V milánskom derby viedol Inter o 2 góly, Zapata vyrovnal v 97. minúte

Futbalista AC Miláno Cristian Zapata sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu v milánskom derby — Foto: TASR/AP

Slovenský reprezentačný stredopoliar Juraj Kucka hral za "Rossoneri" do 57. minúty, pred prestávkou videl žltú kartu.

Rím 15. apríla (TASR) - Sobotňajšie milánske derby medzi Interom a AC sa v 32. kole najvyššej talianskej futbalovej súťaže skončilo nerozhodne 2:2. Inter síce viedol po prvom polčase o dva góly, ale o náskok prišiel, keď hráči AC znížili v 83. a vyrovnali až v siedmej minúte nadstaveného času druhého dejstva.