Arsenal vyhral na ihrisku Newcastle United. Rozhodol vlastenec

Zverenci francúzskeho trénera Arsena Wengera pritom hrali od 16. minúty v početnej výhode.

Futbalista Arsenalu Hector Bellerin (vľavo) a kapitán Newcastle United Fabricio Coloccini bojujú o loptu v zápase 4. kola Premier Legue v Londýne 29. augusta 2015. Foto: TASR/AP

Londýn 29. augusta (TASR) - V úvodnom sobotňajšom stretnutí 4. kola anglickej Premier League vyhrali futbalisti Arsenalu Londýn na štadióne Newcastle United 1:0. O zisku druhého ligového víťazstva "gunners" v novej sezóne rozhodol nešťastný vlastný gól domáceho Fabricia Colocciniho v 52. minúte.

Zverenci francúzskeho trénera Arsena Wengera pritom hrali od 16. minúty v početnej výhode, keď za faul videl prísnu červenú kartu domáci Aleksandar Mitrovič. Arsenal mal síce prevahu, ale nevedel ju zúročiť na viac gólov.