Liverpool v Austrálii opäť úspešný, Škrtel hral celý zápas

Skóre duelu, ktorý na štadióne Adelaide Oval sledovalo takmer 53.000 divákov, otvoril v 67. minúte James Milner.

Slovenský stopér FC Liverpool Martin Škrtel, archívne foto Foto: TASR/AP Photo/Jon Super

Adelaide 20. júla (TASR) - Futbalisti FC Liverpool zvíťazili v pondelkovom prípravnom zápase v rámci predsezónneho turné v Austrálii na ihrisku Adelaide United 2:0.

Skóre duelu, ktorý na štadióne Adelaide Oval sledovalo takmer 53.000 divákov, otvoril v 67. minúte James Milner. Pre bývalého hráča Manchestru City to bol druhý presný zásah v rovnakom počte zápasov. Druhý gól pridal dve minúty pred záverečným hvizdom striedajúci Danny Ings.

Kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel odohral v strede liverpoolskej obrany celý zápas.

Adelaide United - FC Liverpool 0:2 (0:0)

Góly: 67. Milner, 88. Ings

zostava FC Liverpool: Mignolet - Clyne, Škrtel, Lovren, Gomez (45. Moreno) - Allen (84. Markovič), Henderson - Milner (73. Lucas), Lallana, Ibe - Origi (68. Ings)