Hanuman Cup 35 už túto sobotu v Bratislave
TASR
TASR

Hanuman Cup 35 už túto sobotu v Bratislave

Sobotňajší večer v DK Zrkadlový háj bude patriť bojovým športom. Vrcholmi turnaja budú zápasy Marca Nováka, Michala Baláža a Lucie Szabovej.

Ilustračný záber z turnaja Hanuman Cup. — Foto: Michal Dzurjanin

Bratislava 12. októbra (OTS) - Bratislavský Dom kultúry Zrkadlový háj sa už túto sobotu večer premení na arénu bojovníkov. Tradičný turnaj Hanuman Cup s poradovým číslom 35 ponúkne celkovo 12 zápasov v thajskom boxe a kickboxe podľa pravidiel K1. Až v deviatich zápasoch budú súpermi bojovníkov z domáceho Hanuman Gymu reprezentanti Srbska. V hlavnom zápase sa predstaví skúsený a titulmi majstra Európy i sveta ovenčený Marco Novák proti Artemovi Jacenkovi z Ukrajiny, ktorý je európskym šampiónom organizácie IFMA. Zápas najvyššej A-kategórie sa uskutoční pod plnými thajskými pravidlami v kategórii do 67 kg.

Zaujímavý duel čaká Michala Baláža, ktorému sa vo váhe do 88 kg postaví do cesty Brazílčan reprezentujúci Srbsko Fabio Albero. Diváci obľubujúci dámske súboje si taktiež prídu na svoje, na programe sú hneď tri takéto zápasy. V tom najočakávanejšom si zmerajú sily talentovaná Lucia Szabová s Ukrajinkou Viktóriou Jevťušenkovou vo váhe do 60 kg. Ďalšími menami, ktoré sa predstavia medzi šestnástimi povrazmi, sú Juraj Tutura, Dávid Zámečník, Milan Ulman či Martin Novák.

Vstupenky na podujatie Hanuman Cup 35 sú k dispozícii v sieti Ticketportal

Už ste čítali?

Slovenku vyhlásili za jednu zo 100 najvplyvnejších žien vo Švajčiarsku.…

Preraziť v zahraničí nie je jednoduché. Rodáčke z Nitry sa to však…

Prvá Slovenka nominovaná na juniorskú Nobelovu cenu: Nikde v…

Mladá Slovenka získala nomináciu na prestížne ocenenie. Podarilo…

Nitrania nesmelo ponúkli svoje farmárske čipsy obchodnému reťazcu.…

Poctivá práca prináša ovocie. Zemiakové lupienky od malej…

Policajti chceli zastaviť cestného piráta. Stačil jediný pohľad…

Policajti z Trenčína zaregistrovali auto, ktoré si to šinulo cez Trenčín…