KHL: Meszároš asistoval pri výhre Sibiru, Laco striedal

Slovenský obranca Andrej Meszároš prispel jednou asistenciou k triumfu Sibiru Novosibirsk na domácom ľade nad Barysom Astana 5:1.

Gólman Ján Laco v bránke tímu Barys Astana Foto: KHL.ru

Moskva 24. decembra (TASR) - Hokejisti Avangardu Omsk zvíťazili vo štvrtkovom zápase KHL na ľade Metallurgu Novokuzneck tesne 4:3 po predĺžení a nájazdoch.

Slovenský obranca Andrej Meszároš prispel jednou asistenciou k triumfu Sibiru Novosibirsk na domácom ľade nad Barysom Astana 5:1. V drese hostí nastúpil brankár Ján Laco, no duel nedochytal, keď ho v 36. minúte za stavu 1:3 vystriedal Pavel Polujektov.

KHL - sumáre:

Metallurg Novokuzneck - Avangard Omsk 3:4 pp a sn (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 12. Manuchov, 25. Lebedev, 59. Zemčenko - 10. Alexandrov, 25. Gusev, 53. Kazakov, rozh. nájazd: Sobotka

Sibir Novosibirsk - Barys Astana 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)

Góly: 6. Ridderwall (MESZÁROŠ), 31. Šalunov, 36. Šumakov, 49. Šalunov, 57. Šumakov - 15. Bochenski

Jugra Chanty-Mansijsk Viťaz Podolsk 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

Góly: 28. Panov, 39. Sitnikov - 9. Makejev, 31. Abdullin, 47. Šitikov

Medveščak Záhreb - Dinamo Minsk 3:2 pp (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)

Góly: 15. Bjorkstrand, 46. Mertl, 61. Brule - 10. Kaľužnyj, 23. Vesce

Metallurg Magnitogorsk - SKA Petrohrad 4:5 (1:2, 0:3, 3:0)

Góly: 13. Zaripov, 51. Zaripov, 52. Kovář, 57. Mozjakin - 3. Kovaľčuk, 7. Gusev, 22. Moses, 27. Gusev, 31. Koskiranta

Salavat Julajev Ufa - Spartak Moskva 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Góly: 43. Lepistö - 8. Genoway, 25. Genoway

Traktor Čeľabinsk - Dinamo Moskva 4:3 pp (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)

Góly: 22. Glinkin, 34. Denisov, 47. Šarov, 61. Novák - 5. Nikulin, 37. Volkov, 45. Brjukvin