Banská Bystrica pokračovala vo víťaznej sérii, vysoký triumf N. Zámkov

Na snímke sprava Brock Higgs (Banská Bystrica), Vladislav Fokin a Ivan Guliajev (Poprad) v zápase 48. kola hokejovej Tipsport ligy medzi HC'05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad 24. februára 2017 v Banskej Bystrici. — Foto: TASR/Branislav Račko

Pozrite si výsledky 48. kola Tipsport ligy.

Bratislava 24. februára (TASR) - Hokejisti HC'05 iClinic Banská Bystrica zvíťazili v deviatom zápase najvyššej slovenskej súťaže za sebou. V piatkovom domácom stretnutí zdolali HK Poprad 4:2, keď o svojom triumfe rozhodli v tretej tretine. Nové Zámky v regionálnom derby uspeli nad Nitrou vysoko 8:1. Rozdiel medzi vedúcou Banskou Bystricou a druhou Nitrou sa v tabuľke zvýšil na sedem bodov.

MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Košice 0:2

Už po pár minútach od úvodného buly mal veľkú šancu na hokejke Bicek, ale v mikulášskej bránke podržal domácich brankár Nagy. Košičania prevyšovali herne Liptákov aj v ďalších minútach - v 11. od modrej vypálil Šmach, ale domácich opäť podržal brankár Nagy. O necelé dve minúty mal obrovskú šancu útočník Košíc Nagy, ale jeho strelu zblokoval Uram. Prvá vážna možnosť Liptákov prišla až v 16. minúte, ale prienik Lištiaka sa gólom neskočil. Skóre sa mohlo zmeniť v poslednej minúte prvej tretiny, v ktorej strelu M. Sukeľa zlikvidoval Habala.

Začiatok druhej tretiny opäť patril hosťom. V 23. minúte pohrozil z bekhendu Klíma, ale Nagy potvrdil, prečo dostal prednosť pred Križanom. V dobrej šanci sa o pár minút ocitol Suja, ale ani ten skóre v Liptove nezmenil. Stav sa nakoniec zmenil v 35. minúte, v ktorej Dudáš prestrelil Nagya. Pár sekúnd pred koncom druhého dejstva sa v obrovskej šanci ocitol Jenčik, ktorý unikol po krídle, ale puk za mikulášskeho brankára nedostal.

V 41. minúte mal dobrú možnosť na vyrovnanie Stehlík, ale jeho prudká strela sa skončila u košického brankára. Aktivita domácich a snaha o prvý gól pokračovala - v 43. minúte sa pohľadnicou prezentoval Vybíral, ale ani ten neprekonal Habala. V 50. minúte sa do dvojgólového vedenia dostali Košičania, keď Šoltesov pokus zapadol presne do horného rohu Nagyovej bránky. Hostia sa do ďalšej šance dostali o tri minúty, ale Boltunov pokus bravúrne zlikvidoval mikulášsky brankár. Liptáci sa síce v závere snažili o kontaktný gól, ale skôr mohli inkasovať. Najskôr minul z bekhendu tesne pravú žrď Nagy, o pár sekúnd neskôr Boltonovu strelu zastavila konštrukcia mikulášskej bránky.

MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Košice 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Góly: 35. Dudáš (Bicek), 50. Šoltés (Bartoš, Matejka). Rozhodovali: T. Orolin, Husár – Bednár, Gajan, vylúčení: 3:6, presilovky a oslabenia: 0:0, 1274 divákov

Zostavy:

Liptovský Mikuláš: A. Nagy – Stehlík, Luža, Mezovský, Nádašdi, Šiška, Bagin, Moravčík, Kadlubiak – Ri. Huna, Ró. Huna, Kriška – J. Sukeľ, M. Sukeľ, Uram – Uhrík, Cibák, Lištiak – Laco, Stümpel, Vybíral

Košice: Habal – Šmach, Dudáš, Vašíček, Šedivý, Jankovič, Matejka, Deyl, Koch – L. Nagy, Suja, Spilar – Varga, Jenčík, Bicek – Boltun, Vrábeľ, Hričina – Bartoš, Klíma, Šoltés

Róbert Spišák, tréner Liptovského Mikuláša: "Odohrali sme kvalitné stretnutie. Z našej strany bola lepšia obranná činnosť. V útočných činnostiach nám chýbala finálna fáza. Boj o play off ešte stále nevzdávame, aj keď to bude ťažké."

Rostislav Čada, tréner Košíc: "V Mikuláši sme podali veľmi dobrý výkon, ktorý bol disciplinovaný a koncentrovaný podporený dobrým korčuľovaním a prístupom k hráčom v strednom pásme. Naopak, v útočnom pásme sme sa dokázali na dlhý čas usadzovať. Vyhrali sme zaslúžene."

HC'05 iClinic B. Bystrica - HK Poprad 4:2

Zápasová štatistika naznačovala, že domáci to nebudú mať jednoduché, aj keď ich tabuľkové postavenie predurčovalo za favorita. Na ľade sa prognóza potvrdila, no "barani" si mohli za to sami. Prvú tretinu vlažne prekorčuľovali a aj preto prehrávali. V 12. minúte po chybe Sedláka využil samostatný nájazd Murček a "kamzíci" so svojím pohybom boli väčšinou v osobných súbojoch neustále o krok vpred.

V druhej tretine počiatočný nápor priniesol domácim vyrovnanie, keď v 22. minúte po strele Sersena a nahrávke od Skalického sa presadil pred bránkou Bortňák. V druhej prestávke však boli "kamzíci" predsa len veselší, v 38. minúte pri hre štyroch na štyroch Bacashihuu prekonal Svitana a hostia boli na najlepšej ceste prerušiť osemzápasovú víťaznú sériu domácich. Podstatné na vývoji skóre boli presilovky, "barani" ju mali od 6. minúty k dispozícíí 97 sekúnd s formátom piatich na troch, od 30. rovnakú výhodu o dvoch hráčov trvajúcu 40 sekúnd premárnili hostia. V 37. minúte sa už rysovala takáto presilovka zasa domácim, mala trvať až 105 sekúnd, no po deviatich ju prerušilo vylúčenie Higgsa a vznikla z toho už len výhoda štyroch na troch.

Galéria

Galéria

Do tretej tretiny vstúpili "barani" s presilovkou piatich na troch a mali na ňu k dispozícii 106 sekúnd. Premenili ju za 35 sekúnd, presadil sa zblízka Higgs a začalo sa odznova. V následnej presilovke piatich na štyroch sa v 42. minúte puk po strele Maioneho odrazil od zadného plexiskla a Rosandič sa pohotovo postaral o bleskový obrat v skóre. V domácom tíme si po dlhom čase bez predchádzajúcej zápasovej praxe zahral aj obranca Ivan Majeský, podstatnejšie však boli pre "baranov" až tri góly z troch presiloviek, hostia v tejto štatistike vyšli naprázdno a aj preto prehrali. Vytúžené vyrovnanie im nepriniesla ani záverečná power play 70 sekúnd pred koncom, ba naopak, osem sekúnd pred koncom stanovil konečný výsledok do prázdnej bránky Skalický.

HC'05 iClinic B. Bystrica - HK Poprad 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)

Góly: 22. Bortňák (Skalický, Sersen), 41. Higgs (Maione, Sersen), 42. Rosandič (Maione), 60. Skalický (Hickmott) - 12. Murček, 38. Svitana (Dinda). Rozhodovali: D. Konc, Valach - Holienka, Kollár, vylúčení: 7:8, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, 2788 divákov

zostavy:

HC'05 iClinic B. Bystrica: Bacashihua - Sedlák, Maione, Kubka, Sersen, Carlsson, Mihálik, Majeský, Rosandič - Buc, Higgs, Hickmott - Lamper, Češík, Matoušek - Kafka, Tamáši, Andrisík - Belluš, Bortňák, Skalický

HK Poprad: Fokin - Fabian, Suchý, Pokovič, Davydov, Dinda, Guliajev, Ježek, Abramov - Svitana, Mlynarovič, Štrauch - Paločko, Zagrapan, Lichanec - Hvila, Bjalončík, Henderson - Bondra, Murček, Troliga

Vladimír Országh, tréner B. Bystrice: "Bol to bojovný a vyrovnaný zápas, Poprad veľmi dobre bránil, nepúšťal nás do tlaku, hrozil z protiútokov. Bolo to najmä o presilovkách, my sme v nich strelili tri góly, to rozhodlo. Rozhodovali aj detaily, čo bude nesmierne dôležité tiež v play off. V tretej tretine sme už Poprad do výraznejších šancí nepúšťali."

Marcel Ozimák, tréner Popradu: "Chcem pochváliť chlapcov za bojovnosť a odhodlanie. V rovnovážnom stave sme boli viac ako vyrovnaným súperom. Doplatili sme na nedisciplinovanosť a oslabenia nás možno stáli nejaký bod. V závere sme sa ešte pokúsili bez brankára utvoriť si nejaký tlak, so silnou Banskou Bystricou hrať takýto zápas si zaslúži pochvalu."

Ivan Majeský, posila B. Bystrice: "Boli aj nejaké zranenia, ocitol som sa tu v pozícii akejsi zálohy na playoffový tím. Možno odohrám ešte nejakých pár zápasov a uvidím, ako sa to bude vyvíjať. Bol som s chalanmi len dva týždne, vyhralo sa, som rád, že som tu a dúfam, že tím pôjde do play off v najsilnejšom zložení."

Mislav Rosandič, strelec jedného gólu B. Bystrice: "Víťazstvo sa rodilo proti výbornému Popradu ťažko, bolo veľa presiloviek, oslaboviek, som rád, že sme to vybojovali. Úvod tretej tretiny bol v znamení presilovky piatich na troch, strelili sme rýchle dva góly, a potom sme sa už tento stav snažili udržať až do konca."

HC Nové Zámky - HK Nitra 8:1 (3:0, 1:1, 4:0)

Ďalší z edície súbojov nováčika s aktuálnym majstrom sa začal vlažným tempom, až v 8. minúte pohrozili vážnejšie domáci, Cardwell ešte zoči-voči Valentovi neuspel, no Drtina po Novotného prihrávke spoza bránky nekompromisne otvoril skóre. O dve minúty neskôr udreli Novozámčania znova, na útočnej modrej si prebral puk Saarinen a tiesnený v nájazde akrobaticky zakončil. Na druhej strane pálil spomedzi kruhov Štefanka, ale domáci brankár si puk ustrážil. Zámčania boli hokejovejším tímom, v 14. minúte ich však pribrzdilo vylúčenie Novotného. Domáci sa však ubránili aj vďaka niekoľkým výborným zákrokom Lundströma. Naopak, počas presilovky sa im podarilo streliť tretí gól. Paulovič síce ešte nezasiahol puk, ale Drtina už z následnej strely prekonal hosťujúceho brankára, ktorého vyhnal z bránky. Na druhej strane minul Cope poodkrytú domácu bránku.

V druhej tretine boli blízko ku gólu aj hostia, no Macíkovu strelu švihom zastavila žrď Lundströmovej bránky. Na druhej strane sa ocitol v dobrej streleckej pozícii Dubec, lenže, nedokázal ideálne zakončiť. Štyri minúty pred koncom druhej tretiny využili Novozámčania presilovú hru, keď Maierovu strelu od modrej doklepol do bránky Kučkin. Na druhej strane odpovedal bleskovo individuálnou akciou Slovák a Nitra znížila na rozdiel troch gólov. Ešte pred odchodom do šatní zakončil bekhendom Novotný, no tesne minul.

Hráči Nových Zámkov mali bleskový úvod do záverečnej tretiny, už v jej 2. minúte pridal piaty gól Paulovič. Prešli len tri minúty a v strednom pásme sa puku zmocnil Hujsa, potiahol po ľavej strane, naservíroval Kučkinovi a ten aj so šťastím pridal šiesty gól domácich. To však nebolo všetko, o niekoľko sekúnd neskôr sa predviedol gólovou dorážkou navrátilec do zostavy Zámkov McParland. Streliť gól mohla aj Nitra, no Lundström chytil pokus Krištofa. Naopak, do nitrianskej bránky padol ešte jeden zásah: v 53. minúte sa presadil Fábry.

Góly: 8. Drtina (Novotný), 10. Saarinen (Paulovič, Dom. Rehák), 18. Drtina (Kytnár, Saarinen), 36. Kučkin (Maier, Novotný), 41. Paulovič (Kytnár, Saarinen), 44. Kučkin (Hujsa, Mäkinen), 45. McParland (Drtina, Cardwell), 53. Fábry (Čaládi, Mäkinen) – 37. Slovák (Tvrdoň). Rozhodovali: Jonák, Lokšík - Tvrdoň, Orolin, vylúčení: 5:6, navyše: Cope (Nitra) 5+20, Tvrdoň (Nitra) 10 min za napadnutie zozadu, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0

zostavy:

HC Nové Zámky: Lundström - Cardwell, Drtina, Maier, Sandgren, Denis Rehák, Mäkinen, Tábi, Makovský - Paulovič, Kytnár, Saarinen - Kučkin, Novotný, Hujsa - Fábry, Čaládi, McParland - Lelkeš, Dominik Rehák, Dubec

HK Nitra: Valent – Ordzovenský, Milam, Mezei, Pupák, Versteeg, Meland, Piačka, Korím – Tvrdoň, Slovák, Blackwater – Kutálek, Krištof, Cope - J. Šiška, Šille, Macík – Bajtek, Paukovček, Štefanka

Štefan Mikeš, tréner Nových Zámkov: "V piatok nám to tam padalo. Trochu pomalšie sme sa rozbiehali, ale potom sme už dávali góly. Najmä v druhej tretine sme to po inkasovaní prvého gólu ustáli, i keď nás súper zatlačil. Mali sme aj šťastie, že súper nedal gól. V úvode tretej tretiny sme dali piaty gól a zápas sme už dohrávali. Tak, ako sa nám nedarilo v predošlých zápasoch, tak nám to tam teraz padalo. Dúfam, že to chlapcom zdvihne psychiku a nebudeme sa už tak trápiť vo využívaní šancí. Dávali sme góly s ľahkosťou, či už za rovnovážneho stavu alebo v presilovke. No nelietajme v oblakoch, musíme zostať na zemi. Z toho trápenia, v ktorom sme boli, ešte určite nie sme vonku. Chlapcom patrí vďaka, ale musíme sa koncentrovať na ďalší zápas, lebo ešte nie sme tam, kde chceme byť. Fanúšikom treba poďakovať, že nás stále hnali dopredu, žili, povzbudzovali, na zápase bola skvelá atmosféra. Bola to radosť. A zápas sa im musel aj páčiť, pretože gólov z našej strany bolo veľa."

Andrej Kmeč, tréner Nitry: "Piatkový zápas rozhodla vysoká efektivita v hre 5 na 5 a takisto aj v presilovkách Nových Zámkov. My sme si vypracovali tiež enormné množstvo šancí, no my sme takí efektívni neboli. Naopak, dostali sme góly z ničoho. V piatok sa nám tam dokotúľali také puky, čo sa inokedy nestáva. Ukázalo sa v plnej miere, že hokej nemá logiku. Celý čas sme sa s tým pokúšali niečo spraviť. Hrali sme a, žiaľ, dostávali sme góly. Súperovi sme to uľahčili najmä v oslabeniach. Musíme sa z tohto výsledku čo najskôr dostať a v nedeľu máme ďalší zápas. Ešte sa chcem poďakovať našim fanúšikom, ktorí prišli a utvorili nám takmer domáce prostredie. Aj za toho katastrofálneho stavu nás vytrvalo povzbudzovali."

MHC Martin - HKM Zvolen 3:4 pp (0:2, 0:0, 3:1 - 0:1)

V súboji tabuľkových susedov patril úvod stretnutia hosťom. Vo 4. minúte domáci zabudli na L. Nováka na vlastnej modrej, kde sa dostal k puku a blafákom otvoril skóre stretnutia. Martin odpovedal len signalizovanými strelami z väčších vzdialeností, s ktorými nemal Baroš problémy. V 9. minúte však mal šťastie, keď Vargov pokus zastavila konštrukcia zvolenskej bránky. V 12. minúte po akcii Zuzina, ktorý obkorčuľoval bránku a po jeho prihrávke pridal Puliš druhý gól hostí. Martinskí hokejisti zle bránili a nebezpečný Zvolen často ohrozoval Dzubinu. Do kabín odchádzali hostia s dvojgólovým vedením.

Aj druhé dejstvo začali lepšie hostia. Už v 21. minúte Krejčí opečiatkoval martinskú bránku. Domáci potom odpovedali strelami Pulliho a Tabačka, ale Baroš bol namieste. Domáci sa aj v ďalšom priebehu len ťažko presadzovali proti pozorne brániacim Zvolenčanom. Od polovice zápasu mal Martin výraznú prevahu. V 33. minúte sa vyznamenal Baroš, ktorý zneškodnil dve šance Rapáča. V 37. minúte chytil aj pokus Markoviča. Domáci aj hostia nevyužili po jednej presilovke a Zvolen viedol aj po druhej tretine 2:0.

V úvode tretej tretiny sa konečne presadili aj domáci, už po 44 sekundách využil presilovku Varga a potrestal vylúčenie Krejčího. Uplynulo len 67 sekúnd a tešil sa opäť Zvolen, keď predviedol krásnu individuálnu akciu Lušňák - 1:3. Keď sa už zdalo, že si hostia odnesú tri body, prišiel veľký nápor Martina. Iskierku nádeje vykresal v 58. minúte Heizer, keď znížil na rozdiel gólu. O 68 sekúnd sa tešili opäť domáci z vyrovnávajúceho gólu Markoviča, ktorá znamenala predĺženie. O víťazstve hostí nakoniec rozhodol najlepší hráč na ľade Lušňák v 65. minúte.

Góly: 41. Varga (Kozák, Korostin), 58. Heizer (Rapáč, Pulli), 59. Markovič (Koyš, Heizer) - 4. L. Novák (Hraško, Petráš), 12. Puliš (Zuzin, Krejčí), 42. Lušňák (Puliš, Zuzin), 65. Lušňák (Puliš, Zuzin). Rozhodovali: Goga, Fridrich - Holienka, Kollár, vylúčení: 5:7, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 2000 divákov

Zostavy:

Martin: Dzubina – Kozák, Pulli, Tabaček, Dvořák, König, Bačik, Pacalaj, Salija – Korostin, Galamboš, Varga – Markovič, Heizer, Koyš – Rapáč, Dlouhý, Surovka – Šalka, Pokrivčák, Rzavský

Zvolen: Baroš – Andersons, Krejčí, Hraško, Valenta, Homér, M. Novák, Jurák, Habšuda – Lušňák, Puliš, Zuzin – Klhůfek, Mráz, Majdan – Šišovský, Jurík, Matis – L. Novák, Petráš, Síkela

Pavel Paukovček, tréner Martina: "Do zápasu sme vstúpili veľmi zle. Prvú tretinu sme hrali nedisciplinovane, z čoho pramenili dva inkasované góly. Ku cti hráčom patrí, že to potom nevzdali. V závere sme hrali už len na dve päťky a maximálnou snahou sme to dotiahli na remízu v riadnom hracom čase. S bodom sme po nepriaznivom vývoji nakoniec spokojní, prehrali sme kurióznym gólom."

Peter Mikula, tréner Zvolena: "Chceli sme zmeniť nepriaznivú bilanciu z doterajších vzájomných zápasov. Čiastočne sa nám to podarilo. Keď sme viedli 3:1, patrilo by sa nám zvíťaziť v riadnom hracom čase. Vyšlo nám to až v predĺžení, lebo sme v závere tretej tretiny doplatili na podcenenie situácie pri striedaní."

HK Dukla Trenčín – MsHK Žilina 2:3 pp a sn

Žilinčania odštartovali zápas individuálnou šancou Hrušku, následne si zahrali v početnej výhode o dvoch hráčov. Svoju šancu však nevyužili, po Hovorkovej strele zazvonila len konštrukcia bránky. Na druhej strane Mikoláš čelil väčšiemu ohrozeniu až v 6. minúte, keď to na neho skúšal zblízka Šimun. Obrovskú šancu nedokázal využiť Hossa, Starostovu príležitosť pre zmenu prerušil rozhodcov hvizd signalizujúci vylúčenie. Pred koncom dejstva si Trenčania zahrali presilovku, no Mikoláš si dokázal poradiť so všetkými ich strelami. Naopak, Žilinčanom sa podarilo udrieť 40 sekúnd pred sirénou, po prečíslení sa postaral o úvodný gól stretnutia Stupka.

"Vlci" mali možnosť zvýšiť svoje vedenie hneď v úvode druhého dejstva, keď si po Bohunickom podrazení zahrali v početnej výhode. Hoci sa postarali o nemalý tlak, Volden zostal tentoraz neprekonaný. Hrýzť začali postupne i domáci, zľava to skúšal Gašparovič, neskôr pohrozil Hossa. Z hry ťažili stále viac a viac, až svoju aktivitu dokázali pretaviť do vyrovnávajúceho gólu – za Mikoláša dorážal Šimun. Trenčianska radosť však netrvala dlho, už o necelú minútu sa hostia po Húževkovej strele spomedzi kruhov dostali znova do vedenia.

Úvod tretej časti vyšiel herne lepšie Žilinčanom, Voldena preverili z každého uhla. Odrazený puk sa snažil využiť Jurík, od modrej pálil Hovorka. Trenčania sa však nenechali zahanbiť a začali útočiť tiež, k čomu im pomohla i presilovka. Počas nej dokázali po druhý raz v zápase vyrovnať, keď v sieti skončila Štumpfova strela. Obrovskú šancu mal krátko nato Hossa, ktorý sa dostal do brejku. A hoci puk do bránky nedopravil, dokončiť jeho akciu mohol Gašparovič. Tlak "žlto-červených" pokračoval, po Hossovej prihrávke vypálil spoza kruhov Holenda, od modrej Bohunický. Do konca riadneho hracieho času sa im však skórovať nepodarilo, rovnako ani hosťom, a zápas sa prehupol do predĺženia.

V ňom chýbal kúsok šťastia Handlovskému, ktorý nastrelil konštrukciu bránky, Hruškovu šancu zmaril Starosta. Rozhodnúť mohol i Švihálek, ale Volden bol proti. Brankári zostali v predĺžení neprekonaní, na rad prišli samostatné nájazdy. V nich boli úspešní Žilinčania, o dvoch bodoch pre hostí rozhodol Švihálek.

HK Dukla Trenčín – MsHK Žilina 2:3 pp a sn (0:1, 1:1, 1:0 – 0:0, 0:1)

Góly: 38. Šimun (Hossa, Gašparovič), 45. Štumpf – 20. Stupka (Holovič, Grman), 39. Húževka (Švihálek, Brejčák), rozh. nájazd Švihálek. Rozhodovali: Baluška, Müllner – Výleta, Gegáň, vylúčení: 5:8, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 2644 divákov

Zostavy:

Trenčín: Volden – Bohunický, Starosta, Holenda, Hatala, Pavúk, Pač, Trška – Sojčík, Šťastný, Vopelka – J. Ručkay, J. Švec, Štumpf – Gašparovič, Šimun, Hossa – D. Hudec, Sádecký, M. Hecl – Pardavý ml.

Žilina: Mikoláš – Čížek, Ťavoda, Brejčák, Juraško, Grman, Macejko, Mendrej, Prokop – Hovorka, Hruška, Handlovský – Švihálek, Húževka, J. Jurík – Stupka, Holovič, R. Konečný – Gmitter, E. Švec, Rogoň

Július Pénzeš, tréner Trenčína: "Zápas nám ukázal presne ten rozdiel medzi pohodou Žiliny a tou našou. Žilina je kompaktné mužstvo, má veľa bodov, hrá s chuťou. My sa trápime, sebavedomie u nás nie je také a stále sme pod tlakom. Charakter ani bojovnosť mužstvu vyčítať nemôžem, žiaľ, trošku nám tam chýba tá spomínaná pohoda. Utvorili sme si šance, ale chýba nám pokoj v koncovke. Získali sme len jeden bod a určite nie sme spokojní. Nevzdávame sa a ideme ďalej."

Milan Jančuška, tréner Žiliny: "S výkonom môjho mužstva som spokojný. Hrali sme veľmi dobre – čo sa týka pohybu, kombinácií i taktiky. Škoda prvej tretiny, v ktorej sme mohli rozhodnúť. Či už v presilovke o dvoch hráčov, v brejkoch, alebo tiež sme nastrelili žrď. Na druhej strane som však nespokojný s premieňaním našich šancí, resp. s koncovkou a s vysokým počtom vylúčených. Myslím si, že zápas sme mohli zvládnuť aj v riadnom hracom čase."