Slovenské futbalistky do 19 rokov remizovali v príprave s Poľskom 1:1

Domáce hráčky sa ujali vedenia v piatkovom stretnutí, ktoré sa hralo vo Veľkom Bieli, v 22. minúte zásluhou Márie Mikolajovej, v 47. vyrovnala Patrycja Jerzaková.

Ilustračné foto Foto: TASR/Martin Baumann

Veľký Biel 13. novembra (TASR) - Slovenské futbalistky do 19 rokov remizovali v druhom z dvojice prípravných zápasov s rovesníčkami z Poľska 1:1. Domáce hráčky sa ujali vedenia v piatkovom stretnutí, ktoré sa hralo vo Veľkom Bieli, v 22. minúte zásluhou Márie Mikolajovej, v 47. vyrovnala Patrycja Jerzaková. Zverenky trénera Branislava Petroviča v prvom zápase zdolali svoje súperky 1:0.