NHL: Tatar má asistenciu, Detroit však prehral vo Philadelphii 3:4

Na archívnej snímke vpravo slovenský útočník Tomáš Tatar (Tím Európa) strieľa gól, vľavo kanadský brankár Carey Price v prvom zápase finále Svetového pohára v hokeji Kanada - Tím Európa v Toronte 28. septembra 2016. — Foto: TASR/AP

Autorom víťazného gólu bol v 62. minúte český krídelník Jakub Voráček. Pre Tatara to bol tretí kanadský bod (1+2) v 11. dueli prebiehajúcej profiligovej sezóny.

New York 3. novembra (TASR) - Slovenský hokejista Tomáš Tatar si v zápase NHL v noci na štvrtok na ľade Philadelphie pripísal asistenciu, jeho Detrot však stratil dvojgólový náskok a prehral s domácimi Flyers 3:4 po predĺžení. Autorom víťazného gólu bol v 62. minúte český krídelník Jakub Voráček. Pre Tatara to bol tretí kanadský bod (1+2) v 11. dueli prebiehajúcej profiligovej sezóny.

Výsledky NHL:

Montreal - Vancouver 3:0, Philadelphia - Detroit 4:3 pp (za hostí TATAR 0+1), Anaheim - Pittsburgh 1:5