Liverpool prehral doma so Swansea 2:3

Na snímke hráč Liverpoolu Philippe Coutinho v zápase 22. kola anglickej Premiere League FC Liverpool - Swansea City v Liverpoole 21. januára 2017. — Foto: TASR/AP

Liverpool dokázal vyrovnať vďaka dvom presným zásahom Roberta Firmina.

Londýn 21. januára (TASR) - V úvodnom sobotňajšom zápase 22. kola anglickej futbalovej Premier League prehral FC Liverpool prekvapujúco so Swansea City 2:3.

Hostia sa na Anfield Road ujali vedenia v 48. minúte zásluhou Fernanda Llorenteho a ten istý hráč o štyri minúty neskôr zvýšil na rozdiel dvoch gólov.

Liverpool dokázal vyrovnať vďaka dvom presným zásahom Roberta Firmina, ale posledné slovo v zápase mal v 74. minúte hosťujúci Gylfi Sigurdsson.