Nepočujúca žena prvýkrát začula hlas svojho manžela. Jej reakcia pohne každým srdcom

Nepočujúca žena prvýkrát začula hlas svojho manžela. Jej reakcia pohne každým srdcom

Mladá žena stratila sluch ako dvojročná, potom počula aspoň čiastočne vďaka načúvaciemu prístroju. Postupne sa však jej stav zhoršil a musela podstúpiť operáciu. Jej manžel natočil jej reakciu na to, keď jeho hlas počula prvýkrát. Toto by dojalo každého!

NORFOLK 23. februára - Scéna ako vystrihnutá z romantického filmu. Toľko krásnych emócií, koľko prejaví jeden človek v momente, keď je neskutočne šťastný, by sme však hľadali málokde. Cora Lutnesová z Norfolku v štáte Virginia totiž prišla o sluch ešte ako malé dieťa a lekári povedali jej rodičom, že sa to nezlepší. Musela si teda zvyknúť na život s načúvacím prístrojom, no postupne jej nestačil ani ten, až ju situácia donútila ísť na operáciu, informoval portál Daily Mail.

Dojímavá rekacia

Po operácii skúšala s odborníčkou, ako sa zlepšil jej sluch a jej manžel James Lutnes bol neustále pri nej. Keď však prehovoril on a jeho manželka prvýkrát skutočne počula jeho hlas, reakcia plná emócií na seba nenechala dlho čakať. "Je to úžasné," zneli jej prvé slová. Čo sa odohrávalo potom najlepšie uvidíte vo videu. pre nás všetkých však môže byť pripomenutím toho, ako veľmi by sme si mali vážiť to, čo máme. Hoci väčšina ľudí vníma sluch ako niečo samozrejmé, mali by sme byť vďační za to, že ho máme, rovnako ako táto žena, ktorá ho získala.

Diskusia

Už ste čítali?

Bráva si domov umierajúce deti, ktoré nik nechce. Celé noci…

Tento muž má veľké srdce. Vo svojom príbytku totiž vždy na istý…

Kováč z Handlovej dobyl Ameriku. Za jeho unikátnymi posteľami…

Za oceánom letia výrobky umeleckého kováčstva zo Slovenska. Boháči…

Na Donovaloch vyrástlo dlhoočakávané detské mestečko Donovalkovo.…

Donovaly na strednom Slovensku patria k vyhľadávaným miestam na oddych či športovanie…

Obrovský rešpekt: Fotka vyčerpaných hasičov, ktorí 12 hodín…

Zo všetkých síl sa snažili uhasiť hrozivý požiar, ktorý…