ciglanova, detva
  10650. Elena Jamnická, Detva
  10651. Adriana Hanáková, Detva
  10652. Valéria Szépeová , Podtureň
  10653. Anežka Šimková, Liptovské Kľačany
  10654. Dana Karibašičová, Bratislava
  10655. Jarmila Brnická, Liptovský Mikuláš
  10656. Miroslav Buocik, Banská Bystrica
  10657. Pavol Matula, Bratislava
  10658. Ondrej Sedlák, Krakovany
  10659. Michaela Huttmanová, Košice
  10660. Soňa Pavlovičová, Brodské
  10661. Karol Drugda, Košice
  10662. Martina Diškantová, Prievidza
  10663. Ing. Matej Miček, Komjatice, 941 06
  10664. Stanislava Švantnerová, Bacúch
  10665. Edita Koptáková, Bacúch
  10666. Martin Grečo, Bratislava
  10667. Monika Kováčová, Piešťany
  10668. Jaroslav Borovsky, Kosice
  10669. Rudolf Bihary, Bratislava
  10670. Zuzana Kvasnicová, Drietoma
  10671. Anna Ferenczová, Košice
  10672. Alzbeta Kacirova, Piestany
  10673. Monika Gmucova, Okružna 150, 022 04 Čadca
  10674. Ján Mackuliak, Svederník- Marček
  10675. Maroš Mačuha, Bratislava
  10676. Peter Koman, Pezinok
  10677. Štefan Horváth, Trnava
  10678. Vladimir Gajdos, Senkvice
  10679. Jozef Blaško, Michalovce
  10680. Kokot jebavý, Kokotne Slovensko
  10681. Lenka Urbančíková, Brezno/Braväcovo
  10682. Ján Skrutek, Poltár
  10683. Miroslav Laučík, Bratislava
  10684. Veronika Peknušiaková, Detva
  10685. Marta Štolfová, Košice
  10686. Veronika Kasanderova, Košice
  10687. Pavel Madák, Kalinovo
  10688. Jaroslava Rothmajerová, Košice
  10689. Pavol Bihary, Slovensko
  10690. Róbert Reichbauer, Pezinok
  10691. Mária Vagačová, Pezinok
  10692. jaroslav Lelák, Bratislava I
  10693. Pavol Kiraly, Kosice
  10694. Norbert Kuklovsky, Banska Bystrica
  10695. Anna Bandíková, vrbové
  10696. Stanka Matugova, zvolen
  10697. Marian Magdolen, Bratislava
  10698. Jaroslav R. Bihary, bratislava
  10699. Robert Štefanec, Bernolákovo
  10700. Monika Hrvolová, Dubnica nad váhom
  10701. Michal Suvák, Lipt.Mikulas
  10702. Irena Lányiová, Bratislava
  10703. Kveta Fečiková, Humenné
  10704. Rastislav Turák, Prešov
  10705. Alena Podhorányová, Liptovský Mikuláš-Ondrašová
  10706. Peter Podhorány, Liptovský Mikuláš-Ondrašová
  10707. Silvester Staňa, Levice
  10708. Erik Oravec, Prešov
  10709. Eduard Devečka, Bratislava
  10710. Mikuláš Dutko ml., Beňadikovce
  10711. Michal Novák, Skalica
  10712. Helena Bobokova, Lehota pod/Vtáčnikom
  10713. Monika Ptasinska, Zilina
  10714. Luboš Chrkavý, Klátová Nová Ves
  10715. Milan Vitáliš, Banská Bystrica
  10716. Andrej Gregorčok, Banská Bystrica
  10717. Renáta Halešová, Budmerice
  10718. Mikuláš Kastella, Košice
  10719. Dominika Kastellová, Košice
  10720. Monika Regecova, Košice
  10721. Tomas Barna, Kosice
  10722. Viktor Kastella, Košice
  10723. Alžbeta Kastellová, Košice
  10724. Elena Kántorová, Dunajská Streda
  10725. Tomáš Kántor, Dunajská Streda
  10726. Stanislav Šišulák, Hlohovec
  10727. Karol Surovy, Piešťany
  10728. Ladislav Lipocky, Daletice 14, 082 63
  10729. Lenka Konrádová, Zvolen
  10730. Matej Malček, Banská Bystrica
  10731. Jana Bédiová, Veľké Zálužie
  10732. Jakub Hrušovský, Trnava
  10733. Michala Kamhalova, Bratislava
  10734. Miroslava Majerčíková, Teplička nad Váhom
  10735. Martina Kovalčíková, Brezno
  10736. Ľuboš Šoltés, KoŠice
  10737. Mária Florišová, Bohunice
  10738. Vladimír Martin, Pezinok
  10739. Lenka Pavuková, Košice
  10740. Ján Kováčik, Nitrianske Sučany 480
  10741. Jindro Stehlík, Levice
  10742. Helena Šinčíková, Nová Dubnica
  10743. Zdenka Kadlečíková, Hlohovec
  10744. Michaela Danielová , Šaštín
  10745. Ladislav Pavlovič, Litoměřice
  10746. Erika Vladárová, Bratislava
  10747. tibor vanko, sala
  10748. Eva Gallova, Smizany
  10749. Dušan Žuffa, Petrova Ves
  10750. Radoslav Stankoven, Bratislava
  10751. Matúš Minárik, Bratislava
  10752. Macko Ján, Prešov
  10753. Mária Šimorová, Piešťany
  10754. Lukas Frolov, Kosice
  10755. Alena Sporinova, Bratislava
  10756. Juliana Baňasová, Sládkovičovo
  10757. Kvido Sladek, Cadca
  10758. Miroslav Ružbaský, Poprad
  10759. Klaudia Sakmarová, Smižany
  10760. Mgr. Edita Ďurčová, Nové Mesto nad Váhom
  10761. Ivan Laputka, Munchen
  10762. Eva Vavrisová, Zlaté Moravce
  10763. Dušan Šedivý, Trenčín
  10764. Michal Gašper, Batizovce
  10765. Juraj Jánošík, JUDr., Žilina
  10766. dušan kožička, dolny kubin
  10767. rastislav doboš, spišská nová ves
  10768. Rastislav Gajdoš, Dulov
  10769. Ján Mikolajčík, Novoť
  10770. Peter Kollár, Fintice
  10771. Adrian Golian, Trnava-Modranka
  10772. Alexander Rymarenko, Bratislava
  10773. Jarmila Balážová , Bratislava
  10774. Lívia Orolínová, Dunajská Lužná
  10775. Detkova Drahomira, Rudina
  10776. Pavol Barát, Trnava
  10777. Marek Olšanský, Bratislava
  10778. Mgr. Lenka Bražinová, Košice
  10779. Monika Miháliková, Žilina
  10780. Martin Eliaš, Haniska
  10781. Lucia Duchonova, Trnava
  10782. Anton Kolinek, Trenčín
  10783. Martin Drozd, Prievidza
  10784. Gabriela Kunkelová, Ludanice
  10785. Dana Marhoferová, Banská Bystrica
  10786. Ivan Laputka, Prešov
  10787. Jozef Ondráš, bratislava
  10788. Daniela Makajová, Snina
  10789. silvia benkova, zvolen
  10790. Matej Dobik, Banska Bystrica
  10791. Vladimira Paltikova, Bratislava
  10792. Katarina Nemcova, Nemecka
  10793. Renáta Smolkova, Žilina
  10794. Tibor Zimányi, Levice
  10795. Ivan Levák, Stupava
  10796. Mária Ondrušová, Bratislava
  10797. Tatiana Strakova, Košice
  10798. Ján Timko, Košice
  10799. Júlia Klimková, Krásno nad Kysucou
  10800. Milan Krokavec, Kraskovo
  10801. Milan Krokavec, Kraskovo
  10802. Martin Šoffa, Košice
  10803. Ing. Dušan Bibeň, Nitra
  10804. Matej Dolinaj, Dolná Krupá
  10805. Monika Žáková, Nitra
  10806. Katarína Palatinusová, Bratislava - Slovensko
  10807. Mikuláš Maťašovský, Vyšný Žipov
  10808. Juraj Berec, Nitra
  10809. Ivan Mlynarčík, Banská Bystrica
  10810. Jana Mlynarciková, Banská Bystrica
  10811. Lubomir Engler, Rimavská Sobota
  10812. Pavol Greňa, Zalužice
  10813. Matúš Březovský, Kanianka
  10814. Jozef Hlaváč, Senec
  10815. Lucia Magulová, Trnavá Hora
  10816. Pavol Kravec, Trnavá Hora
  10817. Miroslava Bučanová, Ostrá Lúka
  10818. Filip Slabej, Revúca
  10819. Ing.Juraj Čobej, Zborov
  10820. Mária Čobejová, Zborov
  10821. Rastislav Podracký, Turany
  10822. Helena Kosorínová, Martin
  10823. Miroslava, Šteinigerová
  10824. Viera Sobotová, Kamenec pod Vtáčnikom
  10825. Andrej Tariška, Rovinka
  10826. Ervin Velič, Banská Bystrica
  10827. Svetlana Kršňáková, Banská Bystrica
  10828. Katarina Andrisova, Nove Zamky
  10829. Stanislav Harčarík, Prešov
  10830. Otília Juhásová, Košice, Lorinčík
  10831. Monika Brandtová, Topoľčianky
  10832. Tomáš Bajus, Šarišské Michaľany
  10833. Lucia Poláková, Bradlanská 4