Sampdoria so Škriniarom zdolala doma Inter Miláno 1:0

Na snímke reprezentant SR Milan Škriniar.
Na snímke reprezentant SR Milan Škriniar. — Foto: TASR/Lukáš Grinaj

Jediným úspešným strelcom duelu sa stal v 44. minúte Fabio Quagliarella. Slovenský reprezentant Milan Škriniar odohral v drese janovského klubu celé stretnutie

Rím 31. októbra (TASR) - V úvodnom nedeľnom zápase 11. kola talianskej futbalovej Serie A si Atalanta poradila s Janovom hladko 3:0. Druhý tím tabuľky AS Rím remizoval na ihrisku Empoli 0:0 a od vedúceho Juventusu ho delia štyri body. Polepšilo si milánske AC, ktorému po víťazstve nad Pescarou 1:0 patrí tretia priečka. Slovenský stredopoliar Juraj Kucka naskočil do stretnutia v drese AC v 68. minúte.

Sampdoria Janov zabodovala v nedeľnom večernom zápase naplno, keď zdolala doma Inter Miláno 1:0. Jediným úspešným strelcom duelu sa stal v 44. minúte Fabio Quagliarella. Slovenský reprezentant Milan Škriniar odohral v drese janovského klubu celé stretnutie. Jeho tím sa vyšvihol na 12. miesto v tabuľke, Inter je pri rovnosti bodov (14) o pozíciu vyššie vďaka lepiemu skóre.