Meniny má
SilviaPošlite kvety
Sobota
27
August

Koniec predsudkom: Tetovanie vyzerá skvele aj na starom tele

Tetovanie sa dnes stalo už akousi súčasťou životného štýlu. Majú ho muži i ženy, pričom originalita neustále prekračuje svoje medze. Pre nerozhodných môže byť problém to, že je to na celý život a kladú si otázku, prípadne sú konfrontovaní s tým, ako budú vyzerať, keď budú starí. Máme pre vás dobrú správu – v skutočnosti to vôbec nie je také hrôzostrašné, ako by sa vám mohlo zdať. Práve naopak.

Radka Turoňová

Radka Turoňová
10.03.2016 o 20:50
čítanie na menej ako minútu

Koniec predsudkom: Tetovanie vyzerá skvele aj na starom tele Pri tetovaní na veku nezáležíFoto: Repro/feroce.co

Tetovania alebo ľudovo povedané – kerky – sú bežnou súčasťou života nielen mladých ľudí. Stále sa dajú umiestniť na rôznych častiach tela tak, aby nerobili problémy napríklad tým, ktorí ich nemôžu mať na viditeľnom mieste. Tí ostatní a odvážnejší však nechávajú naplno popustiť uzdu svojej fantázii a ich telo sa niekedy mení doslova na umelecké plátno. A staroba? V skutočnosti to môže vyzerať mimoriadne zaujímavo, a vôbec nie nedôstojne. Napokon, čoskoro budú zrejme „out“ skôr tí, ktorí nebudú mať na staré kolená na sebe žiadne tetovanie.

V podstate by sa dalo povedať, že tetovanie na tele poznačenom vekom vôbec nemusí vyznieť nevkusne a ide hlavne o predsudky. Aj staršia dáma ho môže nosiť s gráciou a muži aj s pribúdajúcim vekom vyzerajú stále „drsne“. Vzhľadom na to, koľko ľudí je v súčasnosti potetovaných, je dosť možné, že ďalšia generácia dôchodcov bude mimoriadne trendová.

Rovnako štýlový ako akýkoľvek mladíkRovnako štýlový ako akýkoľvek mladíkFoto: laurenceellis.com
Táto dáma obľubuje aj piercing a tvári sa absolútne nonšalantne.Táto dáma obľubuje aj piercing a tvári sa absolútne nonšalantne.Foto: pinterest.com
Táto žena mala očividne slabosť pre rôzne motívy.Táto žena mala očividne slabosť pre rôzne motívy.Foto: hefrisky.com
Takzvané rukávy môžu vyzerať Takzvané rukávy môžu vyzerať "cool" aj vo vyššom veku. Foto: blog.tattoodo.com
Rukávy obľubujú aj ženy.Rukávy obľubujú aj ženy.Foto: blog.tattoodo.com
Navonok obyčajný muž v rokoch, no pod oblečením skrýva doslova hotovú galériu.Navonok obyčajný muž v rokoch, no pod oblečením skrýva doslova hotovú galériu.Foto: carbonated.tv
Stále 18?Stále 18?Foto: pinterest.com
Tento pár sa našiel.Tento pár sa našiel.Foto: you-don-t-have-to-believe-me.tumblr.com
Táto dáma do starého železa rozhodne nepatrí.Táto dáma do starého železa rozhodne nepatrí.Foto: hefty.co

Vybrali sme pre vás

Vynovili sme diskusie

Zistite, čo je nové!

Diskusia